X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne kalendarz księżycowy
Odpowiedz

kalendarz księżycowy

Oceń ten wątek:
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nikogo nie atakuje :) księżyc to nie jest wiara, to nie jest wyznanie. Osoby wierzące modlą się do Boga o łaski itd bo w to wierzą. Ja nie jestem zbytnio wierząca ale to szanuje, że ktoś wierzy w Boga, Allaha, Mahometa itd. Religia i wiara to sprawa bardzo indywidualna. . Ale księżyc? O.o

    Katarzyna87 lubi tę wiadomość

  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt się tutaj do księżyca nie modli. Jacyś naukowcy odkryli że płodność kobiety może mieć coś wspólnego z fazami księżyca. Prowadzili nad tym jakieś badania więc to chyba nie jest całkiem wyssane z palca. Ja uważam, że może być w tym ziarenko prawdy, ale tematu zbytnio nie zgłębiałam. Chodziło raczej o zabawę. A po co to zaraz mieszać z religią...

    ancymonek lubi tę wiadomość

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli jesteście ciekawe o co w tym wszystkim chodzi - poczytajcie
    http://www.astro.uni.torun.pl/~kb/Efemerydy/Cykle.htm

    ancymonek lubi tę wiadomość

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płodność kobiety ok... ale to nie nasza płodność ma wpływ na płeć dziecka, nie nasza data urodzenia ani faza księżyca tylko facet. .. chodzi mi o tę konkretną sytuacje; )
    najważniejszy jest efekt! Jeśli ktoś zajdzie dzięki księżycowi to chwała mu za to, nie liczy się metoda a uzyskany efekt. Wszystkim Wam tutaj życzę małego dzieciątka bez względu na wyznania ;)

  • ancymonek Ekspertka
    Postów: 126 61

    Wysłany: 19 marca 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio tez sporo czytałam na temat cyklu księżycowego. Poszukałam w necie trochę i jest fajny program "Cykle" w którym można obliczyć czy nasz cykl miesiączkowy pokrywa się z księżycowym. Widzę, że Tova33 wrzuciła link do tej stronki. I powiem wam, że u mnie pokrywa się idealnie! Owulka wypada identycznie tu i tu! Normalnie wierzyć mi się nie chce ale co zaszkodzi spróbować. Pozdrawiam ;-)

    16udw1d3p0r3seft.png
    km5siei3z7aaxj05.png
    3i494z17ayamajm5.png
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 20 marca 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie się nie pokrywa. Ciąża to cud najprawdziwszy, skoro księżyc, słońce i moje jajniki nie współgrają...

    atdc20mmxp7m5026.png
  • adora Autorytet
    Postów: 336 127

    Wysłany: 25 września 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uwazam, ze cos w tym jest. Nigdy nie mialam regularnych miesiaczek. Jak sobie przypomne, to w pierwsza ciaze zaszlam wlasnie w okolicy dnia jaki pokazuje kalkulator ksiezycowy. To samo bylo z druga ciaza, ktora niestety stracilam 3 tygodnie temu. Dalej bede badac swoje cialo i korzystac z ovufriend oraz zwracac uwage na Ksiezyc.

  • justysia 90 Ekspertka
    Postów: 179 50

    Wysłany: 15 marca 2016, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może pomożecie ,staramy się o córkę,wychodzi ,że w kwietniu jest szansa na chłopca i to cykle się rozbiegają, czy jak będziemy sć w cyklu biologicznym to szansa na dziewczynkę jest czy to całyię stara miesiąc na chłopca?

    w4sqyx8dsyrtvfv4.png
    f2wlj44jqs19ewji.png
    8708a133b2b2fe6a61fa7fed8b65a2a6.png

  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 15 marca 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm przebrnęłam przez ten kalendarz od Tova33 i wynik mnie kompletnie zaskoczył. Moje dni płodne wg. tego kalendarza wypadają np. w kwietniu 2016r. dokładnie w I dzień miesiączki. Patrząc na inne miesiące moje dni płodne wypadają w te dni kiedy mam miesiączkę. Czy to nie jest bynajmniej dziwne.

    relghdgenv7rm5nv.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 15 marca 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sa przypadki ze dziewczyna tylko w trakcie okresu uprawiala seks i potem byla zdziwiona ze w ciaze zaszla. Wiec probuj.

    Moze kalendarz ksiezycowy nie jest jakims super pewnym sposobem na ciaze. Ale co nas nie zabije to nas wzmocni. Jak tylko dacie rade to probujcie. L

  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 26 marca 2016, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze przyznam, że nigdy o tym nie myślałam ale co mnie powstrzymuje żeby spróbować :) W mojej rodzinie jest taki przypadek, że na 4 dni przed spodziewaną miesiączką pojawiła się ciąża a więc coś w tym wszystkim musi być :) O efektach będę informować na bieżąco ;)

    relghdgenv7rm5nv.png
  • adora Autorytet
    Postów: 336 127

    Wysłany: 28 marca 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Probujcie, bo mi sie tak 3 razy udalo. Jak Wam sie te cykle nie nakladaja to wspolzyjcie w okolicach obu.

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 29 marca 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdziłam i wyszło mi 1 kwietnia a okres mam dostać 3 kwietnia

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 29 marca 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baranosia mi wyszło 6 kwietnia i tego samego dnia mam dostać @. ja mimo to spróbuję a Ty ;)?

    relghdgenv7rm5nv.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 29 marca 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście, że tak! Serduszkowania nigdy za wiele, w końcu to nic nie kosztuje <3

    never give up lubi tę wiadomość

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 29 marca 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja faza płodna i księżycowa zgrały się w pierwszej ciąży. Teraz się pokrywa 31 marca, ale cykl odpada ze względu na laparo.
    Sprawdzilam resztę dni płodnych wg prognozy cyklu i nie zgrywa się do końca roku ;) pozostaje nadzieja, że cykle się trochę wydłużą i księżyc będzie sprzyjał ;)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 29 marca 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baranosia wrote:
    Oczywiście, że tak! Serduszkowania nigdy za wiele, w końcu to nic nie kosztuje <3

    Jak zaskoczymy to wtedy zaczną się koszty więc póki co jeszcze " za darmo " korzystamy ;)

    baranosia lubi tę wiadomość

    relghdgenv7rm5nv.png
  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baranosia wrote:
    Sprawdziłam i wyszło mi 1 kwietnia a okres mam dostać 3 kwietnia

    baranosia i jak ? Były starania księżycowe ;)?

    relghdgenv7rm5nv.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O masz wczoraj na śmierć zapomniałam! Tzn nie zapomniałam tylko padłam wieczorem jak długa na kuchennych rewolucjach hehe czy wieczorem jeszcze będzie się liczyło? :D

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe dobra jesteś. Pewnie, że sie będzie liczyło. Czytałam, że należy serduszkować w okolicach tego dnia księżycowego czyli tak jak przy normalnej owulce. Ja też dziś mam zamiar tą księżycową ciążę uskuteczniać ;) Kto wie co z tego wyjdzie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2016, 11:19

    relghdgenv7rm5nv.png
‹‹ 12 13 14 15 16
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ