X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    Niekoniecznie brutalne;)

    Zalezy jak facet do tego podejdzie i z jaka intenywnoscia :P
    I gabarytów faceta oraz dziewczyny hi hi hi u nas to byłoby ciężkie bo ja bardzo drobna a mój bardzo duży.
    Myślę że raczej tantrę i mięśnie kegla będą nam pasować. Myślę że do tego pierwszego już niedługo wrócimy a drugie ciągle testujemy hi hi hi.
    Co do sexu z miłości to twoja koleżanka traktuje to jako poświęcenie a nie przyjemność?

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

    npV2p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mało kobiet ka satysfakcję z seksu bo przede wszystkim nie wiedzą że mogą

    Potem gdy seks jest rzadko to facet też nie bardzo jest w stanie się bawić tylko raczej szybko jest po imprezie..

    Ale głównie to brak wiedzy że można i jak to jest problem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokladnie tak to brzmi poswiecenie dobrze ujete;)

    Znaczy co do seksu wzgledem kobiet to ja uwazamie ze wiele kobiet ma blokade poprzez cialo...

    Polki maja strasznie slaba niskosamoocene
    Serio...
    Widza swoje wady nie dostrzegajac zalet...

    A umowmy sie : nie ma dobrego seksu bez akceptacji wlasnego ciala...

    Gdy bylam w Angli... no angielki sa jakie sa...
    Ale tam nie patrzenia przez pryzmat musze wygladac jak polska wersja angeliny jolie;)

    Sa chude sa grube ale kazda kocha siebie jaka jest...
    Jestem gruba? Zajebiscie po jestem w guscie faceta ktory lubi tezsze kobiety...
    I ten swoj seksapil ktory maja to wieksza pupe potrafia tak wykorzystac ze glowa mala...

    Polki sa strasznie zakompleksione...

    Maja 2 kg wiecej niz by chcialy miec i swiat juz sie wali...

    I seks przez to cierpi hehe

    Bo np mezczyzna piesci kobiete nagle jego reka znajduje sie powiedzmy na brzuchu... akobieta juz mu ta rek zabiera bo mysli sobie uuu mam oponke...
    Nie pozwoli pokazac temu facetowi ze on z ta jej oponke uwielbia i moze z nia wyprawiac cuda...

    Sie mowi kazdy facet oglada sie za zgrabna?
    Bo zgrabne kobiety sa pewne siebie...
    Ale to nie da zgrabnosc.im dodaje pewnosci tylko poczucie wlasnej wartosci a np kobiety tezsze nie maja jej az tyle...

    Facetow kreci pewnosc siebie bezposrednosc uniejetnosc wykorzystania swoich walorow;),

    Ja np naleze ok tych zgrabnych ale np wiele jest kobiet ktore ok moze jest ich troche wiecej ale sa sliczne maja mega cycki tylek ktore by mogly wykorzystac faceci by szaleli bo sa gusta i gusciki ;)

    Mnie np to boli to cierpi na tym zycie seksulane polakow.

    Bo tak jaak mowilam: nie ma.zajebistego seksu bez akceptacji wlasnego ciala. Amen :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja znajoma uwielbiala seks...
    Po ciazy ma na brzuchu pelno rozstepow...
    Wstydzila sie rozebrac przed mezem...
    Mimo ze bardzo pragnela seksu jak wczesniej...
    Dopiero ja musial uswiadomic: ze te rozsteoy to nie blizna to pamiatka
    To znak ze dala mu syna
    I on te blizny chce calowac piescic...

    Ale zanim sobie to uswiadomila minelo sporo czasu...

    Dlatego ja uwzazam ze wiekszosc blokady lezy w glowie ze wzgledu na cialo ;/

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację bo każda pozorna wada przy odpowiedniej pewności siebie zmienia się w zaletę. Dziewczyna np. martwi się że jest za gruba i co on pomyśli a on myśli "za...te cycki" i ona zmiast go nimi pomiziać robbi się sztywna. Albo szczupaczek taki jak ja myśli - małe cyce on na pewno chciałby większe a on myśli " bosko wygląda w pozycji na jeźdźca" i ona zamiast galopować martwi się że on patrzy na cyce. Bez sęsu kompletnie.

    Żanetka93, Iza-K lubią tę wiadomość

    npV2p1.png
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo jak coś nie wychodzi to polka od razu myśli - coś za mną nie tak. Zamiast poszukać jak zrobić żeby to nie było problemem bo czasem się okazuje że to zaleta. Ja miałam ogromne problemy na początku - ogromna wrażliwość skutkująca na początku dużym bólem a teraz? 20 orgazmów za jednym razem...

    npV2p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W samo sedno ;)

  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, macie rację z tą niską samooceną. Mało tego, ona tkwi w podświadomości.
    Kiedy ubiorę się i mój M mówi mi: "Ale masz tyłeczek w tej sukience", to ja oczywiście myślę od razu, że mam za wielką dupę w tej kiecce.

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj mam tragiczny dzień. Stary leży kaszle i mówi że będzie wymiotowal.... No to pozamiatane mamy w tym cyklu.
    My Polki zawsze doszukujemy się dziury w całym i każda z nas ma kompleksy, niestety... Taka mentalność :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego wazne zeby "wady" umiec wykorzystac jako zelete ;)

    Jak ci nastepnym razem powie ale masz tylek w tej kiecce to zacznij nia krecic i eypinac bo to komplemet i zaproszenie ze strony faceta;D

    Eh z tej erotyki to ja sie wnet psychilogiem zrobie:P

    Czas wgl teraz przeziebieniowy grypowy
    Ja tez sie dzis obudzialam jakas nie teges ale poki co minelo jest okej;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj dzis ma nocke wiec sama egzystuje eh

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się do mojego śmiałam że dzisiaj mu odpuszczę ale jutro rano to mus, no nie moja wina że mam chcice :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka

    Masz rację
    Ja jak schudłam to seks się też zmienił trochę bo ja się zmieniłam..

    Ale zawsze wystarczy patrzeć w oczy meza jak zdejmuje Ci majtki żeby wiedzieć że jesteś super heh

    Ja może nie miałam nigdy idealnego ciała się zawsze wiedziałam że na niego działa to co jest..

    Teraz to już działa tylko na mnie =)
    My zawsze coś znajdziemy w sobie nie tak.. Tylko w seksie to nie ma znaczenia

  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, Wy piszecie o blokadzie względem faceta - i rzeczywiście, taki wstyd jest głupi, bo przecież nasi M nas wybrali, bo ich pociągamy i podobamy się im.

    Ale tak jak pisałam - problem jest głębszy i tkwi w podświadomości. Kiedy mój M mówi: "Ale masz tyłeczek", to przecież wiem, że jemu się podoba, bo podczas seksu tej uwielbia wszystkie pozycje z wypiętą pupą. Ale podświadomie myślę też: skoro w tej kiecce on zauważa przede wszystkim tyłeczek, to na imprezie, ja którą idziemy, komentować będą: ale ma wielką dupę w tej sukience. Same wiecie, jakie komentarze lecą na czyjś temat.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na temat wszelakich komentatorow zyciowych moje motto brzmi : H*j z nimi :D

    Jak sie dzis macie ;)

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza

    To działa tak jak żanetka pisała.
    Nie ważne jak wyglądasz, ważne jak się czujesz i co o sobie myślisz.

    Możesz być idealna i zakompleksiona i facet się za Tobą nie obejrzy.
    A możesz mieć milion wad, a pewność siebie taką, że każdy uzna Cię za cud natury.

    Miałam koleżankę. No ogólnie brzydka. Garbaty nos. Bez tali.. taki klocek. Małe cycki. Nic szczególnego. Męska sylwetka. Nogi miała na pewno ekstra :) i na tym koniec.
    I co? Miała tylu adoratorów, że długo nie mogłam ogarnąć czemu :)

    Jeśli Ty widzisz w sobie kogoś brzydkiego, to jak ktoś ma zobaczyć w Tobie coś ładnego?

    Jeżeli Twój facet widzi, że masz zajebisty tyłek i by Cię najchętniej puknął w tej kiecce, tzn że inny facet tez może to zauważyć..

    Oczywiście jak trafisz na kobietkę, to ona zobaczy w Tobie gruby tyłek:) ale każdy inny facet może za Tobą sapać, jeśli tylko zechcesz :D

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obcy ludzie to mogą się p...ć jeśli chodzi o mnie. Słyszałam już tyle paskudnych komentarzy na swój temat że mam je kompletnie gdzieś.
    Ja się dziś czuje spcałkiem nieźle, może nie wyspana ale przynajmniej nie mam wrażenia że się zdarzyłam z tirem :)

    Żanetka93, Nefre_ ms lubią tę wiadomość

    npV2p1.png
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podekscytowana jestem od wczoraj :) I to nie przez sex.

    Prace mogę zmienić.
    Ogólnie sytuacja wygląda tak: Przeprowadzamy sie do nowego domu, do rodzinnej miejscowości. Tu gdzie teraz pracuje miałabym 80km w jedną strone -bezsensu. W rodzinnej miejscowości mam opcje powrotu na stare śmieci. Ale u tych pracodawców mam połowe na papierze a polowe "pod stołem". Zgodziłam się głupia byłam, na takie warunki. Ale coż. Teraz chce wszystko na legalu. Teraz jestem kierownikiem, w nowej pracy będę "zwykłym" magistrem. Zarobie 1000zł mniej ale spokojna głowa. I nie będę pracować z dziewczyną mega fałszywą, która kiedyś zrobiła mi problemy. Praca na zmiany i co drugą sobotę.
    Chyba już się nakręciłam na zmiane. Pytanie czy mówić że staram się o dziecko. Mogę zacząć od marca o ile dogadam sie z starym pracodawcą. I 4 miesiące okres próbny. Czyli gdzieś od sierpnia umowa na stałe...

    Podpowiedźcie coś...

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym się nie przyznawała, chyba że pracodawca zawsze Cię traktiwał mega uczciwie i chcesz postąpić tak samo .

    npV2p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komentujacymi laskami to sie nie ma co przejmowac?

    A dlaczego? Bo laski maja jakas taka ceche zazdrosci...

    Zazdroszcze ze jestes zgrabna zazdroszcza ze masz fajne nogi cycki czy dupe...

    Zazdroszcza ze masz fajnego faceta
    Fajna prace...

    Laska ktora jest ok i ma swoj sposob na zycie sie ucieszy z twoich sukcesow

    Laska ktora wie ze nigdy nie bedzie taka jka ty (mimo ze np jest ladniejsza ale mniek przebojowa i mnie zaradna w zyciu)
    To najchetniej by cie zjadla.
    I komentuje.
    Dupe brzuch twarz ( mimo ze np sama nie ma pochwalic sie lepsza)

    Przyklad z zycia:
    Laska ktora siedzi przed tv obzera siesie vhipsami i nie chce jej sie ruszyc powie ( nie znajac cie osobiscie nawet nie rozmawiajac z toba) ze jestes glupia pinda tylko dlatego ze chodzisz na silownie ;/

    No sory kobieta ktora pracuje zajmuje sie domem wszystko ma ogarniete poukladane cala doba wykorzystana na 100% znajduje jeszcze czas na to zeby o siebie zadbac uskyszy ze jest zapewne glupia heh

    Jednym zdaniem bym taka uciszyla ;)

    Takze laski trzeba sie otaczac dobrymi ludzmi a komentujacy zawsze byli i beda...


    A i taka mysl:

    Skoro ktos ocenia twoja dupe to znaczy ze z jakiegos powodu znajduje sie za toba ;)

    Taka metafora ale jakaz prawdziwa :P

‹‹ 210 211 212 213 214 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ