X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek
Odpowiedz

Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek

Oceń ten wątek:
  • paaulik_ Koleżanka
    Postów: 114 13

    Wysłany: 16 marca 2017, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniczko wrote:
    A robiliście badanie nasienia?

    Może idź szybciej niż 15dc, żeby zrobić monitoring :) Owulka może przyjść szybciej

    Tak, robiliśmy badanie nasienia i wszystko jest dobrze. Jestem więcej niż pewna, że to mój problem.
    Dziękuję za radę :) Chociaż powiem Ci, że od jakiś 5 miesięcy owulacje mam 15-16 dc i koniec, tzn pękają pęcherzyki. Jeszcze jakiś czas temu miałam 35 dniowe cykle i wtedy miałam owulacje też 15-16 dc, ale cykle mam coraz krótsze, a owulacja dalej w tym samym czasie.

  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 16 marca 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Nie 25 tylko 35. a neimam udostępnionego?:(
    Teraz już widzę :) wydaję mi się że jak na razie temp masz w porządku, nie ma nic niepokojącego :)

    Auricomka lubi tę wiadomość

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • Agnesa700 Znajoma
    Postów: 26 2

    Wysłany: 16 marca 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie plamienie :/
    Na pewno w nocy rozkręci się @ :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 19:18

    8d6d64cc25cf0767ed357b4bdf155fd1.png
    pvnap3oc8c6qkwhb.png
  • Raven Autorytet
    Postów: 469 563

    Wysłany: 16 marca 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Bezowulacyjne bo nie dojzrewa komórka czy bezowulacyjne bo nie pęka pęcherzyk?
    No właśnie i tak i tak. Dokładnie nie wiadomo. Mnie zaniepokojony cykle podczas obserwacji temperatury, że raz były spadki jak na owulacje i wzrost tempki a raz nie.
    I właśnie wtedy jak poszłam na 1 monitoring to pęcherzyków było więcej ale nie pekly.
    A na kolejny raz pęcherzyki bardzo małe i nic z tego nie wyszlo.
    :( podobno jak są taki wzrost tempki w okresie owu to znaczy że pęcherzyk peknal.
    Pytałam o luf lekarza to powiedział, że za wcześnie żeby takie teorie wysnuwac... A poza tym te wyniki w normie są.
    Naprawdę chcę wierzyć, że akurat trafiły mi się takie dwa felerne cykle :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 19:52

    <3 Zosia
    tt1d7b8c.pngtt1d80fd.jpgcravings-2017-12-30.jpg
    Udało się w 16cs w 2 cyklu z Clo . Starania od sierpnia 2015
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 16 marca 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli nie tylko ja mam dzisiaj poły nastrój. Zero chęci i pozytywnego nastawienia. Jest tak... neutralnie.

    Agnesa700 lubi tę wiadomość

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Agnesa700 Znajoma
    Postów: 26 2

    Wysłany: 16 marca 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie już się rozkręciła @ :(

    8d6d64cc25cf0767ed357b4bdf155fd1.png
    pvnap3oc8c6qkwhb.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 17 marca 2017, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie znowu pęcherzyki pięknie rosną ale zastanawiam się czy pękają w ogóle.mam dola wam powiem przez to wszystko. Czemu nie może być prościej?

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 17 marca 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczynki w słoneczny piątkowy poranek! :)
    Zastanawiam się czy nie powinnam ograniczyć udzielanie się na Forum. Mąż powiedział, że niepotrzebnie się nakręcam.
    Na pewno zostanę jeszcze do wizyty u Gina za tydzień, i zrelacjonuję Wam jak było. A co będzie potem to się okaze...

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoana czasem "odpuszczenie" to najlepszy lek na zajście w ciąże ;)

    ale z drugiej strony forum to skarbnica wiedzy, poza tym w grupie raźniej, facet Cię tak nie zrozumie jak druga staraczka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoana, ja próbowałam, nawet usunęłam pierwsze konto, mąż też mi tak radził, ale co z tego :)

    Bez forum też się człowiek nakręca, a tutaj tak jak Luccecita mówi - jest raźniej :*

  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 17 marca 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego nic jeszcze nie jest przesądzone. Daje sobie tydzień na przemyślenie sprawy ;)

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 17 marca 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raven wrote:
    No właśnie i tak i tak. Dokładnie nie wiadomo. Mnie zaniepokojony cykle podczas obserwacji temperatury, że raz były spadki jak na owulacje i wzrost tempki a raz nie.
    I właśnie wtedy jak poszłam na 1 monitoring to pęcherzyków było więcej ale nie pekly.
    A na kolejny raz pęcherzyki bardzo małe i nic z tego nie wyszlo.
    :( podobno jak są taki wzrost tempki w okresie owu to znaczy że pęcherzyk peknal.
    Pytałam o luf lekarza to powiedział, że za wcześnie żeby takie teorie wysnuwac... A poza tym te wyniki w normie są.
    Naprawdę chcę wierzyć, że akurat trafiły mi się takie dwa felerne cykle :/

    Ja miałam dwa cykle keidy nei pekały pecherzyki robiła sie taka torbiel z nich. Okazało się że na czestotliwośc tego wpływała prozaiczan rzecz - biore ibuprofen na migreny i pzreciwzapalne leki mogą powodowac niepękające pęcherzyki.

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 17 marca 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie już drugi cykl pod rząd kłuje jajnik, zaraz po zakońćzeniu @.
    Do owulacji jeszcze daleeeeeko, wiecie czy może to mieć jakąś przyczynę?

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jajniki zaczynają pracować, szykują owulkę ;) to dobrze ;)

  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 17 marca 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh... chyba zaczynam się doszukiwać niepotrzebnych rzeczy. Masz rację Luccecita, to na pewno przygotowywanie się pod owulację ;)
    Super dzisiaj pogoda w Rzeszowie, u Was też takie słoneczko?

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas też słoneczko, ale coś zaczyna się chmurzyć....

    dobrze, że piątek ;)

  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 17 marca 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@ziii wrote:
    Chyba dzień dziś taki nie zbyt :( ja znowu złapałam doła :( rozmawiałam z siostrą, już gotowa do porodu, spakowana, pokój dziecka gotowy. Czekaja już tylko na skurcze. Cieszę się bardzo że niedługo maleństwo będzie na świecie, ale kilka łez mi poleciało z żalu.
    Jakoś straciłam nadzieje na ten cykl.
    MIąłam tak samo bo dzisiaj pzryjaciółka urodziła dzidizusia. Tak bym chciała juz tez być mama

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Agnesa700 Znajoma
    Postów: 26 2

    Wysłany: 17 marca 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ w toku. Wiele z Was pisze o kiepskim nastroju, a ja po prostu jestem wściekła. Czy to normalne??

    8d6d64cc25cf0767ed357b4bdf155fd1.png
    pvnap3oc8c6qkwhb.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 17 marca 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie - każdy to inazcej pzreżywa:) jedna osoba bedzie beczec jedna będzie wściekła inna bedzie miała panikę:*

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 18 marca 2017, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam juz dość

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ