X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No znamy to ... moj juz ma wszystkie na szczęście ale tez mnie gryzl raz az mi przebil brodawke... bol nie do wytrzymania ...

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 lutego 2019, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie straszcie :O

    Magduullina lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh wszystko przed Tobą oby nie gryzlo maleństwo ;)
    Mnie cos brzuch dziś raz za czas pobolewa dziwnie...

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 lutego 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi przeszło :P ehh...

    Mój synuś w ogóle ogarnął,że ma ręce i nogi i dziś sam chce ciągle sobie podawać cyca... Łapie za sutka, próbuje sobie sam do buzi włożyć, i denerwuje się jak mu pomagam :D

    Magduullina, Havana3 lubią tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5336 6204

    Wysłany: 3 lutego 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śniło mi się dzisiaj, że wysikałam dwie kreski na ciążowym i na teście pokazała się informacja, że to już 24 tc. Odbija mi :)

    Seli, Magduullina, k878, Havana3, farmaceutka77 lubią tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 lutego 2019, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Śniło mi się dzisiaj, że wysikałam dwie kreski na ciążowym i na teście pokazała się informacja, że to już 24 tc. Odbija mi :)

    Ty już się starasz? 4 miesiące to też maluszek :) ja wolałabym odczekać ten macierzyński :D ale bardziej mi tu chodzi o kwestie finansowe,bardziej mi się opłaca po macierzyńskim pociągnąć l4 i potem kolejny macierzyński, dłużej w domu z dziećmi <3 ale co będzie...

    Pochwaliłam się, że ból się wyciszył to znów mnie zgina w pół... Mój wykres to skoki same, zaczyna mnie to denerwować :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5336 6204

    Wysłany: 3 lutego 2019, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie. Moje endo jest jałowe a jajniki uśpione, więc co ja tam się starać mogę... ;) Seli, taka opcja macierzyński - l4 - macierzyński jest najlepsza, ale czasami można sobie tak idealnie planować, a wyjdzie jak wyjdzie.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 lutego 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Spokojnie. Moje endo jest jałowe a jajniki uśpione, więc co ja tam się starać mogę... ;) Seli, taka opcja macierzyński - l4 - macierzyński jest najlepsza, ale czasami można sobie tak idealnie planować, a wyjdzie jak wyjdzie.

    Wiem... Ja mam jeszcze w tyle głowy, że mam endometrioze i nie wiem jak to będzie. Z drugiej strony liczę, że może organizm po ciąży będzie zawirowany i się uda ;P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2019, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Śniło mi się dzisiaj, że wysikałam dwie kreski na ciążowym i na teście pokazała się informacja, że to już 24 tc. Odbija mi :)
    Hehe no sny Masz fajne :) mnie tez lubia sie snic pierdoly :) poki co jeszcze nic mi sie dziwnego nie snilo... ale dzis tak sie dotknelan w piersiaki i zaczynaja bolec ... slabo sie czuje jakos mi zimno dziś.... od paru dni tak jakby coś mnie zbieralo...

    edka85 lubi tę wiadomość

  • Havana3 Autorytet
    Postów: 274 245

    Wysłany: 3 lutego 2019, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    Hehe no sny Masz fajne :) mnie tez lubia sie snic pierdoly :) poki co jeszcze nic mi sie dziwnego nie snilo... ale dzis tak sie dotknelan w piersiaki i zaczynaja bolec ... slabo sie czuje jakos mi zimno dziś.... od paru dni tak jakby coś mnie zbieralo...
    A pogoda też taka i wirusy wszędzie. Byle do wiosny ;-)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    👱‍♀️2004
    👱‍♀️2008
    cb 04.2016
    puste jajo 9t*
    👱‍♂️2018
    cb 8.2019, 11.2019,4.2020,9.2020
    cp 11.2020 6t💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2019, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Havana3 wrote:
    A pogoda też taka i wirusy wszędzie. Byle do wiosny ;-)
    No niestety... no tez bym juz chciala wiosne :)

  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 3 lutego 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Spokojnie. Moje endo jest jałowe a jajniki uśpione, więc co ja tam się starać mogę... ;) Seli, taka opcja macierzyński - l4 - macierzyński jest najlepsza, ale czasami można sobie tak idealnie planować, a wyjdzie jak wyjdzie.

    Nie wiem jak się czułaś w ciazy, ale ten maluch jednak sporo wymaga i uwagi, noszenia, przewijania itd. A potem dwójka takich malutkich dzieci - pierwsze ledwo chodzi a drugie już „na powierzchni”. Ja nie mam pod ręką żadnej babci i już teraz trochę odczuwam zmęczenie ciążowe - chwilami kładę się na dywanie i czekam na męża.

    Magduullina lubi tę wiadomość

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5336 6204

    Wysłany: 3 lutego 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k878, jak najbardziej masz rację. Ja nawet teraz mam chwile słabości, kiedy "ręce mi opadają", ale nie od noszenia, ale od nadmiaru czynności, jakie muszę wykonać przy małym. On jest bardzo wymagający, nawet bawić się zabawkami sam nie chce, muszę obok siedzieć. Brakuje mi nieraz czasu dla siebie. Wielokrotnie muszę też wysłuchiwać jego marudzenia, jakie funduje mi tak "bez powodu". I wtedy ciarki przechodzą mi po plecach na myśl, że pojawiłby się obok niego jeszcze jeden taki płaczek. Z drugiej strony chcę, żeby synek miał rodzeństwo i ta chęć jest na tyle silna, że chyba przewyższa moje obawy. Zresztą, nie wiadomo, kiedy mój organizm wróci "do gry" i kiedy uda mi się "zajść", albo czy w ogóle będzie mi dane zostać kolejny raz matką. Na razie żyję zatem "na fali" nie starając się zbytnio (bo nie mam owu), ale też nie przeciwdziałam ewentualnemu poczęciu.

    Seli, Magduullina lubią tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2019, 03:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    k878, jak najbardziej masz rację. Ja nawet teraz mam chwile słabości, kiedy "ręce mi opadają", ale nie od noszenia, ale od nadmiaru czynności, jakie muszę wykonać przy małym. On jest bardzo wymagający, nawet bawić się zabawkami sam nie chce, muszę obok siedzieć. Brakuje mi nieraz czasu dla siebie. Wielokrotnie muszę też wysłuchiwać jego marudzenia, jakie funduje mi tak "bez powodu". I wtedy ciarki przechodzą mi po plecach na myśl, że pojawiłby się obok niego jeszcze jeden taki płaczek. Z drugiej strony chcę, żeby synek miał rodzeństwo i ta chęć jest na tyle silna, że chyba przewyższa moje obawy. Zresztą, nie wiadomo, kiedy mój organizm wróci "do gry" i kiedy uda mi się "zajść", albo czy w ogóle będzie mi dane zostać kolejny raz matką. Na razie żyję zatem "na fali" nie starając się zbytnio (bo nie mam owu), ale też nie przeciwdziałam ewentualnemu poczęciu.
    Kochana majac takie malenstwo ja również np nie dopuszczalam mysli takich do siebie by miec np juz itd to staje sie silniejsze kiedy dziecko w miare jest samodzielne jak zaczyna samo chodzic i juz powie lub pokaze co mu dolega lub co chce... wcześniej tez bym nie chciala kurcze choć z drugiej strony np jak mamusie maja blizniaki to musza dac rade :) my mamy w sobie moc ktora zawsze nam pozwala dac rade a kazdy ma chwile slabksci czy jedno czy wiecej dzieci.... zawsze jest czas kiedy rece opadaja ale :)

    edka85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2019, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj 6dpo (prawdopodobnie) cycuchy dawno mnie tak nie bolaly... jakby ktos pol dnia je okladal piesciami.. .pokluwa prawy jajnik

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 4 lutego 2019, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemka w poniedzialek :) mnie boli glowa... i libido szaleje. Chyba poszukam sasiada hahahaha

    Magduullina, edka85, Havana3 lubią tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2019, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Siemka w poniedzialek :) mnie boli glowa... i libido szaleje. Chyba poszukam sasiada hahahaha
    Seli listonosz napewno pójdziemy z piczta to czatuj gdzie za krzakiem :D ja dziś mam taka niechęć do wszystkiego ze najchętniej poszlabym spac....

    Havana3 lubi tę wiadomość

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 4 lutego 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie listonosza to ja nigdy tu nie widzialam... :p

    A nie masz mozliwosci pospac?

    My sie turlamy w lozku i jakies sniadanie bt sie przydalo...

    Magduullina lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2019, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    No wlasnie listonosza to ja nigdy tu nie widzialam... :p

    A nie masz mozliwosci pospac?

    My sie turlamy w lozku i jakies sniadanie bt sie przydalo...
    Heh nie realne przy moich lobuzach ... im sie tylki pala jak tylko sie poloze . Tez zaraz im zrobie sniadanie i bede starszego szykowac do przedszkola .... porobilam sobie w domku z rana to może mlody jak sie zaoglada na jakas bajke jak starszy będzie w przedszkolu to chociaż poleze trochę ... zobaczymy...
    Jeszcze zgage dostalam od kaw no mozna oszalec...
    Chyba jednak cos mnie lapie gardlo juz drapie...

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 4 lutego 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta pogoda taka chyba. U mnie i gardlo boli, przestaje, kaszel i znow przestaje.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ