X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 25 lutego 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wczoraj też było <3 W mojego męża znowu coś wstąpiło, rano też mnie znowu zaczepiał hehe Wróbel to już lada moment :)

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 25 lutego 2019, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza-K wrote:
    Wróbel, sex na tydzień przed porodem, wow, to chyba już bardzo delikatnie musi być?

    U mnie wczoraj był pierwszy raz z wibro - to naprawdę działa! Byłam trochę przestraszona, bo to machina wibruje prawie jak wiertarka :), ale przy pieszczotach łechtaczki miałam fajny orgazm. Wkładanie wibro do pochwy nie sprawiło mi przyjemności, ale też nie było potrzebne, bo i tak zakończyliśmy ostrym seksem od tyłu. Tak więc weekend udany. :)
    Tak, delikatnie. Mój potrafi być bardzo delikatny. Z resztą jak mam potrzebę większej brutalności to wystarczy że mnie ściśnie za kark. Ostatnio sprawia mi to ogromną przyjemność.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2019, 09:28

    npV2p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2019, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja jak zwykle w formie takze ten ;D
    Dzieje sie ;P

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 25 lutego 2019, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj odpuściłam celibat chociaż lekarz po wizycie stwierdził żeby się wstrzymać jeszcze do wtorku. Jak mojemu by chyba jajka eksplodowały bo już całą sobotę i niedzielę do wizyty marudził haha :D Mieliśmy zajechać w krzaczki po drodze ale plany wzięły w łeb. Mąż poszedł spać a ja go wybudziłam i nie krzyczał więc chyba było dobrze :) Dzisiaj z rana też miał już znowu chęci ale niech trzyma żołnierzy na jutro :D Kurde sugerując się Waszymi opowieściami chyba też zakupię wibratorek :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2019, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakup ;D
    To sama dobroc ;D

    Konieczynka lubi tę wiadomość

  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 1 marca 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Kurde sugerując się Waszymi opowieściami chyba też zakupię wibratorek :)
    Polecam jako świeżo upieczona posiadaczka. :)
    Kiedy dostałam na Walentynki wibro od M, to byłam zdziwiona, że taki mały. Ale M powiedział, że najpierw poczytał artykuły o wibratorach i wyczytał, że te wielkie to raczej efekt pragnień i wyobraźni facetów, a dla kobiet najlepsze są masażery łechtaczki. No i kupił taki mały wibro z masażerem.
    I ten masażer naprawdę działa, miałam odlot. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2019, 21:41

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 1 marca 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba się słyszę hihi. Przydałby się na urlop :) no zobaczymy. Kurcze coś nasz wątek podupada ;(

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 2 marca 2019, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo wszystkie uckly

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 6 marca 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hop Hop zagląda ktoś tutaj jeszcze ?:)

    Phiczek lubi tę wiadomość

  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 6 marca 2019, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI, zaglądam, zaglądam i jestem rozczarowana, że tak tu opustoszało.
    Nikt humor nie poprawia. Dziewczynom chyba całkiem znudził się i obrzydł sex. ;)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 6 marca 2019, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie. Chodźcie dziewczyny, wracajcie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nic nie obrzydlo ;D hehe

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 7 marca 2019, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba ożywić ten wątek. Ja rozumiem że Nefre nie ma opcji teraz w pełni fikać i korzystać z racji operacji ale reszta... :) U nas jakaś posucha ostatnio... Może dzisiaj męża przyatakuje, albo zbiera siły na wyjazd :D
    Ciekawe jak tam Wróbel, jeszcze w dwupaku?:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2019, 09:23

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1352

    Wysłany: 7 marca 2019, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ozywiajcie wątek. :)
    U mnie taka posucha że szkoda gadać. Może z 2 tygodnie temu coś ta było. Stary mnie wkurzył na maxa i mieliśmy ciche dni. Moja zmiana pracy, budowa i objawy ciążowe nie sprzyjają zbizeniom. Nawet przestalismy spać w jednym łóżku. Trzeba to naprawić ale jestem tak wypruta z energii ze nie daje rady. Do tego głową ostatnio tak mi nasuwa ale to chyba stres.
    Dziś wolne od pracy i muszę odgruzowac mieszkanie.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 7 marca 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynko jak w nowej pracy ?:) Nooo niestety nie raz tak się zadzieje. U nas nie dośc że wyjazd w poniedziałek to wczoraj okazało się że w piątek mają przyjechać założyć prąd na działkę, a w sobotę prawdopodobnie przychodzi geodeta wytyczyć. I tak od poniedziałku moglibyśmy ruszyć a my się będziemy byczyć w górach :)

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1352

    Wysłany: 7 marca 2019, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W nowej pracy : DZIWNIE.
    W starej byłam kierownikiem, teraz tylko pracownikiem i to według załogi początkującym. Hehe pomimo że mam dłuższy staż niż pozostałe dziewczyny, pomijając szefowa. Szefowa fajna ale stanowcza i w moim odczuciu aż nazbyt skrupulatna. Odsyła ludzi z receptami na 100% bo coś tam jest nie dopisane.
    Np miałam receptę na lek który jest pakowany tylko po 60tabl a na recepcie było 20tabl. Bierze się go stale i to kontynuacja leczenia, starszy Pan po 80tce. Lek na 100% ale i tak muszę poprawić receptę u lekarza, gdzie ja bym tylko napisała uzgodniono i tyle.
    Sporo rzeczy robią inaczej niż ja robiłam i muszę się przestawić i dostosować.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 7 marca 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To rzeczywiście musisz się troszkę przestawić z trybu kierownika :) A jak teraz dojeżdżasz do pracy? Bo ta nowa praca miała być chyba bliżej Waszego domu. Więc na dzień dzisiejszy masz pewnie dalej?

  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 7 marca 2019, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też nieraz mamy ciche dni, ale spanie osobno raczej nie przyszłoby mi do głowy. Jak się leży razem w jednym łożku, to łatwiej się pogodzić.
    Mój M ma czasem ochotę na amory w środku nocy i mnie budzi. Dzisiaj w nocy też tak było i podczas gry wstępnej zasnęłam. Ze mną - jak jestem śpiąca lub rozespana - to jest bardzo ciężko.
    Po prawie 3 tygodniach z wibro powiedziałam z mężem, dlaczego wcześniej mi nie kupił. :)

    Konieczynka lubi tę wiadomość

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1352

    Wysłany: 7 marca 2019, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dalej bo około 40km. Gorsza droga. Ale że pracujemy systemem 11godz to teraz miałam od poniedziałku do środy, dziś i jutro wolne. W następnym tygodniu poniedziałek, środa, piątek i sobota do pracy. Itd jest inaczej. Jak się przeprowadzimy to już dojazdy odpadna.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 7 marca 2019, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza no to nie źle, ja jeszcze nie kupiłam, może w przyszłym miesiący :)
    Konieczynko no to jeszcze troszkę czasu się pomęczysz, a długo chcesz pracować, czy rozważasz L4?

‹‹ 252 253 254 255 256 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ