X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem w lesie..
    W dodatku mój mąż wymyślił narty na wikend ;) bo mamy wszystko tak do przodu , że możemy jechać hahaha

    ja okna myłam w listopadzie.. A takie kosmetyczne sprzątanie to swoją drogą.

    Ile masz już do dietetyka na minusie? :) Z Ciebie nic nie zostanie ;) Masz się w co ubrać w ogóle na wigilie? :) Ja schudłam ostatnio z 3 kg i już mi spodnie są luźne..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mycie to by bylo bez sensu myc w listopadzie...
    By i tak wygladaly jak teraz.
    Zreszta umyc 2 okna od ulicy to chwila moment...

    Nie mam co ubrac i raczej ubiore to co mam niestety...

    Tylko ja musze zrobic wszystko szybciej bo od soboty zaczyna sie pomoc u mamie przy plackach..
    Licae na to ze 75 blach nie zobacze

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia

    Nie ubieraj nic ;) :) :) :)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane, robiłam tydzień odpoczynku :) U mnie wczoraj było pieczenie pierniczków, zostało jeszcze ostatniego dnia powycierać kurze. W sobotę jadę odebrać choinkę :)
    Wróciłam do regularnych spacerów i w ciągu tygodnia - 2 kg :)Na ten cykl zakupiłam sobie conceive plus :) Jak narazie użyliśmy go raz i było naprawdę ślisko :)
    Dzisiaj jadę do innego lekarza, mój mógł mnie przyjąć tylko w poniedziałek a to był 8 dc i ostatnia tabletka Clo więc nic by mi nie dało. W tym cyklu brałam całą a nie pół bo tak kazał. Już nie mogę się doczekać wizyty, ten nowy lekarz współpracuje z kliniką w Łodzi. Jest nawet możliwość in vitro, stymulacja i przygotowanie na miejscu a do Kliniki tylko na transfer itp.
    A poza tym to ostatnio mamy super sex, dzisiaj mam zamiar zaciągnąć męża na bok jak będziemy wracać :)
    Właśnie odebraliśmy też projekt naszego domku :D

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 Super :) ja dzis 1dc wiec z seksu nici :)
    ale co się odlwecze to nie uciecze :D :D :D

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do planów Sylwestrowych to my np. bez planów, może jakaś domówka jedynie :) Jutro wigilia w pracy także dzisiaj po wizycie będe musiała jeszcze paznokietki ogarnąć?
    A jak dziewczyny Wasze działania z IPL? :) Zastanawiam się nad pofarbowaniem włosów, chyba czas na zmiany :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABi

    ja dwa razy robiłam, nie wiem jeszcze jaki jest efekt..
    Tez musze paznokcie zrobic :)

    A włosy hmm. jaki kolor farbujesz? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Phia

    Nie ubieraj nic ;) :) :) :)
    Zostawie to bez komentarza...
    XD

    Z checia sie zamienie z ktoras robota...

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę nad jakimś czekoladowym brązem z refleksami :) jutro może wpadnę do fryzjerki i się zapiszę :) Zanim znajdzie mi wolny termin to się troszkę i tak jeszcze poczeka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam tylko bezbarwna henna..

    Abi u Ciebie po ilu było widać sesjach z IP?


    Phia
    Ja do roboty do piątku chodzę, a później już tylko przygotowania świąteczne ..
    U ciebie to w ogóle cbhyba w sklepie też więcej roboty

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre ja już po 2 seriach widziałam różnicę :) Ostatnio zaniedbałam i nie robiłam to odrosły ale już znowu je potraktowałam 3 seriami :) Na początku mi odrastały jaśniejsze i rzadsze :)
    Nefre ja też tylko do końca tego tyg a później po nowym roku wracam :)
    Zastanawiam sie czy kupić sobie taką koszulkę : https://www.esotiq.com/pl/pl/sexy-you/koszula-nocna-esotiq-misty-czerwony-8060 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2018, 14:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w piatek zrobiłam dwie serie.. pod pachą widzę różnicę.. na nogach nie wiem sama.. a między nogami to też nie wiem.. Ale one wypadają do dwóch tygodni więc może jeszcze za wcześnie.. i może tak dobrze tego nei robie ;) hehe

    Koszulka śliczna :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2018, 14:44

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pod pachami też najprędzej widziałam różnicę, tam jest najgrubszy włos jakby nie patrzeć :) Ale tam na dole też widzę różnicę, tak jakby plackami mi odrasta hehe Chyba jutro sobie zakupię na święta :) Kwestia tylko czy czerwoną czy czarną, ale myślę że postawię na czerwień :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do czerwonego pasuje czapka św. mikolaja ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre
    w pracy jak w pracy tylko sie wkurwiam...
    Bo zostalysmy znowu we 2 tylko a mi przypadlo zastepowanie kierowniczki...
    Wiec roboty 2 razy wiecej a mloda zamiast mi pomoc to ma w dupie...
    Wkurwiam sie tylko dzis...

    A jak sb pomysle ze mamuska tylke piecze to juz wgl haha
    Ale z tymi plackami to co roku gadanie ze bd brala mniej zamowien a co roku coraz wiecej xD

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mnie myśl o Świętach wkurza. Beznadziejnie z prezentami. Chciałabym się miło zaskoczyć i przekonać że moje dziecko dostanie jednak coś od dziadków (tzn moich tesciow). Od szwagierki sama kupiłam prezent i miała mi kasę oddać ale nadal czekam.
    Na wigilii u moich rodziców będzie moja ciotka z córką i dwoma wnuczkami. I zaproponowały żeby dzieciom nawzajem prezentów nie robić. I ok. Oni swoich przyniosą żeby Mikołaj miał co dać. Za to siostra zaprosiła na pierwszy dzień na urodziny starszej córki. A ona urodziny ma pod koniec stycznia. Czyli ona poniekąd powiedziała że memu dziecku prezentu nie zrobi ale jej dzieciom to już trzeba. Żeby nie mój ojciec który ma hopla na punkcie swojej rodzinki to bym nie poszła.

    Jutro idę progesteron zrobić. Po 5 cyklach z dupkiem mam przerwę :)

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze jesli ktos twojemu dziecku nie robi to z jakiej paki ty masz robic...
    Chore to dla mnie...

    Ja malemu daje kase i słodycze a 2 maluszek doatanie kase. Niech mama mu kupi to co jej w tej chwili bd potrzebne. Kupi pieluszki albo dolozy do czegos...
    I szczerze nie interesuje mnie to co powiedza hehe

    Ja robie 1 dzien swiat...
    Jak chca to niech przyjada a jak nie to nie. Wiecej nie bd zapraszac. Mam to gdzies juz.. Tylko szkoda mi mojego... Jak byli tescie i jedna ze szwagierek ostatnii to uslyszl ze wszyscy sie zjada na wigilie i bd wesolo... Tak tylko ze my na wigili u nich nie bd.. Widzialam jego mine na to ale coz rodziny sie nie wybiera...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2018, 18:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My się do teściów też wpraszamy.. ostatnio wyjechaliśmy w 1 dzień świąt i Mana mu mówi że trzeba było powiedzieć że będziemy na obiedzie A mój mąż ns to że to ona powinna nas zaprosić Obraziła się.. Siostra ratował sytuację i mówi że przecież my nie potrzebujemy zaproszenia i zawsze jesteśmy mile widziani i bla bla Jedyna wiedziala co powiedzieć ale głupio wyszło że było wszyscy na obiedzie oprócz nas...

    My nie mamy dzieci więc nie mamy problemu ze ktoś naszemu nic nie kupi...

    A my dostajemy czekoladę... Gorzka..

    Święta to czas wkurwianua zawsze jednak =)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2018, 18:50

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie i nie dawno wrocilam do domu. Trafilam do giną z polecenia który współpracuje z klinika niepłodności w Łodzi, przygotowuje do in vitro i pracuje w szpitalu. I wiecie co sie dowiedziałam po 7 miesiącach leczenia i wielu badaniach prolaktyny że rzeczywiście trzeba ją obniżyć pomimo że jest w górnej granicy normy... A jak mówiłam o tym temu co chodzilam do tej pory to twierdził że norma to norma ... Także teraz obniżanie prolaktyny i beomergon, metformax bez zmian a clo zostawiam w spokoju.... Jest szansa na owulacje w okolicy świat ale nie bedzie jak miał mnie przyjąć i zrobic usg.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Z tą prolaktyna to są bardzo różne zdania...

    A może akurat u Ciebie starczy ja obniżyć..

    To w święta czeka Cie seks i tyle =)

‹‹ 172 173 174 175 176 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ