X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 23 października 2019, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka, te nasze maluszki to twardziele ! i niestety to nam, matkom ciężko się pogodzić z takimi zmianami jak np. rozłąka czy przerwa w karmieniu. Ja płakałam jak durna po odstawieniu a mój mały nawet nie zauwazyl że cycki pochowane. Bądź silna i glowa do góry.Módl się żeby w szpitalu poszło jak najszybciej i zobaczysz, że będzie wszystko dobrze! Pamietaj, ze z Góry dostajemy takie prezenty jakie dajemy radę udźwignąć, więc zapewne jesteś silną babką !
    Trzymam kciuki za Ciebie !

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 października 2019, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Wczoraj 11 dc hcg 158, zaś 7.10 wynosiło 106,a wtedy byłam 5 dni przed @. Przy takiej wartości nic na usg nie można zobaczyć. Laparo można tylko zapobiegawczo zrobić. Przy niskim hcg raczej podaje się ten metotreksat, bez zabiegu. Niby lepsza opcja niż operacja, ale niestety wymaga pobytu w szpitalu min. 7 dni, a potem 6 mies trzeba odczekać ze staraniami.

    Laparo to duza ingerencja... Moga pojawic sie zrosty itp.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5317 6190

    Wysłany: 24 października 2019, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszunia 89 wrote:
    Edka, te nasze maluszki to twardziele ! i niestety to nam, matkom ciężko się pogodzić z takimi zmianami jak np. rozłąka czy przerwa w karmieniu. Ja płakałam jak durna po odstawieniu a mój mały nawet nie zauwazyl że cycki pochowane. Bądź silna i glowa do góry.Módl się żeby w szpitalu poszło jak najszybciej i zobaczysz, że będzie wszystko dobrze! Pamietaj, ze z Góry dostajemy takie prezenty jakie dajemy radę udźwignąć, więc zapewne jesteś silną babką !
    Trzymam kciuki za Ciebie !
    To właśnie bardzo ciekawe, że taki szajs zrobił mi się akurat wtedy, gdy zaczęłam się modlić o drugie dziecko. Z boku niby wygląda to tak jakby modlitwy nie były sluchane albo przynosiły odwrotny skutek. Ja jednak wiem, że musi być jakiś powód tych zdarzeń. Nie mowy tu o przypadku. Zapewne przyjdzie czas, gdy się tego dowiem. Wtedy też pojawi się to drugie dzieciątko :D

    Szyszunia 89, Seli lubią tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 24 października 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie... inna by się załamała i popadła w depresję ;) Brawa dla Ciebie ! i powodzenia :) coś czuję, że w nagrodę dostaniesz bliźniaki 😂😂😂

    Seli, edka85, Kinga13 lubią tę wiadomość

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 25 października 2019, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga13 wrote:
    Jesteś tam? Też masz dublet? :P pewnie widziałaś, bo rzeczywiście się witałam ;)
    Mam jedno, tzn teraz dwa, ale z dwoch ciaz, podziwiam mamusie twixow ❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2019, 14:15

    Kinga13 lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Kinga13 Autorytet
    Postów: 1888 1709

    Wysłany: 26 października 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszunia 89 wrote:
    no właśnie... inna by się załamała i popadła w depresję ;) Brawa dla Ciebie ! i powodzenia :) coś czuję, że w nagrodę dostaniesz bliźniaki 😂😂😂

    Tak, tak! Będziemy do kompletu xD

    Szyszunia 89 lubi tę wiadomość

    08.09.2017 - Staś <3
    24.02.2019 - Aniołek [*] 7tc
    18.05.2020 - Lilka i Nelka <3 <3

    konflikt serologiczny w układzie białek zgodności tkankowej
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 28 października 2019, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chyba oszaleję z owuluacją... robi mnie w bambuko :( już byly dwa podejścia i chyba znowu nic :( ktoś zerknie na mój wykres? co sądzicie ?

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 28 października 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszunia, ja bym obstawiała, że ovu jeszcze nie było albo była teraz niedawno i na dniach będzie skok temperatury. Może masz możliwość podejść na monitoring?

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 28 października 2019, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie mam możliwości bo do mego gina trzeba sie umawiać miesiac wcześniej... no nic czekam na rozwój sytuacji :D

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5317 6190

    Wysłany: 28 października 2019, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszunia, myślę, że będzie skok. Cierpliwości. A ja jeszcze wstrzymałam się z tym szpitalem. W piątek beta mi trochę spadła (na 122), więc stwierdziłam, że zobaczę, co będzie dalej. Dziś mam 17 dc i kurde jakieś plamienie mi się pojawiło. Nie wiem czy to nie początek jakiejś nadprogramowej @. Dziwne rzeczy się dzieją. Za kilka dni powtórzę betę i jeśli okaże się, że nie spada albo znów rośnie, to nie mam chyba wyboru i będę musiała z bólem serca pójść do szpitala.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 28 października 2019, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, to jeszcze moze rosnąć ??
    A może @ wszystko sprzętnie, więc dobrze by było zeby plamienia się rozkręciły 😯

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5317 6190

    Wysłany: 28 października 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W przypadku cp jak najbardziej może rosnąć. Druga możliwość to przetrwała choroba trofoblastyczna (po ciąży macicznej), ale to raczej wykluczam, bo przyrosty były zbyt słabe, a i beta niewielka. Jak dla mnie ewidentnie cp. Liczę jeszcze na to, że sama się wchłonie przez poronienie trąbkowe.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 28 października 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szok, nie wiedzialam ze przy cp beta rosnie...wydawalo mi sie ze rosnie jak prawidłowo się zagniezdzi i stad tez przyrost...

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 28 października 2019, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Laparo to duza ingerencja... Moga pojawic sie zrosty itp.
    Seli a jak u Ciebie ? Temperatura widzę, ładnie rośnie :)

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 28 października 2019, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszunia 89 wrote:
    Seli a jak u Ciebie ? Temperatura widzę, ładnie rośnie :)
    Ale my sie juz nie staramy... wiec wykres nie ma nic do rzeczy, nigdy takich temperatur nie mialam 🤷‍♀️

    Edka trzymam kciuki by jednak samo sie oczyscilo!

    Szyszunia raczej dopiero bedzis owu, albo byla i zaraz pojawi sie skok jak dziewczyny pisza ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 28 października 2019, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Ale my sie juz nie staramy... wiec wykres nie ma nic do rzeczy, nigdy takich temperatur nie mialam 🤷‍♀️

    Edka trzymam kciuki by jednak samo sie oczyscilo!

    Szyszunia raczej dopiero bedzis owu, albo byla i zaraz pojawi sie skok jak dziewczyny pisza ;)

    ale zero przytulania w dni płodne czy coś było ? Bo tak ladnie wystrzelił jakby prog był wysoki.

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 29 października 2019, 04:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszunia 89 wrote:
    ale zero przytulania w dni płodne czy coś było ? Bo tak ladnie wystrzelił jakby prog był wysoki.
    Zero w okolicach dni plodnych ;) a i u mnie wysokie temperatury nie oznaczaja wysokiego progu. Zazwyczaj tak duze skoki byly do d ;) w ciazowym mialam najwyzsze 36.60-70 😏 ogolnie patrzac na ten wykres mam wrazenie, ze to niewiele dawalo... w sensie po owulacji...

    Szyszunia 89 lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5317 6190

    Wysłany: 29 października 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co jest Seli, że się nie starasz?

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 29 października 2019, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    A co jest Seli, że się nie starasz?

    Dwa biochemy i bol fizyczny mnie skutecznie sprowadzil do parteru.... Mysle, ze moja endometrioza rozchulala sie juz na dobre po porodzie. Balam sie wlasnie tego... Ale sproboealam. Trudno 🤷‍♀️

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 29 października 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli a kiedy wracasz do pracy ? Wracasz na to samo stanowisko czy bedziesz robila cos innego ? Ja 02.01 wracam i w sumie to chyba zaczynam się cieszyć, bo na siłę próbuję zajść w ciążę i spinam się i denerwuje. Owulacja ma mnie głęboko więc chyba powinnam dać se spokój...

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

‹‹ 142 143 144 145 146 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ