X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 5 maja 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2019, 11:29

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 5 maja 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    u nas to chyba ogolnie jakos tak przez brak czasu zeby przysiasc i spedzic razem czas. Wczoraj do 2 w nocy robilam corci zaproszenia na urodziny. Podeszlam do tematu ambitnie i robie je sama. Jak skoncze to wstawie zdjecia (tak samo jak z mata, ktora lezy w szufladzie niegotowa i kwiczy :)). Kupilam kolorowe lizaki w manufakturze cukierkow i do nich dolacze kartoniki z zaproszeniem, nad ktorymi sie wczoraj meczylam. Nie bedzie to nie wiadomo co, ale lubie robic rzeczy sama. Zaproszen bedzie cale 6 sztuk i moze jeszcze jak mi wystarczy materialow to 3 dla prababc (ktore i tak nie beda) wiec to nie jest jakas praca na miesiace, ale jednak kilka wieczorow musze przysiasc.
    Poza tym aranzujemy jeden z balkonow na taki bardziej chillowy, zamowilam lezaki takie drewniane z materialem jak nieraz pod restauracjami czy barami ustawiaja, ze jak siadziesz to juz nie wstaniesz, stolik, sztuczną trawę lampki z ikea a dziecku wlasnie szukam piaskownicy :P takiej w muszelce zamykanej, ze moze byc piaskownica/basen, albo kulki mozna wrzucic, na noc sie zamyka i nic sie nie brudzi (do naszej osiedlowej strasznie sikają koty i jakos nie mam odwagi jej tam jeszcze wsadzić )... i tak wymyslam sobie kuzwa miliard rzeczy, a ze jest dziecko to robie je nie przez wieczor czy jeden dzien tylko doslownie tygodniami. Mąż pracuje bardzo duzo i sie rozmijamy, a jak sie rozmijamy to są wspolne zale i pretensje. :) proza zycia
    ano dokładnie, nic dodać nic ująć. Proza życia.
    Ja się trochę boję, że jak teraz się tak kłócimy i nie dogadujemy to co będzie później jak dziecko przyjdzie :/
    a zawsze byliśmy parą która prawie się nie kłóciła, teraz ostatnio jakiś gorszy okres nastał :( i to nie wiem już czy przez te nieudane starania, czy przez pracę oboje się frustrujemy i wyżywamy na sobie :/

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 5 maja 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Tak:) na znanym lekarzy ma 1 negatywna opinie na 120chyba i 5 gwiazdek . A mój stary 3 gwiazdki i kilka neg.
    Niby się tym nie kierowałam nigdy...to mimo wszystko...poszperałam
    to dobrze świadczy ;) pójdziesz i zobaczysz jak tam ;) ja w pon się muszę umówić na wizytę, ale to dopiero tuż przed owu, mam nadzieje ze ten wynik AMH zdąży przyjść do tego czasu :)

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Jest ok. Wczoraj troszke krwawilam ale nie ma tragedi. Dzis chyba tylko takie brudzenie
    A psychicznie się pozbieralam i szykuje na wizytę. Będziemy kogoś szukać do skutku. Jak będzie trzeba nawet w Krakowie . Ale ktoś nam musi pomóc;)

    Kochana w Krakowie to wiem,że jest dużo lekarzy w tym ginekolog-endokrynolog jak takiego potrzebujesz, jak nie znajdę w ciążę to sama bym chciała iść do takowego,żeby mi powiedział czy naprawdę nam ten zespół policystycznych jajników. A do Krakowa mam 80 km,multi a ty skąd jesteś ?

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 5 maja 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2019, 11:29

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 5 maja 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2019, 11:29

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 5 maja 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ile ja miałam nadrabiania :p a ze 2 czy 3 dni mnie raptem nie było :p

    Multi ściskam Cię mocno :* Mam nadzieję, że trafisz na lekarza, który Cię w końcu będzie umiał poprowadzić.
    Wcześniej pisałaś, że nawet bierzesz pod uwagę Lublin czy Kraków. Ale Lublin to zdecydowanie odradzam :(

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multi super ze tak szybko masz wizytę u nowego gina.
    Trzymam kciuki by sie odpowiednio Tobą zajął.
    Rozumiem niecierpliwośc- sama bym chciala wszystko zrobic na juz...a tak ciągle czekanie...

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 5 maja 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:

    Słuchajcie, trawa na balkonie to zajebista sprawa... nie mam mozliwosci miec ogrodka, wiec sprobowalismy z tą trawą. Myslalam, że to jakas wiocha bedzie, ale przeszła moje najsmielsze oczekiwania. Czekamy na wieczor, az mala pojdzie spac i piwkujemy, w koncu bedzie okazja pogadac.

    Co do balkonu to my w nowym mieszkaniu będziemy mieć na tyle duży ten balkon, że na pewno postawimy tam stolik z krzesełkami, mąż zamontuje mi taki wiszący hamak/bujak kulę, a i jeszcze zostanie miejsce, żeby pojeździć tam hulajnogą ;p

    Adry w takim razie miłego, spokojnego wieczoru Wam życzę :*

    Adry lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • arienka83b Koleżanka
    Postów: 59 22

    Wysłany: 5 maja 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dziewczyny tu dużo piszecie, ciężko ogarnąć gdy wpadam tutaj raz na parę dni.:) Staram się nabrać dystansu do tych starań, na razie żyję wakacjami. Wczoraj synek pojechał na wieś z babcią a my wieczorkiem na grilla poszliśmy. Poszalalam z winem, dawno tyle nie wypiłam, ale bez rewolucji i dziś nawet nie mam kaca. :D Dawno się tak nie wyluzowalam, w ciąży na pewno nie jestem, po prostu tego nie czuję i temperatura jakoś wolno rośnie. Nie mam wyrzutów sumienia, za każdym razem po rzekomej owulce nic nie pije, a ostatnio ciągle gdzieś u znajomych,albo jakieś urodziny itp. Postanowiłam że będę żyć normalnie, nie myśląc czy może jestem w ciąży bo na 80% nie jestem.

    Multi-przynajmniej wiesz na czym stoisz, jakoś to rusza do przodu. Ja się staram podobny czas a nic nie wiem, nie miałam żadnego zabiegu, ani badań. Żyję wakacjami, za 3 tygodnie lecimy. Potem jak wrócimy to znów za 4 tygodnie jedziemy na 2 tygodnie więc raczej pójdę do gina po wakacjach. Nie chce się stresować przed wyjazdem.

    Adry- co za trawę dałaś na balkon, sztuczną?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2018, 18:40

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

    c968e1d746ae711f89c2d62c8594a39d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylismy na grilu z moim..posmialismy sie..ale chyba robi mi sie zapalenie pecherza...dziwnie mnie boli gdy chce mi sie siku..tak w srodku jakby...nie opisze...dziwne uczucie...nigdy nie mialam..polezalam w wannie z gorąca wodą...a poza tymnie wiem czy sie najeść duzo wit C czy czegoś

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Już lepiej. To nie pęcherz...bardziej w pochwie - mega dziwne.
    Adry gdzie trawke kupilas? Mysle o tym juz jskis czas ale boje się właśnie ze bedzie taka sxtywna...

  • arienka83b Koleżanka
    Postów: 59 22

    Wysłany: 6 maja 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś miałam trawę na balkonie. Była taka sobie, plastikowa sztywna, bosa nogą nie dało się stanąć bo tak kłuła. :)

    Chyba nie miałam owulki. Tzn nie wiem czy w ogóle miewam, ale teraz to temperatura nawet nie rośnie, a zawsze mam piękny skok. :(

    c968e1d746ae711f89c2d62c8594a39d.png
  • arienka83b Koleżanka
    Postów: 59 22

    Wysłany: 6 maja 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki jest koszt tych hormonów? Ich jest sporo więc chcę aby gin mi dał skierowanie że wskazówkami kiedy zrobić.

    c968e1d746ae711f89c2d62c8594a39d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multi mam lactovaginal...ale watpie ze to infekcja bo ostatnio i antybiotyk bralam silny do hsg i lactovaginal właśnie.
    Nie umiem tego opisać...boli tez prawy jajnik albo co...moze faktycznie po tym hsg..

    Arienka zrób proga - ja tez myslalam ze nie mialam owu a tu prosze wynik dość ładny
    Zrob 7dpo tak na oko...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arienka83b wrote:
    Jaki jest koszt tych hormonów? Ich jest sporo więc chcę aby gin mi dał skierowanie że wskazówkami kiedy zrobić.

    U mnie od 20 do 40zl za 1 hormon

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi kazał prl w 3dc...

    Nie są to drogie badania, ale warto.

  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 6 maja 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoniczynkaNaSzczęście wrote:
    Mi kazał prl w 3dc...

    Nie są to drogie badania, ale warto.
    ja myślę, że nawet TRZEBA jeśli starania nie idą jak należy ;)

    KoniczynkaNaSzczęście, Multiwitamina lubią tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoniczynkaNaSzczęście wrote:
    Bylismy na grilu z moim..posmialismy sie..ale chyba robi mi sie zapalenie pecherza...dziwnie mnie boli gdy chce mi sie siku..tak w srodku jakby...nie opisze...dziwne uczucie...nigdy nie mialam..polezalam w wannie z gorąca wodą...a poza tymnie wiem czy sie najeść duzo wit C czy czegoś

    Wlej wodę gorącą do miski i wsyp soli poczekaj trochę i mocz tak nogi zapalenie zniknie i pęcherz nie będzie bolał.Warto ☺

    KoniczynkaNaSzczęście, Multiwitamina, Adry lubią tę wiadomość

  • BitterSweetSymphony Autorytet
    Postów: 2574 1638

    Wysłany: 6 maja 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczynki mogę się do Was przyłączyć?

    Tak bardzo potrzebuję wsparcia, a mój poprzedni wątek "zginął śmiercią naturalną" (patrz - każda na wątku zaciążyła). Prowadzę wykres, ale nikt na niego nie zagląda i tak jakoś czuję się samotna, taka opuszczona :(

    Multiwitamina, Klamka82, Adry lubią tę wiadomość

    km5sio4pjn03nphx.png
    Nied.tarczycy, Hashi, niskie AMH (0,28), wysokie FSH, MTHFR a1298c hetero i PAI hetero, endo IV st.:
    1).24.04.19r. I Laparo --> 09.05. --> Visanne START/półroczna kuracja)
    2). 03.10.19r. II Laparo

    15.05.2013r. córka Maja ❤️ (ciąża naturalna)
    Moje ANIOŁKI:
    1. Po dwóch latach starań- ICSI - Michalinka 8/9tc (10tc - 09.09.17r.)
    2. Po trzech latach starań naturalny cud - Marcelinka 7/8tc (11tc - 25.08.18r.)

    02.11. 18r.- transfer śnieżynki (3-dniowy zarodek) :(
    29.09.20r. - rozpoczęcie procedury z KD (Eurofertil/Ostrawa)
    13.10.20r. - mamy dawczynie/początek stymulacji
    28.10.20r. - mamy trzy blastki ❄❄❄
    18.11.20r. (11:30) - transfer jednego ⛄ / dwie śnieżynki na zimowisku
    22.11.20r. - dwie kreseczki na teście (4dpt) 🥰/Beta: 6dpt - 27,2/8dpt -101/14dpt - 2091/15dpt - jest pęcherzyk ciążowy (również krwiak)/27dpt - 0,62cm maluszka z bijącym 💗 (133u/min)
‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ