X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek
Odpowiedz

Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek

Oceń ten wątek:
  • m27 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 19 lipca 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:)ja jestem tu od miesiaca ale swoj cykl obserwuje od 4. Staramy się od pół roku z tym, że moj mąż pracuje za granicą i ciężko jest trafić...

    m27
  • Martm27 Koleżanka
    Postów: 137 13

    Wysłany: 19 lipca 2017, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) a powiedzcie mi,czy wynik tsh 2,34 to za dużo?bylam z tym wynikiem u gina i twierdzi ze ok,bylam u lekarza rodzinnego i tez mówi,ze ok a w necie czytam ze za wysokie,a żaden z tych moich lekarzy nic nie mowil i nic mi na obniżenie nie chcial przepisać:/

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 20 lipca 2017, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martm ja standardowo mam 2,3.przez pół roku brałam euthyrox 25 na polecenie gina i spadł mi do 1,5. Poszłam po rozum do głowy i stwierdziłam ze taki wynik TSH nie utrudni i nie zaszkodzi zarodkowi i odstawilam leki. Jesli uda mi sie zajsc to zrobie badania i wtedy zdecyduje

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 20 lipca 2017, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tsh 2,75i tez gin mówi ze dobre. Ja czekam na rozwój sytuacji w sobotę odstawiam duphaston i czekam na rozwój sytuacji;)

    age.png
  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 20 lipca 2017, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey kobitki, przygarniecie mnie? :)

  • Burdzia Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 20 lipca 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    optymistkaaa wrote:
    Hey kobitki, przygarniecie mnie? :)

    ... i mnie??? :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2017, 12:07

  • Martm27 Koleżanka
    Postów: 137 13

    Wysłany: 20 lipca 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Optymistka i Burdzia zapraszamy:) napiszcie jak tam u was ze staraniami?

  • Burdzia Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 20 lipca 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miesiąc temu wyszłam za mąż i staramy się z mężem o upragnione dziecko :) od stycznia do marca nie miałam miesiączki,poszłam do ginekologa i ginekolog zapisała mi 3 opakowania tabletek anty Bellara (najpierw luteina na wywołanie okresu), a po 3 opakowaniach od razu zacząć starania. Ostatnią tabletkę wzięlam 20 czerwca. Od tej pory Staramy się intensywnie :). Od zeszlego czwartku bardzo kluł mnie prawy jajnik i ogólnie podbrzusze. W ogóle fatalnie się czuje... caly czas mi duszno i czuje jakby mi coś stalo w gardle Wczoraj robiłam test ale niestety jedna kreska... co prawda po południu, ale tak mnie kusiło... okresu nie mam i zastanawiam się czy jest jeszcze szansa ze mogło się udać. Wiem, że nie powinnam myśleć cały czas o ciąży bo to utrudnia sprawę, ale chyba nie da się inaczej. Postanowiłam odłączyć do forum, bo już od kilku dni intensywnie je przeglądam:)

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 20 lipca 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj wynik amh to 2,06 ng/ml. Jak myślicie?

    Witamy dziewczyny :)

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 21 lipca 2017, 01:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc optymistka , Burdzia i M27:)

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 21 lipca 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dzieczyny :)
    Witam wszystkie nowo przybyłe :)
    Welonka trzymam kciuki !
    Ewi28 a jaki przy wyniku masz podany zakres właściwy dla Twojego wieku?
    Bo ja np mam wynik AMH 2,14 ng/ml gdzie dla wieku od 30 do 34 lat zakres wynosi od 0,95 do 6,70 ng/ml
    a mediana czyli jakaś środkowa wartość wynosi 2,76 ng/ml
    Moja gin powiedziała że ten wynik nie jest może jakiś rewelacyjny ale zły też nie jest..
    u mnie drogie dziewczęta dziś 18 dc i kurcze rozwojowalo się u mnie zakażenie pęcherza :/ robilam badanie ogólne moczu i wyszły bakterie, czekam jeszcze na wynik posiewu i pójdę do lekarza ogólnego w przyszłym tyg.
    Od wczoraj zaczęlam brać neofuraginę..wiem że przy staraniach nie powinno się brać tego typu leków, ale no chyba lepsze to niż nic
    A może wy coś polecicie skutecznego na problemy z pęcherzem?

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 22 lipca 2017, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mojego wieku 25-29 lat norma to od 1.2-9.05
    A mediane jak sie liczy?

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 22 lipca 2017, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mojego wieku 25-29 lat norma to od 1.2-9.05
    A mediane jak sie liczy?

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 23 lipca 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj nie wiem ewi28 ja mialam tak podane na wyniku...

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 24 lipca 2017, 01:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny. U mnie melduje @ i jakies podejrzane skrócenie cyklu o jeden dzien znowu. pod koniec sierpnia mam sono hsg

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Martm27 Koleżanka
    Postów: 137 13

    Wysłany: 24 lipca 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) ja w tym cyklu odstawilam clo i inne suplementy,w sierpniu idę do Gina na badanie pod katem ureaplasmy.Obecnie jestem w czasie owulacji i dokucza mi bol piersi a dokladnie sutków,masakra,strasznie bola jak nigdy:\

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 24 lipca 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie od wczoraj @ i kolejny cykl czysto obserwacyjny :) za 2 tyg dokładnie wizyta u napro i do tego czasu jeszcze kilka badań musze zrobić :) Encorton biorę juz prawie 2 tyg i zero skutków ubocznych!!!

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 24 lipca 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola widze ż enapięcia mniej chyba masz prawda?
    Słuchajcie jak wczoraj około 18 pojawiło sie plamienie i w nocy rozwineła się @ to zaznaczam dziś czy wczoraj jako pierwszy dzien@?

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 24 lipca 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wszystkim
    auricomka ja bym zaznaczyła dzisiaj 1dc w zależności jeszcze jakie te plamienie bylo wczoraj.
    Widzę ze wszystkie w podobnym czasie zaczynamy nowy cykl ;)
    Podjęłam decyzje ze ide na lapro w tym cyklu a tu w pracy dziewczyna poszla na zwolnienie i juz nie dajemy rady jak ja pójdę jeszcze to juz bedzie katastrofa w robocie i tak nie wiem co teraz robic , ale chyba mimo wszystko pójdę w tym cyklu na lapro dość przekładania swojego zdrowia bo praca ,jak w tym cyklu nie pojde to bede musiała czekać do grudnia czyli 4miesiace byłyby stracone bo do stymulacji noge wrócić dopiero po lapro ,moze moj "kochany"szef nie zwolni mnie .

    age.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 25 lipca 2017, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi sie cykle powydłużały.mogą od tarczycy i tsh?

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ