Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • ABI90 Autorytet

Wysłany: 15 października 2018, 13:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam ostatnio znajomi gratulowali jak na chrzciny zapraszali a my oczy po sobie :D Ja rozumiem że brzucha dostałam przy io a miałam obcisłą bluzkę ale nie aż tak haha a póxniej tekst do mojego męża że "jak chcecie dziecko to nie możesz wyjmować" noooo myślałam ze wykipię... Ale niektórzy nie mają w ogóle taktu :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 października 2018, 13:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja np jestem taka ze nie wtracam sie w czyjesc zycie mie wazne czy chodzi o temat ciazy czy czegokolwiek...

Nie potrafilabym wyskoczyc do kogos z tekstem bierz z nas przyklad..

A moze ktos czego nie chce moze nie moze ?

Jak ktos nie gada o czym to znaczy ze nie chce i tyle a niekorzy to czasem wypala taki tekst ze glowa mala ;)
    Nie ma co tego tak przybierac do siebie tylko czasem poprstu robi sie hmm przykro?
    ;) glowy do gory cycki do przodu :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2018, 13:14

• Iwona27091991 Autorytet

Wysłany: 15 października 2018, 13:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kolega mojemu mężowi powiedział że jak mamy z tym problem to On może pomóc.
    Mój wypalił: do Ciebie to się nie zgłoszę bo jesteś za brzydki :)

Żanetka93, Nefre_ ms lubią tę wiadomość

starania od 09.2017
    Mutacje PAI i MTHFR, ogniska endometriozy w zatoce douglasa, IO, kariotypy ok, nk15%, allo mlr 0%, cross match 6%, nasienie: morfologia 6%, hba 9%, fragmentacja dna 9%
    08.2018 AMH 1.4 -> 05.2019 AMH 3.0 -> 05.2020 AMH 3.9

03.2018 [*] 8 tydz. pjp

1 IVF 03.2019 Bocian Białystok-> krótki protokół->14 oocytów-> 6 zapłodnionych-> transfer blastocysty 5bc-> [*] 8 tydz.

2 IVF 08.2019 Kriobank Białystok ultradługi protokół-> 10.2019 start stymulacja->6 oocytów-> 2 zapłodnione-> transfer blastocysty 4cc -> beta 0.63

3 IVF 12.2019 Kriobank Białystok długi protokół-> 6 oocytów-> 5 zapłodnionych-> brak zarodków w 5 dobie

4IVF 02.2020 Kriobank Białystok krotki protokół--> 8 oocytów- > 4 zapłodnione-> transfer 2 blastocyst -> beta 0.53

5IVF 07.2020 Kriobank Białystok krotki protokół-> 10 oocytów-> 6 zapłodnionych-> transfer blastocysty 2bc-> 8dpt beta 25->10dpt beta 61 ->12 dpt beta 66 ->13 dpt beta 59-> cb
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 października 2018, 13:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wgl laski sluchajcie hehe

Stosujemy z mezem ten zel concive stosowala moze ktoras?
    Bo wiecie co ?
    Mozliwe ze on sie utrzymuje dluzej po stosunku ?
    Jako tako mialam juz miec owulke a ze mnie dalej no leci i sie tak zastanawaim czy mi sie poprostu przestawilo opoznilo itp
    Czy to ten zel haha :D
    Miala moze go ktoras z Was?
    Ja niedoswiadoczona wnie lubrykantach bo nigdy nie bylo nam to potrzebne no dawniej pare razu uzywalismy taki rozgrzewajacy ale jejj nie pamietam juz jak to bylo :P

• Iwona27091991 Autorytet

Wysłany: 15 października 2018, 13:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam tego żelu nie dlatego że mam problem ze śluzem (biorę wiesiołka i jest go dużo) tylko wierzę że może plemniczki będą miały lepsze środowisko. Ogólnie jest fajny i polecam.

Jeśli chodzi o ten śluz to powiem Ci że ciekawa sprawa.
    Bo ja miałam rozciągliwy od poniedziałku do środy.
    W czwartek rano lekarz potwierdził że jestem po owulacji, tego dnia od razu śluz kremowy.
    A w piątek wrócił znowu rozciągliwy płodny śluz. I na pewno nie był po stosowaniu tego żelu.
    Bądz tu człowieku mądry.
    Natura robi swoje i ciężko niektóre rzeczy wyjasnić.
    Ja się zdziwiłam ale olałam temat śluzu.

starania od 09.2017
    Mutacje PAI i MTHFR, ogniska endometriozy w zatoce douglasa, IO, kariotypy ok, nk15%, allo mlr 0%, cross match 6%, nasienie: morfologia 6%, hba 9%, fragmentacja dna 9%
    08.2018 AMH 1.4 -> 05.2019 AMH 3.0 -> 05.2020 AMH 3.9

03.2018 [*] 8 tydz. pjp

1 IVF 03.2019 Bocian Białystok-> krótki protokół->14 oocytów-> 6 zapłodnionych-> transfer blastocysty 5bc-> [*] 8 tydz.

2 IVF 08.2019 Kriobank Białystok ultradługi protokół-> 10.2019 start stymulacja->6 oocytów-> 2 zapłodnione-> transfer blastocysty 4cc -> beta 0.63

3 IVF 12.2019 Kriobank Białystok długi protokół-> 6 oocytów-> 5 zapłodnionych-> brak zarodków w 5 dobie

4IVF 02.2020 Kriobank Białystok krotki protokół--> 8 oocytów- > 4 zapłodnione-> transfer 2 blastocyst -> beta 0.53

5IVF 07.2020 Kriobank Białystok krotki protokół-> 10 oocytów-> 6 zapłodnionych-> transfer blastocysty 2bc-> 8dpt beta 25->10dpt beta 61 ->12 dpt beta 66 ->13 dpt beta 59-> cb
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 października 2018, 13:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bosh... dajcie se spokój :) Phia gdzie jestes.. One mnie tu zaśluzują..

Phia lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 października 2018, 13:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo dziekki ;)

No ja tez wlasnie dlatego go mam ale ogolnie bardzo go lubie fajniusi jest ;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 października 2018, 13:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Bosh... dajcie se spokój :) Phia gdzie jestes.. One mnie tu zaśluzują..
    Kto pyta nie bladzi haha :D

juz juz nie iskaj :D :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2018, 13:44

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 października 2018, 13:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedze wlasnie w pracy i mysle jak.dobrze byloby zjesc jebutnego.kebaba haha :D

Szukam tez kiecki na.grudniowe wesele i nie.mam pojecia wogole jakiej szukac :D

Chcialabym mala czarna z odkrytymi plecami:D

• ABI90 Autorytet

Wysłany: 15 października 2018, 13:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zjadłam Riso waniliowe :) A na kebsa też miałam chęć :D Ale nieeee w weekend sobie pofolgowałam :D

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 października 2018, 13:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez w wikend zjadlam

Burgera wołowego.
    Pyszne.

:) ;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 października 2018, 13:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    Siedze wlasnie w pracy i mysle jak.dobrze byloby zjesc jebutnego.kebaba haha :D

Szukam tez kiecki na.grudniowe wesele i nie.mam pojecia wogole jakiej szukac :D

Chcialabym mala czarna z odkrytymi plecami:D

wez z odkrytymi cyckami
    Robi większe wrażenie.. :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 października 2018, 13:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dzis tak zapachnialo hehe :D

Jejc musze kogos wyciagnac bo samej to tak nieeee :D

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 października 2018, 13:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z cyckami sie boje ze nie mialam co za duzo odkrywac :D :D

• ABI90 Autorytet

Wysłany: 15 października 2018, 14:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to poszalałam McDOnald's x 2 i gulasz zdziczyzny z plackami ziemniaczanymi :P Także dzisiaj spacerowanko z kijami mnie czeka :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2018, 14:08

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 października 2018, 14:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    Z cyckami sie boje ze nie mialam co za duzo odkrywac :D :D

cokolwiek masz to zrobi wrażenie :) Zaufaj mi :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 października 2018, 14:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi moglas mnie zabrac do Macdonalda hehe:D
    Dzis chodza za.mna fastfoody:P

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 października 2018, 14:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    cokolwiek masz to zrobi wrażenie :) Zaufaj mi :)

Ufam przydalabys mi.sie.na zakupach haha

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 października 2018, 14:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre wlasnie weszlam haha
    Mialam upojny weekend haha xD

Nefre_ ms lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 października 2018, 14:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe Zanetka

Akurat nie lubie zakupów :)

Kiedys mialam taka historie, ze pojechalam na impreze i laska chciala sie przebrac,bo wszyscy szli do takiej dyskoteki.. a ja bylam kierowca.. No i pojechalam ja zawiezc do domu i miala sie przebrac jak na dyskoteke:> A ona mnie sie pyta w co ma sie ubrac, jak sie ludzie na dyskoteki ubieraja .. Ja jej mowie, ze ja nie ide, nie wiem jak sie ubieraja, bo nie chodze tam, mysle ze jest dobrze ubrana..
    W ogole to byla wiejska dyskoteka wiec jakkolwiek by sie ubrala to nie ma znaczenia :>

laska chyba myslala, ze ja wejde z nia do sypialni i zaczne ogladac chyba jej wszystkie ciuchy i bedziemy analizowac w ktorej jej ładnie a w której brzydko ... Wiec wziela poprawiła makijarz, zmieniła adidasy na baletki i poszła tak jak była ubrana :> Nie zaprzyjaźniłyśmy się..

‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego