X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 30 marca 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzisz Samara szkoda ze się nie zapytałam tutaj was wcześniej jakoś mi się udało w 4 aptece z rzędu wyprosic babka policzyla podwójnie (powiedziała że odda jak przyniosę recepte) ważne że się udało ;)

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny właśnie wracam do domu po wizycie, udało mi się wcześniej wejść. Clo działa mam 3 piękne pęcherzyki :-D jupiii ogólnie to niby 4 ale z tego jeden jest za mały i lekarz powiedział że nic z niego nie będzie. Więc nie licząc go mam 3, z prawego jajnika 1 i z lewego 2 :-) z lewego!!! Z niego nigdy nic nie było a teraz dwa dorodne łaaa... cieszę się jak głupia wybaczcie ;-)

    Posok82, Caro, magdzia26, calanthe, ladybag, Marteczka93, Samara lubią tę wiadomość

  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 30 marca 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusias wrote:
    Myszkaka chodzisz na nfz do lekarza, czy prywatnie? Jeśli mogę zapytać ile masz lat. Wiele z nas tu robiła wiele badań sama z siebie, jeśli chesz mogę Ci podac listę jaką mi poradzono do zrobienia. Nie przejmuj się, tylko weź sprawy w swoje ręce a najlepiej zmień lekarza...Ja mam dziwną ginkę, ale jest dobra w leczeniu i konkretna w działaniu. A od jednego usłyszałam, ze moje TSH powyżej normy jest...w NORMIE :)Hee, od razu zmieniłam doktora :) Tej u której jestem wprost powiedziałam że mam 34 lata i staram się już rok i bardzo zależy mi na czasie, który goni :)

    Hej,
    w lutym skończyłam 29 lat, staramy się o pierwsze dziecko, w sierpniu zeszłego roku byłam w ciąży biochemicznej, po niej zaczęliśmy próby od października.
    Mam abonament w lux medzie i do obecnego ginekologa chodzę od kilku lat, co roku na rutynowe badania. Nie byłam nim nigdy zachwycona więc w zeszłym miesiącu znalazłam sobie inną lekarkę przez "znany lekarz", zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, dużo rozmawiałyśmy, zrobiła monitoring cyklu żeby potwierdzić owulację, ale uznała że wg niej należy mnie zostawić w spokoju i że mam się zgłosić dopiero jak nie zajdę przez kolejne 7 miesięcy. Wcześniej plamienia i ból piersi od owulacji uważałam za coś normalnego, bo mam tak od zawsze i nie wpadłam na pomysł żeby jej o tym powiedzieć. Dopiero wczoraj na tym forum znalazłam wątek, który dał mi do myślenia jeśli chodzi o takie moje objawy. Jako, że do tego "luxmedowego" lekarza byłam zapisana już dwa miesiące temu to stwierdziłam, że pójdę i zobaczę co on mi powie, no i jak zwykle nie odezwał się do mnie prawie w ogóle i dał tylko to jedno skierowanie.
    Jeśli możesz to proszę podaj listę badań, które robiłaś :)

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 30 marca 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Hej dziewczyny właśnie wracam do domu po wizycie, udało mi się wcześniej wejść. Clo działa mam 3 piękne pęcherzyki :-D jupiii ogólnie to niby 4 ale z tego jeden jest za mały i lekarz powiedział że nic z niego nie będzie. Więc nie licząc go mam 3, z prawego jajnika 1 i z lewego 2 :-) z lewego!!! Z niego nigdy nic nie było a teraz dwa dorodne łaaa... cieszę się jak głupia wybaczcie ;-)


    Aaaaaaaaaa! <3 <3 <3
    Ale się cieszę, że Clo tak ładnie zadziałało :* To co teraz dalej? Pregnyl na pęknięcie tak jak u Anusias? Ajajaja, ale emocje będą :-)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 30 marca 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wieści Karola :)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 30 marca 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Hej dziewczyny właśnie wracam do domu po wizycie, udało mi się wcześniej wejść. Clo działa mam 3 piękne pęcherzyki :-D jupiii ogólnie to niby 4 ale z tego jeden jest za mały i lekarz powiedział że nic z niego nie będzie. Więc nie licząc go mam 3, z prawego jajnika 1 i z lewego 2 :-) z lewego!!! Z niego nigdy nic nie było a teraz dwa dorodne łaaa... cieszę się jak głupia wybaczcie ;-)

    to wspaniale, super wiadomosc.. ja na samym clo wyprodukowalam 2 pecherzyki a na clo i zastrzyku az 5 :) powodzenia.. bedziesz podchodzic do iui?

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro wrote:
    Aaaaaaaaaa! <3 <3 <3
    Ale się cieszę, że Clo tak ładnie zadziałało :* To co teraz dalej? Pregnyl na pęknięcie tak jak u Anusias? Ajajaja, ale emocje będą :-)


    Caro <3 :D cieszę się ale nie wiem jak to się potoczy dalej (oby dobrze) zastrzyku nie dostanę. Lekarz liczy że skoro tak ładnie zareagowałam na Clo to same pękną życzył mi powodzenia bo pęcherzyki są spore. Z prawego 17mm a z lewego 17mm i 21mm :) miejmy nadzieję że tak też się stanie.

    Caro, Marteczka93 lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 30 marca 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    O widzisz Samara szkoda ze się nie zapytałam tutaj was wcześniej jakoś mi się udało w 4 aptece z rzędu wyprosic babka policzyla podwójnie (powiedziała że odda jak przyniosę recepte) ważne że się udało ;)

    TO SUPER.. dobrze ze masz ten lek :)

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 30 marca 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaka powiem Ci jedno.. Spierdzielaj od tego lekarza ino szybko. Nie ma co tracić czasu na jakiegoś konowała. Tak uważam ;-) Sama przeszłam kilku ginów. Taka wybredna jestem. Zresztą ja sama zaczęłam się badać, bo mam wrażenie że wiedziałam więcej dzięki wujkowi google i dziewczynom z forum niż taki palanciak siedzący za biurkiem i pierdzący w stołek paplający mi pierdoły typy "statystyczna para stara się bla bla bla". Mam to w doopie. Ja nie jestem statystyczną parą! Noo i tak szukałam, szukałam i coś tam sama wynalazłam i trochę Małża i siebie suplementowałam. I cykle miałam idealne 28dniowe, owulacje ideolo w 14dc a ciążuni nie było. A jak owu obstawiona była serduchami na kilka dni przed i po to się nie udawało. Trzy razy, te trzy razy kiedy się udało czas pomiędzy owu a serduchem wynosił conajmniej trzy dni. No i bądź tu mądry. Ale podejrzewam, że gdyby nie upór i trucie doopy sytuacja by się potoczyła zupełnie inaczej. Niekoniecznie dobrze.

    Także działaj! Działaj! Zacznij od tarczycy, cały panel - tsh, ft3, ft4, antyTG, antyTPO, prolaktyna, progesteron 7 dni po owu. Zobaczmy co tam wyjdzie.

    Karolina2787, myszkaka lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    to wspaniale, super wiadomosc.. ja na samym clo wyprodukowalam 2 pecherzyki a na clo i zastrzyku az 5 :) powodzenia.. bedziesz podchodzic do iui?


    Ja naturalnie się staram nie podchodzę do iui :) na monitoringach okazało się że nie mam owulacji dlatego też stymulowałam się z Clo w tym cyklu i stąd radość że tyle pęcherzyków jest no i liczę na to że na dniach pękną ^_^

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 30 marca 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Ja naturalnie się staram nie podchodzę do iui :) na monitoringach okazało się że nie mam owulacji dlatego też stymulowałam się z Clo w tym cyklu i stąd radość że tyle pęcherzyków jest no i liczę na to że na dniach pękną ^_^

    ja zawsze dostawalam na pekniecie pecherzykow bo nie wiadomo nigdy..a przynajmniej bylam wtedy pewna ze pekly :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 30 marca 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Caro <3 :D cieszę się ale nie wiem jak to się potoczy dalej (oby dobrze) zastrzyku nie dostanę. Lekarz liczy że skoro tak ładnie zareagowałam na Clo to same pękną życzył mi powodzenia bo pęcherzyki są spore. Z prawego 17mm a z lewego 17mm i 21mm :) miejmy nadzieję że tak też się stanie.

    Kurde!! Ja to będę zaciskać kciuki u rąk i u stóp i powiem, żeby Kłębek też zacisnął :-P Niech sobie naturalnie pękną a piękny i dordny plemnior niech się tam w niego wgryza i tworzy nowa historię:*

    Karolina2787, ladybag, magdzia26 lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • Nula30 Ekspertka
    Postów: 286 75

    Wysłany: 30 marca 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, to mój pierwszy (właściwie drugi dzisiaj) post na forum. Ze mną wszystko ok, okazało się, że u męża nieciekawie. Zmartwiłam się...
    Staramy się od pół roku. U mnie wszystko jak w zegarku, wyniki książkowe. Sprawdziliśmy męża i niestety nie jest kolorowo :(

    Pozdrawiam

    rfxg43r8qq0glx30.png
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 30 marca 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaka wrote:
    Wyszłam właśnie od ginekologa, zdenerwowałam się :-/ jak mu powiedziałam, że już mija pół roku i się nie udaje, że mam te plamienia i bóle piersi i okres nieregularny od czasu ciąży biochemicznej to mnie zbadał i dał skierowanie tylko na prolaktynę i prolaktynę po obciążeniu. Później spytał czy się staramy.. No lol, przecież mu powiedziałam że tak!! I czy wspolzyjemy bez zabezpieczenia, no kretyn. Jak spytałam o inne hormony to powiedział że jestem zdrową kobietą i on nie widzi podstaw. No faktycznie, chyba to widzi po oczach skoro nie zlecił innych badań.
    proponuje zmianę lekarza..
    Karolina2787 wrote:
    Hej dziewczyny właśnie wracam do domu po wizycie, udało mi się wcześniej wejść. Clo działa mam 3 piękne pęcherzyki :-D jupiii ogólnie to niby 4 ale z tego jeden jest za mały i lekarz powiedział że nic z niego nie będzie. Więc nie licząc go mam 3, z prawego jajnika 1 i z lewego 2 :-) z lewego!!! Z niego nigdy nic nie było a teraz dwa dorodne łaaa... cieszę się jak głupia wybaczcie ;-)

    Bardzo się cieszę :) Oby tak dalej :)
    To teraz w wikend przywiąż męża do łózka i nie wypuszczaj :D

    Pff już dzisiaj przywiąż - niech jutro wolne weźmie :P

    Karolina2787, magdzia26 lubią tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 30 marca 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro wrote:
    Kurde!! Ja to będę zaciskać kciuki u rąk i u stóp i powiem, żeby Kłębek też zacisnął :-P Niech sobie naturalnie pękną a piękny i dordny plemnior niech się tam w niego wgryza i tworzy nowa historię:*

    Ty to tak ładnie i obrazowo piszesz - lubię czytać Twojeposty, zawsze mi się pyszczek uśmiecha :D

    Karolina2787, Caro lubią tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn ja pierwszy cykl z Clo i zapewne lekarz chce sprawdzić czy Clo wystarczy, jeśli się nie uda teraz to pewno w drugim cyklu zastrzyk będzie ale chce wierzyć że teraz będzie dobrze ;)

    Caro Dziękuję Ci yhyh Wam kochani :D <3 <3 oby było właśnie tak jak mówisz :-*

    magdzia26, Caro lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nula30 wrote:
    Witajcie, to mój pierwszy (właściwie drugi dzisiaj) post na forum. Ze mną wszystko ok, okazało się, że u męża nieciekawie. Zmartwiłam się...
    Staramy się od pół roku. U mnie wszystko jak w zegarku, wyniki książkowe. Sprawdziliśmy męża i niestety nie jest kolorowo :(

    Pozdrawiam


    Nula ja Ciebie już tu witałam raz ale zniknęłaś ;) Witam ponownie i nie znikaj już, zostań z nami. Co tam u męża wyszło nie tak?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybag już się wykąpałam ;) hihi czekam na mego rumaka :D ginek w końcu zalecił co drugi dzień więc działamy.

    Bo Caro to jest tak pozytywna dziewoja że ojej :D Ona zawsze potrafi rozbawić a nawet nie wie kiedy hehe i dobrą radę udzieli, a silna babka z niej jak cholera! Caro for You BiG Hug <3 podwójny co by kłębuszek poczuł że dla niego <3 ;)

    ladybag, Caro lubią tę wiadomość

  • Nula30 Ekspertka
    Postów: 286 75

    Wysłany: 30 marca 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za miłe powitanie - jest mi mega ciężko, ale wiem, że nie jestem tu sama.

    Oto nasze wyniki:
    Upłynnienie : 40 min
    Objętość : 5,3
    Lepkość : 8
    pH: 8,4
    Koncentracja : 10 mln/ml
    Ruch postępowy : 14
    Ruch całkowity : 36
    Brak ruchu: 64
    Całkowita liczba w ejakulacie: 53 mln
    WBC : 0
    Morfologia : 3% :(:(
    Żywe plemniki : 45 %
    Aglutynacja: 0

    Nie wiem co mam teraz robić, dokąd iść... od czego zacząć. Będę wdzięczna za każdą wskazówkę.

    Pozdrawiam!

    rfxg43r8qq0glx30.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nula nie jest tak źle jak myślisz :) Powiem Ci że mój robił ostatnio badanie nasienia i wyszło lepiej niż wcześniej. Fakt że nie jest idealnie i też się martwię ale my mamy żylaki powrózka i o dziwo wyniki się poprawiły nie wiem jakim cudem. Nasienie idzie poprawić faszeruj swojego suplami nam gin polecił Fertilman plus. Twój był u urologa?

‹‹ 1016 1017 1018 1019 1020 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ