X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 15 października 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo muszę zerknać czy u mnie już też grają bo mam chęć iść na ten film :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy jakies tam dotacje z łodzi.. jakiś program jest czy cuś.. I mamy kino cyfrowe, 3d i filmy dzień po premierze.. A kiedyś pamiętam, za dzieciaka, to film grali w tym samym czasie co chyba w telewizji:>
    teraz Kler - był w poprzednich dwóch tygodniach.. Nigdzie w okolicy w kinach nie było, tylko u nas. Reszta miast - w późniejszych terminach. Sale zajęte na każdym seansie, więc dziennie 600 osób.. A bilety przez internet z wyprzedzeniem tygodniowym porezerowane.. nawet 1 rzędy, a my mamy jednak"kinoteatr" i te pierwsze dwa to są takie hm.. średnie ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh wiecie jak to jest facet nie maszyna moze poprostu zmeczenie eh czasme tez wiedzie musi troszke zatesknic za dziurka co za duzo to nie zdrowo haha
    :D
    To tak jak z nami jest czas zebysmy mogly co chwile ale zdarzaja sie gorsze chwile samopoczucie czy cos ze seks to np ostatnia rzecz na ktora mamy ochote .

    No trzeba uszanowac i poczekac az sie zachce znow :D

    Moj tez ma roznie jest czas ze moglby codziennie czasme po kilka razy a czasem poprosru jest zmeczony lub cos innego ma w glowce i nie ma ochoty na igraszki :)

    Ale znowoz pozniej jak.sie mu zachce to nadrabia :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak:) Wszystko rozumiem :D

    tylko caly w tym ambaras, zeby dwoje chcialo naraz.. :) hehe

    Ale czasami mózg mi ryje, jak ja kurka z cyckami na wierzchu leżę, a on.. zasypia.. :> -10 do atracyjności.. A przecież cycki mam fajne.. :) hehe

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 15 października 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa u mnie też od jutra grają ten film :) Muszę zarezerwować :)

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 15 października 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski.
    Lece dziś na wakacje i się denerwuje że coś pójdzie nie tak.
    Zaraz ruszamy do 100licy na Okęcie.

    Mój też potrzebował przerwę. Hehe a dziś jeszcze ciemno było jak się dobieral do mnie. I tak na spiocha. Tylko chyba gotowa nie byłam bo teraz jajnik mnie nasuwa. Pobił mnie od środka hehe.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 15 października 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka udanego wylotu, będziesz do nas zaglądać?
    czy od nas też odpoczywasz?

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KOnieczynka :)

    Udanych wakacji :) Wykorzystaj to wolne na maksa :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udanego urlopu ;);)
    Duzo sloneczka ;)
    A my sie bierzmy do pracy haha:D

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 15 października 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki

    Od was nie ma co odpoczywać. Tyle inspiracji i pozytywnej energii. Mam mieć WiFi więc zajrzę w wolnej chwili.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka :)

    Hih Cypr Cię sam zainspiruje :) zobaczysz :D wrócisz i nie będziesz umiała chodzić :D hehehe

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 15 października 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zainspirowana pogodą za oknem zastanawiam się czy nie wziąć urlopu na następny tydzień:) Tym bardziej ze trochę roboty będzie bo w tym tygodniu może przyjadą nowe meble i jeszcze jeden pokoik malutki do odmalowania został :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh ja kupiłam sobie dzisiaj roler.. taki wałek na pilates. Bede sobie celulit wałkowana na dupie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zakupilam stroj i adidaski na silownie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm
    :) twardziel :D
    ja kupiłam adidasy w lutym do biegania i są jeszcze bardzo świeże ;D dzisiaj miałam plan pobiegać, ale nie wiem czy się uda.. Chciałam wczoraj ale miałam za dużego lenia ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mam nadzieje ze nie bedzie to lezalo w szafie tylko jednak cos tam pochodze haha :D

    Narazie jestem chetna ale poczatki zawsze takie sa ale mam nadzieje ze wejdzie mi tobw nawyk :P

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 15 października 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się już nawet nie ludze że poćwicze. Przydałoby się, nie powiem. Ale jak mam chwilę to wolę książkę poczytać lub porobić nic.

    I wracajac do tematu braku taktu. Ostatnio naprawdę mnie bola te pytania kiedy drugie? Na imprezie rodzinnej moj mąż trzymał chrzesniaczke na rękach, ma 3 miesiące. I zaraz lawina pytań czemu nie chce drugiego, a M tak ładnie z dziewczynk na ręku. Coś tam burknelam. Ale bolało długo. Co ja zrobię że na pusto chodzę. Od roku starań prawie

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi bieganie pomaga bardziej na glowe niz na dupe, ale jednak;) hehe

    ach, ja wlasnie tego nie ogarniam, co ich to obchodzi w koncu. Nawet jesli bys nie chciala, to Wasza sprawa. Duzo ludzi ma 1 dziecko i tyle. Niech se sami zrobia 10 jak maja ochote.
    Mnie wkurzaja pytania o moja macice. Se temat do rozmowy znalezli. To wogole wkurza mnie nabardziej ze oni pytaja tak wlasciwie nie, ze rzeczywiscie sie troszcza, czy nawet ich to ciekawi, tylko to jest swietny temat jak nie ma o czym pogadac :) to zawsze mozna zapytac kiedy dziecko :) Prawie jak temat o pogodzie.. Przychodzi do Ciebie mlode malzenstwo, o czym by tu z nimi pogadac, jak nie o tym ze maja se dziecko machnac.. I najczesciej ludzie ktorzy mnie w ogole nie znaja, widza czasami pierwszy raz i nie maja o czym pogadac, to uwazaja, ze temat robienia dzieci to jest najlepszy temat na swiecie :) Tragedia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez doprowadzaja do szalu te pytania nam bardziej zadaja znajomi ktorzy maja juz dzieci :P

    A wy kiedy? Bierzcie przyklad. Pomyslcie o.dziecku. i tym podobne.

    Zbywamy bo nie mamy ochoty sie tlumaczyc ze chcemy tylko nie wychodzi.

    Tematy a moja zabkuje a moja spi cale noce a moj juz raczkuje... wogole sie czuje jak na odleglej planecie teraz miedzy nimi..

    Raz juz nie wytrzymalam bo maz znajomej(wpadli) mowi nam: bierzcie z.nasborzyklad i robcie dzieciaka...
    Puscily mi juz nerwy wtedy bo jeden temat byl wkolo i mowie :
    Wybacz ale gosciu ktory zaliczyl wpadke bedzie nam robil wyklad na temat zakladania rodziny ?

    O malo sie wtedy nie poklocili.
    Najlepsze jest to ze nikt nie zapyta nie pogada tylko dogaduje teksty tak jakbysmy nie chcieli.
    I tak wlansie kiedys odpowiedzialam znajomemu.powiedzialam: a pomyslales o tym ze moze nie chcemy?

    Bo co mialam powiedziec? No wiesz sluchaj no 1.5 roku sie staramy ale wiesz no cos nie wychodzi ?

    Zrozumialby ? Watpie? Ludzie teraz jesli czegos nie doswiadcza na swojej skorze to nie zrozumieja u kogos co ktos przezywa :)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2018, 12:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zanetka

    ja mysle ze my troche jestesmy przerwazliwione na tym punkcie tez..

    Ale oni to mozgu nie maja ;)

    Mowie CI , to jest super temat do rozmowy, jak nie ma innego pomysłu... I to mnie denerwuje najbardziej, ze oni ten temat tak z dupy wyciegaja..

‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ