X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do ciuchow ja lubie klasyke:
    Mam duzo czarnych rzeczy lub bialych ze wzgledu na prace

    Na co dzien lubie jeansy jakis t shirt fakjny sweterek

    Czasem lubie wskoczyc w fajna kiecke ;)

    Ale ogolnie lubie wygode;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to fakt tylko ja w pracy np na rozne teksty nie moge sobie pozwolic...
    Prywatnie tak
    Ale w pracy jesli jakiekolowiek zachowamie jest nie tak : od razu mam wolac ochrone

    Takie zalozenie od szefa...
    Nie moge sie wdawac w rozmwoy itp

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 8 lutego 2019, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka
    Tez mam pijakow ktorzy proponuja zamkniecie sklepu itp. Sprawy, ale ja mam na to totalna olewke i im odpowiadam w takim samym stylu jak oni... A najlepiej jeszcze z usmieszkiem i po milemu xD

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam ze ja az jestem w szoku ilu na swiecie jest facetow kutasow heh

    Ja zrozumiem faceta wolnego

    Ale w swojej pracy spotykam sie z ulozonymi facetami z obraczakmi na palcu naprawde eleganckimi ustawionymi zazwyczaj korpo...
    Zjezdzaja sie tacy na szkolenia i szukaja rozrywki

    Wprost potrafia zaproponowac seks bez zobowaizan i takie tak po czym mowia do telefenu : tak kochamie juz po wykladzie teraz kapiel i sen po padam ucaluj mala...

    A idzie do baru i szuka szczescia
    I zazwyczaj znajduje bo sa kobiety na tym szkolenii rowniez lub poprosru jakas znalazla siesie akurat w hotelowym barze i ida sobie na seks do pokoiku hehe

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 8 lutego 2019, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No do mnie raz ochroniarz w naszej bibliotece wyskoczył z nieprzyzwoitymi tekstami i zaczą łapy wyciągać. Poskarżyłam się mężowi to mu nawrzucał. A potem ino dyrektora się oparło.

    npV2p1.png
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 8 lutego 2019, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A sa tacy faceci...
    NajbardZiej ich drazni bardzo mila odpowoedz i uśmieszek hehe
    Tacy sa pewni wiec trzeba też być i dorypac im :D

    Mnie jeden kiedys zlapal za tylek jak bylam na takiej malej drabince wiec dlugo sie nie zastanawialam i dostal z liscia. Oczywiscie z kumpela szefowi o tym powiedzialysmy. Powiedzial ze my jestesmy od sprzedawania a nie jestesmy do dotykania... Nastepnym razem kazal mocniej trzasnac :D

    Na przeprosiny dostalam kwiaty i bomboniere haha ale o tak goscia nie lubie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2019, 15:06

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z pijanym nie ma co się kłócić..
    u mnie to wiesz, męska robota i musi być męskie zachowanie.
    Jak mi ktoś żartuje w świński sposób to trzeba się śmiać i to samo mówić :) inaczej nie nawiążesz relacji :)

    Co do takich kutasów co żony w delegacji zdradzaja, to nie znam. My jezdzimy co rok i jeszcze takiej akcji u nas nie było, ale różnie bywa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie raz bzyklam na szkoleniiu ale to bylo z kumplem z pracy w sumie cos miedzy nami tam sie dzialo

    W sumie teraz jak sobie przypominam to fajny byl te seks ;D

    Eh wylajtowane czasy panienskosci ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaneta

    jak jest dwoje wolnych ludzi to nic złego. Dorosli - niech robią co chcą. Ale jak ktos ma żonę i męża to chyba głupio na seks na szkolenie ejchac..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy glupio im nie glupio ;D

    A tak serio: to tylko pokazuje ze z pozoru fajne ulozone zycie wcale takie nie jest;o

    Dobra moze nie oceniam tych goscii bo w sunie nie znam ich zon

    Nie wiem jaakie maja zycie na codzien

    Ale juz pare razy uswiadomilam sie ze zycie ludzi na mega wysokim poziomie to raczej jest uklad...

    Wyglosowo: zona maz dziecko zajebista praca czego chciec wiecej...

    A od srodka nie gra nic...

    Uciekaja w jakies przypadkowe relacje...

    Czasme dla zwyklego seksu czasem.moze dla jakiejkolwiek relacji...

    Wgl zauwazylam.ze wiele kobiet takich ustawionych gosci to maz to taki bankomat ...

    Ale jak to sie mowi : chciales pania jebaj na nia ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka

    dzisiaj tez mialysmy s kolezanka taka rozmowe.. czy lepiej malzenstwo z milosci czy z rozsadku :)
    ze z czasem zmienia sie podejscie i juz nie oczekujesz od zwiazku jakis uniesień,namiętności i wielkiego uczucia, tylko stabilizacji, wygody etc..
    I ona mowi, ze nie wie, czy gdyby dzis na jej drodze stanal facet, ktory zapewnilby jej super zycie , mial kase i tak dalej, to czy by nie potraktowala propozycji powaznie.

    A ja jej powiedzialam tylko, ze jestem 11 lat z jednym facet. I to jest szmat czasu, w ktorym na pewnym etapie doceniałam namiętność, na innym to, że mogę na nim polegać, na innym jeszcze coś innego.. Z wiekiem faktycznie zwraca się uwagę na rożne rzeczy, ale ostatecznie mój mąż nadążał cały czas za tymi potrzebami, które mi się z wiekiem zmieniały.

    I nie zamieniłabym tego mojego faceta, który nie ma milionów, na nikogo innego, bo najbardziej na tym etapie w życiu doceniam to , że jestem go zwyczajnie pewna. Wiem, że jestem dla niego najważniejsza. Ważniejsza niż wszystko, niż kasa, niż rodzina, niż praca, niż koledzy, niż własne plany.. Nie zamieniłabym tego na nic, ani na milion dolarów, ani na najprzystojniejszą kupę mięśni, ani na nic :)

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 8 lutego 2019, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze pół biedy jak to jest układ dla obu stron jasny. On daje pieniądze ona ma w mosie zdrady itp. Gorzej jak jedna strona zaoatrzona jak w obraz a druga....

    No ale ja też układu bym nie chciała bo ja potrzebuje poczucia bezpieczeństwa pod względem psychicznym nie materialnym. Jakby było inaczej to nigdy bym nie wybrała mojego męża.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2019, 15:37

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

    npV2p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez bym nie zamienila mega meza;)

    Przeszlismy juz naprawde troche...

    Bylo wiele sytuacji w zyciu w ktorych udowodnilismy sobie nawzajem ze mozemy na siebie liczyc ze nie odwrocimy sie od siebie itp itp...

    Wiesz kwestia prirytetow
    I kwestia tego co ktos od zycia oczekuje...

    Jeden bedzie mial 2 mln na koncie ale zero milosci i bedzie szczesliwy
    Drugi bedzie mial 2 tysiace na koncie ale zajebista milosc przy boku i bedzie szczesliwy tak samo...

    Mi sie wydaje ze probeml w ludziach jest taki ze nie doceniaja tego co maja a przeceniaja to czego nie maja...

    Jeden laska bedzie zajebiscie szczesliwa majac figure modelki lezac na plazy 6 razy do roku...
    Druga bedzie zajebiscie szczesliwa z faldka na brzuchu i wakacjami co najwyzej weekend u rodzicow ale za to z pchajacym wozku w ktorym jest dzieciak...

    Tak samo jest z relacjami...

    Jednemu pasuje wygodne zycie pelne materialnych rzeczy ale partner nie musi kochac
    Drugi ma w dupie prezenty wakacje ale chce troche uwagi zrozumienia czasu i takie tam ;)

    Jakbym miala zrezygnowac z tego co mam na rzecz blyskotek kasy i zycia wielkiej pani to wolalabym sie przejechac golą dupa po rozrzedzonych gwozdzach ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2019, 15:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zreszta co tu duzo mowic: z kasa jest tak ze dzis ja masz a jutro mozesz miec gowno...

    Z czlowiekiem jest tak ze dzis go masz i chocby ci sie swiat jutro na glowe zwalil to masz ta jebana pewnosc ze ten czlowiek cie z tych gruzow podniesie ;)

    Ja mam w zyciu pare ludzi ktorych jestem pewna jak nikogo na swiecie: sa to moi rodzice moje rodzenstwo moj maz i moj przyjacie;)

    Za zadna kase bym ich nie oddala

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka

    ja w sumie jej sie dziwie, bo ona ma dobry zawod i akurat sama potrafi o swoj standard zycia zadbac .
    Moze ma wyzsze aspiracje, nie wiem :) a moze w nia piorun nie strzelil :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze ja dawno ktos porzadnie nie przerżnął;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2019, 16:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka

    moze tak byc :P znam jej faceta i by mnie mocno zaskoczylo, gdyby on ją porządnie przerżnął:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i widzisz
    Mamy powod calej sytuacji
    Wszystko jasne ;D

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 8 lutego 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/05eeb811094e.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/21d52ea2e31c.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d504ffda80b2.jpg


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/961c1f65bfe8.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e6871c83ceda.jpg

    Laski zupełnie wypadło. Mi z głowy. Chlebek bezglutenowe.

    A wy wszystkie pewnie sex uprawiacie. Tylko ja bez męża ehh

    Foto_Anna, Nefre_ ms, Phiczek lubią tę wiadomość

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 9 lutego 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka
    jutro sb pospisuje :D
    dziekuje :D

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
‹‹ 246 247 248 249 250 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ