X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2019, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/66fdad9009d5.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dość kochane tych staran..kasa itd w te testy,bety,badania i Tak uj z tego .... gdybym miala policzyc to co mpglabym kupic za to chllopca......
    Ostatnio taka kase wydalam na markery rakowe wiem że jestem obciazzona nie wirdzialam ze az tak alr jak na ta chwile jestem czysta ale kiedys... tyle czasu na oczekiwania badania itd

  • Holibka Autorytet
    Postów: 1154 874

    Wysłany: 9 lutego 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli może coś pokręciłam, pewnie z „czwartym trymestrem” pomyliłam. Tak czy siak masz jeszcze czas na powrót cyklu, szczególnie przy kp :)

    Magduulina nie dołuj się :) ale fakt ta druga faza cyklu i to oczekiwanie siada na psychę i tyle...

    A ja dziś dostałam nowe warunki zatrudnienia i powiem wam że teraz przestało mi się aż tak spieszyć z kolejnym potomkiem, warunki dostałam znacznie lepsze niż się spodziewałam, mogę poczekać jeszcze kilka mocy, opiekę nad małym jakoś ogarniamyi łatwiej będzie ze starszym gdy bobasek się pojawi na świecie. Ale zegar biologiczny tylka, także starań nie odkładamy, ale mam większy luz psychiczny :)

    Magduullina, k878 lubią tę wiadomość

    tb733e5eif1wqjv8.png
    7u22gox1v9tgg7rg.png
    13.03.2019 7t0d jest serduszko :)
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 9 lutego 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Holibka ja wiem jak mowia co jest przy kp i ja to rozumiem :) ale lekarz mowil, ze sie organizm rusza... i olalabym to i bylabym cierpliwa ale mam mega bole... jajnika i podbrzusza.

    Mag ja Cie rozumiem, my pol roku latalismy po lekarzach, badania za badaniami i wydawalismy miesiecznie cala moja pensje...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 9 lutego 2019, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopeja, nie przeskoczysz. Ja tez chciałam inaczej, organizm wybrał po swojemu. Nie mam pokarmu i już. U nas pobudki z 3 zeszły do 1-2, wiec jest postęp, czekamy na więcej... ja praktykuje (No dobra, dwa razy byłam) kino w niedzielne przedpołudnia. Jak młoda spi to znikam z koleżanka. O tej porze nie tylko bajki lecą :)
    Pod względem wyjść to trzy razy udało mi się wyjść wieczorem jak była malutka, 4 mce. Wtedy budziła się 2-3 razy w nocy, potem było gorzej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2019, 21:54

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 9 lutego 2019, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea. W tym wieku nie ma już konieczności podawania MM, wystarczy zbilansowana dieta. Jeżeli podajesz mleko to też lepiej z kubka czy bidonu, niż z butelki.

    Havana. Gratuluję @! W końcu się doczekalas :)

    Ja na testy z allegro nie powiem złego słowa. Robię je od kilku lat i ciążę pokazały tylko wtedy, kiedy rzeczywiście była.
    Może macie biochemiczne skoro są cienie cienia.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Havana3 Autorytet
    Postów: 274 245

    Wysłany: 10 lutego 2019, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdullinko cos tam widzę w tych ciemnościach ;-)
    Cieszę się że wyniki badań ok faktycznie baaardzo długo się czeka.

    To prawda starania o potomka i potomek dużo kosztują ktoś powiedział że to inwestycja na lata :-)
    a my utrzymujemy apteki ginekologów i tego typu instytucje powinniśmy mieć zniżki !!!

    Holibko świetnie że lepsze warunki w pracy bardzo to cieszy że docenia się pracownika :-)

    aa coś tam słyszałam że bociany wracają więc szykujcie się Kochane !!!❤❤❤❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2019, 06:30

    Seli, Magduullina lubią tę wiadomość

    👱‍♀️2004
    👱‍♀️2008
    cb 04.2016
    puste jajo 9t*
    👱‍♂️2018
    cb 8.2019, 11.2019,4.2020,9.2020
    cp 11.2020 6t💔
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 10 lutego 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k878 wrote:
    Casjopeja, nie przeskoczysz. Ja tez chciałam inaczej, organizm wybrał po swojemu. Nie mam pokarmu i już. U nas pobudki z 3 zeszły do 1-2, wiec jest postęp, czekamy na więcej... ja praktykuje (No dobra, dwa razy byłam) kino w niedzielne przedpołudnia. Jak młoda spi to znikam z koleżanka. O tej porze nie tylko bajki lecą :)
    Pod względem wyjść to trzy razy udało mi się wyjść wieczorem jak była malutka, 4 mce. Wtedy budziła się 2-3 razy w nocy, potem było gorzej.
    Ja nie byłam nigdzie ;) Tzn nigdzie sama wieczorem.
    Chyba mogę powoli mówić, że moja przesypia ładnie całe noce. Bo w sumie od 3 nocy tak śpi, nie budzi się ani razu. Wprawdzie wstaje o 6, no ale cóż ;)

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 10 lutego 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    Ja nie byłam nigdzie ;) Tzn nigdzie sama wieczorem.
    Chyba mogę powoli mówić, że moja przesypia ładnie całe noce. Bo w sumie od 3 nocy tak śpi, nie budzi się ani razu. Wprawdzie wstaje o 6, no ale cóż ;)
    Ale Ci zazdroszcze... umnie jak nigdy od 1-2 przez godzine koncert...
    W dzien nie moge odejsc na krok, nie wiem o co kaman

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9241508819e5.jpg

    edka85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby cos ale nie z pierwszego siku jutro zrobie z pierwszego zobaczymy

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 10 lutego 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    Niby cos ale nie z pierwszego siku jutro zrobie z pierwszego zobaczymy
    Mi najszybciej kreske pokazal nordtest a najladniej ciemniala na bobo tescie.

    Trzymam kciuki!

    Magduullina lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jeszcze jeden jutro zrobie to powinno ciemniec jak.to to

  • Havana3 Autorytet
    Postów: 274 245

    Wysłany: 10 lutego 2019, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też zaopatrzyłam się w nordtesty :-)
    Magduullinka czekamy na poranny sik! ❤❤❤

    Magduullina lubi tę wiadomość

    👱‍♀️2004
    👱‍♀️2008
    cb 04.2016
    puste jajo 9t*
    👱‍♂️2018
    cb 8.2019, 11.2019,4.2020,9.2020
    cp 11.2020 6t💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2019, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh dziekuje Wam kochane zobaczymy co to z tego bedzie... jak na razie caly czas czujr zoladek boli I mnie mdli...jak bedzie cos ciemniej to chyba sie skusze na bete we wtorek :) sama mnie to ciekawi :) ale jakos ten spokoj ktory mam w sobie daje mi nadzieje I przeczucie ze to chyba to ;)

    Seli, Holibka, Havana3 lubią tę wiadomość

  • Havana3 Autorytet
    Postów: 274 245

    Wysłany: 10 lutego 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa robiłaś może test owu? dziewczynom też wychodził dodatni :-)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    👱‍♀️2004
    👱‍♀️2008
    cb 04.2016
    puste jajo 9t*
    👱‍♂️2018
    cb 8.2019, 11.2019,4.2020,9.2020
    cp 11.2020 6t💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2019, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprobuje

    Havana3 lubi tę wiadomość

  • Ove Autorytet
    Postów: 548 260

    Wysłany: 10 lutego 2019, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdulina, trzymam mocno kciuki i czekamy na wieści.
    Casjopea, dobrze, że tylko najadłaś się strachu, a mała dzielnie zniosła odstawienie. Mimo że krwawienie niezwiązane z karmieniem, też pewnie przezornie bym odstawiła, bo byłby we mnie strach 'a co jeśli...'

    My mieliśmy wczoraj ciężką noc, bo Mały zwymiotował nam tak, że nie spodziewałam się, że niemowlę tak potrafi. Był otępiały i leciał przez ręce, więc zadzwoniliśmy po pogotowie. Spędziliśmy 5h na SORze na obserwacji i o w nocy puścili nas do domu. Najprawdopodobniej coś mu zaszkodziło z jedzenia, a akurat po raz pierwszy ładnie wyszło nam blw i Mały spróbował brokuła, cukinię i łososia :(

    w4sqgox1ip3g0r0c.png

    iv09i09ki84d2sju.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ove biedactwo... no cos moglo mu nie siasc . Wazne ze wszystko juz ok.!

    Havana3 lubi tę wiadomość

  • Holibka Autorytet
    Postów: 1154 874

    Wysłany: 10 lutego 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obe ten zestaw blw mógł spowodować wymioty, układ pokarmowy się przyzwyczaja, może bobasowi za bardzo posmakowało i za duża ilość spowodowała problemy trawienne? U nas wymioty są alergiczne po białku jajka, pierwszy raz otarliśmy się też o szpital.

    tb733e5eif1wqjv8.png
    7u22gox1v9tgg7rg.png
    13.03.2019 7t0d jest serduszko :)
‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ