Tydzień dla Płodności   

Uwaga: to już ostatnia szansa!   
Nie zwlekaj - zbadaj swoją płodność - pierwsza wizyta 1zł!
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5655 6600

    Wysłany: 6 października 2019, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nadal nie mam:(

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 6 października 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjdzie... Ale okres po biochemie jest masakryczny :/ giga bolesny i mocny 😪 poprzedni trwal 8 dni... oby ten byl krotszy... W sumie zaczal sie szybciej.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5655 6600

    Wysłany: 6 października 2019, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to szybciej?
    Nigdy nie miałam biochem, ale wciąż się łudze, że może ten @nie będzie tak masakryczny.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 6 października 2019, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Jak to szybciej?
    Nigdy nie miałam biochem, ale wciąż się łudze, że może ten @nie będzie tak masakryczny.

    W poprzedniej mialam jakos 17 dpo a teraz po 11 dpo.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 7 października 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś dostałam okres, a poza tym drugi dzień już nie karmię piersią... Mały w nocy dostaje butelkę, a w dzień już od dawna nie chciał mleka. zobaczymy co przyniesie ten cykl :)

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 7 października 2019, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszunia 89 wrote:
    Ja dziś dostałam okres, a poza tym drugi dzień już nie karmię piersią... Mały w nocy dostaje butelkę, a w dzień już od dawna nie chciał mleka. zobaczymy co przyniesie ten cykl :)
    Z jednej strony zazdroszcze. Moj non stop chce i troche mnie meczy kp. Chcialabym by bylo tego mniej

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 7 października 2019, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaję mi się, ze przez to ze zblizal mi się okres straciłam duzo mleka i dlatego synek wolał butle niż puste cycki...

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 7 października 2019, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszunia 89 wrote:
    Wydaję mi się, ze przez to ze zblizal mi się okres straciłam duzo mleka i dlatego synek wolał butle niż puste cycki...
    Moj memla jeszcze wiecej wtedy. Choc obecnie mam giga okres i mleka sporo jest, normalnie. Pierwsze jakies takie byly co bardziej, teraz chyba normalnie. A przed okresem to w ogole mialam wycieki mleka...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5655 6600

    Wysłany: 7 października 2019, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko, to już tylko ja zostałam w tym starym cyklu :( Nie sądziłam, że będę tak czekać na drugą @. Czasami zaboli mnie brzuch, ale nic się nie dzieje. Nawet plamien nie ma.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 7 października 2019, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja plamien tez nie mialam. 2 dni przed okresem wszystko sie wyciszylo, nic nie bolalo. Nawet nie poczulam jak dostalam... Bylo wieczorem a jak sie obudzilam... 😔 rzeznia... raz, ze mega obfity to lezalam w lozku z bolami caly dzien.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 7 października 2019, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    O matko, to już tylko ja zostałam w tym starym cyklu :( Nie sądziłam, że będę tak czekać na drugą @. Czasami zaboli mnie brzuch, ale nic się nie dzieje. Nawet plamien nie ma.

    Edka, a u Ciebie to pewne ze biochem ? Może nic straconego ?!?

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5655 6600

    Wysłany: 7 października 2019, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj powtórzyłam betę i marzę o tym, żeby zobaczyć jej znaczny spadek. Jeśli by wzrosła to dostałabym zawału, bo to mogłoby oznaczać cp. A tego na pewno nie chce! Jestem pewna, że to biochem, od wczoraj boli mnie brzuch okresowo i czekam, sprawdzam co chwilę, czy już zaczyna się dziać. Chcę z wami zacząć cykl...

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 7 października 2019, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jestem z Tobą by to jednak nie było to !
    Następny cykl jest nasz !
    Zaczynamy w podobnym momencie i wszystkie szczęśliwie zachodzimy ! i żadna nie wraca do pracy 😂

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 7 października 2019, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja chyba odpadne. Mnie tak boli i umieram doslownie , ze szukam lekarza i pewnie musze wrocic do lekow - czyli koniec staran...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5655 6600

    Wysłany: 7 października 2019, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 106, jestem załamana :( jadę do lekarza

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 7 października 2019, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze :( powodzenia 🤞
    Daj znac co lekarz powie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2019, 17:58

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 7 października 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka modlę się za Ciebie bo cp to już nie są żarty :(
    Wierzę, że wszystko sie do rze skończy ! Powodzenia !

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5655 6600

    Wysłany: 7 października 2019, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy takiej becie lekarz nie jest w stanie stwierdzić, czy to cp, bo najzwyczajniej w świecie nic jeszcze nie widać. Kazał powtórzyć kilka razy betę i widzimy się za 2 tyg. Chyba że samo się rozwiąże wcześniej... Ale jest inny problem. Mam na jajniku, z którego była owu, torbiel wielkości prawie 9 cm! Jak to możliwe, skoro 3 tygodnie temu miałam monitoring przed owu i jej nie było! No i też kazał czekać do następnej wizyty. Bo nic nie może teraz zrobić. Dopóki nie wyjaśni się sprawa z ciążą i nie zacznie się nowy cykl, to nie może dać mi antyków. Jestem bezradna, bo taka torbiel może przecież w każdej chwili peknac,a ja nic nie mogę z nią zrobić. Lekarz kazał nie dźwigać, oszczędzać się.... Ale jak przy tak małym dziecku to zrobic... Jak mu wytłumaczyć...

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 7 października 2019, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka, to nie są najlepsze wieści ale glowa do góry, masz malutkie dziecko i wszystko się skonczy dobrze ! ale że w 3 tyg torbiel urosła do takich rozmiarów to jestem w szoku ! No ale to z pęcherzyka powstała ? nic nie kumam...
    a nasze maluchy rozumieją więcej niż nam się wydaje więc musisz tłumaczyć dla synka, że nie możesz go nosić. Zobaczysz,. że wszystko bedzie dobrze !

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 października 2019, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torbiel moze tak urosnac, ale to czynnosciowa. Rownie szybko moze sie wchlonac, albo oczyscic przy okresie ;) "przerabialam" wiele torbieli.
    Swoja droga jak ja mialam duza torbiel to i testy pozytywne, bety nie badalam wtedy... ale moze to ma dodatkowy wplyw na sytuacje?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ