X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5339 6208

    Wysłany: 6 października 2019, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nadal nie mam:(

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 6 października 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjdzie... Ale okres po biochemie jest masakryczny :/ giga bolesny i mocny 😪 poprzedni trwal 8 dni... oby ten byl krotszy... W sumie zaczal sie szybciej.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5339 6208

    Wysłany: 6 października 2019, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to szybciej?
    Nigdy nie miałam biochem, ale wciąż się łudze, że może ten @nie będzie tak masakryczny.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 6 października 2019, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Jak to szybciej?
    Nigdy nie miałam biochem, ale wciąż się łudze, że może ten @nie będzie tak masakryczny.

    W poprzedniej mialam jakos 17 dpo a teraz po 11 dpo.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 7 października 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś dostałam okres, a poza tym drugi dzień już nie karmię piersią... Mały w nocy dostaje butelkę, a w dzień już od dawna nie chciał mleka. zobaczymy co przyniesie ten cykl :)

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 7 października 2019, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszunia 89 wrote:
    Ja dziś dostałam okres, a poza tym drugi dzień już nie karmię piersią... Mały w nocy dostaje butelkę, a w dzień już od dawna nie chciał mleka. zobaczymy co przyniesie ten cykl :)
    Z jednej strony zazdroszcze. Moj non stop chce i troche mnie meczy kp. Chcialabym by bylo tego mniej

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 7 października 2019, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaję mi się, ze przez to ze zblizal mi się okres straciłam duzo mleka i dlatego synek wolał butle niż puste cycki...

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 7 października 2019, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszunia 89 wrote:
    Wydaję mi się, ze przez to ze zblizal mi się okres straciłam duzo mleka i dlatego synek wolał butle niż puste cycki...
    Moj memla jeszcze wiecej wtedy. Choc obecnie mam giga okres i mleka sporo jest, normalnie. Pierwsze jakies takie byly co bardziej, teraz chyba normalnie. A przed okresem to w ogole mialam wycieki mleka...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5339 6208

    Wysłany: 7 października 2019, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko, to już tylko ja zostałam w tym starym cyklu :( Nie sądziłam, że będę tak czekać na drugą @. Czasami zaboli mnie brzuch, ale nic się nie dzieje. Nawet plamien nie ma.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 7 października 2019, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja plamien tez nie mialam. 2 dni przed okresem wszystko sie wyciszylo, nic nie bolalo. Nawet nie poczulam jak dostalam... Bylo wieczorem a jak sie obudzilam... 😔 rzeznia... raz, ze mega obfity to lezalam w lozku z bolami caly dzien.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 7 października 2019, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    O matko, to już tylko ja zostałam w tym starym cyklu :( Nie sądziłam, że będę tak czekać na drugą @. Czasami zaboli mnie brzuch, ale nic się nie dzieje. Nawet plamien nie ma.

    Edka, a u Ciebie to pewne ze biochem ? Może nic straconego ?!?

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5339 6208

    Wysłany: 7 października 2019, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj powtórzyłam betę i marzę o tym, żeby zobaczyć jej znaczny spadek. Jeśli by wzrosła to dostałabym zawału, bo to mogłoby oznaczać cp. A tego na pewno nie chce! Jestem pewna, że to biochem, od wczoraj boli mnie brzuch okresowo i czekam, sprawdzam co chwilę, czy już zaczyna się dziać. Chcę z wami zacząć cykl...

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 7 października 2019, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jestem z Tobą by to jednak nie było to !
    Następny cykl jest nasz !
    Zaczynamy w podobnym momencie i wszystkie szczęśliwie zachodzimy ! i żadna nie wraca do pracy 😂

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 7 października 2019, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja chyba odpadne. Mnie tak boli i umieram doslownie , ze szukam lekarza i pewnie musze wrocic do lekow - czyli koniec staran...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5339 6208

    Wysłany: 7 października 2019, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 106, jestem załamana :( jadę do lekarza

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 7 października 2019, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze :( powodzenia 🤞
    Daj znac co lekarz powie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2019, 17:58

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 7 października 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka modlę się za Ciebie bo cp to już nie są żarty :(
    Wierzę, że wszystko sie do rze skończy ! Powodzenia !

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5339 6208

    Wysłany: 7 października 2019, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy takiej becie lekarz nie jest w stanie stwierdzić, czy to cp, bo najzwyczajniej w świecie nic jeszcze nie widać. Kazał powtórzyć kilka razy betę i widzimy się za 2 tyg. Chyba że samo się rozwiąże wcześniej... Ale jest inny problem. Mam na jajniku, z którego była owu, torbiel wielkości prawie 9 cm! Jak to możliwe, skoro 3 tygodnie temu miałam monitoring przed owu i jej nie było! No i też kazał czekać do następnej wizyty. Bo nic nie może teraz zrobić. Dopóki nie wyjaśni się sprawa z ciążą i nie zacznie się nowy cykl, to nie może dać mi antyków. Jestem bezradna, bo taka torbiel może przecież w każdej chwili peknac,a ja nic nie mogę z nią zrobić. Lekarz kazał nie dźwigać, oszczędzać się.... Ale jak przy tak małym dziecku to zrobic... Jak mu wytłumaczyć...

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 7 października 2019, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka, to nie są najlepsze wieści ale glowa do góry, masz malutkie dziecko i wszystko się skonczy dobrze ! ale że w 3 tyg torbiel urosła do takich rozmiarów to jestem w szoku ! No ale to z pęcherzyka powstała ? nic nie kumam...
    a nasze maluchy rozumieją więcej niż nam się wydaje więc musisz tłumaczyć dla synka, że nie możesz go nosić. Zobaczysz,. że wszystko bedzie dobrze !

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 października 2019, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torbiel moze tak urosnac, ale to czynnosciowa. Rownie szybko moze sie wchlonac, albo oczyscic przy okresie ;) "przerabialam" wiele torbieli.
    Swoja droga jak ja mialam duza torbiel to i testy pozytywne, bety nie badalam wtedy... ale moze to ma dodatkowy wplyw na sytuacje?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ