Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 1 marca 2019, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre fajnie ze się odezwałaś. Martwiłyśmy się wszystkie o Ciebie! Teraz spokojnie dojdź do siebie i nabierz sił :)

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 1 marca 2019, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyczku niestety przy dłuższych staraniach nie uniknie się takich dołków. Odpocznij, zresetuj się i dalej do boju.
    Ja 10 lat godziłam się z myślą że prawdopodobnie jestem bezpłodna (torbiele na jajniku nie wiadomo od czego bo endometrioza wykluczona, prolaktyna po tabletce wystrzelona rekordowo w kosmos, kortyzol doleciał na księżyc - wszystko nie wiedomo czemu), potem 2 lata starań konkretnych ale bez efektu i pół roku z właściwym planem działania i właściwym leczniem. Udało się i tobie też się uda.

    npV2p1.png
  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 1 marca 2019, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre super że jajowód drożny,teraz odpoczywaj. :)

    Ja sobie leżę w laboratorium. Wprawdzie musiałam posiedzieć trochę bo kolejka i 10 minut czekania i pół godziny siedzenia po wypiciu glukozy bo co chwile ktoś przychodził na pobranie. Na razie nikt to w końcu mnie puściły na tą kozetkę. I dobrze bo trochę mi słabo i niedobrze. Chce mi się pić zwykłej wody.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2019, 08:36

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre słonko super, że chociaż drożny jeden zobaczysz ani się o bejrzysz a już będziesz w ciąży ...Odpoczywaj skarbie myślę o tobie ;*

  • Promyk89 Autorytet
    Postów: 2350 1948

    Wysłany: 1 marca 2019, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre super !!!
    Daj znać jak wydobrzejesz nam a teraz odpoczywaj :))
    Jak jelitko?

    Starania od 2017r.
    1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    2-Transfer odwołany-krwawienie w 15dc.
    3-Transfer 4BB +assisted hatching+embryoglue
    Test 21.09 -Bhcg 486 :-)
    Test 23.09 - Bhcg 1076 :D
    USG 04.10 - <3
    12.10 krwawienie. Poronienie zagrażające? Leżing zawodowy
    31.10 - koniec leżingu !:D
    21.11-USG prenatalne - syn?:D
    12.12 - nawrót plamienia. Leżing.
    11.01-usg połówkowe. syn ! 350g szczęścia.
    23.03- 1660g ślicznego bobasa <3
    27.05 3300g 54 cm - Misio <3
    4 -transfer " 4AB "13.01
    Bhcg <0.1
    5 - 4ty ostatni transfer blastki "3" 13.10.2023
    Bhcg 472
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ms endo menda niech idzie precz, a bobas niech do Was przychodzi ;)

    Adry brawooooooooo!!!!!
    Ja wzięłam urlop na 1-15 kwietnia, niech sie dzieje co chce!!!! Gdzieś na pewno polecimy i tego sie trzymam! Juz odliczam ;)

    Adry lubi tę wiadomość

  • Promyk89 Autorytet
    Postów: 2350 1948

    Wysłany: 1 marca 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:

    Czekam na lekarza aż cos konkretnego powie. Był jakiś Niemiec i mówił że endometrioza gone i że children będę mieć haha . Pytał się czy mamy, tyle zrozumiałam.
    <3<3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    2-Transfer odwołany-krwawienie w 15dc.
    3-Transfer 4BB +assisted hatching+embryoglue
    Test 21.09 -Bhcg 486 :-)
    Test 23.09 - Bhcg 1076 :D
    USG 04.10 - <3
    12.10 krwawienie. Poronienie zagrażające? Leżing zawodowy
    31.10 - koniec leżingu !:D
    21.11-USG prenatalne - syn?:D
    12.12 - nawrót plamienia. Leżing.
    11.01-usg połówkowe. syn ! 350g szczęścia.
    23.03- 1660g ślicznego bobasa <3
    27.05 3300g 54 cm - Misio <3
    4 -transfer " 4AB "13.01
    Bhcg <0.1
    5 - 4ty ostatni transfer blastki "3" 13.10.2023
    Bhcg 472
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 1 marca 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre fantastyczne wiadomości, wszystko poszło zgodnie z planem! Wiedziałam że nie może być cały czas pod górkę :) odpoczywaj :)

    Adry prima aprilis jest 1 kwietnia a nie marca. Nie wierzę w to co czytam :)

    Adry, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 1 marca 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre - super :-D Masz to za sobą w końcu :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry mamy termin, w weekend mamy zrobic plan A B i C, tak zeby gdzieś wyjechać! Ale sie ciesze!!!

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 1 marca 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2019, 08:56

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 1 marca 2019, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2019, 08:57

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 1 marca 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre a to ściągnięcie u nich czy już w Polsce możesz to zrobić?
    Ważne że jajowody drozny, teraz na spokojnie a jak już będziesz mogła działać to pewnie znowu na głowie staniesz żeby podnieść swoje szanse. Już my Cie znamy :)

    f1d9680377.png
  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 1 marca 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nwfre to jak juz teraz tak powiedzieli to jest bardzo dobrze. :) Ale masz tam z kim rozmawiać po polsku odnośnie wyników? Ile w ogólw trwała operacja?

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 1 marca 2019, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2019, 08:57

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 1 marca 2019, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre, pierwszy dzień najgorszy. Potem już lepiej, dietę na początku stosujesz - powiedzą ci jaką i wypróżnienia bez problemowe są. Zdjeli ci już cewnik? Masz dreny?

    npV2p1.png
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 1 marca 2019, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po ktg, są skórcze regularne ale nie porodowe. Mogę urodzić za 5 godzin albo za 5 dni. Kontrola w niedzielę a,kolejna we wtorek jeśli nic nie ruszy do tego czasu.

    malutka_mycha, nick nieaktualny, Multiwitamina, nick nieaktualny, Arienkas83, Frida91 lubią tę wiadomość

    npV2p1.png
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 1 marca 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dali ci kleiku i sucharków? To widać teraz inne zwyczaje. Dobrze że drenów nie masz ja je kiepsko wspominam. Kazali ci chodzić czy możesz sobie leżeć albo nie pozwalają chodzić?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2019, 13:00

    npV2p1.png
  • Promyk89 Autorytet
    Postów: 2350 1948

    Wysłany: 1 marca 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laparoskopowo miałaś ? to pompują :)
    Najważniejsz to wstać a dalej jakoś pójdzie :)

    więc plan taki - stymulacja i punkcja w kwietniu
    w maju będzie transefr ( bo nie w tym samym cyklu co stymulacja,żeby nie było było zespołu hiperstymulacji jak będzie ciąża)
    i są dobre wiadomości -ze wskazań medycznych zapłodnią nie 6 komórek jajowych ale tyle ile wyprodukuje - 8, 10, 12, 15? to już nasza decyzja wewnętrzna. Bo wiadomo - jak zapłodni się ich i przetrwa 7 zarodków to nie wiem czy podołam wszystkie 7 urodzic. Ale jest szansa,że więcej stymulacji nie będzie, a potem same transfery do wypragnionej 3ki dzieci.

    ale jest okej. Psychicznie się podnosze i zostaje czekać na kwiecień a w marcu relaks.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2019, 19:41

    nick nieaktualny, Arienkas83 lubią tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    2-Transfer odwołany-krwawienie w 15dc.
    3-Transfer 4BB +assisted hatching+embryoglue
    Test 21.09 -Bhcg 486 :-)
    Test 23.09 - Bhcg 1076 :D
    USG 04.10 - <3
    12.10 krwawienie. Poronienie zagrażające? Leżing zawodowy
    31.10 - koniec leżingu !:D
    21.11-USG prenatalne - syn?:D
    12.12 - nawrót plamienia. Leżing.
    11.01-usg połówkowe. syn ! 350g szczęścia.
    23.03- 1660g ślicznego bobasa <3
    27.05 3300g 54 cm - Misio <3
    4 -transfer " 4AB "13.01
    Bhcg <0.1
    5 - 4ty ostatni transfer blastki "3" 13.10.2023
    Bhcg 472
  • Promyk89 Autorytet
    Postów: 2350 1948

    Wysłany: 1 marca 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Promyk

    Ale hardkor. 7 urodzić =) to dopiero boli. Bez pompowania.

    W sumie zaczynam doceniać ten cewnik. Nie trzeba było wstawać na siku..
    Na 7 bym sie nie zdecydowała. Ale na 4 tak ;)

    Kiedy wracasz do PL?

    Starania od 2017r.
    1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    2-Transfer odwołany-krwawienie w 15dc.
    3-Transfer 4BB +assisted hatching+embryoglue
    Test 21.09 -Bhcg 486 :-)
    Test 23.09 - Bhcg 1076 :D
    USG 04.10 - <3
    12.10 krwawienie. Poronienie zagrażające? Leżing zawodowy
    31.10 - koniec leżingu !:D
    21.11-USG prenatalne - syn?:D
    12.12 - nawrót plamienia. Leżing.
    11.01-usg połówkowe. syn ! 350g szczęścia.
    23.03- 1660g ślicznego bobasa <3
    27.05 3300g 54 cm - Misio <3
    4 -transfer " 4AB "13.01
    Bhcg <0.1
    5 - 4ty ostatni transfer blastki "3" 13.10.2023
    Bhcg 472
‹‹ 890 891 892 893 894 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ