Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1523 1293

    Wysłany: 27 lutego 2019, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre
    Trzymam mocno kciuki aby było dobrze ❤

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
    - 17.06.2026 III transfer
    - beta *7dpt-54,4
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ms jesteś w dobrych rękach!!! Musi być dobrze! Jutro od rana będę z Tobą myślami!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 27 lutego 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2019, 08:11

    Arienkas83 lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 27 lutego 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    o tym, że kobieta musi wybiera między gumkami a chlebem...
    Teraz mają 500+ to chyba stać ich na gumki. Bez przesady.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 27 lutego 2019, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre słonko, rokowania na płodnośćw tym momęcie to wróżenie z fusów. Po operacji dopiero będzie można cokolwiek rokować. Nie myśl na razie o tym. Teraz najważniejsze jest żebyś wypoczeła przed jutrem a potem żebyś doszła do siebie po operacji. Życie z bólem już nie długo się skończy dla Ciebie na tym się skoncentruj.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    npV2p1.png
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 27 lutego 2019, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arienkas moja koleżanka praktycznie całą ciąże na antybiotykach przechodziła a dzidzia zdrowa. Nie przejmuj się tym. Pesar masz, jesteś pod kontrolą - będzie dobrze.

    Arienkas83 lubi tę wiadomość

    npV2p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny po hsg- czy któraś miała później problem taki, że ten ból z badania przypominał się Wam podczas seksu? :( :( :( w sensie psychicznym a nie fizycznym..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2019, 19:38

  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 27 lutego 2019, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre - będę trzymać kciuki żebyś dała radę jutro i żeby wszystko gładko poszło. Narazie nie skupiaj się nad rokowaniami. Jeden krok na raz. Będzie dobrze!

    Arienko! Dobrze Cię rozumiem, że się martwisz. W każdej ciąży gdzieś w tle jest strach, a ty jeszcze masz komplikacje. Mimo wszystko staraj się nie myśleć negatywnie. Tyle kobiet dało radę z pessarem czy szwem. Mojej kuzynce zdjęli szew to jeszcze z miesiąc chodziła bez szyjki i CISZA. Przenosiła małego 2 tygodnie i musieli robić cc no skurczy nie potrafili wywołać :-D Niektóre chodzą z rozwarciem i też nic. Myśl pozytywnie.

    Czekamynadzidzie - udanych wakacji! Zazdroszczę urlopu i wypoczynku :-) Suuuper!

    A u nas dziś dosyć intensywnie więc zaraz postaram się położyć małą spać. Jestem dziś zdana na siebie bo mąż wraca o 23:00.

    Arienkas83, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 27 lutego 2019, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag ja nie miałam takich problemów ale my po hsg odczekaliśmy chyba tydzień (trochę krawawiłam). Może dla oswojenia psychiki spróbjcie teraz obydwoje bez penetracji, znaczy tylko usta i paluszki. Powoli i zmysłowo - nie klasycznie.

    npV2p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbel, faktycznie może za bardzo z grubej rury zaczęliśmy.. heh.. ile my musimy wytrzymać. Ale dobrze, że już po!

    A jutro walczy nasza Nefre!!!

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 27 lutego 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2019, 08:12

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 27 lutego 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2019, 08:12

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Promyk89 Autorytet
    Postów: 2350 1948

    Wysłany: 27 lutego 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag1988 wrote:
    Dziewczyny po hsg- czy któraś miała później problem taki, że ten ból z badania przypominał się Wam podczas seksu? :( :( :( w sensie psychicznym a nie fizycznym..
    To znaczy?

    Mnie bolało fizycznie badanie wiec mieliśmy chyba tydzień postu
    A podczas seksu bolało mnie jak mi się zrobiła torbiel krwotoczna ciałka żółtego. Dostałam bólu po orgaźmie i trzymało mnie kilka dni.

    Nefre - trzymam kciuki żeby było okej :) ale pamietaj, że jc jest on vitro. A ja przetre szlaki ;-)
    Powodzenia !!!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    2-Transfer odwołany-krwawienie w 15dc.
    3-Transfer 4BB +assisted hatching+embryoglue
    Test 21.09 -Bhcg 486 :-)
    Test 23.09 - Bhcg 1076 :D
    USG 04.10 - <3
    12.10 krwawienie. Poronienie zagrażające? Leżing zawodowy
    31.10 - koniec leżingu !:D
    21.11-USG prenatalne - syn?:D
    12.12 - nawrót plamienia. Leżing.
    11.01-usg połówkowe. syn ! 350g szczęścia.
    23.03- 1660g ślicznego bobasa <3
    27.05 3300g 54 cm - Misio <3
    4 -transfer " 4AB "13.01
    Bhcg <0.1
    5 - 4ty ostatni transfer blastki "3" 13.10.2023
    Bhcg 472
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie badanie bolało strasznie... chyba ten ketonal jeszcze wtedy nie zadziałał.. a teraz mi sie to przypomniało .. fakt, ja to bym chciała „wstac, otrzepać sie i dalej jazda..” a czasem jednak trzeba zluzowac i dac sobie czas.. po badaniu zato w miarę ok. Jutro śmigam do pracy juz.

    Jak cos to ja bede pewnie z inseminacja „przecierać” ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2019, 22:38

  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 27 lutego 2019, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wróbel i Lavende. Takie słowa mnie bardzo uspokajają. :)

    Ja od dziś bez majtek śpię, nie w piżamie tylko koszuli nocnej. Niech będzie wietrzenie wg Mamyginekolog. Upławy mam dużo mniejsze, bo tak ciągle coś wypływało. Myślałam że od luteiny i pessara,ponoć można się utopić i wodniste upławy są. Ale może też były zwiększone przez te bakterie.

    Nefre
    Trzymam kciuki i myślami z Tobą. Jajowody może podczas operacji jakby coś udrożnią. Ale w końcu jeden drożny był i nawet jeśli to pewnie nie jest w złym stanie i da się go udrożnić.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 28 lutego 2019, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sklepy zamknięte :)
    Fajnie że Ci ten tydzień nie dał aż tak w kość :) Ostatnio się jeszcze zarzekalas że na razie nie ma co myśleć o drugim dziecku a tutaj już się powoli coś klaruje :)
    A dalej jesteś nastawiona na wysyłanie cv?

    f1d9680377.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 28 lutego 2019, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2019, 08:54

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ms dzis cały dzien jestem z Tobą! Kochana do boju! I przynoś nam dobre wieści!!!

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 28 lutego 2019, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też trzymam kciuki i czekam na wieści - dobre bo innych nie będzie :)

    npV2p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry a tęsknisz za tym swoim Mężem? Jestes dzielna z Mała! A co do tego wolnego to moze najpierw siłownia a potem kosmetyczka czy spa? Tudzież z Koleżanka jakies winko! Zreszta na pewno miło spędzisz czas- nagroda Ci sie należy!

    Co do seksu po hsg - bardzo juz chciałam poczuć w sobie cos miłego zamiast żelastwa które mnie chciało rozpie*** od środka ... ale widac za wcześnie.. w weekend sobie zażycze chyba masaż..

    Adry co do Bobasa to ja pomyslałam, ze bedziemy w parze, ale zróbmy sobie trójkącik z Nefre!

    Miłego dnia Dziewczyny!

    Evell jak u Ciebie? Odezwij sie tez Kochana!

‹‹ 885 886 887 888 889 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ