X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne kalendarz księżycowy
Odpowiedz

kalendarz księżycowy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2013, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Aniu pełnia zaczyna sie od 17 listopada trwa az do 24 listopada a pozniej 17 grudnia do 24 grudnia cofasz sie do swojej daty sprawdzasz jaka byla faza ksiezyca i pozniej wracasz do daty 2013 i patrzysz kiedy byla pelnia :)
    aaaaaaa ale ja glupia :P sprawdzalam na roku urodzenia:P

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 16 listopada 2013, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No sama tez to zrobilam i ni hu hu mi sie nie zgadza :P

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2013, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    aaaaaaa ale ja glupia :P sprawdzalam na roku urodzenia:P
    bo musisz sie cofnac sprawdzic w jakiej byl fazie kiedy sie urodzilas a pozniej sprawdzic 2013 w listopadzie :P

  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 16 listopada 2013, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    http://kalender-365.de/kalendarz-ksiezycowy.php?yy=2013 tu sobie sprawdzajcie mi sie zgadza

    Jeśli dobrze rozumiem I kwadra księżyca? :) I w listopadzie była od 10 do 16.11? Czyli teraz? :D Aja owulację będę miała w przyszłym tygodniu :/

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2013, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celia wrote:
    Jeśli dobrze rozumiem I kwadra księżyca? :) I w listopadzie była od 10 do 16.11? Czyli teraz? :D Aja owulację będę miała w przyszłym tygodniu :/
    tak do dzis no nie wszystkim sie zgada ale mi akurat sie zgadza bo moje dni owulki zaczynaja sie od 29 listopada do 3 grudnia a moja faza ksiezyca zaczyna sie od 25 listopada i konczy sie 3 grudnia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2013, 17:40

    ADA 28 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2013, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musi cos w tym byc bo moja siostra zaszla w dniu miesiaczki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2013, 17:43

    ADA 28 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze dla niektorych jest to glupie ale mnie to przekonalo nawet wystarczy opserwowac ksiezyc i wszystko jasne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2013, 17:50

    ADA 28 lubi tę wiadomość

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 16 listopada 2013, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde teraz tak o tym mysle.... Moja orzyjaciolka tez byla w ciezkim szoku ze zaszla w ciaze wtedy kiedy byla pewna ze nie zajdzie czyli pod koniec okresu.... Niby dziwne ale cos w tym jest....

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2013, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    Kurde teraz tak o tym mysle.... Moja orzyjaciolka tez byla w ciezkim szoku ze zaszla w ciaze wtedy kiedy byla pewna ze nie zajdzie czyli pod koniec okresu.... Niby dziwne ale cos w tym jest....
    no moja siostra sie w miesiaczke nie zabezpieczyla bo tez stwierdzila ze nie zajdzie a tu niespodzianka

  • alma Autorytet
    Postów: 620 550

    Wysłany: 16 listopada 2013, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę,że powstał oddzielny wątek na temat kalendarza księżycowego :) super dziewczyny! Dodam tylko, że kalendarz ten to tzw. inaczej cykl Jonasa, od nazwy czeskiego doktora, który go dokładnie przeanalizował i badał. A jeśli chodzi o synchronizację tego cyklu z naturalną owulką, to tak jak malinkowe pisała, że jeśli te 2 cykle zbiegną się w czasie, jest wtedy ogromne prawdopodobieństwo zajścia w ciążę (przypadek malinkowego oczekiwania i mojej koleżanki), natomiast jeśli się nie zbiegają, to mimo wszystko, te bardziej płodne kobiety mogą w cyklu księżycowym również zajść w ciążę (przypadek mojej mamy). Dodam także, że oprócz tego kalendarz wraz z danym cyklem przewiduje płeć dziecka (zgodnie z męskimi albo zeńskimi znakami zodiaku, np. baran-znak męski, byk-żeński,bliźnięta-męski, rak-żeński itd.).Jeśli ktoś chciałby taki wykres, równeiż słuzę pomocą, ale trzeba podać datę urodzenia wraz z dokąłdną godziną :)

    Paula55 lubi tę wiadomość

    relg3e5e54dwhg22.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2013, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    normalnie dziekuje ci kobieto za ten watek znow zaczelam wierzyc ze sie uda

    ADA 28 lubi tę wiadomość

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 16 listopada 2013, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i moja przyjaciolka tez... Jedyny raz wtedy poszla na calosc bo byla pewna ze nie zajdzie a tu prosze.... :)

    Tylko ze mi sie to nie zgadza za chiny :P

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2013, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alma wrote:
    Widzę,że powstał oddzielny wątek na temat kalendarza księżycowego :) super dziewczyny! Dodam tylko, że kalendarz ten to tzw. inaczej cykl Jonasa, od nazwy czeskiego doktora, który go dokładnie przeanalizował i badał. A jeśli chodzi o synchronizację tego cyklu z naturalną owulką, to tak jak malinkowe pisała, że jeśli te 2 cykle zbiegną się w czasie, jest wtedy ogromne prawdopodobieństwo zajścia w ciążę (przypadek malinkowego oczekiwania i mojej koleżanki), natomiast jeśli się nie zbiegają, to mimo wszystko, te bardziej płodne kobiety mogą w cyklu księżycowym również zajść w ciążę (przypadek mojej mamy). Dodam także, że oprócz tego kalendarz wraz z danym cyklem przewiduje płeć dziecka (zgodnie z męskimi albo zeńskimi znakami zodiaku, np. baran-znak męski, byk-żeński,bliźnięta-męski, rak-żeński itd.).Jeśli ktoś chciałby taki wykres, równeiż słuzę pomocą, ale trzeba podać datę urodzenia wraz z dokąłdną godziną :)
    wlasnie mi sie zbiegaja z owulka :)

    alma, ADA 28 lubią tę wiadomość

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 16 listopada 2013, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chce ja chce!!!!
    13.01.1989 godz 18.05

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • alma Autorytet
    Postów: 620 550

    Wysłany: 16 listopada 2013, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    wlasnie mi sie zbiegaja z owulka :)
    To działaj kochana, a na pewno się uda :) Wiecie co, ja na początku też tak jak Wy podchodziłam do tego sceptycznie, ale teraz wiem, że w tym naprawdę coś jest, przeanalizowałam kilka kobiet z mojego otoczenia i naprawdę wszystko się zgadza!

    relg3e5e54dwhg22.png
  • alma Autorytet
    Postów: 620 550

    Wysłany: 16 listopada 2013, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    Ja chce ja chce!!!!
    13.01.1989 godz 18.05
    Paula już Ci robię wykres :)

    relg3e5e54dwhg22.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 16 listopada 2013, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam Kochana :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2013, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alma wrote:
    To działaj kochana, a na pewno się uda :) Wiecie co, ja na początku też tak jak Wy podchodziłam do tego sceptycznie, ale teraz wiem, że w tym naprawdę coś jest, przeanalizowałam kilka kobiet z mojego otoczenia i naprawdę wszystko się zgadza!
    bede dzialac kolo tych dni . Sam przyklad mojej siostry zaszla w dniu miesiaczki

    ADA 28 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2013, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alma wrote:
    Paula już Ci robię wykres :)
    mi tez bys mogla sprawdzic czy sie zgadza 18.07.1990r godzina 7,40

  • alma Autorytet
    Postów: 620 550

    Wysłany: 16 listopada 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dodajcie mnie do przyjaciółek, bo inaczej nie mogę Wam tego wysłać na priv.

    relg3e5e54dwhg22.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ