X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • Anulka1992 Autorytet
    Postów: 526 294

    Wysłany: 9 lutego 2021, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może nie... Na ciążę też można się czuć jak na okres. Trzymam kciuki

  • Anulka1992 Autorytet
    Postów: 526 294

    Wysłany: 9 lutego 2021, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję że małpa w końcu przyszła... Zaczynam nowy cykl😉

  • Natalia1992 Autorytet
    Postów: 510 250

    Wysłany: 9 lutego 2021, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh :( musi nam się kiedyś w końcu udać ...
    Karmisz jeszcze ?

    https://ovufriend.pl/wykres,ce5b54ce7246b7e383e1a71a090364df.html

    Staramy się o drugiego maluszka, karmiąc starszaka.
  • Anulka1992 Autorytet
    Postów: 526 294

    Wysłany: 9 lutego 2021, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmię tylko w nocy. No musi musi...tylko ja jestem niecierpliwa☹️☹️☹️ marzyłam o małej różnicy wieku między dziećmi... A nie zapowiada się.

  • Anulka1992 Autorytet
    Postów: 526 294

    Wysłany: 9 lutego 2021, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dużo na forum piszą o NAC . Chyba go spróbuję. Oby nie tak jak niepokalanka...🙉

  • Natalia1992 Autorytet
    Postów: 510 250

    Wysłany: 10 lutego 2021, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tego nie nie brałam. Za to niepokalanka biorę już 3 cykle a podobno po takim czasie trzeba zrobić siebie przerwę.
    U mnie @ jeszcze nie ma, chcoiaz co chwilę biegam do łazienki bo mam wrażenie że już przyszła :p ... dziś 13 dpo. Jak co cykl zaczynam mieć jakies nadzieję a jak zaczynam się nakręcać to za parę godzin jest @ .

    https://ovufriend.pl/wykres,ce5b54ce7246b7e383e1a71a090364df.html

    Staramy się o drugiego maluszka, karmiąc starszaka.
  • Anulka1992 Autorytet
    Postów: 526 294

    Wysłany: 10 lutego 2021, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia ja bym proponowała zrobić test😉🤞 dziś wzięłam pierwszą tabletkę niepokalanka. Póki co spróbuję z tym😉 chwytam się wszystkiego😂 tak bardzo bym chciała żeby się udało...

  • Anulka1992 Autorytet
    Postów: 526 294

    Wysłany: 10 lutego 2021, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokalanka bierzesz 3tabletki dziennie? I przez cały cykl?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2021, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny, chętnie dołączę do tego wątku. Karmię synka już 15 miesięcy. Teraz zostały nam już tylko karmienia w nocy, ale mały często się budzi i dużo jeszcze mleczka wypija. Okres wrócił 13 stycznia i z mężem od razu podjęliśmy decyzję o staraniach o następne dziecko. Nie mam pojęcia jak długi mogę mieć cykl bo to dopiero pierwszy. Robiłam testy owu i w sumie nie jestem do końca pewna czy owulacja była czy nie. Aplikacja wyznaczyła początek okresu na 14.02 więc czekam.
    Trzymam mocno kciuki za was wszystkie, aby szybko pojawiły się upragnione dwie kreseczki. Któraś napisala, że to szczęśliwy wątek i liczę, że taki dla nas wszystkich będzie

  • Natalia1992 Autorytet
    Postów: 510 250

    Wysłany: 10 lutego 2021, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka, ja biorę tylko jedna tabletkę niepokalanka przez cały cykl :)
    Witaj Just! Rozgość się ale nie na długo :D oby jak najszybciej się udało !
    Dziewczyny, @ nie mam ale wszystko na niego wskazuje. Boje się testować bo teraz karmię się nadzieja że może jednak się udalo. Jak zrobię test to będzie załamka :/ i tak rozkminiam kiedy go zrobić, tzn najpierw gdzieś kupić bo w domu (zgodnie z zasadą) go nie mam :D

    https://ovufriend.pl/wykres,ce5b54ce7246b7e383e1a71a090364df.html

    Staramy się o drugiego maluszka, karmiąc starszaka.
  • Anulka1992 Autorytet
    Postów: 526 294

    Wysłany: 10 lutego 2021, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia a kiedy termin @? Nie powinna już być? Ja bym kupiła i sikała na test... 😉 A może te objawy to nie na @ tylko na ciążę...tego ci życzę z całego serca. A może się miło rozczarujesz? 😊A masz niepokalanka że swansona? Gdzieś czytałam tu na forum że 1 tabletka to mało że trzeba przyjmować 1200 mg a to by było 3 tabletki. I teraz znów zgłupiałam 🤔 cześć just. Jak miło że dołączysz. Oby nie na długo😊😉🤞 ja miałam regularne ( dość) cykle po porodzie więc może i u ciebie tak bedzie..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2021, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeglądałam ten wątek i właśnie ktoś pisał o tym, że jedna tabletka niepokalanka to zdecydowanie za mało. Wcześniej nie słyszałam o nim więc może w następnym cyklu i ja się na niego skuszę :)
    Natalia testuj rano, skoro @ się spóźnia to wszystko możliwie! liczę na dobre wieści i trzymam mocno kciuki :)

  • Natalia1992 Autorytet
    Postów: 510 250

    Wysłany: 10 lutego 2021, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro nie zatestuję bo nie mam testu :D ale jak do jutrzejszego popołudnia nie dostanę @ to kupię i w piątek rano może zrobię :)

    https://ovufriend.pl/wykres,ce5b54ce7246b7e383e1a71a090364df.html

    Staramy się o drugiego maluszka, karmiąc starszaka.
  • Anulka1992 Autorytet
    Postów: 526 294

    Wysłany: 10 lutego 2021, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak już jest po dniu spodziewanej @ to możesz testować nawet popołudniu napewno coś wyjdzie 😉ja tak w pierwszej ciąży testowałam o 22😁 bo nie doczekała bym do rana.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2021, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję, że małpa przyszła dzisiaj rano :(
    Zamówiłam już niepokalanka i w tym cyklu spróbuję. Poczytałam trochę i okazuje się, że przyjmowanie go w małych ilościach pobudza produkcję prolaktyny, trzeba brać więcej, aby ją blokować.
    Także Anulka1992 marzec będzie nasz!
    Natalia1992 myślę, że ten cykl jest u Ciebie udany i czekam na dobre wieści :)

  • Natalia1992 Autorytet
    Postów: 510 250

    Wysłany: 11 lutego 2021, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wróciłam z apteki z testem i go nie zrobię bo właśnie zaczęłam plamić ...

    https://ovufriend.pl/wykres,ce5b54ce7246b7e383e1a71a090364df.html

    Staramy się o drugiego maluszka, karmiąc starszaka.
  • Natalia1992 Autorytet
    Postów: 510 250

    Wysłany: 11 lutego 2021, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle to mi bardzo smutno. Zawsze chciałam mieć małą różnicę wieku pomiędzy dziećmi. Marzyłam o dwóch latach różnicy rocznikowo. Został tylko kolejny cykl bo potem już będzie rocznik 2022.
    Nie wiem co robić, czy coś suplementować, czy zrobić jakieś badania, czy odstawić małego... Przecież nie ma pewności czy to coś da

    https://ovufriend.pl/wykres,ce5b54ce7246b7e383e1a71a090364df.html

    Staramy się o drugiego maluszka, karmiąc starszaka.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2021, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że marzysz o dzidziusiu jeszcze w tym roku tak samo jak ja. Jeśli to Cię chociaż troszkę pocieszy to zostały jeszcze 2 cykle w tym roku. Marcowe pozytywy rodzą w listopadzie, a kwietniowe w grudniu więc jest dla nas szansa!
    Jak będzie później to tez ciążę biorę bez zastanowienia!

    Natalia może zwieksz ilość przyjmowanego niepokalanka?
    Masz pewność, że Twoje cykle są owulacyjne?
    Jak długo staracie się o kolejne maluchy?

  • Natalia1992 Autorytet
    Postów: 510 250

    Wysłany: 11 lutego 2021, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dość długie cykle więc kwietniowy pozytyw rodziłby się raczej już w 2022 :p wydaje mi się że owulację mam, testy ładnie wychodzą i potem zawsze wzrasta temperatura. Niepokalanka chyba muszę odłożyć bo już go długo biorę. To jest nasz 5 cykl starań. W pierwszej ciąży udało się dopiero w 7 cyklu staran wiec u mnie tak chyba musi być. Pocieszające jest to że moje cykle po porodzie wyglądają coraz lepiej.

    https://ovufriend.pl/wykres,ce5b54ce7246b7e383e1a71a090364df.html

    Staramy się o drugiego maluszka, karmiąc starszaka.
  • Anulka1992 Autorytet
    Postów: 526 294

    Wysłany: 11 lutego 2021, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo marzyłam żeby urodzić jeszcze w tym roku☹️ i o małej różnicy wieku między dziećmi
    .. może los się do nas uśmiechnie dziewczyny... Jeszcze mamy 2 cykle! Trzeba się pozytywnie nastawić choć wiem że to nie proste. NAtalia może to jeszcze nic przesadzonego u ciebie? A nawet gdyby może poczytaj o tym NAC skoro nie możesz już niepokalanka? Just ja też czytałam o tym niepokalanku. Ile tabletek dziennie będziesz brać? Z jakiej firmy zamówiłaś?

‹‹ 236 237 238 239 240 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ