X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • MaBi Przyjaciółka
    Postów: 120 43

    Wysłany: 6 października 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre a może było aż tak dobrze? ;).

    3887d3bdc2b6cf8293695bbcd36a71e6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2018, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha może wszystko na raz =) cóż trzeba się rozwijać Dla dobra następnych pokoleń hih

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś w ogóle mam spotkanie z koleżankami że studiów Wszystkie mamuśki Ostatni raz się widzualysmy na moim panienskim 3 lata temu i wtedy wszystkie jeszcze nie były mamai A teraz to będzie gorzej I trochę się boję takich spotkan ale przeżyje

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 6 października 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre gratuluję. Pierwsze kroki za tobą.
    Zapytaj męża wprost co o tym sądzi? Czy było miło czy woli inaczej. Zaskoczyłas go. Myślę że powinnaś mu powiedzieć że masz na to ochotę i chcesz mu sprawić przyjemność. Niech Ci podpowie. A mąż miał kogoś przed Tobą w łóżku?

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka

    Ogólnie raczej o tym tak otwarcie nie porozmawiamy Nie ten poziom =) chyba że się na forum zaloguje =) generalnie myślę że to szok dla niego głównie ale podobało mi się Takie rzeczy w sumie widać =) Może ja przerwałam z on myślał że to już koniec heh i chciał się ładnie zachować haha albo stwierdził że na pierwszy raz to i tak dużo =)

    A ogólnie to nie miał Ja też w sumie przed nim tylko dwa razy z innym z chłopakiem byłam ale to trzeba raczej liczyć jako utratę dziewictwa niz seks heh Taka dla mnie raczej nieprzyjemna historia ale każdy głupoty popełnia =)

  • MaBi Przyjaciółka
    Postów: 120 43

    Wysłany: 6 października 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre jak spotkanie z koleżankami? Przetrwałas jakoś?

    Jeżeli chodzi o rozmowy na intymne tematy to możemy sobie przybić piątkę :). Nie umiem chyba rozmawiać o tym z Mężem. Pewnie dlatego wylądowałam tutaj :p.

    3887d3bdc2b6cf8293695bbcd36a71e6.png
  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 6 października 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej hej ja swojego męża zapytam o wszystko wprost i też jestem z Wami tutaj :*

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 6 października 2018, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre, Mabi dobrze ze jesteście. Zaraz was tu wyszkolimy. Hehe
    A tak serio, dziewczyny - trzeba rozmawiać. Wiem że to początkowo może być krepujace, szczególnie że sex to u waszych mężów temat tabu, ale z braku komunikacji biorą się niedomowienia i niejasne sytuację. Nie tylko w łóżku. Nie namawiam na sado maso. Namawiam żeby rozmawiać w łóżku, w trakcie zapytać czy podoba Ci się jak robię tak lub siak. Albo powiedzieć ale super jak tak mi robisz. Nawet aatepnego dnia jak powiedzie mężowi : wczoraj bylo świetnie szczególnie wtedy gdy... (wstawić odpowiednio) dacie znać co was podnieca.
    Nefre zapytaj jutro mezusia: Kochanie podobało ci się jak pocałowałem Cię TAM? jeśli odpowie tylko tak zapytaj czy możesz to kiedyś powtórzyć? Jakiś początek musi być.



    Tak swoją drogą dziewczyny szepczecie coś pikantnego do ucha w trakcie?

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2018, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z moim często o tym rozmawiam...
    Lubie wiedziec co mu się podobalo xD

    A jak mam checi to cos mu powiem ale nir za czesto xD

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 7 października 2018, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam problemów z rozmową - też uważam że to podstawa. Trzeba ułatwić partnerowi lub partnerce zadowoleni drugiej strony. Czasem w trakcie mówię że jest super, czasem później, mój zazwyczaj w trakcie. Czasem proszę żeby coś zrobił np. złapał mnie z kark. Nie wiem czy to można uznać za pikantne szepty bo innych rzeczy nie mówię.

    npV2p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas bardziej rozmawialismy na poczatku teraz juz znamy swoje ciala na tyle ( po ogolnym 6 latach bycia razem) ze w sumie wiemy co drugiej stronie sprwia przyjemnosc a co nie. No chyba ze ktoras ze stron ma pomysl.na cos nowego to wtedy zagadujemy co czy wprowadzic :D
    Co do szeptania roznie maz raczej bardziej mruczy czasem powie cos typu jestes najlepsza itp z perwersyjnych to np ostatnio bylo : lubie cie rznac hahah
    A ja no to cos typu ze mm lubie cie u sibie itp ale to tak w czasie wstepu w trakcie to moj musi sie skupic jaki.go za bardzo rozkojarze to mu wolno idzie haha :S

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2018, 09:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tą rozmowa to jest tak że cos tam się zawsze powie ale nigdy tak bezpośrednio i wprost Poza tym ja nie wiem czy jakbym zrobiła dla mojego męża pełnego lodzika to by mi powiedział że wiesz kotek fajnie wszyscy faceci to niby lubią ale Ty chyba robisz to źle bo mi się nie podoba =) ja cos tam zawsze powiem po i on też ale to nigdy nie jest takie konkretne tylko ogólnie ale większość po reakcji poznaje że to było fajnie czy nie Nue wiem czy mocno się mogę pomylić

    Rozmowa na pewno jest dobra ale na tym etapie to chyba tylko po ogolnikach Jak kupie grę to się rozwiniemy heh

    Co do gadania podczas no to mój tylko jak wypije Normalnie nie mówi za dużo tylko że pięknie wyglądam i takie tam mile =)
    Głównie to co chce usłyszeć hahaha i w ogóle nigdy się po dupa nie obraca nawet nigdy zaraz nie zasypia tylko przytula i w oczy patrzy On jest chyba większy romantyk niż ja =)

    A co do spotkania To trochę pozmieniałam ładnie tematy odpowiedziałam o pracy i pytałam o ich plany zawodowe to potem już nie mówiły że moja kolej Pewnie wyszłam trochę na kobietę kariera co nie chce mieć dzieci ale trudno Jak zaczęliśmy wspominać to się bardziej rozlyznilo A potem to już szybko dk domu bo dziecko zabkuje i biedny ojciec sobie nie radzi

    No i z tym gadaniem to ja w sumie nie mam za dużo do powiedzenia bo my bez gadania wiemy co kto lubi najbardziej Tylko to nowe trzeba wyczuć albo omówić

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2018, 09:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto u Was zawsze inicjuje nowości? Kto jest bardziej odważny? =)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2018, 10:48

  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 7 października 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z mężem dużo rozmawiamy o tym jak było, mówimy sobie wprost co było super a co nie tak.
    W trakcie to On na początku mówił do mnie jakieś pikantne teksty, mega mnie to podniecało więc zaczęłam robić tak samo, to bardzo podkręca atmosferę.

    Nefre ja nie martw się, ja w oczach znajomych i rodziny tak wyglądam, tylko praca, pogoń za kasą a dziecko to kiedy? Mało osób wie, że bardzo chcemy tylko mamy z tym problem.

    Mój mąż na początku był bardziej odważny, miał odwagę zaproponować coś nowego a nawet jak chciałam to nie miałam odwagi zaproponować. Teraz jest po równo u nas ;)

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona Dużo dziewczyn sobie chwali to że mówi o tym otwarcie że mają problem bo ludzie głupio nie gadają.... Ale ja nie jestem gotowa chyba jeszcze

    Ja jestem bardziej odważna niż mój mąż Jakbyśmy mieli skakac ze spadochronu to ja bym była pierwsza a on skoczyłby bo byłoby mi głupio że ja skoczylam a on nie =) tak jest z wszystkimi takimi dzikimi zabawami =) i nie wiem czemu miałabym oczekiwać że w łóżku on będzie odwazniejszy ode mnie heh Tylko trudniej kobitce rewolucję robić bo przez to wychowanie oczekuje się że facet inicjuje Ja oczywiście wiem że mogę i robię to ale czasami się zatrzymam =) Dzusiaj chyba wino otworzę i poswintusze z mężem heh

    Któraś pisała że mąż mówi - nie przechodzi obok mnie obojętnie heh świetny tekst Wczoraj go użyłam jak stałam przy zlewie a mąż się przepychal do kosza na śmieci haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2018, 11:06

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 7 października 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na początku razem czytaliśmy podręcznik do sexu (mój mnie trochę uczył bo był moim pierwszym i jedynym partnerem) i to na pewno pomogło. Ciebie pewnie ta gra ośmieli :)

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

    npV2p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie jak mnie Ciekawe co On zrobi heh

    Wróbel
    Jaki podręcznik? W ogóle polecacie jakieś książki? =)

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 7 października 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdzę w domu ale to chyba Wisłockiej było. A na Facebook jest taki profil (jest też blog) bez fartuszka i tam fajnie bardzo opisują (para) wszystko i pozycję i techniki, problemy itd.

    npV2p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam blog Az mokro się robi od tych wskazówek=) Bardzo fajnie napisany ale nie mają już nowych wpisów chyba...

    Wisłocka dobrnelam do połowy bo trochę nudno napisane jak dla mnie.... Może później się rozkręca =)

    A amerykańscy autorzy to żyją w innym świecie i też trzeba ich czytać hm z rezerwa =) ale to w każdej dziedzinie tak piszą Jakby z innej planety byłi czasami

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2018, 12:59

  • MaBi Przyjaciółka
    Postów: 120 43

    Wysłany: 7 października 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas to raczej Mąż wychodzi z inicjatywą jakiś nowych rzeczy. Działanie ustami on zapoczątkował, a potem jakoś poszłam za nim w tym kierunku ;).

    Oboje chyba jesteśmy zmęczeni tymi nieudanymi staraniami, zauważyłam że ostatnio wolimy bardziej się poprzytulać niż sexować.

    3887d3bdc2b6cf8293695bbcd36a71e6.png
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ