X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO ja mam o 13 wigilie firmową :D już się "odjebałam" haha w kieckę i szpilki :) pierwszy raz i ostatni w tym roku taki strój w pracy hehehe

    A seks będzie jak się @ skończy.. 2 dni cierpienia minęły to może będzie dziś. :D

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam wczoraj, szybko się skończyła. Jadę zaraz jeszcze do sklepu sprawdzę może uda mi się żyrandol kupić i jadę szefowej podanie o urlop zawieźć bo musiałam zmienić :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI

    urlop.. ja wypisałam dwa dni między świętami a i tak będę pracowała u mamy w sklepie w tym czasie.. Ale wolne od roboty to też luksus :) trochę inne myśli na głowie.. :)

    Cały czas zastanawiam się co z tym sylwestrem zrobimy. Nie chcę mi się przebierać, w domu też nie chcę siedzieć. przydała by się jakas domówka z baletami.. ale brak perspektyw.

  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie krew oddana, wyniki po 15.
    Jak będą znowu złe to święta do dupy.

    Fajnie że badacie swoich mężów. Ja swojego zbadałam w sierpniu.
    Jak jeszcze trochę potrwają nasze starania to powtarzamy badanie.

    Kupiłam fajne body w lidlu i nie zawacham się tego użyć ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2018, 10:39

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre to niezle sie odwalilas :D

    Jak wrocisz to kiecka w gore w szpilkach zostan :D

    Abi jak tam na bromergonie sie masz?:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki Iwona.
    Ja dziś też kłułam się na badania hormonów, ale wyniki dopiero po świętach.. Więc nic mi już bardziej ich nie zepsuje.

    Ja muszę swojego zbadać też.

    Ale ogólnie powiem Wam, że większość par marnuje czas u lekarzy.. Leczy się kobiety, albo nie leczy i każe im się wyluzować.. A potrzeba ok. 3 miesiecy, żeby poprawić męskie nasienie.. Można by facetom w ciemno witaminy dawać, jak kobiety dostają kwas foliowy..
    Ogólnie to lekarz nie powinien kobiecie stymulacji robić dopoki nie zobaczy wyników faceta..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka

    powiem Ci że chyba robie wrażenie.. Głównie tym, że nigdy nie mam sukienki w pracy hahah

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo to jest takie spojrzenie ze jak.cos.nie tak to oczywiscie laski problem..

    A nawet na necie pisze ze 3 miesiace przed staraniami kobieta i MEZCZYZNA powinni zazywac kwas foliowy.
    Obydowoje nie tylko plec zenska.

    Ale tak ciezko przyjac to ze z facetem moze byc cos nie tak.
    Znaczy nie z facete a z jego nasieniem.
    Dopiero jak do naszych problemow dochodzi jeszcze problem meski to juz wogole cios prosto w serducho :D

    Wiecie ja tych zasad ksiazkowych tez nigdy nie zrozumie...
    Typu jakis pijus...
    Wiecznie nabombany plus szpinaku i bananow zapewne tez nie jada a jakos dzieci robi najczesciej rowniez pijusce i takie dziecko rodzi sie zazwyczaj zdrowe z promilami zapewne ale jakims cudem gdzies trafia lub laduje w koszu na smieci.

    A tu czlowiek na rzesach chodzi jakby mogl cala apteke by zjadl a tu gowno a wyniki slabe.

    Zycie to naprawde jest niesprawiedliwe :D

    Uslyszalalm ostatnio w filmie fajny tekst:

    -czemu caly czas spotykaja mnie nieszczescia?
    -moze po to zeby pokazac jacy jestesmy silni?

    No wlasnie :D

    Iza-K lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka hahaha

    kurcze oglądałam ten sam odcinek :)
    Barwy nieszczescia;)

    hahahaha i też sobie te słowa zapamiętałam tak jak Ty :)

    Z tymi pijakami też nie rozumiem .. Może czynnik stresu jest jednak ważny :) bo oni mają na wszystko wyjebane :)

    Kiedyś w Na dobre i na złe był taki tekst , jakieś pacjentki:
    - niebo nie po to zwala nam się na głowy i rzuca na kolana, żeby nas przygnieść, tylko, żeby podziwiać jak się podnosimy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2018, 11:02

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah te seriale :D

    Nie ma co smecic tylko wode lac do gardla wkonuc Jezusek sie zaraz narodzi :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2018, 11:10

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Trzymam kciuki Iwona.
    Ale ogólnie powiem Wam, że większość par marnuje czas u lekarzy.. Leczy się kobiety, albo nie leczy i każe im się wyluzować.. A potrzeba ok. 3 miesiecy, żeby poprawić męskie nasienie.. Można by facetom w ciemno witaminy dawać, jak kobiety dostają kwas foliowy..
    Ogólnie to lekarz nie powinien kobiecie stymulacji robić dopoki nie zobaczy wyników faceta..
    Mądrzy lekarze od tego każą zacząć. U mnie po ponad roku gadki o wyluzowaniu zaczęliśmy od badania nasienia, ale w klinice powiedzieli, że tylko ich są wiarygodne i trzeba zrobić na nowo.
    Wiadomo, do dziecka trzeba 2 osób i obie trzeba przebadać, a najszybciej jest przecież zrobić badania nasienia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2018, 11:33

  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    Trzeba znalesc dobrego androloga ;)
    Ja jak zobaczylam wyniki meza to sie zalamalam .
    Lekarz powiedzial : tu nie ma.co plakac tu chlop ma.sie wzisc za siebie.
    Mój M poszedł na pierwsze badanie po tym, jak jego kolega z pracy powiedział mu, że takie zrobił i że ma fatalne wyniki. U nas wyniki nie były takie najgorsze.

    Ale efekt jest taki, że ten kolega dzisiaj ma już od ponad roku dziecko, a u nas dalej nic. Tak więc nie ma się co załamywać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza

    na każdego przyjdzie pora..
    Tylko trzeba szukać, aż się znajdzie..
    A nie wyluzować :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyny luz mial jakies znaczenie to my z mezem juz powinnismy miec niezla gromadke ;)

    Znam laske co do znachora jezdza :D

    Przepisal im jakies ziola i pija to

    Wiecie taka wiara w nature czy cos...

    Ich matka jak miala raka do niego jezdzila
    No umarla ale te ziola zycie jej wydluzyly
    No i maja nadzieje ze teraz im pomoze na plodnosc ;D

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żaneta nie czuje skutków ubocznych na bromergon, dzisiaj pierwszy raz mi się ciemno przed oczami zrobiło ale nie wiem czy to na pewno to, może zaspana byłam i zaszybko się zakrecilam.
    Wróciłam z zakupów na obiad a to co się dzieje to istny armagedon :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na poczatku jak zazywalam a zaczynalam.od 1/4 to mocno spalam
    Ale poza tym tez nic pytam bo niektore maja skutki uboczne i musza zmieniac ;)

    Ale prolakynka sie za to ladnie normuje ;),
    Ja bromka jem od marca i prolaktyna zawsze ladna juz ;)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się naczytałam jak reagują inne osoby ale na razie nie narzekam. W nowym cyklu zbadam prolaktynę i zobaczę co się dzieje. Ale mam wrażenie że częściej odczuwać zaczęłam jajniki. Ale to raczej za szybko by było na jakieś efekty :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcinaj caly czas i bedzie super ;)

    Mi gin zawsze powtarzal ze najlepsza prl do zajscia to nie wiecej niz 15ng

    Moze nie zawsze wpylywa na.zajscie bo laski z wysoka prl tez zachodza ( to jest mozliwe gdy prl nie wplywa na owulacje nie zawsze ma wplyw zalezy od organizmu)

    Ale np ryzyko poronienia jest wieksze gdy prl szwankuje wiec warto brac tabsy na nia ;)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam takiego lenia że najchętniej poszłabym spać i nic bym nie robiła. Praktycznie nic nie mam zrobionego na święta... Teraz tylko za prasowanie się wzięłam. Aaaaa i wczoraj zapisałam się na farbę, niestety dopiero na 8 lutego. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi

    Len leniem
    Ja się czuję jak wrak człowieka dziś 3 dzień wszystko mnie boli Marudzę jak jakaś babcia stara Jak nie @ to teraz coś w boku...
    Zyc się odechciewa

‹‹ 177 178 179 180 181 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ