X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 5 lutego 2019, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja zawsze się szczerzy na widok taty... czasami mu bardzo zazdroszczę, nie dość, że się nie narobi przy niej, to jeszcze zbiera samą śmietankę;
    w ogóle to mam taką refleksję, że powinnam z nią więcej wychodzić do ludzi, do koleżanek, na zajęcia... a potem sobie przypominam, że po co drugich gordonkach mamy infekcję. szczególnie teraz po tym NOPie mam ochotę ją zamknąć w pokoju i nigdzie nie wypuszczać

    u nas wyszła wreszcie brakująca dolna dwójka; mamy 8 ząbków :D

    Seli, Magduullina lubią tę wiadomość

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 lutego 2019, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj przejmuje opiekie kiedy sie da i jak :) bo Gabrys czasami sie nie chce odkleic ode mnie a czasem ma mnie dosc. Ale wczoraj dal popis. Ja marudze, narzekam a on aniol istny przy ojcu ;D

    Ps. Jak nie dostane w koncu okresu to zwariuje. Przy kp. niby suchoty sa a mnie zalewa, a boli jak... :/

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5315 6189

    Wysłany: 5 lutego 2019, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabryś... myślę, że tak właśnie bym nazwała drugiego syna :)

    Seli, Magduullina lubią tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 lutego 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak ma pierwszy? :D

    Magduullina lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5315 6189

    Wysłany: 5 lutego 2019, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Michaś

    Magduullina lubi tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 lutego 2019, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy kuzyna Michala :) o drugim myslimy Kajetan :)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5315 6189

    Wysłany: 5 lutego 2019, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdyby córka?

    Magduullina lubi tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2019, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k878 wrote:
    moja zawsze się szczerzy na widok taty... czasami mu bardzo zazdroszczę, nie dość, że się nie narobi przy niej, to jeszcze zbiera samą śmietankę;
    w ogóle to mam taką refleksję, że powinnam z nią więcej wychodzić do ludzi, do koleżanek, na zajęcia... a potem sobie przypominam, że po co drugich gordonkach mamy infekcję. szczególnie teraz po tym NOPie mam ochotę ją zamknąć w pokoju i nigdzie nie wypuszczać

    u nas wyszła wreszcie brakująca dolna dwójka; mamy 8 ząbków :D
    Super corki podobno zawsze oczko w głowie tatusia ;)
    Tak Gabriel piekne imie moj drugi tak mial miec ale ma Natan Gabriel .
    Moze uda się córka to będzie Gabriela :)

    edka85 lubi tę wiadomość

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 lutego 2019, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corka od lat miala byc Anastazja :) ale szczerze to chcialabym samych chlopakow, jakos babeczka mnie przeraza hahaha :p ale coz, bedzie co ma byc ;) trzeba bedzie sobie i z baba poradzic :D

    Dzis tak mnie boli... chyba pojde do innego gina... bo kurde tamten 3 tygodnie temu mowil pecherzyki, 4 tyg po porodzie tez byly i kurde teraz ten bol... to az nie mozliwe :/

    Magduullina lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 5 lutego 2019, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt, z kobietą jest inaczej. Pierwszy Powazny Foch strzeliła jak miała 8 mcy. Kilka godzin była obrażona. Na męża się obraziła jakos w styczniu. Na dwa dni :)

    Magduullina, edka85, Seli lubią tę wiadomość

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2019, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k878 wrote:
    Fakt, z kobietą jest inaczej. Pierwszy Powazny Foch strzeliła jak miała 8 mcy. Kilka godzin była obrażona. Na męża się obraziła jakos w styczniu. Na dwa dni :)
    O kruca to fakt heh ;) heh twarda sztuka ze swoim zdaniem mama co ty chcesz :) dobrze heh przynajmniej nie da se w kasze dmuchac :) A co :)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 lutego 2019, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dookola powiesci o dziewczynkach i sadiadki maja corki i jestem przerazona tym jakie charakterne :D ale ja tez bylam :D

    Magduullina lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 5 lutego 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to działa tez w druga stronę, dziewczynki szybciej się ogarniają z jedzeniem, nocnikiem, spaniem, inna samoobsługa. Faceci to często d* wołowe. Socjalnie tak samo. Koleżanka ma dwójkę i mówi ze mały taki dzikus ze już nie wei co z nim robić.

    Magduullina lubi tę wiadomość

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 lutego 2019, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja widze u chlopcow co innego. Kuzyn mojego ma 7 miesiecy i ogarniaja nocnik... ladnie je. Dla mnie to kosmos. W rodzinie tez same chlopaki byly i bardzo fajnie, bezproblemowo. Ale to pewnie i tak indywidualne wszystko.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Holibka wrote:
    A ja po wizycie, maszyneria działa pięknie, endometrium ładne trojwarstwowe, pęcherzyk 21mm, lada dzień owu, doktorek mówił ze od jutra działać ;) i odstawiać... bo laktacja to oksytocyna a oksytocyna to skurcze macicy :/ mam mieszane uczucia. Mój syn tez bezsmoczkowy

    Ja trochę o tym czytałam i nie jest prawdą co mówi Twój lekarz. Większość tak powie, ale to dlatego, że nie znają się na laktacji, nie uczą się o tym na studiach.
    To kilka cytatów, a poniżej linki do całych artykułów.

    "Nie ma żadnych dowodów na to, że karmienie piersią niesie jakieś zagrożenia dla kobiety w prawidłowej ciąży i jej nienarodzonego dziecka i tak naprawdę jest ono uznawane za bezpieczne.
    Specjaliści, którzy zajmują się sprawami poronień u kobiet są zdania, że karmienie piersią podczas zdrowej ciąży jest bezpieczne.

    W pierwszym stadium zdrowej i prawidłowo prowadzonej ciąży odpowiedź macicy na wzrost oksytocyny w organizmie pojawiający się w trakcie karmienia piersią jest niewielka. W tym czasie łożysko produkuje oksytocynazę, czyli enzym rozkładający oksytocynę".

    https://www.hafija.pl/2013/11/karmienie-piersia-w-ciazy.html

    http://www.mlecznewsparcie.pl/2015/10/karmienie-piersia-w-ciazy/

    http://magazynsupermama.pl/fakty-i-mity-wokol-karmienia-piersia-w-kolejnej-ciazy/855

    https://www.wymagajace.pl/karmienie-piersia-i-kolejna-ciaza-jak-to-pogodzic/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 21:07

    Seli, edka85 lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5315 6189

    Wysłany: 5 lutego 2019, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten wzrost oxy przy kp nie powinien szkodzić ciąży. Tak samo jak seks jest bezpieczny, a prostaglandyny nie powodują skurczów macicy dopóki nie dojdzie do rozwarcia szyjki (co dzieje się dopiero przed porodem). Myślę, że w naturze wszystko zostało dobrze zaplanowane.

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5315 6189

    Wysłany: 6 lutego 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chcę zapeszać, ale wczoraj mój mały wyjątkowo zasnął wieczorem bez histerii i w nocy w miarę dobrze spał. Czyżby przerwa w skoku rozwojowym?

    Seli, Magduullina, k878 lubią tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dziś ciezki dzien ... Normalnie walnelabym się pod kołdrę i poszla spac...

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5315 6189

    Wysłany: 6 lutego 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, w otchłaniach internetu napotkałam smutną historię chłopca, który w 10 dobie życia został tak skatowany przez osoby mu najbliższe (zapewne za głośno płakał...), że zrobili mu dziurę w głowie, uszkodzili czaszkę, mózg. Według lekarzy dziecko nie powinno przeżyć, ale przeżyło. Pewna rodzina poruszona jego historią zdecydowała się na adopcję. Chwała im za to. Problem w tym, że chłopiec ma bardzo poważne problemy neurologiczne z powodu tego urazu i wymaga sporej rehabilitacji. Rodzice adopcyjni finansują ją tyle, ile mogą. Koszty ich jednak przerastają. Można im zatem pomóc. Datki zbierane są przez fundację "szlachetny gest" http://szlachetnygest.pl/alanek

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 6 lutego 2019, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko... ;( a mozna jeden procent przekazac tez?

    Nie ogarniam jak mozna krzywdzic... I wiem, ze jak ktos skrzywdzi zwierze to jest tez gotow skrzywdzic drugiego czlowieka, a tu noworodka... Od razu sie powinno takich zamykac i pilnowac bo na pewno moglby i czlowieka zabic.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ