X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    To jest ten z allegro? Jeśli tak, to nie dziwię się, że jest taki cień. U mnie nawet przy becie ok.400 pokazywał słabą kreskę, gdy tymczasem apteczny test zrobiony tego samego dnia ujawnił już porządną krechę.
    Zobaczymy jutro

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduulliina trzymam mocno kciuki. Naprawdę bardzo, bardzo mocno! Ale na spokojnie.

    Wrócę jednak do mojego wątku na chwilę..
    Ja krwawilam z łożyska i moja gin też uważa, że to nie ma związku z kp. Ale po prostu już się bałam karmić. A skoro mała już w drugą noc nie wolała o cyca, zasypia w minutę i od wczoraj przesypia całą noc.. To chyba faktycznie była gotowa. A moje mleczko i tak dostaje, tyle że w mniejszej ilości i butelką :)
    Nie wprowadzam mm.. Tzn mam Bebilon i zdarza mi się na nim kaszkę jej robić, ale ona pije i mleko krowie i tzw mleka roślinne, więc w sumie po co jej mm. A je wszystko już od dawna :)

    Magduullina, smeg lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    Magduulliina trzymam mocno kciuki. Naprawdę bardzo, bardzo mocno! Ale na spokojnie.

    Wrócę jednak do mojego wątku na chwilę..
    Ja krwawilam z łożyska i moja gin też uważa, że to nie ma związku z kp. Ale po prostu już się bałam karmić. A skoro mała już w drugą noc nie wolała o cyca, zasypia w minutę i od wczoraj przesypia całą noc.. To chyba faktycznie była gotowa. A moje mleczko i tak dostaje, tyle że w mniejszej ilości i butelką :)
    Nie wprowadzam mm.. Tzn mam Bebilon i zdarza mi się na nim kaszkę jej robić, ale ona pije i mleko krowie i tzw mleka roślinne, więc w sumie po co jej mm. A je wszystko już od dawna :)
    Dzięki ale zobaczymy jak na ta chwilę co z tego wyniknie ... juz za dużo tego wszystkiego wiec nie biore tak tego DO siebie choć jest bardzo trudno.... masz rację jezeli nic jej nie ma po krowim,czy roslinnym po co mm?! Jezeli je owoce i warzywa to po co... i stale posilki....

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5333 6203

    Wysłany: 8 lutego 2019, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea, racja - jeżeli mała na spokojnie to przyjęła, to nie ma co na siłę walczyć o kp. Czyli mam rozumieć, że ściąganie laktatorem na kpi już jest ok i nie ma tego ryzyka, które według niektórych lekarzy występuje przy kp w ciąży?

    Magdulina, a czemu jesteś taka pesymistyczna z tym testowaniem i nie wierzysz w ten cień cienia? Coś się wcześniej wydarzyło?

    Magduullina lubi tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 8 lutego 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Casjopea, racja - jeżeli mała na spokojnie to przyjęła, to nie ma co na siłę walczyć o kp. Czyli mam rozumieć, że ściąganie laktatorem na kpi już jest ok i nie ma tego ryzyka, które według niektórych lekarzy występuje przy kp w ciąży?
    Nie do końca, bo ściągam tylko raz dziennie, a mała piła jednak wiele razy.. Taki mały kompromis. Na początku sciagalam ok 120ml mleka, teraz już mam tylko 50..

  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 8 lutego 2019, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopeja, ile ma córka? Jeśli ma zbilansowana dietę i je wszystko to ja tez bym moe dawała mm. Moja ma alergie i nie je np nabiału i białka jajek, więc miałybyśmy problem z dostarczeniem jej odpowiedniej ilości białka i wapnia bez mm. Mleka roślinne odrzuca, budyń na kilka propozycji zjadła raz i tylko troche. Mięcha ile bym nie dała tyle zje, o nie sadze ze to kwestia tylko apetytu.

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2019, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Casjopea, racja - jeżeli mała na spokojnie to przyjęła, to nie ma co na siłę walczyć o kp. Czyli mam rozumieć, że ściąganie laktatorem na kpi już jest ok i nie ma tego ryzyka, które według niektórych lekarzy występuje przy kp w ciąży?

    Magdulina, a czemu jesteś taka pesymistyczna z tym testowaniem i nie wierzysz w ten cień cienia? Coś się wcześniej wydarzyło?
    Tak kochana juz nie raz tak bylo i @ przylazla wiec dzisiaj nawet nie wstawiam testu bo podobny jak wczoraj ten apteczny zrobię w poniedziałek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2019, 08:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2019, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poki nie zobaczę pieknej "rozowej" kreseczki to bede tak nastawiona :) przez te niby cienie cienia cienia którego sobie robimy nadzieję wychodza później lzy itd .
    A jeszcze wogole dosc ze js sie kijowo czuje to moj mlodszy znow jakas temperatura niby nie jakas mega wielka ale juz cos sie zaczyna jakas infekcja...

    Seli lubi tę wiadomość

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 9 lutego 2019, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki okres... ja widze dzis po sobie. Rozlozona sie czuje... :/

    Ps. Bardzo zdrowe podejscie.

    Magduullina lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5333 6203

    Wysłany: 9 lutego 2019, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea, laktacja się zmniejsza bo dziecko nie ssie, stąd mniej pokarmu. Niedługo pewnie zaniknie.

    Magdulina, trzymam kciuki za mocną krechę. Ale jak już się pojawi, to nie waż się opuszczać ten wątek :)

    Seli, Magduullina lubią tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 9 lutego 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju, dziś wstałam taka wściekła.... Wyspałam się co prawda, mąż nawet kawę do łóżka podał... Ale głowa boli, zatoki chyba, jakiś nerw... A kot mnie wyjątkowo mega wkurza,że bym go zabiła, mąż też mnie wkurzył... To już musi być pms :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 9 lutego 2019, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k878 wrote:
    Casjopeja, ile ma córka? Jeśli ma zbilansowana dietę i je wszystko to ja tez bym moe dawała mm. Moja ma alergie i nie je np nabiału i białka jajek, więc miałybyśmy problem z dostarczeniem jej odpowiedniej ilości białka i wapnia bez mm. Mleka roślinne odrzuca, budyń na kilka propozycji zjadła raz i tylko troche. Mięcha ile bym nie dała tyle zje, o nie sadze ze to kwestia tylko apetytu.
    13,5 miesiąca :) Je wszystko, nie ma na nic alergii.

    Edka85 wiem :) Wkrótce zaniknie, nic nie poradzę. Muszę się z tym pogodzić i nie obwiniac się, że jestem złą matką, bo już nie karmię. A mała przesypia całe noce. Jaka to rozkosz.. ;) I wiecie co, niedługo idę z przyjaciółką wieczorem do kina! Jak młoda zaśnie. Skoro już się nie budzi na cyca to mąż nie ma wymówki :D

    edka85 lubi tę wiadomość

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 9 lutego 2019, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, moja je budyniu tyle, ile dasz. Wszystko jedno na jakim mleku.. Tak więc zawsze zjada pół litra na raz! :D

  • Holibka Autorytet
    Postów: 1154 874

    Wysłany: 9 lutego 2019, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli ale ty jeszcze połogu nie zakończyłaś :P Do 3mcy po ciąży masz mega koktajl hormonalny z często zmieniającym się składem, spokojnie, myślę że do pms jeszcze kawałek :D

    tb733e5eif1wqjv8.png
    7u22gox1v9tgg7rg.png
    13.03.2019 7t0d jest serduszko :)
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1154 874

    Wysłany: 9 lutego 2019, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę spróbować dać dziecku budyń, na razie próbował kisiel i galaretkę, ale bez szału

    tb733e5eif1wqjv8.png
    7u22gox1v9tgg7rg.png
    13.03.2019 7t0d jest serduszko :)
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 9 lutego 2019, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polog trwa przeciez 6 tygodni?...

    W 7 tygodniu pracowalo juz endometrium i n jajniku byly pecherzyki. Gin mowil, ze cos sie dzieje.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Havana3 Autorytet
    Postów: 274 245

    Wysłany: 9 lutego 2019, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane nie było mnie chwilę bo mój wyjechał mały się rozchorował albo przejdzie albo antybiotyk zobaczymy prawie nic nie je tylko na cycu wisi.
    No i przyszła @ skubana jak ją wywoływałam luteiną to nie przyszła a teraz chciałam by poczekała do 14.02 to przyszła! Cieszę się z jednej strony bo czekałam 14 miesięcy ale smutno bo mój najprawdopodobniej zjedzie to będzie po dniach płodnych :-(
    Mój nadal jak cycał tak cyca jak u Holibki i pewnie też to przyspieszyło okres.

    Magduulino trzymam kciuki!!!
    Bardzo dobrze że czekasz ja już też wątpię w te testy z allegro nie mówię że wszystkie są złe ale też miałam teraz cienie i dupa.

    Magduullina lubi tę wiadomość

    👱‍♀️2004
    👱‍♀️2008
    cb 04.2016
    puste jajo 9t*
    👱‍♂️2018
    cb 8.2019, 11.2019,4.2020,9.2020
    cp 11.2020 6t💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2019, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Havana dokładnie niby wszystko ustrzelone ale chciałam wam dodac testy ale cos mizapodaj nie działa. Ja tez z moim musze jechać w pon do lekarza bo migdaly jAk kule i goraczka do 38

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2019, 16:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2019, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    img]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d9ebe28f9101.jpg[/img][/url]
    Facelle zrobilam wpoldo 13 niby cos ale na zdj nie widać. Tutaj dol z dzis

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2019, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/d9ebe28f9101.jpg.html

‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ