X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak zajść w upragnioną ciążę....? Mąż za granicą
Odpowiedz

Jak zajść w upragnioną ciążę....? Mąż za granicą

Oceń ten wątek:
  • Kiniaminia Przyjaciółka
    Postów: 190 45

    Wysłany: 12 listopada 2013, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:) mam taki problem, bardzo chciałabym zajść w ciążę, jednak mój mąż pracuje za granicą i przyjeżdza tylko raz w miesiącu i to zazwyczaj wtedy kiedy mam dni nieplodne:( czy któraś z was przechodziła przez podobną sytuacje?? jak sobie z tym radzić??

    relg3e5e5eurhywm.png
  • karol Przyjaciółka
    Postów: 73 171

    Wysłany: 12 listopada 2013, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem dokladnie w takiej samej sytuacji:-( Bardzo pragniemy dziecka, ciezko jest ale dajemy rade niestety jeszcze mu sie nie udalo trafic w te dni;-) Na to lekarstwa nie ma, no chyba ze Ty sie wybierzesz do niego?!

    Niech z Naszej Miłości zrodzi się Nowe Życie:)
  • Kiniaminia Przyjaciółka
    Postów: 190 45

    Wysłany: 13 listopada 2013, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tak samo:( jeszcze nie trafił w te dni:( ja nie mam możliwości jechać do niego, Ty masz taką możliwość?? ile jesteście po ślubie??

    relg3e5e5eurhywm.png
  • Sylwia28 Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 13 listopada 2013, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej;-)
    Jestem w takiej samej sytuacji... mąż pracuje za granicą 2 tyg a w domu jest 2 i poł tygodnia staramy sie od roku i nie mozemy trafic w "TE" dni. W sumie były takie 4 cykle ze moze jakas szansa byłaby ale nie niestety nie udało sie... chyba za bardzo chcemy dziecka. Miłego dnia:-)

  • karol Przyjaciółka
    Postów: 73 171

    Wysłany: 13 listopada 2013, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety tez teraz nie mam możliwości wyjazdu (może w nowym roku) chociaż mam nadzieję, że może w święta się uda przecież to taki magiczny czas haha. Po ślubie jsteśmy przeszło 2 latka a staramy się od czerwca i wtedy się udało ale niestety był to pusty pęcherzyk ciążowy i w sierpniu miałam zabieg. I od września znów się staramy ale niestety nie ma go w tych dniach.

    Niech z Naszej Miłości zrodzi się Nowe Życie:)
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 13 listopada 2013, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniaminia wrote:
    Cześć dziewczyny:) mam taki problem, bardzo chciałabym zajść w ciążę, jednak mój mąż pracuje za granicą i przyjeżdza tylko raz w miesiącu i to zazwyczaj wtedy kiedy mam dni nieplodne:( czy któraś z was przechodziła przez podobną sytuacje?? jak sobie z tym radzić??

    Zupełnie jakbym siebie słyszała... to samo mogę o sobie napisać... a więc nie jestem sama w niedoli a myślałam że to tylko mnie dotyczy na OF.
    Może założymy "klub staraczek oczekujących na starania" kto się wpisuje :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • agamemnon Znajoma
    Postów: 20 12

    Wysłany: 13 listopada 2013, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej! I ja się witam :)
    Też mam taki "problem" że męzu jest za granicą i przyjeżdza nie wtedy kiedy trzeba ;) Staramy się dopiero 3 cykl i powiem szczerze, że w poprzednim przyjechał idealnie w dni płodne ale jak widać nic nie wyszło. Teraz był przed owu hmmm Może nam się kiedyś uda :)

  • serduszko77 Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 13 listopada 2013, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam:)
    Jestem tu nowa i pisze po raz pierwszy.MOj maz tez pracuje za granica i jest w domku w kazdy weekend.Od roku staramy sie o dziecko i jak na razie bez zmian:(

  • karol Przyjaciółka
    Postów: 73 171

    Wysłany: 13 listopada 2013, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha "klub staraczek oczekujących na starania" pewnie powinnam się wpisać choć wolałabym nie

    vanessa lubi tę wiadomość

    Niech z Naszej Miłości zrodzi się Nowe Życie:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2013, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    serduszko77 wrote:
    Witam:)
    Jestem tu nowa i pisze po raz pierwszy.MOj maz tez pracuje za granica i jest w domku w kazdy weekend.Od roku staramy sie o dziecko i jak na razie bez zmian:(

    No to tak jak mój M przyjeżdża co 4-5dni każdy weekend jest w domu :/
    Staramy się już ok 3-4 lat i nic :/
    Niby badania wszystkie ok a i tak lipa :/
    Teraz dwa miesiące mój w domu siedzi bo mu (nie chcąco ) rękę złamałam ale pierwszy cykl nic nie wyszło a w ten zobaczymy :-)
    Zostaje czekać na ovulkę i działać :-)

    Viki26, inka84, moremi lubią tę wiadomość

  • serduszko77 Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 13 listopada 2013, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    No to tak jak mój M przyjeżdża co 4-5dni każdy weekend jest w domu :/
    Staramy się już ok 3-4 lat i nic :/
    Niby badania wszystkie ok a i tak lipa :/
    Teraz dwa miesiące mój w domu siedzi bo mu (nie chcąco ) rękę złamałam ale pierwszy cykl nic nie wyszło a w ten zobaczymy :-)
    Zostaje czekać na ovulkę i działać :-)

    u nas tez wszystkie badania wyszly dobrze i musimy probowac dalej...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2013, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    serduszko77 wrote:
    u nas tez wszystkie badania wyszly dobrze i musimy probowac dalej...

    No to powodzenia :-)
    mi trochę prl i tsh zaczęło skakać ale jestem na lekach i jest ok już ale skutków pozytywnych nie widać :/
    Miałam IUI raz robione ale też nic z tego bo lekarz do dup... :/

  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 13 listopada 2013, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooo topik dla mnie ;-)
    Mój m też pracuje za granicą od dwóch lat i w sumie jesteśmy razem tylko w wakacje ( tak cały czas ) a tak ogólnie to raz w miesiącu przyjeżdża i też zazwyczaj w dni niepłodne :( a na dodatek badanie nasienia m wyszło źle :( I jak tu postarać się o małego bejbika ehhhhh....

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
  • Sylwia28 Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 14 listopada 2013, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a najgorsze to pytania "kiedy bedzie dziecko" juz tyle lat jestescie ze soba albo "czas goni" i nie rozumieja ze dni płodne jednak odgrywaja bardzo duza role w poczeciu dziecka a jak męża nie ma to sama sobie nie zrobie:-)chyba ze zamroże nasienie i sobie zaaplikuje w "Te" dni heheh. Presja otoczenia mnie potwornie drazni...

  • karol Przyjaciółka
    Postów: 73 171

    Wysłany: 14 listopada 2013, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawniej też wkurzały mnie te teksty typu "czas na dziecko" a teraz spływa to po mnie i kompletnie nie przejmuję się tym co myślą i mówią inni. Ludzie po prostu nie zdają sobie sprawy ile przykrości mogą sprawić takimi pytaniami. My z mężem odpowiadamy zazwyczaj "chcesz dziecka to zrób sobie sam"

    vanessa, kiti, Haniula lubią tę wiadomość

    Niech z Naszej Miłości zrodzi się Nowe Życie:)
  • Kiniaminia Przyjaciółka
    Postów: 190 45

    Wysłany: 14 listopada 2013, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie przejmuję się takim gadaniem, jest mi tylko smutno kiedy widzę ze były dobre dni a męża nie było:( w takim tępie to chyba nigdy nie zostaniemy rodzicami, bo jak widać nawet gdy się trafi w dobre dni to nie ma pewności, że się zajdzie w ciążę:( ech to życie...

    relg3e5e5eurhywm.png
  • Sylwia28 Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 15 listopada 2013, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam:-)
    Według prognoz moich cykli i przyjazdów męża mamy sznse w styczniu:-) oby nic sie nie przesuneło, chociaz tez nikłe szanse pewnie bo ponoc nastawiając sie i mysląc o tym nic nie wychodzi, najlepiej odpuscic ale co z tego ze niby odpuszcze jak i tak gdzies w podswiadomosci z tyłu głowy mysle o tym czy sie udało... ale trzeba myslec pozytywnie. Nie poddawac sie:-) trzymam kciuki za wszystkie staraczki które oczekują męża:-)

  • karol Przyjaciółka
    Postów: 73 171

    Wysłany: 15 listopada 2013, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mam taką nadzieję, że w grudniu będzie mąż w tych dniach:) Choć u mnie to nigdy nic nie wiadomo bo nie zawsze mam regularny okres!
    Tak jak napisałaś staram się nie myśleć o tym i nastawienie pozytywne jak narazie ale w podświadomości wiele rzeczy siedzi.

    Niech z Naszej Miłości zrodzi się Nowe Życie:)
  • Sylwia28 Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:-) i jak tam Wasze starania? Trafiliście w Te dni? u mnie szansa była teraz w styczniu no i moze cos z tego będzie okaze sie za około tydzien:-)
    Pozdrawiam oczekujące na męża:-)

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam ani razu się nie udało żeby mąż przyjechał akurat wtedy kiedy mam dni płodne zazwyczaj jak się zjawia to jest już po. A najlepsze jest to że pomiędzy święta akurat miałam dni płodne ale mieliśmy zakaz <3 bo byliśmy umówienia na badanie nasienia i wstrzemiężliwość wyszła akurat w "te" dni. To się nazywa pech.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ