X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis zupa ziemniaczana moi uwielbiaja ;)
    No super ja tez oddelegowalam starszego do przedszkola a młodszego ide usypiac bedr miala chwilę spokoju bi normalnie mam wscieklizne... tak mnie wszystko wkurza

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak po prostu wsciekasz sie? ;p

    Magduullina lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak od wczoraj jak osa dzis zamienilam sie w kasliwa zmije. Od owu leb mi rozwala i wogole się nie swojo czuje... 3dpo dzis .
    Czuje jak mi jakoś dziwnie pulsuja jajniki jeszcze ja gluptok wczoraj testy juz blade a dzis se zrobilam i kreska ciemniejsza (owulaki)
    Jeszcze tak mnie ucho zaczęło bolec ze musialam tabletke zjesc .
    Dobrze że jutro wizyta bo oszaleje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2019, 15:08

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A o ktorej wizytujesz? ;)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    A o ktorej wizytujesz? ;)
    9;30 wizyta

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to rano :)

    My jutro na 13 mamy usg bioderek.
    Sama musze sie zmotywowac i w jakis weekend zrobic morfologie.

    Magduullina lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wy tak kręgosłupy szanujecie? Ja ją nosze minimum. Od małego za dużo nie nosiłam. Owszem czasami jęczy, ale nie robię tak żeby całe przygotowanie obiadu mieć ja na sobie. Wyjątek: choroba. A i tak jest kruszyna, bo teraz niecałe 9 kg ma. Przytulanie tak, na siedząco, na leżąco, tarzamy się na dywanie. Ale jak chodzę po domu to chodzi za mną albo ze mną. Noszenia pol dnia nie ma i już.

    Magduullina lubi tę wiadomość

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 lutego 2019, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w sumie tez nie nosze. Moj jest odkadalny. Fajnie jednak wyjsc do sklepu by bylo na szybko bez wozka :p ja rozpatruje to pod takim katem ;D

    Magduullina lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5296 6176

    Wysłany: 1 lutego 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój jest nieodkładalny, więc jeśli go na dłużej gdzieś zostawię, to muszę być przygotowana na konieczność wysłuchiwania jego marudzenia.

    Magduullina, Seli lubią tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 lutego 2019, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag daj znać jak po wizycie :)

    Ja mam ciągle wodospad śluzu... Tempka niczego nie wskazuje a chyba nie mogę wierzyć badaniom szyjki bo to za wcześnie, nie? :P ale męczy mnie ból brzucha od dwóch dni, jajnik się uspokoił. Eh :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5296 6176

    Wysłany: 1 lutego 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli budujesz napięcie :) Może już niebawem wrócisz na normalne cykle. Ale to taki paradoks. Najpierw człowiek narzeka, że znowu przyszła @ i nici z ciąży, a teraz czeka na nią z utęsknieniem, aby znów być w ciąży. Masakra :D

    k878, Magduullina lubią tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1154 874

    Wysłany: 1 lutego 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miło do was wrócić dziewczyny, ja jestem jak bumerang :D Po aktywności na forum zawsze muszę trochę odsapnąć, przekierować energię gdzie indziej.
    Seli no ciekawe ciekawe... trzymam kciuki!
    Mojemu ssakowi wyszły w końcu wszystkie 3 i 4 i zauważyłam zmniejszenie karmień, szczególnie w nocy, uffffff.
    Ostatnie moje testowanie było takie, że dzień przed @był cień cienia cienia cienia, a w dzień @ już biel bieli bieli. Także chyba problem z zagnieżdżeniem. Obstawiam winę karmień ;) Jak sądzicie? Czy to może mieć znaczenie?

    W najbliższy poniedziałek lub wtorek mam wizytę i gin, będzie tuż przed @ to może coś poradzi... oby nie "powinna pani odstawić" :P dopytam go też o ten cień cienia, co to mogło być. Kurcze żebym tylko nie zapomniała zrobić badań w pon, bo zapominam od dnia umówienia wizyty czyli już ponad tydzień :D

    Havana3 lubi tę wiadomość

    tb733e5eif1wqjv8.png
    7u22gox1v9tgg7rg.png
    13.03.2019 7t0d jest serduszko :)
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 lutego 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tak, ze wole okres, bo przed a czasem wszystko pomiedzy jest do d
    ..

    A boli... mialyscie bolesci ?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2019, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Na wizycie ok . Lekka stara nadzerka do leczenia .... jajniki cale wbpecherzykach jeszcze dziś mamy się poprzytulac ... gdybym zaszla a byloby krwawienie mam się zgłosić. Sluz juz bialy metny . Mam tylozgiecie i stwierdził że po stosunku mam polezec na brzuchu... Pierwszy lekarz który dal mi te poradę.

    Havana3 lubi tę wiadomość

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 lutego 2019, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tyłozgęcie... A udało się w cyklu gdzie leżałam z tyłkiem w górę i bokiem do jajnika :P nie wiem czy to pomogło...

    Magduullina lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2019, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh on mi to tlumaczyl właśnie na przyszlosc gdyby coś heh dzis jeszcze byłam u kolezanki ma cudenko 2 tygodnie :) taki malenki aniolek ahhh zapatrzylam się ;)

    Havana3, Seli lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2019, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko nie skumalam tych jAjników cale w pecherzykach... a przecież owu jakby byla.... sluz tez mleczny zglupialam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2019, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wogole zglupialam czy byla ta owu czy nie kruca beret cos mi sie wydaje ze zas sie bede zastanawiac jak glupia... zrobię wieczorem test lh

  • Havana3 Autorytet
    Postów: 274 245

    Wysłany: 1 lutego 2019, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    Hej. Na wizycie ok . Lekka stara nadzerka do leczenia .... jajniki cale wbpecherzykach jeszcze dziś mamy się poprzytulac ... gdybym zaszla a byloby krwawienie mam się zgłosić. Sluz juz bialy metny . Mam tylozgiecie i stwierdził że po stosunku mam polezec na brzuchu... Pierwszy lekarz który dal mi te poradę.

    weź guajazyl albo coś podobnego :-) to rozrzedzi śluzik i do roboty!!! na pieska :-P

    Magduullina lubi tę wiadomość

    👱‍♀️2004
    👱‍♀️2008
    cb 04.2016
    puste jajo 9t*
    👱‍♂️2018
    cb 8.2019, 11.2019,4.2020,9.2020
    cp 11.2020 6t💔
  • Havana3 Autorytet
    Postów: 274 245

    Wysłany: 1 lutego 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    Tylko nie skumalam tych jAjników cale w pecherzykach... a przecież owu jakby byla.... sluz tez mleczny zglupialam
    może masz kilka pęcherzyków w różnym stadium rośnięcia.

    Magduullina lubi tę wiadomość

    👱‍♀️2004
    👱‍♀️2008
    cb 04.2016
    puste jajo 9t*
    👱‍♂️2018
    cb 8.2019, 11.2019,4.2020,9.2020
    cp 11.2020 6t💔
‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ