X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak zajść w upragnioną ciążę....? Mąż za granicą
Odpowiedz

Jak zajść w upragnioną ciążę....? Mąż za granicą

Oceń ten wątek:
  • Kiniaminia Przyjaciółka
    Postów: 190 45

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia oby się udało:) nam niestety nie udało się trafić w te dni:( ale się nie załamuje, jak nie teraz to później:) a słyszałam, że jak mąż przyjeżdza po takiej przerwie to jest więkasza szansa na zajscie , oczywiście jesli trafi się w dobre dni, tak ze czekamy dalej. Daj czy się udało:)

    bella84 lubi tę wiadomość

    relg3e5e5eurhywm.png
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich w ten sobotni poranek. Zwracam się do Was z prośbą o głosowanie max 1 raz na dobę do 27.01.2014r. Głos Wasz przybliży do wygranej klasę mojego syna Jest to wniosek pt." ŚNIADANIOWA PRZYGODA" za każdy głos z góry dziękujemy. Jeśli to nie jest dla was kłopotem to proszę poproście swoich znajomych do głosowania na nich. O to strona http://sniadaniedajemoc.pl/reportaz-z-akcji-szczegoly-sniadanie-daje-moc-partnerstwo-dla-zdrowia.dhtml?repid=615179

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniaminia wrote:
    Sylwia oby się udało:) nam niestety nie udało się trafić w te dni:( ale się nie załamuje, jak nie teraz to później:) a słyszałam, że jak mąż przyjeżdza po takiej przerwie to jest więkasza szansa na zajscie , oczywiście jesli trafi się w dobre dni, tak ze czekamy dalej. Daj czy się udało:)

    A ja z tego co się orientuje to po długiej przerwie plemniki są gorszej jakości, jest więcej martwych itd więc zajście w takiej sytuacji jest utrudnione z tego względu.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Kiniaminia Przyjaciółka
    Postów: 190 45

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm to w takim razie nie wiem jak to z tym jest:( ale jedno wimem na pewno nie zrezygnuję ze starania się z tego powodu. Powiem Ci, że znajoma zaszła w ciążę własnie po takiej dłuższej rozłące i to za pierwszym podejściem więc trudno wyczuć jak to z tym jest. Vanessa jak długo już się staracie??

    relg3e5e5eurhywm.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniaminia wrote:
    Vanessa jak długo już się staracie??

    4 lata minęło w październiku.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Jakucja Ekspertka
    Postów: 150 65

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, my się widujemy też głównie w weekendy, ale raz w dni płodne kochany pędził do mnie 2 h pociągiem na godzinkę i potem zaraz wracał. Ale i tak nic z tego nie wyszło :-)

    wrogi śluz
    2016 - synuś
    010i9n73j0e5nmga.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakucja wrote:
    Hej, my się widujemy też głównie w weekendy, ale raz w dni płodne kochany pędził do mnie 2 h pociągiem na godzinkę i potem zaraz wracał. Ale i tak nic z tego nie wyszło :-)

    No to macie dużo szczęścia że tak często możecie się widywać bo my raz na 4-5 a nawet 6 tygodni a przyjężdża tylko na 3-4 dni i jak tu trafić w te odpowiednie dni?

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Jakucja Ekspertka
    Postów: 150 65

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie, ciężko Vanessa. Kurka, a planujecie jakąś zmianę tej sytuacji w najbliższym czasie? Chociaż pewnie to nie łatwe.

    wrogi śluz
    2016 - synuś
    010i9n73j0e5nmga.png
  • Sylwia28 Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 19 lutego 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dupa... przepraszam za wyrazenie ale juz mnie to wkurza niby trafilismy w te dni według ovu i nic z tego. Prawdopodobnie bedziemy jechać z męzem na badanie nasienia poprostu zobaczyc czy wszystko ok, stwierdzilismy ze moze jakby było cos nie tak to lepiej to sprawdzic jakies suplementy pobrac na lepsza jakosc nasienia i działac ,a tak w ciemno pracujemy nad dzidziusiem stresik troche jest i nadzieja ze sie udało, szukanie objawów ciązy a pozniej rozczarowanie a czas leci... takze najlepiej sprawdzic czy wszystko ok i wtedy działac :) teraz w marcu mąz przyjedzie na koncowke moich płodnych dni, ale ponoc przed badaniem nalezy wstrzymac sie od seksu na 3 -7 dni. A swoja drogą tez wydaje mi sie ze jak sie kilka dni wstrzyma od seksu to jakosc nasienia powinna byc lepsza i szanse wieksze, niby zalecane jest co 2-3 dni bo potrzeba czasu na wytworzenie nowych plemnikow a jak codziennie to plemniki sa słabe gdzies tak czytałam. Pozdrawiam i dobranoc :-)

  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 19 lutego 2014, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam podobnie, mąż na drugim końcu Polski widujemy się raz w miesiącu i akurat zawsze albo mam okres albo dni niepłodne... teraz już na nic się nie nastawiam bo w grudniu sama na zawołanie miałam wszystkie objawy ciąży jakie tylko możliwe :) niestety organizm płata figle jak się za bardzo chce

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Sylwia28 Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 20 lutego 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niby tez sie nie nastawiam, podswiadomie samo przychodzi myslenie czy sie udało i kojarzenie jakiegos objawu z objawami ciazy... ale najwazniejsze nie poddawac sie i isc do przodu chociaz słyszałm kilka razy ze jakas tam para poddała sie i przestała sie starac i ni z tego ni z owego dziewczyna w ciazy. Ciekawe czy cos w tym jest?

  • Kiniaminia Przyjaciółka
    Postów: 190 45

    Wysłany: 20 lutego 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też o tym słyszałam, ale tak ciężko jest zrezygnować z tego i przestać całkiem o tym myślec. Ja na chwilę obecną bym nie potrafiła. Ale dołuje mnie strasznie to ciągłe czekanie:( Sylwia ile już sie staracie??

    relg3e5e5eurhywm.png
  • Sylwia28 Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 21 lutego 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniaminia w sumie przestalismy sie zbezpieczac jakies 1,5 roku temu , przez ten cały czas moze było z 5-6 cykli w ktorych był mąż na dniach płodnych takze mozna powiedziec ze staramy sie poł roku? nie wiem jak to liczyc:-) A wy ile czasu sie staracie?

  • Kiniaminia Przyjaciółka
    Postów: 190 45

    Wysłany: 21 lutego 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My od wreześnia, ale teraz bardzo żałuję, że nie przestaliśmy się wcześniej zabezpieczać, bo kiedyś, mąż był na miejscu więc szanse były większe, a teraz to totalna lipa:(

    relg3e5e5eurhywm.png
  • Sylwia28 Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 21 lutego 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby człowiek wiedział ze zachodzenie w ciąże nie jest takie proste jak moze sie wydawac to i by wczesniej zaczał starania a my myslelismy ze wystarczy raz bez zabezpieczenia i juz cos sie z tego urodzi :-) ale tak to jest jak ktos nie chce to odrazu zachodzi a jak ktos chce to musi sie napracowac... gdzie tu sprawiedliwosc? ale cały czas trzeba miec nadzieje, ze i nam sie uda. Pozdrawiam i dobranoc.

  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 21 lutego 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też ciagle z m próbujemy dopasować jego przyjazdy w odpowiednie dni... no ale nie zawsze jest to możliwe :( i najbardziej mnie smucą wiadomości jak m mówi że co chwilę ktoś się chwali z jego kolegów z pracy że jedzie do polski to może coś zmajstruje i oczywiście bum cyk cyk i każdy zmajstrował już tylko nie my :(

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj M tez pracuje za granica tyle ze 3 tyg.jest a 3nie. Staramy sie od 3-4lat z przerwami z powodu wyjazdow. Takze wszystkie badania hormonalne przeszłam wszystko ok nasienie tez, hsg miałam robione i wszystko drożne. Wszyscy wokól maja dzieci i tylko pytaja sie kiedy my. Ostatnio miałam zalamke krotki skapy okres temp.37stopni w trakcie i po okresie poszłam do gina w skowronkach i znowu dupa. Juz miałam nadzieje bo trafilismy w te dni pecherzyk pekl bo bylam na monitoringu. Jestem zalamana, dobrze ze M mnie wspiera w tym wszystkim. Nigdy nie pisalam na forach ale musze w koncu pogadac z kims kto ma taki sam problem bo zwariuje

    Haniula lubi tę wiadomość

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 22 lutego 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakucja wrote:
    Faktycznie, ciężko Vanessa. Kurka, a planujecie jakąś zmianę tej sytuacji w najbliższym czasie? Chociaż pewnie to nie łatwe.
    Na razie nie ma takiej możliwości :(

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Sylwia28 Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 23 lutego 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arizona87 dobrze że napisałas na forum zawsze to tez jakies wsparcie i fajnie pogadac z kims kto jest w podobnej sytuacji:-) napewno kiedys sie uda nie mozna tracic nadzieji, wiem ze czekanie jest wkurzajace ale nic innego nam nie pozostało:) Mojego męża nie ma w domu 2 tyg a 2 i poł jest i w ciagu 1,5 roku szansa moze była w 5 cyklach no i sie nie udało... Pozdrawiam i trzymam kciuki:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troszkę mi lżej na duszy, ze jest wiele takich kobiet jak ja. Tylko nie rozumiem jak Ci wszyscy ludzie wokół maja dzieci ot tak. Skoro to takie proste czemu nam sie nie udaje. Masakra. Pozdrowienia i 3mam kciuki dziewczyny idzie wiosna, wiec szystko budzi sie do zycia oby w naszych brzuszkach tez :)

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ