X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy jak lekarz na to ... ewentualnie w razie czego mam luteinke jak coś gdyby sie udalo ...
    Podekscytowana jestem ... heh bo jestem pewna ze po owu ;) nie ma jak sie cieszycc z bolu owulacyjnego ... Hehehe zawsze to omijalismy a tu juz podwojna dawka czekala na jajeczko .. teraz zostalo czekanie...

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki :D

    Magduullina lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co tutaj tak dretwo? Piszcie jak u Was która teraz gdzieś testuje jak tam wogole? Bo wydaje się mi ze cos ten watek zaczyna zanikac.... :(

  • Havana3 Autorytet
    Postów: 274 245

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    Dziewczyny co tutaj tak dretwo? Piszcie jak u Was która teraz gdzieś testuje jak tam wogole? Bo wydaje się mi ze cos ten watek zaczyna zanikac.... :(
    Magduulino nie znika tylko więcej pogaduszek widzę jest pod wykresami ;-)
    ja jestem i czytam tylko z pisaniem gorzej bo mały marudny i non stop chce uwagi :-D
    aktualnie Karolin jest na etapie testowania ale wczoraj biel wizira ale pewnie to za szybko ;-) u mnie tempka kuleje ale wiedziałam że tak będzie :-)
    Trzymam kciuki Kochana za Twoje jajo. niech się pięknie zapładnia ;-) ❤❤❤

    Magduullina lubi tę wiadomość

    👱‍♀️2004
    👱‍♀️2008
    cb 04.2016
    puste jajo 9t*
    👱‍♂️2018
    cb 8.2019, 11.2019,4.2020,9.2020
    cp 11.2020 6t💔
  • Havana3 Autorytet
    Postów: 274 245

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduulino profilaktycznie bym wzięła lutka żeby nie było sensacji i niepotrzebnych zmartwień :-)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    👱‍♀️2004
    👱‍♀️2008
    cb 04.2016
    puste jajo 9t*
    👱‍♂️2018
    cb 8.2019, 11.2019,4.2020,9.2020
    cp 11.2020 6t💔
  • Havana3 Autorytet
    Postów: 274 245

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mój non stop cyc mimo że coraz starszy wisi na cycu jak wisiał ;-D

    Magduullina lubi tę wiadomość

    👱‍♀️2004
    👱‍♀️2008
    cb 04.2016
    puste jajo 9t*
    👱‍♂️2018
    cb 8.2019, 11.2019,4.2020,9.2020
    cp 11.2020 6t💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AaaaAaaa chyba ze tak ... ;) dzieki havana za info :-) ja tez ostatnio nie moge mlodego odkleic a zwłaszcza w nocy moglby spac z cyckiem w buzi ... a ja pozniej chodze jak cma... no z ta luteina zobaczymy jak też lekarz sie zapatrzy na to bo ewentualnie go poprosze o porade i recepte. . Zobaczymy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm kluje mnie lewy jajnik... :) oj popadne w paranoje haha ;)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie dzis nie chce... sluz mam - czytalam, ze to jakas juz oznaka... a tak jest juz dwa tygodnie. Boli mnie jajnik, raz mocniej raz mniej... Albo cale podbrzusze.

    Narobilam sie ciast w poniedzialek i wczoraj, ale glupie bledy i wszystko popsute ;p i zloszcze sie bo zawsze dobre.ciasta pieklam.

    Magduullina lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Mi sie dzis nie chce... sluz mam - czytalam, ze to jakas juz oznaka... a tak jest juz dwa tygodnie. Boli mnie jajnik, raz mocniej raz mniej... Albo cale podbrzusze.

    Narobilam sie ciast w poniedzialek i wczoraj, ale glupie bledy i wszystko popsute ;p i zloszcze sie bo zawsze dobre.ciasta pieklam.
    Eeh pewnie piekarnik sie popsul ;)
    No to notuj sobie co i jak najlepiej...
    Mnie od wczoraj glowa boli..n dzis az tak ze mi az niedobrze... zmiany ciśnienia pewnie zas jakies ...

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie i notowanie nie pomaga :P mózgowa pociążowa papka :)

    Ja od ponad 2h leże na łóżku. Dobrze, że młody zasnął, próbowałam wstać ale jest tragedia. Tak mega mi się kręci w głowie... boje się małego brać na ręce bo go upuszczę, sama nie jestem wstanie iść do WC.... Nie wiem co się dzieje ale takie zawroty miałam tylko w ciąży, nigdy poza nią...

    Magduullina lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Właśnie i notowanie nie pomaga :P mózgowa pociążowa papka :)

    Ja od ponad 2h leże na łóżku. Dobrze, że młody zasnął, próbowałam wstać ale jest tragedia. Tak mega mi się kręci w głowie... boje się małego brać na ręce bo go upuszczę, sama nie jestem wstanie iść do WC.... Nie wiem co się dzieje ale takie zawroty miałam tylko w ciąży, nigdy poza nią...
    Uuuuuu ;) moze hormony szaleja kochana ;)
    Chyba że cos napykalas?? :)ja probuje ogarnąć dom starszy w przedszkolu a mlodszy zasnął a mnie tak sie nie chce.....

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie wiem co się dzieje. Zrobiłam fortece na łóżku i dam radę do powrotu męża. A jak nie to wróci wcześniej, ale zostały 2h :)
    I mi od rana się nic nie chciało :P i nic nie ruszam, trudno. Nikt nie umrze od braku obiadu czy lekkiego syfu :P

    Magduullina lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • anna23 Autorytet
    Postów: 728 1083

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tu pisałam wczoraj długiego posta, ale widzę że się nie dodał. Dostałam okres więc drugi cykl na straty ;)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    qb3c3e5e1lyfyhp2.png
    m3sx3e5ese0n0fi2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli pewnie nikt cie nie goni ;)kochana odpoczywaj ohh ;)
    Anna23 oj przylazla mowisz.... kurde nie fajno ale miejmy nadzieję na kolejny... :-*

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5317 6190

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Ja od ponad 2h leże na łóżku. Dobrze, że młody zasnął, próbowałam wstać ale jest tragedia. Tak mega mi się kręci w głowie... boje się małego brać na ręce bo go upuszczę, sama nie jestem wstanie iść do WC.... Nie wiem co się dzieje ale takie zawroty miałam tylko w ciąży, nigdy poza nią...
    Seli, może ty w ciąży już jesteś? :)
    A sprawdzałaś ten jajnik u gina, czy wszystko ok? Ja bym się trochę martwiła tym, że tak ciągle boli. A co do śluzu - ja też miewam czasami, a dni płodnych ni widu, ni słychu.

    Magduullina, k878 lubią tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka sprawdzałam... Są tylko pęcherzyki na owu. A momentami bolał jakby był torbiel, ale nie było. Więc nie wiem, dziś też boli do tego. Zalewam się potem, zawroty głowy. Nie sądzę by to była ciąża :) Aż tak z mężem nie poszaleliśmy. Dobrze,że za chwile mąż przyjdzie z pracy, przejmie młodego a ja się umyje i nie wiem... Mam nadzieję,że tak po prostu mam przed okresem i nic się nie dzieje.

    Połóg był cudowny, a teraz jest jakaś masakra, jak nie boli brzuch czy jajnik to pocę się jak świnka i te zawroty głowy... Albo mdłości :P

    Magduullina lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna23 wrote:
    Ja tu pisałam wczoraj długiego posta, ale widzę że się nie dodał. Dostałam okres więc drugi cykl na straty ;)

    Ale za to kolejny z miłymi staraniami ;)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozliwe seli ze przed @ hormony szaleja.
    Edka kochana doczekasz sie ;) ja tam bym chciala po porodzie dlugo nie miec @ ;) hihi a tu po drugim po pologu miesiac mimo tylko cyca przylazl @ _szon

    edka85 lubi tę wiadomość

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam odwrotnie ;p ale ja to zawsze przed okresem mam jazdy...

    Dzis chyba szybko pojde spac :D

    Magduullina lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ