X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 20 lutego 2019, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre
    Musi ci to przejść.
    Nie ma innej opcji bo inaczej wygonie to sama :P

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 20 lutego 2019, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre, nic się nie rozchorujesz, a niedługo będzie po najgorszym - i już tylko z górki!

    Po rozszerzonych badaniach nasienia w klinice wysłali M do urologa. Urolog znalazł mu żylaki powrózka nasiennego i czeka go operacja. Zapał seksualny trochę przygasł (zwłaszcza jeśli dodać do tego @).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2019, 11:22

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 20 lutego 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetko miło że o mnie pamiętasz. Coż ... przeziębienie mnie złapało , z nosa kapie, oczy łzawią. Głowa wczoraj myślałam ze mi pęknie. I poza czosnkiem i miodem nie bardzo mam się czym leczyć. Ogólnie ciężki mam czas i troche się odsunęłam żeby nie smęcić. Z dzidziusiem mam nadzieje że wszystko ok. W piątek pierwsza wizyta i mam nadzieje USG. Zobacze swoja kropeczkę :) Niestety objawy ciąży pozbawiają mnie całkowicie ochoty na sex. Wczoraj coś tam pod prysznicem, ale łeb nasuwa, cycki jak się ruszają to mam wrażenie że odpadną i musze je trzymać, dotyk sprawia dyskomfort a nie podniecenie, a każdy głębszy ruch we mnie boli i to tak nieprzyjemnie. Do tego ruch posuwisty wzmaga mdłości a nie było by to podniecające gdyby zemdliło mnie do końca. Więc sex w pierwszym trymestrze to lipa u mnie :P
    Poza tym mega zmęczona jestem.
    Ale śmieje się do siebie myśląc : rośnie we mnie człowieczek, człowieczek we mnie rośnie :)

    Od pierwszego zmiana pracy. Obecny szef wczoraj był i chciał mnie wydymać na kase. O jakieś 1000zł. Więc milutko. A z przyszłą szefową jak rozmawiałam zapytała mnie czy wezmę dyżur pod koniec marca w niedziele między 14 a 20. A dyżuru miały mnie nie obchodzić.

    Z rodzicami się pokłóciłam, teraz niby ok, ale niesmak został i jeszcze nie wiedzą że będą dziadkami po raz drugi.

    O i tyle u mnie.

    Nefre będzie dobrze, tylko polopiryny nie pij. Krew rozrzedza. Potną, wygoi sie i będzie ciąża. Z ta armią co Twoj ma w jajach - złoty strzał :D

    Izka - wiadomo że taka wiadomość nie jest zbyt podniecająca, ale tak jak u Nefre - poprawią co trzeba i do dzieła. Choć może baby lepiej to znoszą i są ogólnie dzielniejsze w takich sprawach ;)

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 20 lutego 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akuat jest czas na przeziębienia.
    Taka pogoda.

    Konieczynka
    Napewno będzie wszystko okej z maluszkiem.

    Iza
    Mój chodził do androloga. Znaczy czeka go jeszcze jedna wizyta. Jak nic nowego nie wniesie to lekarz mówił że już nic nie pomoże.

    A co do sexu hmm...
    Jest i to fajny ale była chwila posuchy bo się mijaliśmy. Teraz urlop to ciut nadrobie z nowym ciuszkiem hehe

    Noooo a właśnie dzwoniła do nas teściowa. Jutro prawdopodobnie zostanę 2 raz ciotką :D młodą już szykują na poród.. Naturalnie będzie rodzić. Dzielna Mamusia :)



    Sexi ciuszek czeka hehe
    Niech sobie na coś ekstra trochę zasłuży haha
    Bo ostatnio podpadł:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2019, 11:11

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka pewnie ze pamietam najwieksza sexiare;)
    Mam nadzieje ze uloza sie wszystkie sprawy a najwazniejsze na ta chwile ze z Wasza dwojka wszystko ok;)

    Phia co to za sexi szmatke zakupilas?;)

    Ja dzis bylam na zakupach chcialam juz cos wiosennego fajnego ale niestety lipa oprocz skarpetek nic nie kupilam hehe;)

    Konieczynka lubi tę wiadomość

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 20 lutego 2019, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znajde na necie to pokaze hehe...
    Bo nie chce mi sie fotek robic...
    Ale to taka zwykla haleczka xD
    Moj uwielbia chociaz gorsetem tez nie pogardzi hehe

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 21 lutego 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ostatnio też słabo było w temacie sexowym, wręcz kłótnia od tygodnia, ale wczoraj było godzenie :) I wiecie co, już nie mam oporu przed lodem hehe to dzięki Wam :D :)

    Konieczynko, abyś pozbyła się przeziębienia :( I powodzenia jutro na wizycie , będzie pięknie :) Ja jutro też wizytuję. Ogólnie wróciło mi pozytywne nastawienie :)

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2019, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi

    niedługo bedziesz nie zła lodziara hehe :) ja sie tez rozwinełam dzieki forum hehehe

    Ja juz pokonalałam swój zołądek, teraz musze pilnowac przeziebienia, ale skoro mozna brac leki to jest szansa. Leze w lozku i sobie odpoczywam :) z seksu nici ,

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 21 lutego 2019, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha aż tak często to nieee do dziewczyn ekspertek mi daleko :) Ale nie mam już takiego hamulca :)

    Kuruj się kuruj i pozytywne nastawienie ;) Ja ostatnio miałam gorszy czas ale odzyskałam chęci.No i jeszcze 3 dni wolnego przede mną to całkiem humor dopisuje :)

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 21 lutego 2019, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    c642a8152d123332med.jpg

    To moje dzieło ostatnie hehe

    Nefre_ ms, PJUR lubią tę wiadomość

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2019, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Abi jestem z Ciebie dumna hehe;P

    No no jaka szyna ;D

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 21 lutego 2019, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z siebie też :D Mina męża jak było pierwszy raz niezastąpiona, ale nie powiem że nie jest zdziwiony bo biorę go z "zaskoczenia" :)
    Phia nie rób chęci bo ja głodna :D

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 21 lutego 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    f0992628ef5b0292med.png
    A haleczke taka kupilam.
    Taka zwykla ale cos nowego chociaz bedzie.



    Abi
    Dumna jestem z cb ;)

    Kupuj buly cieple i zapraszam :D
    Resztę tez hehe

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 21 lutego 2019, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi Phia dodatek w moim ulubionym kolorze - fiolet :)
    Tez mam chęć kupić sobie coś na wyjazd :) Myślę nad tą : https://www.esotiq.com/pl/pl/koszule-nocne/koszula-nocna-esotiq-lilu-czerwony-11383

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 21 lutego 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi
    też fajna hehe...
    Lubie czerwień wrecz uwielbiam hehe
    a tu sie skusiłam bo nie dość że rozmiar stanika mój to i ostatnie 3 sztuki były i w przecenie... to żal było nie kupić haha

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2019, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ladne szmatki ;D

    Teraz nic tylko wdziewac ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2019, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak. Od razu mi się przypomina scena z przyjaciół. Jak Monika mówiła że jest w kwiecie wieku, była przeziębiona a czendler nie chciał się z nią kochać hih

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 25 lutego 2019, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Laski :)
    Co u was? Jak weekend?

    Nefre jak tam?

    Cisza na wątku.

    Ja już nie pamiętam co to sex to sie nie udzielam.

    Wróbelek, a ty jak tam? Jeszcze w dwupaku?

    Ja miałam USG w piątek, nałgałam że nie wiem kiedy miałam ostatni okres zeby termin był z USG a nie z miesiączki, bo to tydzień różnicy. I wyszło praktycznie co do dnia.
    Zrobiliśmy bąbelka w środę ;P
    Mam w sobie 1,32cm człowieka albo i więcej bo przecież rośnie :)

    ABI90 lubi tę wiadomość

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 25 lutego 2019, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze w dwupaku ale według lekarza to tylko tydzień mi został. Trochę (w cholerę) trudnawo się robi ale był wczoraj bardzo udany seksik na poprawę humoru.

    npV2p1.png
  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 25 lutego 2019, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbel, sex na tydzień przed porodem, wow, to chyba już bardzo delikatnie musi być?

    U mnie wczoraj był pierwszy raz z wibro - to naprawdę działa! Byłam trochę przestraszona, bo to machina wibruje prawie jak wiertarka :), ale przy pieszczotach łechtaczki miałam fajny orgazm. Wkładanie wibro do pochwy nie sprawiło mi przyjemności, ale też nie było potrzebne, bo i tak zakończyliśmy ostrym seksem od tyłu. Tak więc weekend udany. :)

    Konieczynka lubi tę wiadomość

‹‹ 251 252 253 254 255 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ