X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • Marysia :) Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 7 maja 2018, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki :) mam pytanie do was . jestem w 7 tygodniu ciąży i zauważyłam dzisiaj pod prysznicem na samych czubkach brodawek takie białe jakby krostki nie wiem jak to nazwać. Chce się tylko poradzic czy ktoras z was cos takoego ma lub miała a do ginekologa za prawie 2 tygodnie. A i w ogole mnie nie bolą jakby cos.

    maleństwo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2018, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe koleżanki ☺.Ja w końcu popołudniu wzięłam nospe, bo podbrzusze bolało.Jutro idę na betę. Laski ja już nie pamietam jaką miałam betę mojej pierwszej ciąży a jutro mam 14 dpo Adry kochana ile mniej więcej mi może wyjść jak myślisz? Bo ja tak mniej więcej obstawiam,że to mone być 4 tydzień lub 5?..

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 7 maja 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Witaj Kochana :) ile macie lat? Czym się zajmujecie? Jakieś badania robiliście czy na razie był spontan? :)
    Ja mam 32 a maz 49 ;) Prawie 10 lat razem.
    Pracuje w zlobku ;) Maz w nieruchomosciach.

    Spontan. Poza tym oboje jestesmy zdrowi. Jak was czasem czytam co wy dziewczyny macie za problemy zdrowotne to az mi szczeka opada :o

    Jedyne co teraz chce brac to wiesiolek bo sluz plodny mam raz na ruski rok.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mimo mocnej duzej kawie po pracy padlam...dosłownie...az mnie trzeslo ze zmeczenia...
    Masakra jakas...

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 7 maja 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2019, 11:30

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 7 maja 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2019, 11:30

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 7 maja 2018, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry

    Nie wyznaczam. Jestem zupelnie zielona. Zaczelam cos z temperatura kombinowac, zobaczymy co z tego wyjdzie. Ale tak czy siak uprawiamy seks co 2,3 dni wiec w sumie obojetne kiedy owulacje mam :)

    Wiem, ze tez masz 32 lata. Przeczytalam juz tyle Twoich postow haha :D

    Niby nic strasznego ale w sumie dziwne uczucie.. tyle razy uprawiac seks bez zabezpieczenia i nie zajsc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2018, 18:28

    Adry lubi tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Marysia :) Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 7 maja 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Wydaje mi się, że to nic groźnego. Piersi zmieniają się w ciąży. Potem Ci ściemnieją i powiększa się sutki. Jeżeli nie ma z tych krostek jakiejś wydzieliny to ja bym się tym nie przejmowała i czekała spokojnie na wizyte
    Już mi obwodki zciemnialy :)

    Adry lubi tę wiadomość

    maleństwo
  • arienka83b Koleżanka
    Postów: 59 22

    Wysłany: 7 maja 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Adry

    Nie wyznaczam. Jestem zupelnie zielona. Zaczelam cos z temperatura kombinowac, zobaczymy co z tego wyjdzie. Ale tak czy siak uprawiamy seks co 2,3 dni wiec w sumie obojetne kiedy owulacje mam :)

    Wiem, ze tez masz 32 lata. Przeczytalam juz tyle Twoich postow haha :D

    Niby nic strasznego ale w sumie dziwne uczucie.. tyle razy uprawiac seks bez zabezpieczenia i nie zajsc.

    Chciałabym tak co 2,3 dni ale ostatnio się porypalo w tej kwestii. :/

    Dziewczyny jestem w szoku- mąż był z małym na placu zabaw :D Chyba pierwszy raz sam. Ja byłam na rowerze i teraz go zmieniłam. Coś tam burknal że go głowa boli (przeziębiony) i że już idzie do domu. Chyba przemyślał że skoro chcę schudnąć to musi się trochę poświęcić. ;)

    Adry, Iseko lubią tę wiadomość

    c968e1d746ae711f89c2d62c8594a39d.png
  • Marysia :) Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 7 maja 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    dobre staniki do karmienia sobie kup ( o ile zamierzasz karmic oczywiscie) akurat w czwartek w lidlu bedzie nowy towar :). Ja kupowałam staniki w różnych sklepach z bielizną i te z lidla najlepiej sie sprawdzily, mimo ciaglego prania nadal wygladaja jak nowe i są bardzo wygodne :)
    Oo dziekuje za informacje :) pojde kupie. Ciesze sie poki co ze nie bola mnie piersi ale fakt ze rosna :)

    maleństwo
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 7 maja 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arienka83b wrote:
    Jestem w szoku- mąż był z małym na placu zabaw :D Chyba pierwszy raz sam. Ja byłam na rowerze i teraz go zmieniłam. Coś tam burknal że go głowa boli (przeziębiony) i że już idzie do domu. Chyba przemyślał że skoro chcę schudnąć to musi się trochę poświęcić. ;)
    Czemu to takie dziwne, ze sam poszedl?
    Adry wrote:
    Nasze jajeczka z wiekiem "zyją" coraz krocej czekając na plemniczki, wiec moze gdzieś się ekipy rozminęły
    No to musze nauczyc sie wyznaczac :) Jak mowie kombinuje z temperatura. Zobaczymy co z tego bedzie.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    Ja mam 32 a maz 49 ;) Prawie 10 lat razem.
    Pracuje w zlobku ;) Maz w nieruchomosciach.

    Spontan. Poza tym oboje jestesmy zdrowi. Jak was czasem czytam co wy dziewczyny macie za problemy zdrowotne to az mi szczeka opada :o

    Jedyne co teraz chce brac to wiesiolek bo sluz plodny mam raz na ruski rok.


    A co z owulacją? Wszystko ok monitoringi cyklu są ?Badania w normie ? Ja brałam niepokalanek mnisi i polecam ☺

    Adry lubi tę wiadomość

  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 7 maja 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monitoringi? W sensie, ze do gina chodze i sprawdzam czy jest owulacja? Jesli o to chodzi, to nie mam monitoringu :P
    Owulacje powinnam miec. Ze dwa razy jak bylam na kontroli to akurat przypadkowo mialam wiec chyba jest ok. Ale wtedy sie jeszcze niem staralam.

    Ok dzieki. Jak wiesiolek nie pomoze to sprobuje tego niepokalanka. Wiesiolek juz zamowiony wiec za pozno ;)

    Evell lubi tę wiadomość

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • arienka83b Koleżanka
    Postów: 59 22

    Wysłany: 7 maja 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl - dziwne bo mój mąż nie chodzi z synem na plac zabaw, tak było od zawsze, zwłaszcza w tygodniu. Czasem razem szliśmy ale rzadko. Po prostu taki typ. Ja nie lubię siedzieć w domu więc chodziłam z synkiem od początku. Mąż woli np iść wszyscy razem na basen czy na rowery itp.

    Na co jest niepokalanek?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2018, 19:42

    c968e1d746ae711f89c2d62c8594a39d.png
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 7 maja 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    U mnie płodny śluz 2gi dzień. Lekarz pozwolił się starać, ale dominującego nie było. Mam nie brać luteiny na wywołanie @. Monitoring w nast. Cyklu


    I bardzo ciekawe kazał się kochać co 2 3 dni, nie tylko w płodne.
    no moja ginekolog też uważa, że trzeba jak najczęściej, najlepiej 4 razy w tygodniu! OMG :o

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Niepokalanek To zioło. Ja piłam w tych ziołach ojca Sroki , miałam to w formie pieprzowej - takie kulki. Ale wiem że można go kupić a aptece jako lek i dziewczyny biorą to na poprawę jakości owulacji.


    U mnie płodny śluz 2gi dzień. Lekarz pozwolił się starać, ale dominującego nie było. Mam nie brać luteiny na wywołanie @. Monitoring w nast. Cyklu


    I bardzo ciekawe kazał się kochać co 2 3 dni, nie tylko w płodne.
    Nawet był dobrej myśli bo mówiliśmy mu że była biochemiczna to mówi że jajowody drożne i nasienie też nie najgorsze. Ale warto zbadać i właśnie jedno z pierwszych pytań czy było badane
    Adry kochana napisz mi co mężczyzna musi badać? Jak nazywa się to badanie?

    A Wy zabieralyscie swoich partnerów do gabinetu? Mój się opierał ale widział moje zdenerwowanie to sam wszedł za mną. Jestem z niego dumna. Może temu potem zachował się jak dupek bo musiał odreagować? Tak czy owak jak mu wygatnelam co mi na sercu leżało. A właściwie że głodna byłam...To już potulny jak baranek i zlagodniał.
    Ale my tak mamy często. Tniemy się jak osy a za dosłownie 10min godzimy. Takie charkterne osoby ...

    Dziewczyny mimo że zaczynam od nowa , bo znowu clo. To jestem pozytywnie nastawiona...Mam leki bromka i ten euro coś tam na tsh. No i symfolik zmieniony na ovarin w tabletkach po 2dziennie.
    Evell kochana trzymam mocno zaciśnięte kciuki za jutro. Aha Adry no zajebisty masz ta trawkę. Miałam Ci już wcześniej napisać.
    Xgirl tak jak Adry Ci pisała. Jak będziesz mieć prog wysoki to dobrej jakości owu i nie ma się co martwić jak narazie. Monitoring daje Ci podgląd sytułacji i cykliczność taką. Wiesz co się dzieje w danym cyklu.
    Ja ma ten pierwszy od dawna bez i dziko się czuje. Wie. Że mi coś rośnie ale czy urośnie? I jakiej jakości? Albo czy przerośnie? Zobaczymy.

    Na razie żyje tym że 31.05 jedziemy do Zakopanego. Którąś z Was chyba też pisała że jedzie tam akurat? Kocham góry. Byłam raz w Bieszczadach i się zakochałam...;)
    Ot przysiadłam i się rozpisałam haha

    Ja mam niepokalanek praktycznie całe opakowanie jak ktoś chce to chętnie sprzedam ☺ niestety ja nie mogłam go brać razem z dupkiem i leży mam z firmy swansson i jest go więcej tzn większą dawka. Multi, zazdroszczę Zakopanego uwielbiam tam jeździć tak samo kocham góry .I wątpię czy w tym roku pojadę jak ciąża się potwierdzi na 100%

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multi niech zrobi badanie ogólne nasienia i koniecznie morfologie nasienia..my od razu walnelismy tez posiew na bakterie..ale to nie trzeba..i koniecznie pobrać material do badania na miejscu...

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Adry napewno wyprobuje...kocham Włochy i ich zarcie...ja sie wyspalam i nie chce mi sie spac...choc nadal jestem padnieta...
    Jem właśnie obiad na jutro...zmobilizowalam sie i zrobilam kebaba z ryzem i sos czosnkowy. ..czuje ze rano bedzie mi niedobrze po tym..
    Jezcze wlasnemu dziecku robiłam prace domowa bo odpadl po 19 i już szkoda mi gp budzić...nie ogarniany dobrze lekcji jak różnie pracuje i często przynosi 1 ostatnio

    Adry lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc Multi.

    Ja zaczynam miec dość samotnych nocy...
    Piesek ze mna w łóżku śpi..
    Nogi mam tak spuchniete ze az sie przerazilam...od stania w 1 miejscu...czuje ze będę szukać innej pracy bo sie wykoncze..ale nie mam pomysłu...jeszcze musze zagadac o te nocki...bo przypada ze po nocy mam isc na komunie ...super będę wyglądała...i nic nie pospie...

  • arienka83b Koleżanka
    Postów: 59 22

    Wysłany: 7 maja 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedzcie czy ten niepokalanek nie rozreguluje mi cykli?

    c968e1d746ae711f89c2d62c8594a39d.png
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ