Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag no to zaraz przejdziecie na Ty :D już pewnie widujecie się częściej niż z rodziną hehe :D

    Mój pojechał na rozmowę a ja odwaliłam sobie zieloną maseczkę na twarz żeby go niw straszyć :D Chyba dziewczynka mi się szykuje bo cera mi się popsula strasznie od tej ciąży :P
    A na środę umowilam się na pazurki. Szkoda mi było kasy ale mam już taki odrost że aż wstyd. Trochę trzeba zadbać o siebie dla lepszego samopoczucia!

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre próbowałam ale kiepsko mi to szło i krótko się trzymało i ciężko mi było samej ściągać... Więc przestałam się w to bawić.

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 no często sie widujemy, w piątek ostatnio Hahaha, jestem ciekawa Jego miny dzis Hahaha, bo kiedyś zagadywał, ze ma jeszcze drugi gabinet i czy mi bliżej by nie bylo, ale wtedy jakos olałam temat, bo z Mężem jeździłam, a teraz to sama bede wyskakiwać z pracy, ogarnę i wrócę :) idź na pazurki rozluznisz sie i lepiej poczujesz! Ja dostałam wczoraj perfumy od Teściowej na urodziny i nie wiem jak Ona to robi, ale zawsze ładne mi kupuje, a gust mam raczej taki juz określony :) takze sie ciesze, bo ostatnio niestety średnio moge sobie kupić je sama.. ale nie narzekam, bo cel jest - wakacje ;)

    Frida91, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No czasami to aż głupio że tak często się orzychodzi ;)
    O a co za perfumy dostalas?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aqua di gioa z Armaniego :) grunt zeby „wychodzić” ciaze ;)

    Frida91 lubi tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a potem w ciąży znowu wizyta co miesiąc albo i częściej hehe ;) Ale wtedy to już inne nastawienie ;)
    U mnie już od ostatniej wizyty zaczęło się usg przez brzuch więc już w ogóle lepiej niż ciągle rozkładać nogi haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2019, 10:42

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O! Super! Przez brzuch juz - ciekawe kiedy ja takich czasów doczekam..

  • Promyk89 Autorytet
    Postów: 2350 1948

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja okresu dalej brak. Nawet kilka razy przytulanie byłoby co by ruszyć france i nic.
    Chyba zrobie bete bo nie wytrzymam.niepokalane poczęcie spełnij sie <3

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Lavende86, Multiwitamina lubią tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    2-Transfer odwołany-krwawienie w 15dc.
    3-Transfer 4BB +assisted hatching+embryoglue
    Test 21.09 -Bhcg 486 :-)
    Test 23.09 - Bhcg 1076 :D
    USG 04.10 - <3
    12.10 krwawienie. Poronienie zagrażające? Leżing zawodowy
    31.10 - koniec leżingu !:D
    21.11-USG prenatalne - syn?:D
    12.12 - nawrót plamienia. Leżing.
    11.01-usg połówkowe. syn ! 350g szczęścia.
    23.03- 1660g ślicznego bobasa <3
    27.05 3300g 54 cm - Misio <3
    4 -transfer " 4AB "13.01
    Bhcg <0.1
    5 - 4ty ostatni transfer blastki "3" 13.10.2023
    Bhcg 472
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Oj Issa JAK Ci z takim wczesnym wstawaniem? Przyzwyczaiłam się?
    Dla mnie to zawsze była największą kara, ja mogę iść spać o 3 ale żeby móc trochę dłużej pospać :D typowa sowa że mnie

    Nefre czas szybko leci ale TY też jesteś petarda bo tak szybko to załatwiłas. Tak to do lipca byś czekala
    Ciężko, wstaję o 2.30 to środek nocy jest. A na drugi tydzień na popołudnie, więc organizm wariuje. Ale trzyma mnie tam myśl, że jak zajdę to spoko kasę na macierzyński dostanę. I chyba tylko to.

    Frida zazdraszczam... jak ja bym sobie zrobiła pazurki, ale w Niemczech to tylko żel kładą, a poza tym mi się trzymają max 2 tygodnie. Nieważne kto i jak robi.

    Kurczę, chyba mam jakieś zapalenie pęcherza. Normalnie szok, bo może raz w życiu miałam i teraz czuję że piecze. A furaginy jak na złość nie mam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyk89 wrote:
    A ja okresu dalej brak. Nawet kilka razy przytulanie byłoby co by ruszyć france i nic.
    Chyba zrobie bete bo nie wytrzymam.niepokalane poczęcie spełnij sie <3
    Uciekaj na betę a my trzymamy mocno kciuki!!!
    Zozo ładne sa! Ale moje serce od prawie 10 lat należy do Aliena od T.Muglera ❤️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyk89 wrote:
    A ja okresu dalej brak. Nawet kilka razy przytulanie byłoby co by ruszyć france i nic.
    Chyba zrobie bete bo nie wytrzymam.niepokalane poczęcie spełnij sie <3
    Promyk to ja trzymam kciuki za betę &&&&
    Jak wyjdzie pozytyw to trzeba będzie trzech mędrców wypatrywać hahaha;-) Któryś z nich ponoć będzie miał złoto hahaha...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też lubie aqua di gioia. Nawet baaardzo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Issa

    słyszałam, że żurawina jest dobra na takie rzeczy .
    Dzięki za cynka. Poszukam dziś w sklepie

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre no może z czasem bym się nauczyła ale wkurwilam sie i jakos odechcialo mi się tej zabawy :P Do fryzjera nie chodzę w ogóle od x lat więc na tyle luksusu mogę sobie pozwolić żeby ktoś mi to robił hehe.
    Zozo mi włosy tez sie poprawiły w miarę ale skóra właśnie pogorszyła. No zobaczymy może to minie ;)

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się malduje w klubie ząbiaka. Ostatnio sypiam po trzy godziny dziennie. Dziś dopiero około czwartej zasnełam, zazwyczaj o 3 ale dzisiaj jakoś później. Czuję się jakby mnie ktoś skopał hi hi hi.

    Dziewczyny w jaki sposób wy będziecie miały to laparo? Bo Nefre to chyba jak przy tormieli od zwnątrz macicy a reszta? Też tak? Czy od środka będą wam uk. rodny oglądać?

    Też bym na pazurki, lub do kosmetyczki poszła ale ksy trochę mi brak. Może w domu coś ogarnę. Jakiś lakier cyba mam gdzieś.

    npV2p1.png
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam maseczkę z glinki zielonej na skórę głowy hi hi hi. Normalnie Jożin z barzin był.

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

    npV2p1.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo może za mocny szampon, za gorąca woda,za czesto dotykasz włosów? A może to rpzez zimę ogrzewanie i czapki?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też 3 cięcia miałam ale u mnie to dlatego że musieli się od góry do jajnika dobrać. Pępek się trochę zmienia, to fakt - średnio zadowolona byłam ale u Niemców to ci to pewnie zrobią z większą starannością (w znaczeniu bardziej się do wygldu przyłożą).

    nick nieaktualny, Multiwitamina lubią tę wiadomość

    npV2p1.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre no chyba tak, zwykle to idzie w parze. Czasem to hormony. Ale trzeba tez dbać o nawilżenie. I nie macac za czesto glowy i twarzy :P Nie można przesuszac skóry bo wtedy jeszcze więcej nadrabia z tym łojotokiem.

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale szwy będą oni ci usuwać czy wracasz do Polski i tutaj ktoś to zrobi?

    npV2p1.png
‹‹ 768 769 770 771 772 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ