X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5317 6189

    Wysłany: 2 października 2019, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero późno wieczorem były wyniki. I tak jak przypuszczałam, to biochem. Beta z dziś to niecałe 62. Czekam w takim razie na @, mam nadzieję, że szybko beta spadnie i nie będzie mi się dluzyl ten cykl. Eh, no nic, następnym razem się uda :)

    Seli lubi tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 października 2019, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Dopiero późno wieczorem były wyniki. I tak jak przypuszczałam, to biochem. Beta z dziś to niecałe 62. Czekam w takim razie na @, mam nadzieję, że szybko beta spadnie i nie będzie mi się dluzyl ten cykl. Eh, no nic, następnym razem się uda :)
    Wlasnie u mnie beta byla niecale 4 a okres dostalam po tygodniu :/ i to przeokropny... oby u Ciebie bylo szybko i lzej

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5317 6189

    Wysłany: 3 października 2019, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to się w ogóle dzieje, miesiąc temu ty Seli, teraz ja. Przed wakacjami była też tutaj na wątku Ania, która zaciazyla przy pierwszej owu. I u niej skończyło się okresem.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 października 2019, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba te pierwsze przy kp takie sa... 😪 ja chyba teraz tez mam biochem... te objawy jak na ciaze, a wczoraj zwymiotowalam po pizzy (w ciazy po pizzy wymiotuje i nie moge jej jesc) a przy progu 6.33 no nie ma szans ciaza... i boje sie isc na bete czy nawet siknac bo wole chyba nie wiedziec... 😪 okresu w ogole nie czuje.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 3 października 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka przykro mi bardzo ale organizm chyba sam wie najlepiej kiedy jest odpowiedni moment na ciążę. Ja to odstawiam małego od cycki, dzis w nocy tylko na butli jechał, tylko najgorsze że sezon przeziębieniowy się zaczyna a ja go chcę odstawić :(
    a nie myślałyście o luteinie po owulacji ?

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 października 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszunia 89 wrote:
    Edka przykro mi bardzo ale organizm chyba sam wie najlepiej kiedy jest odpowiedni moment na ciążę. Ja to odstawiam małego od cycki, dzis w nocy tylko na butli jechał, tylko najgorsze że sezon przeziębieniowy się zaczyna a ja go chcę odstawić :(
    a nie myślałyście o luteinie po owulacji ?
    Ja bralam w poprzednim cyklu luteine

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5317 6189

    Wysłany: 3 października 2019, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszunia, ja nigdy luteiny nie potrzebowałam, bo nie mam problemu z prog. Jeżeli ciąża rozwija się prawidłowo i beta dobrze rośnie, to ciałko żółte samoistnie wyrzuca prog w odpowiednich dawkach. Widząc swój o wartości 9 już przeczuwałam, że beta źle rośnie i dlatego organizm ma sygnał, że nie co jej podtrzymywać i wytwarzać prog.

    Seli, Szyszunia 89 lubią tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 3 października 2019, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem... dobrze, że nastawienie macie pozytywne !
    Ja tez luzuje bo doszukiwanie się objawów to tylko sen z powiek spędza. Trzymajcie się !
    Trzymam za Was kciuki !
    Wpadnę tu jak znajdę ;)

    Seli lubi tę wiadomość

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 3 października 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie nie do konca wiem co robic. Zrobie badania ale w sumie ani lekarza nie mam, ani nawet czasu na jakies wzmozone starania. Wiec chyba trzeba odpuscic i niech bedzie co bedzie 🤷‍♀️

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5317 6189

    Wysłany: 3 października 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak. Mając już jedno dziecko mamy też każdego dnia powód do radości. Nie ma co się spinać staraniami, nic na siłę. Jeśli Bóg będzie chciał, aby powstało nowe życie, to stworzy ku temu wszystkie warunki i tak pokieruje wszystkimi okolicznościami, że to życie powstanie.

    Seli, Szyszunia 89 lubią tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5317 6189

    Wysłany: 5 października 2019, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, jak u ciebie? Szyszunia, testowalas?
    Dziś spadła mi temp. Chciałabym, żeby @ przyszła szybko, ale test mi nie zbladl jeszcze, czyli beta powoli spada... Mam tylko nadzieję, że wszystko samo się oczyści.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 5 października 2019, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie negatywny, a do tego taki Pms ze gotowa jestem udusić :( czekam na @ z utęsknieniem !
    Następny cykl jest nasz ! :)

    edka85 lubi tę wiadomość

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 października 2019, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mala blada kreska ale tempka spadla juz wczoraj i dzis, nic w sumie nie czuje... jestem wzdeta i lekkie mdlosci... tak przeczuwalam, ze ciaza ale prog mnie zdjal na ziemie 🤷‍♀️ juz meczy mnie ten cykl... ale pewnie w poniedzialek dostane.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5317 6189

    Wysłany: 5 października 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu masz biochem? O matko :/ a może jednak coś z tego wyjdzie?

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 października 2019, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Znowu masz biochem? O matko :/ a może jednak coś z tego wyjdzie?

    Nie, na pewno nic. Tempka mocno spadla, objawy minely a test byl bladziochem i nie sciemnial nic a zjasnial. Bo robilam wczoraj i dzis. No i prog byl 6 to juz w ogole nie ma o czym mowic...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 5 października 2019, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a ja spojrzałam na poranny test i widzę drugą kreskę... wynik pokazuję po 5 min więc pewnie nie powinnam się tym sugerować... prawda ?

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 5 października 2019, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszunia 89 wrote:
    Dziewczyny, a ja spojrzałam na poranny test i widzę drugą kreskę... wynik pokazuję po 5 min więc pewnie nie powinnam się tym sugerować... prawda ?

    Po czasie bym sie nie sugerowala 🤷‍♀️

    Szyszunia 89 lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5317 6189

    Wysłany: 5 października 2019, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bym jutro powtórzyła :) słyszałam o przypadkach, gdy taki test po czasie prawdę jednak mówi.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 6 października 2019, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test powtórzony :) negatyw, więc @ przyjdź ! :D

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 6 października 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz mam... Masakra 😫

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ