X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia

    ciąża to zawsze cud :)
    Po cichu trzymam kciuki :)


    Żanetka

    Nie ma to jak satysfakcja po obu stronach :D hehe jeśli nie orgazm to chociaż z dobrze wykonanej roboty:D

    Z tymi erotykami to tak kurcze jest.. Że albo fabuła słaba, albo styl mizerny, albo po 50 stronie już wszystko się powtarza :)
    Jakby zdolni pisarze nie chcieli erotyków pisać..

    Ogólnie jest tak, że albo jest wielka miłość i jest taki vaniliowy seks i nie ma o czym pisać.. Albo jest wielka miłość i na ostro..
    Coś takiego pomiędzy to nie ma nigdzie..
    Chyba tylko to "bez fartuszka" się fajnie czyta - bo styl dobry, powtarzalność niewielka, testy krótkie i naukowe :D haha I to co jest na ostro to jest tak hm.. w smak opisane.
    Oni by mogli książke wydać i byłaby nie złym erotykiem :) Fabuła oparta na rzeczywistych faktach :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre
    No tak dziecko to cud, ale ja wiem ze ten rok nie dla nas...

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt byłoby fajne. Może kiedyś napiszą.
    Phia w biologii nigdy nic nie wiadomo. Przez 10 myślałam że jestem bezpłodna. Z resztą koniec roku już blisko. Nowy rok - nowa przyszłość.

    npV2p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia

    nie będę Cię nakręcać, ale jak się uda to przynajmniej będziesz miała mega niespodziankę ;D

    Wróbel

    Ty też możesz pisać podręcznik :D Będziesz miała teraz więcej czasu :D

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Ja już zawiozłam krew na progesteron i odbiorę po pracy albo dopiero około 19. Znając życie to polecę prosto po pracy bo samochodem przyjechałam a ciekawość będzie silniejsza :) Zobaczymy co w trawie piszczy :)

    Co do Lumei. Ja nie zwracam uwagi na to czy po owu czy przed czy zaraz po @. Zależy kiedy zaczynam serię, i później zgodnie wyliczam. Mówią że to jest laserowy depilator ale tak naprawdę jest do depilator świetlny IPL i te fale znacznie się różnią od takiego typowego laseru. Wiadomo ze pisze się żeby nie używać w ciąży ale to z tego względu ze przecież żadna mądra, myśląca kobieta nie zgodzi się testować tego na sobie i swoim dziecku w trakcie ciąży. Jestem zdania ze nie można dać się zwariować, bo pół miesiąca trzeba by było odpuścić sobie różne przyjemności bo może się udało :)

    My w weekend byliśmy u brata na "andrzejkach" :) I pomimo że po owulacji to pozwoliłam sobie wypić, nie dużo ale kurcze dla wyluzowania i nastroju czemu nie :) I w to miejsce wczoraj całą niedzielę przeleżeliśmy leniwie, no poza tyn że musiałam zrobić obiad :)

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie wiem, większość osób straszy że "teraz to dopiero zobaczysz..." i dodają po cichu że niektóre dzieci to 3 lata nie śpią hi hi hi. No ale w styczniu chce przerwać pracę to wtedy może czas będzie. Na razie piszę bloga o moich zwierzakach. Książkę zawsze chciałam napisać - fantastykę ale jakoś nigdy się nie złożyło.

    npV2p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrobelku
    Wiem ze nigdy nic nie wiadomo...
    Ale wiem ze to nie tooo....
    Za spokojna jestem hehe

    Nefre
    Nie nakrecam sie wiec spokojnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbel

    E tam zobaczysz. Przy 1 dziecku to jest podobno zajebiście. Przy 2 gorzej..
    Pierwsze miesiące masakra, a potem już z górki :)

    Poczytaj sobie o tym jak się dzieci uczy nocy.. W dzień sen ma być słaby - tzn światło się świeci, są normalne dźwięki, telewizor włączony np. . A w nocy bezwzględna cisza, wyłączone światło i zasłonięte okno, żeby nawet jak słońce świeci jeszcze wieczorem, dla oczu dziecka była informacja że jest pora snu.. Moja koleżanka tak nauczyła małą, że w ciągu 2 miesięcy wstawała tylko małą nakarmić i ta spała dalej. Bo tego nie przeskoczysz, bo taka jest pojemność flaczków maluszka. Ale nauczyli ją, że śpi się w nocy a nie w dzień.. I tak się łatwiej żyje..
    Nie wiem, czy na wszystkie dzieci to działa, ale jest w tym jakaś logika :)

    I w ogóle, nie żebym miała coś do fretek, ale wolałabym książkę o seksie od Ciebie :) Albo chociaż bloga hahaha

    Ja od razu dodam do ulubionych :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI

    zgadzam się z tym co napisałąs - nawet w instrukcji jest napisane,że nie powinno się w ciąży stosować, bo.. nie jest przebadane, a nie że jest nieszkodliwe. Zapis asekuracyjny.
    Ale mimo wszystko to jest bardzo duże ciepło.. I wg mnie w okolicy narządów rodnych trzeba odpuścić przy ciąży, bo tak samo jak nie powinno się gorących kąpieli zażywać. - zbyt duża temperatura podnosi ryzyko poronienia.

    Nogi i pachy to chyba bez związku.
    Ja nawet myślę, że najgorzej to właśnie we wczesnej ciąży wzgórek łonowy depilować tym, bo jednak tam jest zlokalizowana macica.. Że nawet na dole, bliżej pochwy, mniej niebezpieczne, niż właśnie na wysokości macicy...

    Chociaż ja mam tyle tłuszczu na brzuchu, że chyba nie ma szans żeby to ciepło do macicy przeszło haha :) w ogóle w którymś miejscu nie doszłam chyba maszynką wczesniej i się włosek jakiś przysmażył i taki zapach spalonej skóry był.. masakra;/ Przypomniało mi się jak keidyś kaczki mój tata hodował i potem opalało się ją nad gazem i wybierało pęsetą resztki od piór - pipy.. Ten sam smród opalonej skóry.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2018, 10:32

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hi hi hi jakbym pisała książkę to seksu byłoby w niej dużo. O fretkach to taki bardziej pamiętnik jest. Na książkę się to nie nadaje.

    npV2p1.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie w ciąży a nie w czasie starań... Kurcze przecież to zwariować by było można. Bo: nie powinnyśmy nosić telefonu komórkowego bo wytwarza fale, nie powinnyśmy spędzać czasu przy komputerze bo wytwarza fale... To powinnyśmy się zamknąć w pustym pokoju, nie chodzić do pracy i tylko o chlebie i wodzie bo się staramy i może się udało....

    Nie możemy dać sie zwariować bo starania mogą wyjśc w pierwszym miesiacu, za pół roku za 5-10 lat i przez ten czas mamy rezygnować z tylu przyjemności... Takie dziwne moje rozmyślania były w ten weekend :)

    Phia próbowaliście gry? My wróciliśmy i poszliśmy spać a mieliśmy wypróbowac grę:)

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbel wrote:
    No nie wiem, większość osób straszy że "teraz to dopiero zobaczysz..." i dodają po cichu że niektóre dzieci to 3 lata nie śpią hi hi hi. No ale w styczniu chce przerwać pracę to wtedy może czas będzie. Na razie piszę bloga o moich zwierzakach. Książkę zawsze chciałam napisać - fantastykę ale jakoś nigdy się nie złożyło.

    Niektóre nawet dłużej :P Mój 3 skonczył w lipcu i co noc przychodzi do naszego łóżka. Mamo chce do Ciebie :)

    Lepiej się nastawić na trudny czas i miło zaskoczyć. Mój początek macierzyństwa zupełnie nie wyglądał jak z reklamy : Ani dziecko, ani mama nie była uśmiechnieta i wypoczęta hehe

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi
    probowalismy xD
    Dosc fajna ale znam lepsze sposoby hehe

    Laski to ja juz powinnam wariowac bo cycki mnie nie bola a zawsze bolaly haha
    A ja mam taki wewnetrzny spokoj bo bd pewnie wybryk jak ostatnio haha

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia nie wiem czemu ale ja jestem w tym cyklu też dziwnie spokojna :| Może powoli zaczynam wrzucać na ten słynny "luz" :D Pomimo tego że wykres prowadzę i obserwację to się jeszcze nie nakręciłam :D A co do gry jak przeczytałam te karteczki, to spodziewałam się ciekawszych zadań :D

    Zamówiłam sobie sukienkę w klimacie świątecznym https://wyspamody.pl/produkt/2017/sukienka-olivia-red nie wiem czemu ale taka czerwona krata kojarzy mi się ze świętami, pewnie kwestia czerwonego koloru :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia

    Tylko spokój nas uratuje :)

    ABI

    Może i masz racje,że w czasie ciąży a nie starań.. hm jeszcze to przemyślę :D

    A ogólnie jak pilnujesz tych 2 tygodni? Chyba nie ma znaczenia co do dnia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poprostu czuje ze u mnie to nie to... Wtedy bylo to samo...


    A ja wczoraj zamówiłam zastawe stolowa na 12 osob xD

    Jeszcze obrus bo mam tylko calkiem duzy i czerwony bieznik xD

    A reszte to cos wymysle xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2018, 11:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrobel

    Ty napisz podręcznik haha :) ja pierwsza kupie ;D :D

    Jak czerpać z seksu tyle ile nam się należy :D
    haha

    Phia
    jaką zastawę kupiłaś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi ma racje popieram takie gadanie ;)

    Dawniej kobiety na roli zapierdzielaly cala ciaze i zdrowe dzieci rodzily a teraz laski by sie polozyly i wata oblozyly zaraz po pozytywnym tescie ciazowym :D

    Ok w ciazy trzeba uwazac pilnowac sie ale tak jak Abi mowi - poki ciazy nie ma to nie mozna sie dac zwariowac ;);)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre, nieee ja nie jestem aż tak dokładna ale staram się pamiętać. Nie raz jest tak że akurat tego dnia nie ma czasu albo po prostu mam lenia w d... i wtedy przekładam sobie na następny dzień :)

    Patrząc też od drugiej strony, zobaczcie te patologie pijące/palące a nie daj Boże ćpające i zachodzą w ciążę... Może właśnie dlatego że nie myślą o tym że może się udać. Oczywiście nie mówię żebyśmy waliły alkohol i inne używki dzień w dzień ;)

    Wiecie co, śniegu mi się chce :D U nas dzisiaj szklanka na drodze rano była. Teraz za oknem widze że już jest ok ale glebę bym rano zaliczyła :)

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaz marihuana lecznicza moze to nie taki zly pomysl :D

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

‹‹ 154 155 156 157 158 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ