X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    No to może dziś czy jutro podskocz do niej i zapytaj co i jak, jakaś babka na pewno Cię wpuści przed siebie na chwilę :-)


    Szukałam w necie gina na piątek/ sobotę i dupa. pierwsze terminy na czwartek po świętach. Tak zrobię Karolina dla Świętego spokoju i czystego sumienia podjadę dziś i zapytam. A powiedz, jak Twoje samopoczucie?

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusias - wydaje mi się, że ten pregnyl to zbyt szybko Ci ta ginka podaje. Pęcherzyk musi mieć minimum 18 mm.

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusias to daj znać czy się udało załatwić :-) a ja się czuję normalnie jak przed każdą @ zaczynają boleć piersi i też myślę że ten cykl będzie nieudany :-\

  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samara wrote:
    Anusias - wydaje mi się, że ten pregnyl to zbyt szybko Ci ta ginka podaje. Pęcherzyk musi mieć minimum 18 mm.

    Ostatnio dostałam jak miałam 21 mm i powiedziała, ze od nowego cyklu ma być zastrzyk jak 17-18 mm. Zobaczymy co w ogóle dzisiaj powie..

    Karolina2787 wiele dziewczyn czuję się jak na okres a "tu ciach bam" przez 9 m-cy okresu nie ma, więc to nic nie znaczy :) Niestety trzeba cierpliwie czekać i nie rób tego błędu co ja i nie testuj za szybko, 16sty już niedługo a ja trzymam kciuki mocno mocno mocno :D

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusias bardzo mi przykro że @ przylazla :/ oby zajączek przyniósł Ci piękny prezencik :*
    Śnieżka nie przejmuj się glupimi komentarzami wiem jak to jest ja też to przechodziłam i wcale to ze mam juz jedno dzicko nie powstrzymalo głupich tekstow... ważne że masz plan działania oby leki i dieta przyniosły szybkie efekty :)
    Karolajna Ty wiesz Ja, Yoselyn i Calanthe czekamy ;) ps. Pierwszym objawem ciąży są takie objawy jak na @ więc wiesz...
    Gaduaa powodzenia na wizycie w czwartek ja za 24h mam nadzieję zobaczę pierwszy raz swoją kijanke <3
    Ona my z mężem też jakoś nie byliśmy "koscielni" ale ostatnio staramy się być w niedzielę w kościele jakąś taką potrzebę poczulismy ale powiem z 2,5 latkiem nie jest to proste :P wczoraj kościół zamiatal palma a później swiecil nią wszystkich przed nami i za nami w ławkach :D
    Ladybag, Samara, myszkaka witajcie :)
    Caro gdzie Ty kobieto zaginelas odzywaj się tu szybko do nas :*

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusias i Magdzie Dzięki dziewczyny bardzo bym chciała żeby w końcu się udało :)

    Anusias jak już będziesz miała jakieś wiadomości to kliknij co i jak. Ja chciałam zatestować w piątek bo będzie to mój 13dpo już.

    Magdzia wiem, wiem i liczę że tym razem to nie będą objawy na @ ;) a no i my też chcemy zobaczyć Twoją kijankę :D i to bardzo

    magdzia26 lubi tę wiadomość

  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    Jestem, jestem. Miło, że pytacie :** Gaduu mnie ściągła :*
    Plamienia o dziwo nagle dzisiaj odpuściły. Ale nie zapeszam, bo już raz tak było. W ogóle nawet dzisiaj sobie po domu trochę więcej pochodziłam, ale tak to leżę. Nic nowego :-P

    magdzia oo widzisz, wizyta już jutro! I jaka beta cudna! Będę trzymać mocno kciuki <3 Na która godzinę się wybierasz?

    Sniezka no to najważniejsze, że są leki. Ja też dostałam na starcie Letrox 50mg. Teraz jak zaczniesz je brać to za jakiś czas skontroluj jak się wyniki mają i mam nadzieję, że będzie cacy :-) A rodzinką i całym otoczeniem się nie przejmuj. Chyba każda z Nas ma taki "epizod" w swoim życiu z cyklu "wścibskie gadanie".

    Karola oj tam, ból piersi to akurat może być odpowiedzialny i za jedno i za drugie więc proszę mi tu nie przesądzać o niczym tylko ładnie wysikać dwie kreseczki na Zajączka :* ;-)

    Anusias ehh.. Głupia @. Kurde chciałabym Ci coś doradzić, ale nie mam pojęcia co do tego clo i całej stymulacji. Mam nadzieję, że uda Ci się bynajmniej jakoś dogonie dogadać z jakimś ginem.

    calanthe jak u Ciebie? Jak się czujesz?

    Ona ja też zawsze miałam większe ciągoty do słodkiego niż normalny człowiek hehe :-) A teraz o dziwo, słodycze dla mnie nie istnieją. A co do ćwiczeń to może jakbyś wybrała się na siłownię i pogadała z jakimś trenerem to dostosowałby Ci jakieś ćwiczenia na te partie gdzie byś chciała zrzucić tu i ówdzie :-)

    Ogólnie chyba muszę źle wyglądać :-P Moj tata był wczoraj u Nas i coś tam załatwiał z Małżem, a dzisiaj dzwoni do mnie mojamama z paniką, jak się czuję, bo tata jej powiedział że jakaś taka blada i chuda jestem heheh ;-) Kochani Rodzice <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2017, 19:28

    magdzia26, Karolina2787 lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro :) Bardzo się cieszę że plamienia ustały i niech więcej się już nie pokazują żeby mamci nie denerwować. Wiesz z tym wyglądem to może na dziewczynkę tak? ;) hę? Wiesz, mała urodę mamie zabiera się mówi hihi Buziole dla Was kochana i odzywaj się czasem tu do nas <3

    magdzia26, Caro lubią tę wiadomość

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:27

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro no oby juz tak pozostało kochana co byś nie musiała się stresować :*
    Wizyta o 16:30 zamiast się cieszyć to boje się przeraźliwie jakbym co najmniej do dentysty szła na wyrwanie zęba...ehhh nie wiem mam nadzieję że będzie dobrze

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:27

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Calanthe <3

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 10 kwietnia 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, podpowie mi któraś? :-( przeszukałam całe "pytania i odpowiedzi" i nadal nie wiem kiedy mogę się spodziewać że zaraz będzie owulacja, patrząc na wykres temperatury. Bo jak tempka mi skoczy to rozumiem, że to pokazuje że już była, a trzeba trafić z serduszkowaniem przed.
    myszkaka wrote:
    Witam się z rana :)



    Od tego cyklu zaczęłam codziennie mierzyć temperaturę, powiedzcie, jak się zorientować że owulacja będzie? No bo jak mi nagle wzrośnie temperatura to znaczy, że już była, więc generalnie za późno taka informacja.

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, ginka stwierdziła, ze nie można stymulować Clo i pregnylem bez monitoringu, tym bardziej, że ja mam bóle jajników i powinnam sprawdzić ponownie, czy na pewno wszystkie jajka pękły. Miała usg i niby ten jeden, który był pękł, ale ginka mówiła, że czasami jakiś się uchowa i trzeba skontrolować. Ja na dodatek parę dni temu dostałam grzybicy, ponieważ brałam 3 antybiotyki na żeby i może podbrzusze boli mnie od tej grzybicy. Miałyście bóle podbrzusza, jak Was grzyb dopadł? Nawet leczenie na grzyba nie dokończyłam, bo przecież mój okres przylazł wcześniej niż powinien, dupek :( W czwartek chce się wbić jeszcze do niej na usg to 5 dc i pewnie będę miała jeszcze @ ale nie chcę przez okres świat się martwić czy mam torbielki, czy nie i wolałbym wiedzieć. Myślicie, ze 5 dc to już powinno być widać, czy popękały wszystkie pęcherzyki, czy nie i lepiej poczekać na po okresie?

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaka chyba po temperaturze nie da się poznać czy zbliża się owu bardziej ja potwierdzasz że już była... o zbliżającej się owu może świadczyć śluz plodny oraz badanie szyjki ewentualnie testy owu ale one na 100% też nie są wiarygodne...

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Śnieżka90 Autorytet
    Postów: 1091 836

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    Mnie choroba dopadła- chce płuca wypluć dziś do lekarza...
    Trwa u mnie remont wiec okres nerwowy - małżowina się denerwuje, ja się denerwuje- razem się wnerwiamy :D

    Anusias- będzie dobrze! I zapewne nic tak się nigdzie nie kryje.
    Madzia- nie denerwuj się :D

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    Śnieżka
    Aniołek- 10 tc [*] 2019
    Aniołek- 7 tc [*]2021
    Aniołek- cb 2022
    Starania od 08.2016

    I dla Nas zaświeci słońce...
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusias niestety nie pomogę ale myślę że ginka wie co robi i może faktycznie lepiej nie ryzykować bez monitoringu...
    Śnieżka zdrówka życzę :*

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :*

    Karola noo może i tak być z tą "urodą", ale poza tym to np smaczki mam zupełnie odwrotnie - tylko konkrety, pomidory na tony, serki, twarogi i wszystko co kwaśne i słone hehe :-P Poczekamy, zobaczymy <3

    magdzia huhu to dziś :-) Spotkanie z Fasolinką. Napewno będzie już pięknie biło serduszko <3 Już od rana ponawiam trzymanie kciuków!

    calanthe bardzo się cieszę, że u Ciebie ok :-) A jak czujesz inne objawy niż ostatnio to też właściwie dobrze. Ale Ci się udało z tym urlopem! Idealnie :-) Przynajmniej sobie na spokojnie zadbasz o Was. A do kiedy masz urlop?

    myszkaka no z tą owu to jest tak, że trzeba to "wyczaić" na własnym organizmie. Zazwyczaj jest spadek przed owu a potem na drugi dzień skok. Ale bywało i tak że niektóre dziewczyny nie miały bardzo widocznego spadku i skoku. Musisz sumiennie zapisywać tempke na wykresie i mierzyć zawsze o tej samej godzinie. Jak dodatkowo zaczniesz robić testy owu to na początku też pomogą Ci rozpoznać kiedy "idzie" owu :-)

    Anusias dla pewności możesz się do ginki, bo po co masz się na zapas denerwować. Mnie grzybek nigdy jeszcze nie dopadł więc nie pomogę co do tych bóli podbrzusza..

    Śnieżka uuu zdrówka życzę! Toż Cię choróbsko na Święta złapało :-/ A z remontami tak bywa że to nerwowy czas heheh ;-) Tak z ciekawości, Ty jesteś rocznik 90?

    Malinka Monia Marteczka co u Was moje Drogie? :-)

    veritaserum Yoselyn gdzie Was wywiało? ;-)

    Posok Nats jak tam Maminy? :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2017, 08:48

    calanthe, magdzia26, Posok82 lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:27

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:27

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
‹‹ 1034 1035 1036 1037 1038 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ