Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam z mamą w centrum handlowym i wszystko co kupiłyśmy to dla małej :-D Masakra. Syndrom matki i babci. A tak na serio to nic mi nie wpadło w oko.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 wrote:
    Jak sie ich nie ma wcale od początku to raczej soko :-) Hihi Ty już daleko jesteś więc nie ma co sie stresować :-)
    O nie nie. Piersi mnie bolaly na poczatku i przestaly jakos 8 tydzien. Potem mialam senność ale tez przeszla. Za to brzuch to mnie potrafi bolec konkret. Juz sie nie moge doczekac usg.

    Wrobelku a Ty kiedy prenatalne?

    Lavende86 lubi tę wiadomość

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poniedziałek

    Beatrix_ lubi tę wiadomość

    npV2p1.png
  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende kiedy idziesz na USG?
    Ja przy pustym jajku to nie wiem jak beta rosła na początku. Zrobiłam ją ponad tydzień od terminu @. Wtedy już było po wszystkim. Musiało się wcześniej zatrzymać. W terminie @ może rosło normalnie.

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2019, 12:37

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4971 3775

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej biedny mąż. Przez chwilę poczuł się jak kobieta w ciąży :)
    Dziewczyny czy castagnus może przesuwać cykl? Dziś 14dc do tej pory było już po owulacji, a ja dopiero śluz płodny zobaczyłam dzisiaj no i temperatura dziwnie niska cały czas (albo coś z tym nowym termometrem nie tak albo to castagnus tak wpłynął) :/ co myślicie?

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie w niedzielę :-) Ja dziś mam dobry humorek. W końcu trochę się wyspałam :-D Te nocki ostatnio były ciężkie. No, ale dziś relaks.

    Arienkas83 - na usg umówiłam się na 6.09. I tak musiała mnie wcisnąć bo nie było już żadnych terminów do 18. przez to, że moja pani dr jest na urlopie i po jej powrocie wszystkie pacjentki sie pozapisywały. To już będzie połowa 7. tygodnia. No, ale ja owulacje miałam później więc chciałam iść później żeby już na 100% coś było widoczne.

    Czekamynadzidzie - castagnus raczej nie przesunie owulacji, ale może się opóźniła przez różne normalne sytuacje jak zmęczenie czy stresy. Mi też w tym cyklu się opóźniła ;-) Późno dostałam śluzu płodnego. Jajo poczekało na powrót męża z delegacji ;-) haha

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4971 3775

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej stresu nie mam ale zmęczenie - owszem. Brakuje mi urlopu :(
    Może się jutro pokuszę o pójście do gin na podgląd czy owu już była czy nie :p a może po prostu ten nowy termometr oszukuje :p

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy na dzidzie jak śluz się pokazał to pewnie na dniach owu będzie. Więc cały czas z mężem się bzykajcie (moja ginka też używa tego określenia :D)

    Ty w życiu też jesteś tak uśmiechnięta jak ta emotikonka?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2018, 10:43

    f1d9680377.png
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4971 3775

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdziłam z innym termometrem: ten drugi też pokazuje 36,3 wiec to nie wina nowego termometru. A może mi się trafił cykl bezowulacyjny? Też tak może być. No nic, zobaczymy ;) najgorsze jest to że jak owulka bedzie później to cały cykl sie wydłuży i będzie dłuższe czekanie na @... :/

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4971 3775

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Czekamy na dzidzie jak śluz się pokazał to pewnie na dniach owu będzie. Więc cały czas z mężem się bzykajcie (moja ginka też używa tego określenia :D)
    Mogło się przesunąć bo testy owu też nie wychodzą jeszcze. Hehe no serduszkujemy :)

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4971 3775

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Ty w życiu też jesteś tak uśmiechnięta jak ta emotikonka?
    Ostatnimi czasy roznie to bywa ;) ale wczesniej tak :)

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    Sprawdziłam z innym termometrem: ten drugi też pokazuje 36,3 wiec to nie wina nowego termometru. A może mi się trafił cykl bezowulacyjny? Też tak może być. No nic, zobaczymy ;) najgorsze jest to że jak owulka bedzie później to cały cykl sie wydłuży i będzie dłuższe czekanie na @... :/
    Ja zawsze taką niską temperaturę miałam 2 dni lub 1 dzień przed owulacją... Myślę, że to normalne przed owu. Zresztą zerknij na mój wykres. Też tak było przed owu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2018, 12:00

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4971 3775

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 wrote:
    Ja zawsze taką niską temperaturę miałam 2 dni lub 1 dzień przed owulacją... Myślę, że to normalne przed owu. Zresztą zerknij na mój wykres. Też tak było przed owu.
    właśnie patrzyłam już wcześniej, Twój wykres w ogóle nie wyglądał jak ciążowy! :) ja zawsze myslalam, że jak ciąża to zaraz po owu tempka jest na poziomie 37,0 lub powyżej a tu nieprawda :)
    Tylko, że mnie martwi to, że nie ma owulki jeszcze :/ a już późno jest :( a i ja w całej fazie folikularnej mam (w tym cyklu akurat) temperaturę w okolicach 36,3 , wykres temperaturowy póki co na pewno nie wskazuje na owulację:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4ec402324900.png

    PS. wiedziałyście ze na komórce można zrobić printscreena? właśnie to odkryłam :P

    Lavende86 lubi tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeszcze nie jest późno, wiem że zawsze do tego czasu miałaś już owulke ale na nas tak dużo rzeczy ma wpływ że nie jest trudno przesunąć owulacje czy @ o kilka dni. I niestety nie mamy na to wpływu. A szyjke badasz? Bo u mnie mega się otwierała tuż przed owulacja.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/00eecd4b31e9.jpg
    Mój wykres też do idealnych nie należał, zwłaszcza że wg usg owulacja była przed tą pierwszą wyższa temperatura. Więc 2 dni wcześniej. I nie wiem skąd te dwie niższe temperatury kiedy już powinna szybowac do góry.

    A ja printscreena odkryłam jak przez przypadek nacisnelam dwa przyciski naraz :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2018, 12:44

    Lavende86, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2019, 12:37

    Beatrix_, Adry, Koniczynka33l, nick nieaktualny, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo Multi czuwa :)
    Fajne :D super obrazki. Zwłaszcza ta matka :D

    Adry lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamynadzidzie - nie jest późno. Ja od czasu mierzenia to często owu mam w 16-18dc. Nie ma w tym nic nieprawidłowego. Regularne cykle mogą się wahać o nawet 5 dni.

    Malutka mycha - ładny wykres. Widać że pod koniec tempka rosła. U mnie spadała, co wydaje mi się dziwne.

    Adry - super!!! :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2018, 13:20

    Adry lubi tę wiadomość

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry - a te co się starają, ale są mateczkami mogą być w 2 grupach? Albo w ciąży i matka jak ja? :-D

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 wrote:
    Czekamynadzidzie - nie jest późno. Ja od czasu mierzenia to często owu mam w 16-18dc. Nie ma w tym nic nieprawidłowego. Regularne cykle mogą się wahać o nawet 5 dni.

    Malutka mycha - ładny wykres. Widać że pod koniec tempka rosła. U mnie spadała, co wydaje mi się dziwne.

    Adry - super!!! :-)
    Później już się unormowalam ale początki też nie były zachęcające. A teraz Tobie już też bardzo ładnie rośnie :)

    f1d9680377.png
‹‹ 305 306 307 308 309 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ