Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ms super, że się odzywasz :)

    Dobrze, że droga spokojna. Teraz dalej trzymamy kciuki!!! :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 27 lutego 2019, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre trzymaj się dziewczyno! :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ms właśnie życzę bliźniaków! tyle roboty za Tobą,więc należą Ci się!!!

    Adry ja w końcu sięgnęłam po stary kalendarz dziś, pouzupełniałam notatki i tak się doliczyłam, że to 11 cs.. od stycznia 2018 r., a Męża nie wciskam w opis, bo co morfologia i ruch do dupki.. heh.

    Ale dziś jest dzień domowy - bosko czasem taki mieć ! :)

  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4971 3775

    Wysłany: 27 lutego 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre powodzenia jutro!!!
    Ja się szykuję na wakacje, więc już raczej mnie tu nie będzie! Trzymajcie się dziewczyny powodzenia! Do zobaczenia za ponad 2 tygodnie!!!! :) :*

    malutka_mycha, Zozo, nick nieaktualny, Frida91 lubią tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamynadzidzie - udanych wakacji :) wracaj wypoczęta i szczęśliwa :)

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 27 lutego 2019, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciukaski wszystkie 4 zaciśnięte za ciebie Nefre. Fajnie że blisko od szpitala - wygodnie będzie.

    npV2p1.png
  • Promyk89 Autorytet
    Postów: 2350 1948

    Wysłany: 27 lutego 2019, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem
    dopiero znalazłam czas,żeby was nadrobić, to siadam i czytam :)

    Starania od 2017r.
    1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    2-Transfer odwołany-krwawienie w 15dc.
    3-Transfer 4BB +assisted hatching+embryoglue
    Test 21.09 -Bhcg 486 :-)
    Test 23.09 - Bhcg 1076 :D
    USG 04.10 - <3
    12.10 krwawienie. Poronienie zagrażające? Leżing zawodowy
    31.10 - koniec leżingu !:D
    21.11-USG prenatalne - syn?:D
    12.12 - nawrót plamienia. Leżing.
    11.01-usg połówkowe. syn ! 350g szczęścia.
    23.03- 1660g ślicznego bobasa <3
    27.05 3300g 54 cm - Misio <3
    4 -transfer " 4AB "13.01
    Bhcg <0.1
    5 - 4ty ostatni transfer blastki "3" 13.10.2023
    Bhcg 472
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 27 lutego 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2019, 08:11

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Promyk89 Autorytet
    Postów: 2350 1948

    Wysłany: 27 lutego 2019, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Promyk, ja też mam do Ciebie pytanie. Może masz mozliwosc kogoś w środowisku ;) zapytać. Czy trzeba dać dziecku dawkę uzupełniająca szczepionki na ospę? Czy wystarczy tylko ta jedna dawka. Ewentualnie jak duży moze być odstęp pomiędzy jedną a drugą dawka :) z góry dziękuję.
    rekomendowana jest dwudawkowa szczepionka
    a odstep to przynajmniej 6 tygodni
    :)

    nadorbiłam was... uff


    Czekamy - życzę ci udanych wakacji. Jedź szczęśliwe i odpoczywaj :)

    Ag - super ,że oba drożne. I ciesz się,że cię nie bolało po , bo ja miałam 2 dni wyjete z życiorysu. Ale teraz przynajmniej wiadomo, że drożna jesteś. Może czas spróbować inseminacji+stymulacji jajeczkowania?
    a co do endometrium to wydaje się okej

    Nefre- trzymam bardzo mocno kciuki. Niech się uda wszystko i wracaj szczęśliwie do nas :)


    a my - mamy już termin, kiedy możemy pojechac, poprzekładam troche prace dodatkową i będzie pt sb i niedziela. Jeszcze nie wiemy gdzie, ale to już będzie końcówka marca, więc może cieplej trochę. Póki co przeglądamy slow hop - taki tu wybór,że aż cięzko na coś się zdecydować
    I wczoraj dostałam @. Więc decyzja o braku stymulacji o in vitro nawet jakbyśmy zmienili zdanie to nie dałoby rady, bo wizyta dopiero w pt a ja nie odebrałam jeszcze wyniku cytologii ;)
    Miesiąc niemyślenia o prokreacji uważam za rozpoczety :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2019, 16:11

    czekamynadzidzie, malutka_mycha, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    2-Transfer odwołany-krwawienie w 15dc.
    3-Transfer 4BB +assisted hatching+embryoglue
    Test 21.09 -Bhcg 486 :-)
    Test 23.09 - Bhcg 1076 :D
    USG 04.10 - <3
    12.10 krwawienie. Poronienie zagrażające? Leżing zawodowy
    31.10 - koniec leżingu !:D
    21.11-USG prenatalne - syn?:D
    12.12 - nawrót plamienia. Leżing.
    11.01-usg połówkowe. syn ! 350g szczęścia.
    23.03- 1660g ślicznego bobasa <3
    27.05 3300g 54 cm - Misio <3
    4 -transfer " 4AB "13.01
    Bhcg <0.1
    5 - 4ty ostatni transfer blastki "3" 13.10.2023
    Bhcg 472
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4971 3775

    Wysłany: 27 lutego 2019, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyk89 wrote:
    Miesiąc niemyślenia o prokreacji uważam za rozpoczety :)
    u mnie dwa miesiące odpoczynku od starań :) takżę witaj w klubie ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 27 lutego 2019, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny miłego odpoczynku Wam życzę :)

    f1d9680377.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ms najważniejsze, że już coś wiesz.. teraz niech tam ładnie zadziała i będzie dobrze!

    Promyk89, Czekamynadzidzie - ja dołączam do tego pauzowania :D Zresztą mam wrażenie, że ja już odpoczywam od stycznia i do hmmm nie wiem kiedy tak będzie.. Teraz wizyta dopiero w następnym cyklu w połowie, więc też nic się nie zadzieje.. a potem lekarz ma mi coś zaproponować (brzmiał tak wczoraj jakby nie wiedział co.. ale może do tego czasu wymyśli?)

    A Promyk89 jesteś w stanie określić ile mniej więcej od podania dożylnego w formie kroplówki ketonalu on działa? bo generalnie wczoraj ledwo mi spłynął ten ketonal (pomijam, że jak tylko zaczął to mi się słabo zrobiło..) to biegłam już na to hsg.. i tak się teraz zastanawiam, czy on zdążył coś zadziałać? na szczęście po samym badaniu czuję się dobrze, profilaktycznie wczoraj wypiłam litr wina wieczorem dla znieczulenia, a jak w nocy wybudził mnie ból to starałam się szybko znowu zasnąć, a dziś jest już super ! :) co do inseminacji to zobaczę co mi lekarz zaproponuje, chociaż powrót do stymulacji to raczej u nas nie ma za bardzo sensu.. więc dodatkowe badania by się przydały.. albo ta laparoskopia ... Póki co chciałabym żeby wyszły nam te wakacje w kwietniu i tym zająć głowę. Dobrze, że jeszcze jedno dziecko ma się u nas urodzić i z głowy wszystkie .. o nowych ciążach cisza...

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 27 lutego 2019, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2019, 08:11

    Arienkas83, Beatrix_, Zozo lubią tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 27 lutego 2019, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre trzymam kciuki. Nie stresuj się,będzie dobrze!

    Dziewczyny fajnie że robicie sobie przerwę w staraniach,tzn.że potraficie tak sobie odpuscic na jakiś czas. Ja miałam jakaś straszną presję, że muszę działać bo czas leci. Ale zdrowiej pewnie zrobić sobie oddech na wakacjach itd.

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 27 lutego 2019, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uu Multi to chyba juz niedługo co? :)

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 27 lutego 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre jutro masz tą operacje i o której godzinie,z rana jakoś?

    Multi to się możesz wypakowywać. :)
    Ehh zazdroszczę, ja się modle o każdy dzień, teraz jeszcze bardziej się boję przy tych bakteriach w pochwie bo krótką drogę mają. :(

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 27 lutego 2019, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2019, 08:11

    Arienkas83 lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 27 lutego 2019, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2019, 08:11

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 27 lutego 2019, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre a jak tam mąż? Denerwuje się?

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 27 lutego 2019, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Multi. Potrzebuję takich słów na co dzień. Niestety mąż jest poza tym,nie przejmuje się,nie rozmawia. A jak mu mówię jaka sytuacja to się wręcz śmieje i mówi że najgorszy jest stres. Nawet nie wie ile mi czasu zostało,mówi że to jeszcze miesiąc i już. Jaki miesiąc jak 3,5 zostało. Szkoda gadać po prostu. Sporo rozmawiam z mamą i teściową i podtrzymują na duchu. Chciałabym do 28tc dotrzymać a później do 33 choćby.

    Wczoraj czytałam na innym forum babeczka z szyjką 8mm i pessarem od 16tc wytrzymała do 36tc i właściwie wyciągnęli pessar i wtedy dopiero sie zaczęło. Po drodze miała ponad 10! antybiotyków bo ciągle jej nowe bakterie wychodziły w pochwie albo pęcherzu. Historia mnie pocieszyła,czytałam każdy jej post.

    No ja mam nadzieję że jak już biorę te antybiotyki to dadzą radę. Do tego probiotyki i sok żurawina i woda z cytryną.

    Nefre faktycznie poproś o coś na uspokojenie bo możesz mieć problemy ze snem. Trzymam kciuki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2019, 18:42

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
‹‹ 884 885 886 887 888 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ