X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5342 6211

    Wysłany: 30 września 2019, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, pewnie co chwilę odświeżasz stronę 😁 Byłam na becie, choć wiele nerwów mnie to kosztowało, bo mały strasznie się darl w przychodni. Wyniki albo późno wieczorem, albo dopiero rano.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 30 września 2019, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Seli, pewnie co chwilę odświeżasz stronę 😁 Byłam na becie, choć wiele nerwów mnie to kosztowało, bo mały strasznie się darl w przychodni. Wyniki albo późno wieczorem, albo dopiero rano.

    A zebys wiedziala 😁 dzis Toba sie ekscytuje jutro bede przezywac mojego proga :p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 30 września 2019, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis 7 dni po owu, mam zgagę i czuję się padnięta...brzuch trochę pobolewa i jajniki kłują. Sama nie wiem co myśleć, to pierwszy cykl po porodzie a dzis chyba z 60dzien... chyba nie możliwe się udało. w pierwszą ciążę zaszłam po 1.5 roku starań i to na clo... a teraz to chyba by bylo zbyt piękne...

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 30 września 2019, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszunia 89 wrote:
    U mnie dzis 7 dni po owu, mam zgagę i czuję się padnięta...brzuch trochę pobolewa i jajniki kłują. Sama nie wiem co myśleć, to pierwszy cykl po porodzie a dzis chyba z 60dzien... chyba nie możliwe się udało. w pierwszą ciążę zaszłam po 1.5 roku starań i to na clo... a teraz to chyba by bylo zbyt piękne...
    Podobno po ciazy mozna latwo w druga wpasc :D Nawet jesli sie przy pierwszej dlugo staralo.
    Trzymam kciuki 1😊

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5342 6211

    Wysłany: 30 września 2019, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 74,6 (9 dpo). No to nie wiem, dlaczego te testy są wciąż jasne i nie ciemnieją. Ale uwaga - prog mi wyszedł tylko 9,72 ng, tak więc Seli - nie kieruj się jutro samym wynikiem proga, jeśli nie wyjdzie ci kosmiczny. Prog podobno jest wydzielany pulsacyjnie, a zatem może trafiłam na jakiś słabszy moment. Eh, jutro w takim muszę go powtórzyć. W środę natomiast powinnam sprawdzić przyrost bety. Jeżeli jednak testy nie będą mi ciemniały, a prog wykaże tendencję spadkową, to chyba nie będzie sensu, bo to raczej nie świadczyłoby o rozwijającej ciąży.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 30 września 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Beta 74,6 (9 dpo). No to nie wiem, dlaczego te testy są wciąż jasne i nie ciemnieją. Ale uwaga - prog mi wyszedł tylko 9,72 ng, tak więc Seli - nie kieruj się jutro samym wynikiem proga, jeśli nie wyjdzie ci kosmiczny. Prog podobno jest wydzielany pulsacyjnie, a zatem może trafiłam na jakiś słabszy moment. Eh, jutro w takim muszę go powtórzyć. W środę natomiast powinnam sprawdzić przyrost bety. Jeżeli jednak testy nie będą mi ciemniały, a prog wykaże tendencję spadkową, to chyba nie będzie sensu, bo to raczej nie świadczyłoby o rozwijającej ciąży.

    Jakis niski... Hmm... Moze trzeba cos zasuplementowac? Ja w pierwszej ciazy mialam 16. Nie bylo plamien.
    Ale bete masz ladna ;) testami bym sie nie kierowala tak. W ogole znalazlam test babycheck z krwi do testowania domowego... ale chyba nie ma sensu wydawac 20 zl na testy tylko 30 na bete.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5342 6211

    Wysłany: 30 września 2019, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niski. Dlatego sprawdzę jutro. Nie mam jednak żadnych objawów związanych z jego niedoborem.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 października 2019, 05:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    No niski. Dlatego sprawdzę jutro. Nie mam jednak żadnych objawów związanych z jego niedoborem.
    A o ktorej badalas? Bo do 9 rano sie powinno, pozniej stezenie niby maleje

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5342 6211

    Wysłany: 1 października 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    A o ktorej badalas? Bo do 9 rano sie powinno, pozniej stezenie niby maleje
    Przed południem. Dzisiaj też. Generalnie jutro sprawdzam przyrost bety, ale uznałam, że skoro mnie dziś kłują, to niech też będzie hcg. Jutro powinna mieć nie mniej niż 150, czyli dzisiaj ile ma być? 110? Przyrost 50%?
    A ty Seli badasz dziś prog. A nie kusilo cię by sprawdzić też betę?

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 października 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Przed południem. Dzisiaj też. Generalnie jutro sprawdzam przyrost bety, ale uznałam, że skoro mnie dziś kłują, to niech też będzie hcg. Jutro powinna mieć nie mniej niż 150, czyli dzisiaj ile ma być? 110? Przyrost 50%?
    A ty Seli badasz dziś prog. A nie kusilo cię by sprawdzić też betę?

    Szkoda mi kasy bylo... u mnie tak szybko by nie bylo. Ostatnio w 9dpo byla 2.33 a w 12 dpo 28 ;p wiec u mnie nie ma takich wartosci. Mam dzis 7dpo wiec sensu nie bylo. Zobacze tez jak wynik proga. Ale juz jestem na mega wkurwie. Jakby wszystkie dolegliwosci przeszly... czuje, ze okres sie zbliza i nic z tego. Chyba sie za mocno nakrecilam po ostatnim cyklu...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5342 6211

    Wysłany: 1 października 2019, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wierzę, że u ciebie skończy się szczęśliwie. A wiara czyni cuda. Niedawno dowiedziałam się o istnieniu Nowenny do "Matki Bozej od trzech Zdrowas Maryjo". Podobno jest bardzo skuteczna. 19 sierpnia zaczęłam ją odmawiać (trwa 27 dni) w intencji kolejnego dziecka. W jej trakcie dostałam pierwszą @, a po zakończeniu nowenny miałam owu, która okazała się owocna. Mocno wierzyłam, że zostanę wysłuchana. Tak też się stało. Dlatego mogę stwierdzić, że tak, ta nowenna jest skuteczna. Polecam w trudnych chwilach.

    Seli lubi tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 października 2019, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam na razie taki nastroj, ze maz mi 4 donuty przyslal z pracy i leze pod kocem z malym 😁 niestety nie radze sobie z takimi nastrojami w cyklu. Musze zbadac hormony i je wyrownac bo inaczej bede jak hulk...

    Szyszunia 89 lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 1 października 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Wierzę, że u ciebie skończy się szczęśliwie. A wiara czyni cuda. Niedawno dowiedziałam się o istnieniu Nowenny do "Matki Bozej od trzech Zdrowas Maryjo". Podobno jest bardzo skuteczna. 19 sierpnia zaczęłam ją odmawiać (trwa 27 dni) w intencji kolejnego dziecka. W jej trakcie dostałam pierwszą @, a po zakończeniu nowenny miałam owu, która okazała się owocna. Mocno wierzyłam, że zostanę wysłuchana. Tak też się stało. Dlatego mogę stwierdzić, że tak, ta nowenna jest skuteczna. Polecam w trudnych chwilach.

    Zaczynam od dziś odmawiać, przed przednią ciążą odmawiałam Nowennę do Matki Bożej Śnieżnej :)

    u mnie dzis 8dpo zero sluzo - normalnie suchoty więc zapewne @ przyjdzie w terminie :(

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 października 2019, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6.33 🤷‍♀️ wiedzialam... No przy takich skokach nie mam dobrej owulki. Za kazdym razem jak mam skok powyzej 0.2 to jest kolo 6

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 1 października 2019, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    6.33 🤷‍♀️ wiedzialam... No przy takich skokach nie mam dobrej owulki. Za kazdym razem jak mam skok powyzej 0.2 to jest kolo 6

    Seli ale to wina karmienia piersią ?

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 października 2019, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszunia 89 wrote:
    Seli ale to wina karmienia piersią ?

    Nie sadze. Przed ciaza jak mialam cos takiego to tez. Mysle, ze to cykl po biochemie taki, mialam tez duzo stresow roznych...
    Tylko tyle objawow mialam dziwnych, a piersi to normalnie dramat. Karmilam i zaciskalam zeby by nie plakac :/ jak bedzie taki kolejny miesiac to nie wiem...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5342 6211

    Wysłany: 1 października 2019, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to u mnie jeszcze ciekawiej, prog nadal w okolicach 9. Ale beta nic nie drgnęła. Mam wpisane 74,6. Czyli stanęła w miejscu, ehh...wygląda na to, że to zwykły biochem i stąd ten niski prog. Jednak to prawda z tym, że te pierwsze owu po porodzie to jakieś lipne. No nic, jutro zrobię powtórkę bety, ale pewnie to już tylko formalność.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 października 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    No to u mnie jeszcze ciekawiej, prog nadal w okolicach 9. Ale beta nic nie drgnęła. Mam wpisane 74,6. Czyli stanęła w miejscu, ehh...wygląda na to, że to zwykły biochem i stąd ten niski prog. Jednak to prawda z tym, że te pierwsze owu po porodzie to jakieś lipne. No nic, jutro zrobię powtórkę bety, ale pewnie to już tylko formalność.

    A beta nie rosnie skokowo? I proga masz niskiego bo nie badalas rano ;) wiec mialas i tak ladna owu i cos zaskoczylo. To jakis plus.

    Ja mialam juz tak ladnie... to mi rozwalilo sie :/

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 1 października 2019, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic dziewczyny, trzeba wierzyć i tyle w temacie !

    Seli, edka85 lubią tę wiadomość

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 października 2019, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka daj znac jak dzis :) pomodlilam sie za Was 🤞

    Szyszunia 89 lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ