X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe
    No bo to by wypadało mieć taki gust. Mięśnie to objaw testosteronu.. a testosteron to wiadomo po co :)

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na dluzej to możecie o mezu fantazjowac a nie o obcym xD
    Chwilke to pozwalam haha

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5 min czy za dlugo?:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    5 min czy za dlugo?:P
    No ewentualnie haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Da sie zrobic :P

    Phia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia
    A o Twoim mężu ile? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    On jest moj wiec wy fantazjijcie o innych mezusiach xD
    Ja tylko o nim moge haha

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka to ciekawe czy wiesz ile mierzy twoj tygrysek haha
    Bo o tym najwazniejszym to ja wiem xD

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

  • najra88 Autorytet
    Postów: 482 298

    Wysłany: 8 listopada 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja teraz zapytam troche w druga strone jestescie zazdrosne o swoich mezow bardzo? I jak oni reaguja na ta zazdrosc?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2018, 14:50

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czasami jestem :) o taką koleżankę z pracy hehe dobrze że już nie pracuje.. ;) Niby wiem, że nic by nei było, bo ona też kocha swojego męża i jest ogólnie wspaniała i to chyba przez to, że nie ma wad ;)
    I oni się tak super dogadują.. :) Buzie im się nie zamykają. :) I jak coś jeszcze powie o niej miłego to już jej nie lubie hehehe
    Ale to rzadko się z nią widuje ;)
    Jakoś tylko ona na mnie tak działa.. bo jest taka chyba idealna i ma to wszystko czego ja nie mam? Może :) A tak to mam luza..
    Wychodzi gdzie chce i z kim chce..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm zazdrosne...
    A fakt mialam taki epizod...
    Mu sie to podobalo xD ale zawsze twierdzil ze zrzera mnie zazdrosc ale i tak tego po mnie nie widac haha

    A teraz to jakos mniej xD wole sie wyrzyc na nim za to i pokazac kto go uwielbia heh

  • najra88 Autorytet
    Postów: 482 298

    Wysłany: 8 listopada 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zwykle jak widze ze jakas kobieta na niego patrzy w specyficzny sposob czy sie usmiechnie to w oburzeniu ale nie takim ze strzelam focha tylko bardziej na luzie mowie do meza ze mogla by sobie znalezc swojego bo on jest moj. Maz zwykle po tym mowi ze mnie kocha i lubi jak tak reaguje na inne kobiety bo wie ze mi na nim zalezy.

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do pewnego poziomu to oni lubią chyba jak jesteśmy zazdrosne, bo to faktycznie - łechta ich ego :)

    Ale jak robimy akcje, przestajemy im ufać i tak dalej.. to wtedy jest lipa.

    najra88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowa zazdrosc jest calkiem okej ale ta chora to jiz tragedia....
    Przekonalam sie na bylym...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia

    A co Ci robił z tej zazdrości?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byly...
    Czulam sie jak w klatce.
    Z tym nie gadaj z tamtym tez nie.. Foch ze ktos sie uśmiechnął itp.

    Wiec dziekuje za takie powtorki...

  • najra88 Autorytet
    Postów: 482 298

    Wysłany: 8 listopada 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam kolege w pracy co zona byla o niego tak chorobliwie zazdrosna. Dzwonila po ludziach i pytala czy moze mu dac do telefonu go albo wpadala do niego do pracy sprawdzic czy on tam napewno jest. Raz na jakiejs imprezie firmowej mu zrobila awanture ze uwodzi wszystkie kolezanki w pracy. Az szkoda faceta mily, kulturalny gosc nigdy nawet w zartach nie bylo z jego strony jakis insynuacji czy cos. Zawsze tylko zona na pierwszysm miejscu a ona go tak traktowala... Nie wiem jak to wszystko sie skonczylo bo pozniej zmienilam prace. Ale raz cos znajoma co nadal tam pracuje wspomniala ze cos napomknal o rozwodzie...

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • najra88 Autorytet
    Postów: 482 298

    Wysłany: 8 listopada 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze nie wyobrazam sobie sytuacji ze mialabym zadzwonic do kolegi/kolezanki z pracy meza i zapytac czy moga mi go dac do telefonu bo ja chce sprawdzic czy on napewno jest w pracy (!) nawet nie na jakiejs imprezie tylko kurde w pracy!

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam do swojego męza czasami chyba za dużo zaufania ;) heh

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 8 listopada 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popatrzeć lubię ale fantazjowanie to tylko o mężu. Ja z natury jestem okropnie zazdrosna ale ukochany na szczęście nie daje mi do tego powodów. On jest bardzo duży żartowniś i zawsze wszystkie rozmówki po drugim zdaniu stają się śmieszkowe - widać że nie jest innymi zainteresowany więc się nie irytuje.
    Na początku byłam trochę nerwowa bo znam dziewczynę w której się kiedyś zakochał (nic między nimi nie nastąpiło) jak ją odwiedzaliśmy - współpraca na polu pro zwierzęcy - ale szybko mi przeszło (nie było czym się stresować).
    No ale w pracy (pracujemy w jednej instytucji) to mam opinie koszmarnie zazdrosnej. Podobno wydrapuję oczy za zbliżanie się do mojego męża. O tyle ma to pokrycie w rzeczywistości że kiedyś faktycznie zasugerowałam że wydrapuie oko jednej dziuni która mówiła do mojego "kochanie". Nie mówiłam tego do końca serio ale dziewucha widać się przejęła.

    npV2p1.png
‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ