X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Nooo ja testuje ale groka, gripex, ferwex i cala reszte...

    Ojj to się kuruj !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia

    No cos Ty złapała Z gola dupa się w łóżku leży a nie po dworze lata.. =)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 18 listopada 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale intensywny weekend:-D wczoraj impreza udana, fajnie było. Ale dzisiaj to tak mnie mój zdenerwował że uuuu śpi sobie pijaniutki a mnie h... strzeli... Ale tak się kończy jak jest impreza po imprezie... I zamiast odsypiać to będę pilnowała gada... Jutro wykład dostanie :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2018, 22:19

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maz za malo grzal heh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj u nas śnieg.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas pruszy :D

    Ale super ja lubie taki czas serio :D

    Wgl jaki juz klimat wszedzie swiateczny

    Magia :D

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 19 listopada 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi znam ten ból, mój po szkoleniu wrócił wesolutki. Co prawda w dobrej formie, z takim głupkowatym humorem, którego nienawidzę. I nawet nie powinnam być zła, ale jak zaczął się tłumaczyć że powinnam się cieszyć że wrócił do domu a nie poszedł pić dalej, normalnie Gratulacje mu złożyłam.

    I mój dzieć przechodzi jakis dziwny okres. Piszczący jest strasznie. Przestali spać w przedszkolu, a on ma 3 latka i chyba potrzebuje, wieczory to tragedia. Marudzenie, wszystko nie tak, jeść nie chce tylko parówki i łososia wędzonego. Wczoraj przetrwał dzień na 3 parówkach i 100g łososia :) Dieta cud :)

    Byliśmy też na budowie, ile to nerwów zabiera. Teraz powinniśmy wybierać płytki, kolory itd a ja pomysłu nie mam. Chciałam kominek, komin jest, tylko nie wiem jak chce żeby ten kominek wyglądał.

    I jestem kilka dni po przypuszczalnej owulacji, znowu te masakryczne myśli że znowu się nie udało. Pomocy !!! Jak wyłączyć mózg ??? Do tego jak teraz dostane @ to nie wiem co dalej, moja lekarka czeka na wyniki męża a ten jakoś nie wykazuje zainteresowania badaniami. Nie chce go cisnąć żeby robił, ale chyba trzeba będzie. Ot moje rozterki.

    Sorki za maruderowanie ...

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka

    Weź katalog i szukaj :) To w zasadzie przyjemne jest wybieranie płytek i takie tam.. Homebooka odpal :) Odgonisz myśli od cyklu :)

    Ja w tym cyklu owulacji w ogóle nie oznaczyłam :) 20 dc i temperatura cały czas taka sama ..

    Sluzy raz są raz nie ma, do tego boli raz prawo, raz lewo.. a owu chyba nie ma :> dziadostwo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2018, 10:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybieranie kolirow, plytek i innych pierdow to najgorsze heh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam mogłabym dom urządzać cały czas.. :) gdybym tylko miała na to kasę..

    Siedziałabym w necie i wybierała :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie szukam mega zaslon w niebieskim kolorze to salonu plus lampionu swiatecznego zeby ozdobic salonik :D

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 19 listopada 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Ja tam mogłabym dom urządzać cały czas.. :) gdybym tylko miała na to kasę..

    Siedziałabym w necie i wybierała :)

    Wybierz mi kominek. Prosze , prosze , prosze , prosze :D

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wgl co do kominkow jak to jest teraz?

    Bo podobmo jakies przepisy powchodzily dotyczace kominka tylko nie wiem czy chodzi o samo posiadanie czy o palenie

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 listopada 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój w sumie też nic takiego złego nie zrobił ale sam fakt że w sobotę byliśmy na imprezie, wczoraj poprawił a dzisiaj do pracy miał jechać :)

    Chciałabym być już na etapie urządzania a jeszcze nie ma czego urządzać. Konieczynka jaki domek wybraliście? U nas się okazało że w przyszłym tygodniu będą prowadzić gaz więc musimy się wybrać do ratusza i dowiedzieć się co i jak, dzisiaj ma wolne to go pogonię bo tak to mieliśmy zakładać zbiornik na gaz :)

    Też mnie zastanawia czemu raz boli lewa strona, raz prawa u mnie dzisiaj się okaże czy coś urosło, czy już po owulacji czy jeszcze przed, jadę prosto po pracy wiec w okolicy 18 powinnam być na wizycie i mam nadzieję że nie wiadomo jak długo nie będę musiała czekać...

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 listopada 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A te przepisy to chyba odnośnie pieców, i smogu? Bo do kominka jest drewno kominkowe, przynajmniej ja tylko o tych przepisach odnośnie pieca słyszałam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2018, 10:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to daj znac co tam w srodku :D

    Ja nie wiem co u mnie chyba po owulce ? Kiedy okres nie wiem po tym leku na cukier wszystko inaczej cos.

    I dobrze przyznajmnie nie czekam bo nawet nie wiem do kiedy :D

  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 19 listopada 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka ja polecam narożny kominek elektryczny.
    Przez półtora roku odpalony był raz i cieszę się że nie zrobiliśmy prawdziwego, solidnego za dużą kasę tylko taki

    https://www.google.pl/search?q=naro%C5%BCny+kominek+w+salonie&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjHw9SQkuDeAhXLpIsKHZvNBwMQ_AUIDigB&biw=1600&bih=740#imgrc=2_Cl9-is6V9-9M:

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2018, 10:28

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajna sprawa kominek na zimowe wieczorki ;)

    Tez bym chciala gdybysmy budowali dom.

    No ale nie mam wiec nie doradze bo nawet sie w tym nie orientuje.

    Ale u szwagra maja no kurde jest klimat;)

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 19 listopada 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona27091991 wrote:
    Konieczynka ja polecam narożny kominek elektryczny.
    Przez półtora roku odpalony był raz i cieszę się że nie zrobiliśmy prawdziwego, solidnego za dużą kasę tylko taki

    https://www.google.pl/search?q=naro%C5%BCny+kominek+w+salonie&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjHw9SQkuDeAhXLpIsKHZvNBwMQ_AUIDigB&biw=1600&bih=740#imgrc=2_Cl9-is6V9-9M:

    trzeba było tak zrobić :) Ale już na komin wydaliśmy, itd. za ciosem trzeba iść.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ