X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak zajść w upragnioną ciążę....? Mąż za granicą
Odpowiedz

Jak zajść w upragnioną ciążę....? Mąż za granicą

Oceń ten wątek:
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniaminia,praca dla mnie sama się przypadkiem znalazła ;) Jadę na zastępstwo dziewczyny tylko na te 3 miesiące,ale dobre i to :D 3 miesiące razem :D No chyba,że do września zafasolkuję,bo starań nie przerywamy :)
    Ja też bym bardzo chętnie wyjechała na stałe,ale młody nie chce zmienić szkoły i muszę tutaj siedzieć :( My teraz 10.07 lecimy na 3 tyg a potem mąż będzie w domku od 15.08 do 30.08 i albo już razem pojedziemy autem albo ja dolecę ok 15.09,zobaczymy jeszcze :)

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeśli byłabym na Twoim miejscu to nawet bym się nie zastanawiała,po co się męczyć! Mnie tutaj trzyma tylko szkoła młodego-nic poza tym.Gdyby on chciał zmienić szkołę już dawno by mnie tutaj nie było :) Ale niestety trzeba się męczyć,ale jeśli masz możliwość wyjazdu to nie czekaj,polecisz a praca się na pewno jakaś znajdzie :)

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • Aga89 Autorytet
    Postów: 976 1594

    Wysłany: 31 lipca 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny po urlopie ;)

    Tak jak pisałyście, zluzowałam na urlopie teraz czekam na efekty. Dziś byłam na Becie ale mam jakieś takie dziwne przeczucie że nic z tego nie wyjdzie...
    A co tam u Was słychać?
    Januszkowa, co u Ciebie? Z maleństwem wszystko ok?

    [*] 11.04.2014 [*] 28.08.2014 - Moje małe Aniołeczki
    13.08.2015 8:40 - Natalka <3 3500g 55cm <3

    3jgxskjohz999gbw.png
  • Kiniaminia Przyjaciółka
    Postów: 190 45

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny:) co u Was słychać?? są już jakieś efekty starań?? Aga jak u Ciebie?? bo u mnie niestety bez zmian:(

    relg3e5e5eurhywm.png
  • Aga89 Autorytet
    Postów: 976 1594

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniaminia u mnie po urlopie i zluzowaniu udało się. Bete miałam 21.72 a dwa dni później 64.23. Teraz czekam na wizytę i mam ją dopiero 20.08.
    Generalnie to mam problem z pozytywnym nastawieniem... Po poprzedniej stracie jakiś cały czas się zamartwiam że i teraz coś pójdzie nie tak...:( nie potrafie sobie z tym poradzić...

    [*] 11.04.2014 [*] 28.08.2014 - Moje małe Aniołeczki
    13.08.2015 8:40 - Natalka <3 3500g 55cm <3

    3jgxskjohz999gbw.png
  • Kiniaminia Przyjaciółka
    Postów: 190 45

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Aga, super ,że Wam się udało:) i jak po wizycie?? jak reszta wyjazdowych staraczek?? Pozdrawiam dziewczyny:)

    relg3e5e5eurhywm.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 12 października 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.czy nie ma tu juz oprocz mnie slomianych wdow??fajnie macie bo ja tak do grudnia czekam i chceeee mi sie wyyyyc :(:(:( dlaczego to zycie takie niesrawiedliwe...

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • Kiniaminia Przyjaciółka
    Postów: 190 45

    Wysłany: 13 października 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Battinka:) nie załamuj się kochana, nic Ci to nie da, a czas i tak upłynie i znowu będziecie razem. Chociaż też Cię rozumiem bo mój też wraca dopiero na swięta, ale nic na to nie poradzimy, musimy się z tym pogodzić.

    relg3e5e5eurhywm.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 13 października 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniaminia ja jakbym byla w takim stanie jak ty to juz 8tydz leci :)) to bym mogla czekac i czekac i rosnac sobie :)
    Tak sobie mysle jakie my mamy male szanse na zajscie w ciaze niedosc ze jest na 2-3 mce to jeszcze niewiadomo czy akurat to przyjedzie to trafimy w ,,te,,dni :/ ajjjj ciezki ten zywot.A ty kochana dlugo sie staralas?

    Kiniaminia lubi tę wiadomość

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • Kiniaminia Przyjaciółka
    Postów: 190 45

    Wysłany: 29 października 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj uwierz mi Kochana ,że w takim stanie jeszcze bardziej będziesz chcieć zeby mąż był na miejscu. Przerabiałam dokładnie to samo co Ty, poczytaj wątek od początku to zobaczysz, też się już załamywałam, ale ja zdecydowałam się pojechać do męża na te dobre dni i się dzięki Bogu udało. Ty nie masz możliwości jechać do niego?? przynajmniej na jakiś czas. Staraliśmy się od października zeszłego roku, więc prawie rok zanim się udało.

    relg3e5e5eurhywm.png
  • Kiniaminia Przyjaciółka
    Postów: 190 45

    Wysłany: 29 października 2014, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie reszta dziewczyn?? Wszystkie już przestały być słomianymi wdowami??:)

    relg3e5e5eurhywm.png
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 30 października 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja po dłuuuugiej nieobecności i GRATULUJĘ zafasolkowanym :D
    Ja nadal u męża i praca,praca ale i starania :D życzę wszystkim zdrówka przede wszystkim naszym brzuchatkom :D

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • Kiniaminia Przyjaciółka
    Postów: 190 45

    Wysłany: 22 listopada 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Ewcia:) i jak Ci się podoba u męża?? Przyjeżdzacie na swięta?? Jak idą starania?? Pozdrawiam

    relg3e5e5eurhywm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny.
    Przeczytałam wątek od deski do deski i choć zabrzmi to banalnie, to się uspokoiłam, że nie tylko ja jestem w takiej sytuacji. Z mężem starania o fasolkę rozpoczęliśmy prawie dwa lata temu, a tak konkretnie przed rokiem. Niestety to trudne, gdy on jest w domu przez 2 tygodnie a wyjeżdża na 2-3 miesiące. Dopasowujemy jego urlopy do mojego cyklu, ale na razie bez efektów. Mój gin nie chce mi robić żadnych badań, bo twierdzi, że nie ma podstaw, że pewnie mam cykle bezowulacyjne, ale że to normalne. Od lipca mąż był w domu tylko raz przez tydzień i jak na złość akurat gdy była @ Siedziałam ostatnie dwa miesiące w domu i dostawałam w głowę. Ponieważ miał przyjechać dopiero na święta to kupiłam bilet, spakowałam walizkę i przeleciałam 1800km. Pierwszego dnia po przylocie zaczęłam plamić. Na szczęście już się wszystko unormowało. Próbujemy. Może tym razem się uda.
    Gratuluję wszystkim brzuchatkom :) Mam nadzieję, że staraczki, a wśród nich ja, niebawem dołączymy do Waszego grona :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2014, 12:08

  • Aga89 Autorytet
    Postów: 976 1594

    Wysłany: 27 listopada 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane długo nie zaglądałam na ten wątek... Niestety utraciłam moje maleństwo pod koniec sierpnia :( W tym roku pożegnałam już 2 Aniołeczki :( ale nie poddajemy się i walczymy dalej ;)

    Nadal są to starania na odległość i to strasznie mnie męczy, do tego po tych poronieniach rozregulowały mi się cykle i ciężko teraz przewidzieć kiedy będzie owulacja żeby dobrze zaplanować spotkania ;)

    Teraz w sumie powinnnam mieć dni płodne, zaplanowaliśmy tak urlopy ze spędzamy ze sobą prawie 2 tygodnie a u mnie ani widu ani słuchu owulacji :( także w tym cyklu chyba nic z tego nie wyjdzie

    Kiniaminia dużo zdrówka życzę dla Ciebie i maleństwa, a dla reszty dziewczyn jak najszybciej szczęśliwych 9 miesięcy w stanie błogosławionym :D

    [*] 11.04.2014 [*] 28.08.2014 - Moje małe Aniołeczki
    13.08.2015 8:40 - Natalka <3 3500g 55cm <3

    3jgxskjohz999gbw.png
  • Podwodna Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 27 listopada 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam starajace sie na odleglosc ! Fajnie was bylo poczytac zwlaszcza te, ktorym sie udalo trafic w TE dni mimo krotkich wizyt ukochanego, cieplo sie na sercu robi bo widac ze mozna sie doczekac potomka:-)
    juz jutro rano o 6h20 ukochany sie wsunie do lozka, wiem, ze nic z tego mi w brzuchu nie urosnie bo juz po plodnych no ale dla higieny i przyjemnosci weekend spedzimy aktywnie ;-)

    Tez was wku... jak widzicie ze inni sie nie staraja a rodza jak kroliki a my czekamy lykamy co mozna i trzeba a tu nic ?! W tamtym miesiacu troche nadziei, ale zaraz sie zaczerwienilo na poczatku ja zdolowana potem on
    Chcielismy zajsc jak najszybciej bo jego nie bedzie caly luty-marzec-kwiecien i jedyny kontakt to bedzie mailowy ... :-|
    dopiero 6 cykl staran, ale strasznie mnie doluje fakt, ze on juz ma dziecko i to jeszcze z taka P(...) a my zwiazek jak z jakiegos dobrego romansu wszystko slicznie pieknie a to czego tak najbardziej teraz pragniemy wydaje sie takie niemozliwe ... wiem wiem bedziecie pisac ze 6 mies to nic ale dla mnie kazdy dzien miedzy owulacja a okresem to wiecznosc

  • Podwodna Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 27 listopada 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ide troche pospacerowac moze wiatropylna jestem :-P

  • miracl Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, czemu wątek umarł? są tu jeszcze jakieś przyszłe mamy z weekendowymi mężami? :/

‹‹ 9 10 11 12 13
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ