X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak zajść w upragnioną ciążę....? Mąż za granicą
Odpowiedz

Jak zajść w upragnioną ciążę....? Mąż za granicą

Oceń ten wątek:
  • Kiniaminia Przyjaciółka
    Postów: 190 45

    Wysłany: 12 listopada 2013, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:) mam taki problem, bardzo chciałabym zajść w ciążę, jednak mój mąż pracuje za granicą i przyjeżdza tylko raz w miesiącu i to zazwyczaj wtedy kiedy mam dni nieplodne:( czy któraś z was przechodziła przez podobną sytuacje?? jak sobie z tym radzić??

    relg3e5e5eurhywm.png
  • karol Przyjaciółka
    Postów: 73 171

    Wysłany: 12 listopada 2013, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem dokladnie w takiej samej sytuacji:-( Bardzo pragniemy dziecka, ciezko jest ale dajemy rade niestety jeszcze mu sie nie udalo trafic w te dni;-) Na to lekarstwa nie ma, no chyba ze Ty sie wybierzesz do niego?!

    Niech z Naszej Miłości zrodzi się Nowe Życie:)
  • Kiniaminia Przyjaciółka
    Postów: 190 45

    Wysłany: 13 listopada 2013, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tak samo:( jeszcze nie trafił w te dni:( ja nie mam możliwości jechać do niego, Ty masz taką możliwość?? ile jesteście po ślubie??

    relg3e5e5eurhywm.png
  • Sylwia28 Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 13 listopada 2013, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej;-)
    Jestem w takiej samej sytuacji... mąż pracuje za granicą 2 tyg a w domu jest 2 i poł tygodnia staramy sie od roku i nie mozemy trafic w "TE" dni. W sumie były takie 4 cykle ze moze jakas szansa byłaby ale nie niestety nie udało sie... chyba za bardzo chcemy dziecka. Miłego dnia:-)

  • karol Przyjaciółka
    Postów: 73 171

    Wysłany: 13 listopada 2013, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety tez teraz nie mam możliwości wyjazdu (może w nowym roku) chociaż mam nadzieję, że może w święta się uda przecież to taki magiczny czas haha. Po ślubie jsteśmy przeszło 2 latka a staramy się od czerwca i wtedy się udało ale niestety był to pusty pęcherzyk ciążowy i w sierpniu miałam zabieg. I od września znów się staramy ale niestety nie ma go w tych dniach.

    Niech z Naszej Miłości zrodzi się Nowe Życie:)
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 13 listopada 2013, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniaminia wrote:
    Cześć dziewczyny:) mam taki problem, bardzo chciałabym zajść w ciążę, jednak mój mąż pracuje za granicą i przyjeżdza tylko raz w miesiącu i to zazwyczaj wtedy kiedy mam dni nieplodne:( czy któraś z was przechodziła przez podobną sytuacje?? jak sobie z tym radzić??

    Zupełnie jakbym siebie słyszała... to samo mogę o sobie napisać... a więc nie jestem sama w niedoli a myślałam że to tylko mnie dotyczy na OF.
    Może założymy "klub staraczek oczekujących na starania" kto się wpisuje :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • agamemnon Znajoma
    Postów: 20 12

    Wysłany: 13 listopada 2013, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej! I ja się witam :)
    Też mam taki "problem" że męzu jest za granicą i przyjeżdza nie wtedy kiedy trzeba ;) Staramy się dopiero 3 cykl i powiem szczerze, że w poprzednim przyjechał idealnie w dni płodne ale jak widać nic nie wyszło. Teraz był przed owu hmmm Może nam się kiedyś uda :)

  • serduszko77 Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 13 listopada 2013, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam:)
    Jestem tu nowa i pisze po raz pierwszy.MOj maz tez pracuje za granica i jest w domku w kazdy weekend.Od roku staramy sie o dziecko i jak na razie bez zmian:(

  • karol Przyjaciółka
    Postów: 73 171

    Wysłany: 13 listopada 2013, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha "klub staraczek oczekujących na starania" pewnie powinnam się wpisać choć wolałabym nie

    vanessa lubi tę wiadomość

    Niech z Naszej Miłości zrodzi się Nowe Życie:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2013, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    serduszko77 wrote:
    Witam:)
    Jestem tu nowa i pisze po raz pierwszy.MOj maz tez pracuje za granica i jest w domku w kazdy weekend.Od roku staramy sie o dziecko i jak na razie bez zmian:(

    No to tak jak mój M przyjeżdża co 4-5dni każdy weekend jest w domu :/
    Staramy się już ok 3-4 lat i nic :/
    Niby badania wszystkie ok a i tak lipa :/
    Teraz dwa miesiące mój w domu siedzi bo mu (nie chcąco ) rękę złamałam ale pierwszy cykl nic nie wyszło a w ten zobaczymy :-)
    Zostaje czekać na ovulkę i działać :-)

    Viki26, inka84, moremi lubią tę wiadomość

  • serduszko77 Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 13 listopada 2013, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    No to tak jak mój M przyjeżdża co 4-5dni każdy weekend jest w domu :/
    Staramy się już ok 3-4 lat i nic :/
    Niby badania wszystkie ok a i tak lipa :/
    Teraz dwa miesiące mój w domu siedzi bo mu (nie chcąco ) rękę złamałam ale pierwszy cykl nic nie wyszło a w ten zobaczymy :-)
    Zostaje czekać na ovulkę i działać :-)

    u nas tez wszystkie badania wyszly dobrze i musimy probowac dalej...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2013, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    serduszko77 wrote:
    u nas tez wszystkie badania wyszly dobrze i musimy probowac dalej...

    No to powodzenia :-)
    mi trochę prl i tsh zaczęło skakać ale jestem na lekach i jest ok już ale skutków pozytywnych nie widać :/
    Miałam IUI raz robione ale też nic z tego bo lekarz do dup... :/

  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 13 listopada 2013, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooo topik dla mnie ;-)
    Mój m też pracuje za granicą od dwóch lat i w sumie jesteśmy razem tylko w wakacje ( tak cały czas ) a tak ogólnie to raz w miesiącu przyjeżdża i też zazwyczaj w dni niepłodne :( a na dodatek badanie nasienia m wyszło źle :( I jak tu postarać się o małego bejbika ehhhhh....

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
  • Sylwia28 Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 14 listopada 2013, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a najgorsze to pytania "kiedy bedzie dziecko" juz tyle lat jestescie ze soba albo "czas goni" i nie rozumieja ze dni płodne jednak odgrywaja bardzo duza role w poczeciu dziecka a jak męża nie ma to sama sobie nie zrobie:-)chyba ze zamroże nasienie i sobie zaaplikuje w "Te" dni heheh. Presja otoczenia mnie potwornie drazni...

  • karol Przyjaciółka
    Postów: 73 171

    Wysłany: 14 listopada 2013, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawniej też wkurzały mnie te teksty typu "czas na dziecko" a teraz spływa to po mnie i kompletnie nie przejmuję się tym co myślą i mówią inni. Ludzie po prostu nie zdają sobie sprawy ile przykrości mogą sprawić takimi pytaniami. My z mężem odpowiadamy zazwyczaj "chcesz dziecka to zrób sobie sam"

    vanessa, kiti, Haniula lubią tę wiadomość

    Niech z Naszej Miłości zrodzi się Nowe Życie:)
  • Kiniaminia Przyjaciółka
    Postów: 190 45

    Wysłany: 14 listopada 2013, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie przejmuję się takim gadaniem, jest mi tylko smutno kiedy widzę ze były dobre dni a męża nie było:( w takim tępie to chyba nigdy nie zostaniemy rodzicami, bo jak widać nawet gdy się trafi w dobre dni to nie ma pewności, że się zajdzie w ciążę:( ech to życie...

    relg3e5e5eurhywm.png
  • Sylwia28 Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 15 listopada 2013, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam:-)
    Według prognoz moich cykli i przyjazdów męża mamy sznse w styczniu:-) oby nic sie nie przesuneło, chociaz tez nikłe szanse pewnie bo ponoc nastawiając sie i mysląc o tym nic nie wychodzi, najlepiej odpuscic ale co z tego ze niby odpuszcze jak i tak gdzies w podswiadomosci z tyłu głowy mysle o tym czy sie udało... ale trzeba myslec pozytywnie. Nie poddawac sie:-) trzymam kciuki za wszystkie staraczki które oczekują męża:-)

  • karol Przyjaciółka
    Postów: 73 171

    Wysłany: 15 listopada 2013, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mam taką nadzieję, że w grudniu będzie mąż w tych dniach:) Choć u mnie to nigdy nic nie wiadomo bo nie zawsze mam regularny okres!
    Tak jak napisałaś staram się nie myśleć o tym i nastawienie pozytywne jak narazie ale w podświadomości wiele rzeczy siedzi.

    Niech z Naszej Miłości zrodzi się Nowe Życie:)
  • Sylwia28 Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:-) i jak tam Wasze starania? Trafiliście w Te dni? u mnie szansa była teraz w styczniu no i moze cos z tego będzie okaze sie za około tydzien:-)
    Pozdrawiam oczekujące na męża:-)

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam ani razu się nie udało żeby mąż przyjechał akurat wtedy kiedy mam dni płodne zazwyczaj jak się zjawia to jest już po. A najlepsze jest to że pomiędzy święta akurat miałam dni płodne ale mieliśmy zakaz <3 bo byliśmy umówienia na badanie nasienia i wstrzemiężliwość wyszła akurat w "te" dni. To się nazywa pech.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ