Forum Starając się - ogólne Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek
Odpowiedz

Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek

Oceń ten wątek:
  • paaulik_ Koleżanka

Wysłany: 16 marca 2017, 18:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniczko wrote:
    A robiliście badanie nasienia?

Może idź szybciej niż 15dc, żeby zrobić monitoring :) Owulka może przyjść szybciej

Tak, robiliśmy badanie nasienia i wszystko jest dobrze. Jestem więcej niż pewna, że to mój problem.
    Dziękuję za radę :) Chociaż powiem Ci, że od jakiś 5 miesięcy owulacje mam 15-16 dc i koniec, tzn pękają pęcherzyki. Jeszcze jakiś czas temu miałam 35 dniowe cykle i wtedy miałam owulacje też 15-16 dc, ale cykle mam coraz krótsze, a owulacja dalej w tym samym czasie.

• [email protected] Autorytet

Wysłany: 16 marca 2017, 19:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Nie 25 tylko 35. a neimam udostępnionego?:(
    Teraz już widzę :) wydaję mi się że jak na razie temp masz w porządku, nie ma nic niepokojącego :)

Auricomka lubi tę wiadomość

p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • Agnesa700 Znajoma

Wysłany: 16 marca 2017, 19:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie plamienie :/
    Na pewno w nocy rozkręci się @ :(

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 19:18

8d6d64cc25cf0767ed357b4bdf155fd1.png
    pvnap3oc8c6qkwhb.png
  • Raven Autorytet

Wysłany: 16 marca 2017, 19:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Bezowulacyjne bo nie dojzrewa komórka czy bezowulacyjne bo nie pęka pęcherzyk?
    No właśnie i tak i tak. Dokładnie nie wiadomo. Mnie zaniepokojony cykle podczas obserwacji temperatury, że raz były spadki jak na owulacje i wzrost tempki a raz nie.
    I właśnie wtedy jak poszłam na 1 monitoring to pęcherzyków było więcej ale nie pekly.
    A na kolejny raz pęcherzyki bardzo małe i nic z tego nie wyszlo.
    :( podobno jak są taki wzrost tempki w okresie owu to znaczy że pęcherzyk peknal.
    Pytałam o luf lekarza to powiedział, że za wcześnie żeby takie teorie wysnuwac... A poza tym te wyniki w normie są.
    Naprawdę chcę wierzyć, że akurat trafiły mi się takie dwa felerne cykle :/

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 19:52

<3 Zosia
    tt1d7b8c.pngtt1d80fd.jpgcravings-2017-12-30.jpg
    Udało się w 16cs w 2 cyklu z Clo . Starania od sierpnia 2015
  • Dżoana89 Autorytet

Wysłany: 16 marca 2017, 20:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli nie tylko ja mam dzisiaj poły nastrój. Zero chęci i pozytywnego nastawienia. Jest tak... neutralnie.

Agnesa700 lubi tę wiadomość

starania od Maja 2016, 28lat,

"Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Agnesa700 Znajoma

Wysłany: 16 marca 2017, 21:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie już się rozkręciła @ :(

pvnap3oc8c6qkwhb.png
  • Ewi28 Autorytet

Wysłany: 17 marca 2017, 06:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie znowu pęcherzyki pięknie rosną ale zastanawiam się czy pękają w ogóle.mam dola wam powiem przez to wszystko. Czemu nie może być prościej?

l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Dżoana89 Autorytet

Wysłany: 17 marca 2017, 08:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczynki w słoneczny piątkowy poranek! :)
    Zastanawiam się czy nie powinnam ograniczyć udzielanie się na Forum. Mąż powiedział, że niepotrzebnie się nakręcam.
    Na pewno zostanę jeszcze do wizyty u Gina za tydzień, i zrelacjonuję Wam jak było. A co będzie potem to się okaze...

• nick nieaktualny

Wysłany: 17 marca 2017, 08:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoana czasem "odpuszczenie" to najlepszy lek na zajście w ciąże ;)

ale z drugiej strony forum to skarbnica wiedzy, poza tym w grupie raźniej, facet Cię tak nie zrozumie jak druga staraczka :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 17 marca 2017, 09:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoana, ja próbowałam, nawet usunęłam pierwsze konto, mąż też mi tak radził, ale co z tego :)

Bez forum też się człowiek nakręca, a tutaj tak jak Luccecita mówi - jest raźniej :*

• Dżoana89 Autorytet

Wysłany: 17 marca 2017, 10:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego nic jeszcze nie jest przesądzone. Daje sobie tydzień na przemyślenie sprawy ;)

• Auricomka Autorytet

Wysłany: 17 marca 2017, 13:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raven wrote:
    No właśnie i tak i tak. Dokładnie nie wiadomo. Mnie zaniepokojony cykle podczas obserwacji temperatury, że raz były spadki jak na owulacje i wzrost tempki a raz nie.
    I właśnie wtedy jak poszłam na 1 monitoring to pęcherzyków było więcej ale nie pekly.
    A na kolejny raz pęcherzyki bardzo małe i nic z tego nie wyszlo.
    :( podobno jak są taki wzrost tempki w okresie owu to znaczy że pęcherzyk peknal.
    Pytałam o luf lekarza to powiedział, że za wcześnie żeby takie teorie wysnuwac... A poza tym te wyniki w normie są.
    Naprawdę chcę wierzyć, że akurat trafiły mi się takie dwa felerne cykle :/

Ja miałam dwa cykle keidy nei pekały pecherzyki robiła sie taka torbiel z nich. Okazało się że na czestotliwośc tego wpływała prozaiczan rzecz - biore ibuprofen na migreny i pzreciwzapalne leki mogą powodowac niepękające pęcherzyki.

hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Dżoana89 Autorytet

Wysłany: 17 marca 2017, 13:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie już drugi cykl pod rząd kłuje jajnik, zaraz po zakońćzeniu @.
    Do owulacji jeszcze daleeeeeko, wiecie czy może to mieć jakąś przyczynę?

• nick nieaktualny

Wysłany: 17 marca 2017, 13:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jajniki zaczynają pracować, szykują owulkę ;) to dobrze ;)

• Dżoana89 Autorytet

Wysłany: 17 marca 2017, 13:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh... chyba zaczynam się doszukiwać niepotrzebnych rzeczy. Masz rację Luccecita, to na pewno przygotowywanie się pod owulację ;)
    Super dzisiaj pogoda w Rzeszowie, u Was też takie słoneczko?

• nick nieaktualny

Wysłany: 17 marca 2017, 13:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas też słoneczko, ale coś zaczyna się chmurzyć....

dobrze, że piątek ;)

• Auricomka Autorytet

Wysłany: 17 marca 2017, 15:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba dzień dziś taki nie zbyt :( ja znowu złapałam doła :( rozmawiałam z siostrą, już gotowa do porodu, spakowana, pokój dziecka gotowy. Czekaja już tylko na skurcze. Cieszę się bardzo że niedługo maleństwo będzie na świecie, ale kilka łez mi poleciało z żalu.
    Jakoś straciłam nadzieje na ten cykl.
    MIąłam tak samo bo dzisiaj pzryjaciółka urodziła dzidizusia. Tak bym chciała juz tez być mama

hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Agnesa700 Znajoma

Wysłany: 17 marca 2017, 15:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ w toku. Wiele z Was pisze o kiepskim nastroju, a ja po prostu jestem wściekła. Czy to normalne??

pvnap3oc8c6qkwhb.png
  • Auricomka Autorytet

Wysłany: 17 marca 2017, 17:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie - każdy to inazcej pzreżywa:) jedna osoba bedzie beczec jedna będzie wściekła inna bedzie miała panikę:*

hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Ewi28 Autorytet

Wysłany: 18 marca 2017, 06:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam juz dość

l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego