X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek
Odpowiedz

Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek

Oceń ten wątek:
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 18 marca 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    A ja mam juz dość
    Ewi nie poddawaj się <3 na końcu tej drogi czeka na Ciebie Wasze maleństwo. <3

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 18 marca 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi TY już masz jedno dziecko prawda?:) więc widzisz da się;)

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 18 marca 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Ewi TY już masz jedno dziecko prawda?:) więc widzisz da się;)
    Wiec czemu teraz nie?

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 18 marca 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi, bo może to jeszcze nie ten czas? Starania o maluszka, staram się traktować jako drogę, na której Bóg uczy mnie cierpliwości i pokory. Dopiero po jej przejściu będę w pełni gotowa na zostanie mamą, pomimo tego, że wydaje mi się, że to już jest "ten" czas.
    Nie załamujmy się, wierzmy i ufajmy.

    Ewi28, Lunna lubią tę wiadomość

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 18 marca 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi może teraz po prostu musisz dłużej poczekać ale na pewno w końcu się uda bo musi się udać.

    Ja znowu niepotrzebnie nakręcam się na ten cykl. Ta druga faza cyklu i odliczanie do testu... Mam taką nadzieję, że jak już biorę ten lek to tsh już ładnie spadlo

    Miałam dzisiaj stłuczke na parkingu. Z mojej winy i oczywiście mąż jest wściekły...

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Octavia_ Przyjaciółka
    Postów: 86 30

    Wysłany: 18 marca 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a do ilu miesięcy przyjmuje się za normę starania? Pół roku? Rok?

    Raven ty najbliżej testowania. Trzymam już mocno kciuki. Nie chcę cię nakręcac ale wykres naprawdę ładny i może to clo zdzialalo cuda :) tego ci zycze

    Dziewczynki optymizmu więcej. Każda z nas będzie wspaniała mamusia :) wiosna idzie :D
    U nas tak koty marcuja, że aż się w nocy budzimy przez te wrzaski :D

    ifATp2.png6b9f6f43cb4d3c0d4fc5e412d478e9b0.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 19 marca 2017, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoana89 wrote:
    Ewi, bo może to jeszcze nie ten czas? Starania o maluszka, staram się traktować jako drogę, na której Bóg uczy mnie cierpliwości i pokory. Dopiero po jej przejściu będę w pełni gotowa na zostanie mamą, pomimo tego, że wydaje mi się, że to już jest "ten" czas.
    Nie załamujmy się, wierzmy i ufajmy.

    Też tak sobie to czesto tłumacze. Że może mam jeszcze cos do przepracowania w sobie czy cuś..

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 19 marca 2017, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a gdzie można popodgladać wasze tempki??

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 19 marca 2017, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekałam pól roku a teraz juz szlag mnie trafia...no ale widocznie musze jeszcze poczekać.ale mój instynkt macierzyński sie wyostrza.

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Raven Autorytet
    Postów: 469 563

    Wysłany: 19 marca 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi u mnie podobnie. Z każdym miesiącem instynkt bardziej daje i sobie znać.....

    Auricomka jak klikniesz sobie na nasz nick to w okienku pisze bieżący wykres :tak i musisz na to nacisnąć to do wykresu cię przekieruje

    Jutro wybieram się na bete i wynik będzie po południu. Chcę mieć jednoznaczny wynik. Jutro 11dpo także po ovitrelle już nie powinno być śladu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2017, 09:26

    <3 Zosia
    tt1d7b8c.pngtt1d80fd.jpgcravings-2017-12-30.jpg
    Udało się w 16cs w 2 cyklu z Clo . Starania od sierpnia 2015
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 19 marca 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas w maju stuknie rok starań. Za nami wzloty i upadki, dni pełne nadziei i bolesne rozczarowania.
    Z każdym dniem bardziej pragnę zostać mamą a też im dłużej się staramy tym obawy, że coś jest nie tak rosną.

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Raven Autorytet
    Postów: 469 563

    Wysłany: 19 marca 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzoana ja się pocieszam historiami kobiet które były w znacznie gorszej sytuacji i dłużej się starały a dzisiaj są szczęśliwymi mamusiami. Wiem, że to może głupie ale to mi pomagało i pomaga

    <3 Zosia
    tt1d7b8c.pngtt1d80fd.jpgcravings-2017-12-30.jpg
    Udało się w 16cs w 2 cyklu z Clo . Starania od sierpnia 2015
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 19 marca 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raven wrote:
    Ewi u mnie podobnie. Z każdym miesiącem instynkt bardziej daje i sobie znać.....

    Auricomka jak klikniesz sobie na nasz nick to w okienku pisze bieżący wykres :tak i musisz na to nacisnąć to do wykresu cię przekieruje

    Jutro wybieram się na bete i wynik będzie po południu. Chcę mieć jednoznaczny wynik. Jutro 11dpo także po ovitrelle już nie powinno być śladu.

    Raven Trzymam bardzo bardzo kciuki:)!!!!
    Dzoana tez mam tak ze obawy rosna ale znam pzrypadek kobiety kóra nawet si enie straałam bo miała jakas resztke jednego jajnika i ma twójke dzieci:D przypadkiem każde także wiesz:)

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 19 marca 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To są przykłady tego, że jeśli mamy zostać matkami to będziemy nimo pomimo wszelkich przeciwności losu!

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Raven Autorytet
    Postów: 469 563

    Wysłany: 20 marca 2017, 05:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety u mnie jest negatyw

    <3 Zosia
    tt1d7b8c.pngtt1d80fd.jpgcravings-2017-12-30.jpg
    Udało się w 16cs w 2 cyklu z Clo . Starania od sierpnia 2015
  • Gosia31 Koleżanka
    Postów: 34 3

    Wysłany: 20 marca 2017, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczcie proszę mój wykres wszystko ok? Kiedy mogę testować?

    Gosia31
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 20 marca 2017, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w piękny bielutki wiosenny poranek:)

    Raven a robisz bete? dopóki nie ma @ jest nadzieja.

    age.png
  • Raven Autorytet
    Postów: 469 563

    Wysłany: 20 marca 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dzisiaj byłam na bycie. Po południu wynik... Tylko ja biorę luteine i powinnam jeszcze jutro wziąć tabletkę więc na okres jeszcze trochę poczekam chyba. No i się zastanawiam czy ja brać czy nie jak beta będzie też negatywna?

    <3 Zosia
    tt1d7b8c.pngtt1d80fd.jpgcravings-2017-12-30.jpg
    Udało się w 16cs w 2 cyklu z Clo . Starania od sierpnia 2015
  • Raven Autorytet
    Postów: 469 563

    Wysłany: 20 marca 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia31 wrote:
    Zobaczcie proszę mój wykres wszystko ok? Kiedy mogę testować?
    Najpewniej zatestowac w dniu spodziewanej miesiączki. Ale jeśli nie wytrzymasz to tak od 11dpo można już testować

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2017, 16:41

    <3 Zosia
    tt1d7b8c.pngtt1d80fd.jpgcravings-2017-12-30.jpg
    Udało się w 16cs w 2 cyklu z Clo . Starania od sierpnia 2015
  • Lunna Autorytet
    Postów: 1109 554

    Wysłany: 20 marca 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raven wrote:
    Tak dzisiaj byłam na bycie. Po południu wynik... Tylko ja biorę luteine i powinnam jeszcze jutro wziąć tabletkę więc na okres jeszcze trochę poczekam chyba. No i się zastanawiam czy ja brać czy nie jak beta będzie też negatywna?

    Trzymam kciuki za wynik. Nie zawsze od początku jest wysoka, czasem coś się przesunie, czasem dłużej maluszek wędruje by sobie pościelić ;) u moich przyjaciół tak było a teraz mają cudną, zdrową dzidzię

    tt1d7eb8?&fake.png
    cravings-2017-12-12.jpg
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ