X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 28 września 2019, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow!! Edka! Gratulacje! Jak szybko 😱 i to nie zaden cien!

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5333 6203

    Wysłany: 28 września 2019, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w szoku. Przecież to 7 dpo i na dodatek jasna kreska....Jeżeli to jakiś wadliwy test, który mnie oszukuje, to naprawdę się wkurzę. Nie lubię takich żartów. To jest pepino paskowy o czułości 10 ml. Rano zrobię jeszcze raz i zobaczę, czy to dzieje się naprawdę...

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 28 września 2019, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Jestem w szoku. Przecież to 7 dpo i na dodatek jasna kreska....Jeżeli to jakiś wadliwy test, który mnie oszukuje, to naprawdę się wkurzę. Nie lubię takich żartów. To jest pepino paskowy o czułości 10 ml. Rano zrobię jeszcze raz i zobaczę, czy to dzieje się naprawdę...
    Moze owu byla wczesniej? Albo szybko sie zagniezdzilo 😁

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 28 września 2019, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj urodzilam Marikę 💪

    edka85, Seli, Szyszunia 89, Annie1981, mamakropka. lubią tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 28 września 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    Wczoraj urodzilam Marikę 💪

    Gratulacje! Jak sie czujecie? Jak mala? 😁

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 28 września 2019, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Dziewczyny... W tym całym złym nastroju postanowiłam się dobić i zrobiłam - uwaga - z popołudniowego moczu test i kurde...czy tam jest cień???? No kurde, 7 dpo? To możliwe czy jednak fatamorgana? Test firmy pepino za 3zł... o.O

    a3e617b4f0f4.jpg

    Gratulacje ! Cudowne wieści :D
    Twoj synek wczoraj roczek skonczyl? :) allleeee super !!! :) :) :)

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5333 6203

    Wysłany: 28 września 2019, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Farmaceutka, gratulacje!!!!
    Seli wrote:
    Moze owu byla wczesniej? Albo szybko sie zagniezdzilo 😁
    Nie sądzę, żeby była wcześniej, bo w 20 dc pęcherzyk miał jeszcze 14 mm, a skok temp był w 23 dc. Tak myślę, że ten spadek temp w 4dpo,to może był ten tzw."dół implantacyjny"??? Do tego ból brzucha.... No ciekawe. Nie wiem, czemu tak wcześnie. Chociaż w poprzedniej ciąży 13 dpo miałam betę 399,wiec być może 7 dpo też już była jakaś mała na poziomie 10...nie robiłam wtedy testów, więc nie wiem. Ale pamiętam, że miałam wówczas taką zgage, jaką mam teraz. Trwało to kilka dni, ale wystarczyło, aby zapamiętać.
    Szyszunia 89 wrote:
    Gratulacje ! Cudowne wieści :D
    Twoj synek wczoraj roczek skonczyl? :) allleeee super !!! :) :) :)
    Tak :D I taki prezent dostałam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2019, 21:38

    Seli lubi tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 28 września 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Farmaceutka, gratulacje!!!!


    Tak :D I taki prezent dostałam :)

    Super! Gratulacje jeszcze raz! I mozesz pokazac srodkowy palec ginom co mowia, ze sie nie da 😁

    I spoznione sto lat dla synka!

    Zazdraszczam, u mnie pewnie nic... troche mi smutno i martwie sie co u mnie znow sie odpitala... Bo nie mam juz dobrego lekarza do siebie a mialam ladne, regularne cykle juz 🙄

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 29 września 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka. Gratulacje :)

    Farmaceutka. Ja miałam pytać jak się czujesz w ciąży a Ty już urodziłaś! Jak ten czas leci 🙂
    Gratulacje kochana i dużo zdrówka dla Was 🙂

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 29 września 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka jak dzis? 😏

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5333 6203

    Wysłany: 29 września 2019, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest kreska, ale też jasna. No i się zastanawiam, czy rano nie powinna być już ciemna, skoro wczoraj po południu była jasna. Mam nadzieję, że wszystko ok. Pamiętam jak w zeszłym miesiącu Seli miałaś dwa dni kreskę, a skończyło się @.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 29 września 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Jest kreska, ale też jasna. No i się zastanawiam, czy rano nie powinna być już ciemna, skoro wczoraj po południu była jasna. Mam nadzieję, że wszystko ok. Pamiętam jak w zeszłym miesiącu Seli miałaś dwa dni kreskę, a skończyło się @.

    Spoznionym... ale mi kreska ciemniala a potem jasniala... 🙄 ale szok, ze 7dpo wyszla po poludniu taka! A moze innej firmy test?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 30 września 2019, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka idziesz na bete? Jak sie czujesz?

    Ja koszmarnie 🙄 jutro zrobie proga i ciekawosc do piatku mnie zezre...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 30 września 2019, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Edka idziesz na bete? Jak sie czujesz?

    Ja koszmarnie 🙄 jutro zrobie proga i ciekawosc do piatku mnie zezre...

    Seli czemu koszmarnie ? ja dziś 7 dzień po owu i oprócz tego ze mam wahania nastroju i płaczę na reklamach to czuję się normalnie :) testuję w sobotę bo w poprzedniej ciąży najwcześniej 12 dni po owu wyszedł test na plus :)

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 30 września 2019, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszunia 89 wrote:
    Seli czemu koszmarnie ? ja dziś 7 dzień po owu i oprócz tego ze mam wahania nastroju i płaczę na reklamach to czuję się normalnie :) testuję w sobotę bo w poprzedniej ciąży najwcześniej 12 dni po owu wyszedł test na plus :)

    Mdlosci, skurcze lydek, bol podbrzusza i wkurzenie na przemian z placzem 😂 mam 6dpo a test najwczesniej wychodzil 11 dpo za to beta 9dpo ale byla 2.33 😂 ide w piatek, jutro progesteron zbadam ;) czulam takie skurcze jak przy zagniezdzeniu... ale boje sie cieszyc :p spadek tez mam jak wtedy. Ogolnie podobnie jest jak za pierwszym razem.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5333 6203

    Wysłany: 30 września 2019, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam jeszcze z pinka i facelle. Wszędzie jasne kreski, na jednym wydaje się, że minimalnie ciemniejsza niż wczoraj, ale na pinku i pepino raczej taka sama. Już mnie to wnerwia, chyba pojadę na betę.

    Seli, ja ci już mówilam, że u ciebie będzie zielono.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2019, 09:11

    Seli lubi tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 30 września 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogole mam mega skurcze lydek... biore magnez i jakos tym sie nie przejelam. A czytam swoje posty z pierwszych staran i tam tez mnie bolaly jak nigdy 😱 nie pomyslalabym, ze to moze byc objaw 😂

    Tak boje sie zapeszyc ;p

    Edka idz! No to juz musi byc to 😁

    edka85 lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Szpilkka Autorytet
    Postów: 921 293

    Wysłany: 30 września 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Jest kreska, ale też jasna. No i się zastanawiam, czy rano nie powinna być już ciemna, skoro wczoraj po południu była jasna. Mam nadzieję, że wszystko ok. Pamiętam jak w zeszłym miesiącu Seli miałaś dwa dni kreskę, a skończyło się @.
    U mnie jasna kreska wychodzila do tygodnia po terminie okresu. Dopiero pozniej robila sie ciemna.

    edka85 lubi tę wiadomość

    82dox1hp9jc30rad.png
    gyxwl6d8duuarpfk.png
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 30 września 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    W ogole mam mega skurcze lydek... biore magnez i jakos tym sie nie przejelam. A czytam swoje posty z pierwszych staran i tam tez mnie bolaly jak nigdy 😱 nie pomyslalabym, ze to moze byc objaw 😂

    Tak boje sie zapeszyc ;p

    Edka idz! No to juz musi byc to 😁

    No to niezle :D Nie słyszałam o takich objawach :D

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 30 września 2019, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszunia 89 wrote:
    No to niezle :D Nie słyszałam o takich objawach :D

    Ja wlasnie tez nie :p wczoraj mega mnie to zdziwilo ;)

    A i przyszly mi owulaki. Zrobilam z ciekawosci bo po skoku jeszcze mialam mega bordo druga kreche a dzis biel wizyra 😁 czyli sie uspokoilo.

    Edka!! Wez tu pisz jak sytuacja! Bylas na becie? 😏 umieram z ciekawosci 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2019, 14:50

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ