X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Śnieżka90 Autorytet
    Postów: 1091 836

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie z Jastrzębia obok Rybnika.

    Śnieżka
    Aniołek- 10 tc [*] 2019
    Aniołek- 7 tc [*]2021
    Aniołek- cb 2022
    Starania od 08.2016

    I dla Nas zaświeci słońce...
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calanthe wrote:
    Faktycznie spora rozbieżność 24-39 i ciężko powiedzieć co i jak... Jeno co to żeby wykres był miarodajny musiałabyś raczej mierzyć tempke o stałej porze. Miewasz jeszcze jakieś objawy mogące wskazywać na zbliżającą się owu?

    Na chwilę obecną tak jak radzi Magdzia spróbować siemię lniane i pić dużo wody, może śluz się poprawi :) aaa i moje zalecenie, dużo serduszkować niech wióry lecą! :D

    Niestety nie miałam nigdy innych objawów niż śluz, a teraz i on jakby go nie było. Ale myślę, że dzięki temu że się przebadałam i mam leki to się poprawi :)
    No w zasadzie w tygodniu po okresie to serduszkujemy co drugi dzień :D Czasem dwa dni pod rząd. Chociaż też mi się wydaje, że przez podwyższoną prolaktynę miałam mniejszą ochotę, ale liczę na to że bromergon pomoże :D

    Mój mąż jest ze Śląska, jedziemy na Święta w tym roku.

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siema ja was z krzaczorów podczytuję :) ostatnio młody jest marudny więc chyba zaczynam padać na pysk :) a wiecie że jutro minie miesiąc od porodu - nie mogę uwierzyć że to już tyle :)

    Gratuluję nowych ciąż :) i witam nowe koleżanki :)

    calanthe lubi tę wiadomość

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju Posok to już miesiąc? A nie wiem, czemu mi się wkręciło, że z tydzień.

    My ogólnie mamy bardzo minimalistyczne podejście do wyposażania mieszkania więc większego problemu nie było. Mamy co prawda kupiony dom, ale nie planujemy w nim mieszkać, ponieważ obecnie zajmują go moi teściowie, wiec zamiast tych 200 m wolę swoje 30 m + święty spokój.

    W przyszłym roku planujemy sprzedać mieszkanie i zacząć budować nasz mały domek. Jakoś przepękamy. Wszystkich też uprzedziliśmy, że żadnych pierdół nie mają nam kupować, bo nie mamy na nie miejsca.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2017, 15:41

    Posok82 lubi tę wiadomość

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rana :-)

    Posok gratulacje jak to zlecialo! Jak się czuje młoda mama ? :-P jak dzidzia ?

    Samara mam podobnie 30 m ciasne ale przytulne tyle że u mnie graciarnia:-P chciałabym wszystko a mieszkanie za małe- jednak wszystko przedemna i zmiana ciągle w planach :-)

    Caro no ja ogólnie to mogę nie jeść słodyczy:-P i w sumie od zawsze tak miałam ale nutella to już inna bajka :-P

    Karolina 4 dni do testu trzymam kciuki <3

    Słyszeliście o kalendarzu ksiezycowym? Mówią że księżyc to symbol płodności, sprawdziłam według jakiejś tam teorii i Cholera wszystko się zgodzilo przynajmniej na ten miesiąc a mianowicie sprawdzanie sobie swoją datę urodzenia w kalendarzu ksiezycowym ile dni wtedy było do nowiu czy pełni potem obliczacie bieżące miesiące u mnie wyszło 5 dni do pełni i w tym miesiącu pokazało że najbardziej płodnych mój dzień to 11dc czyli wczoraj i co ? Miałam wczoraj owulacje ! Co prawda nie potwierdzona ale bolał mnie lewy jajnik właśnie jak na owu ...
    Kolejny miesiąc przypada mi 10dc według kalendarza wtedy będzie 4.06 i 5 dni przed pełnią no ciekawe :-)

    Posok82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde miesiąc zgubilam:-P Maj u mnie wypada 9.05 :-P

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:45

    Posok82 lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie mam mieszane uczucia nie wiem sama co mam myśleć po tej wizycie... mam wrażenie że lekarz nie powiedział mi wszystkiego bo też bardzo wymijajaco odpowiadał jak o coś pytałam... długo nie mógł znaleźć zarodka niby znalazł ale stwierdził że jest mocno wklejony w miesien... powiedzial że jak jestem na wychowawczym to na razie lepiej nie wypisywać zwolnienia (bo chcialam) i że poczekamy z tym do 10 tc aż będzie wszystko bardziej pewne...

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/defc765ce85a.jpg

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:46

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizyta 9 maja (wtedy będzie skończony 10tc) ale umówiłam się na przyszły tydzień do innego gina na samo usg... jeszcze zaniepokoilo mnie to na co zwrócił uwagę że szyjka macicy jest miękka a w ciąży powinna być długa twarda i zamknięta :/ dużo niedomówień...

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:46

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ten co byłam wczoraj to miałam u niego ciąże prowadzić chodzę do niego już od jakiegoś czasu

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    calanthe zgadzam się, my tu wszystkie jesteśmy hot 18nastkami (^.^) heheh.

    Sniezka ja jestem rocznik 89'. I napewno nie czuję się na tyle lat ile mam, a już napewno się tak nie zachowuje. Heh stosownie do wieku haha :-P Ale w tym wszystki właśnie o to chodzi :-)

    myszkaka wiesz ja nawet w weekend miałam budzik ustawiony na 6:30 i sumiennie się budziłam, termometr w dziób i spowrotem spać ;-) I jak masz taką rozbieżność to może warto spróbować testów owu? Robiłaś kiedyś? A właśnie olej z wiesiołka np z firmy GAL jest dobry na śluz.

    Ona noo tak była wczoraj pełnia! I wszystko tak się złożyło? Hmm ciekawe, też czytałam kiedyś o tym kalendarzu. Trzeba skorzystać z każdej możliwości która przybliża do szczęścia :-) A nuttela to dobra dobra. Kusi oj kusi :-P

    Posok noo zleciał ten czas. Pędzi jak szalony heh. Mówisz że Maluch daje popalić? Oj charakterny jest po prostu heh ;-) Dużo siły dla Maminy!! Wpadaj częściej!

    Samara noo tak przy remoncie ciężko było o pakowanko :-) A 30m, ehh ważne że jest ciepło rodzinne i miłość a na ilu metrach to się nie liczy:-)

    magdzia no co Ty mówisz? Taki małomówny ten gin? Kurde noo dziwni ludzie. Ale wazne że jest zarodek! To jest pozytywne <3 Nie denerwuj się na zapasa Kochana. Nie ma co. Noo i jeżeli to Cię uspokoi to bardzo dobrze, że umówiłaś się do kogoś innego. Może bardziej kompetentny i rozmowny się trafi. A jak nie no to wychodz z gabinetu bez jasmych2 informacji. A teraz na spokojnie:* Stres Ci nie potrzebny..

    magdzia26, Posok82 lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro wrote:
    Hej Dziewczyny,

    myszkaka wiesz ja nawet w weekend miałam budzik ustawiony na 6:30 i sumiennie się budziłam, termometr w dziób i spowrotem spać ;-) I jak masz taką rozbieżność to może warto spróbować testów owu? Robiłaś kiedyś? A właśnie olej z wiesiołka np z firmy GAL jest dobry na śluz.

    Hej :)

    Robiłam w jednym cyklu. Niestety to był zabójca libido :P Jak wyszło, że trzeba działać to w ogóle nie miałam ochoty i wszystko na siłę "bo trzeba, bo test wyszedł", słaba sprawa. Takie coś może zabić całą przyjemność. Niestety zdaję sobie sprawę, że przy dłuższych staraniach po prostu jest mus i się już o przyjemności zbytnio nie myśli, tylko chce żeby się udało.

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:46

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calanthe wrote:
    Myszkaka oby Was ta starankowa rutyna nie dopadła, a jeśli już coś takiego będzie miało miejsce to warto coś zmienić i rozpalić ogień na nowo ;)

    Mam nadzieję, że nie zdąży dopaść :(
    Nie wiem, jak u Was ale szczerze mówiąc to jak mi lekarz mówi, że mamy cały cykl serduszkować co drugi dzień to ja wymiękam, nie mam aż takich potrzeb :D Może to ta prolaktyna wysoka i się to zmieni.. No ale nie wiem.

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam sie i ja.
    wróciliśmy przed chwilą z glukozy - ble :(
    Jak macie możliwość to faktycznie zabierajcie ze sobą cytrynę - jest o niebo lepiej...
    calanthe wrote:
    wiesz, nie chcę się wtrącać, ale po następnej wizycie może warto się nad nim zastanowić, ja nie mówię że masz od razu rezygnować, ale chyba warto wziąć poprawkę na niego ;) poza tym i tak będzie dobrze :)
    )

    Może miał gorszy dzień? a może nie?
    jeśli faktycznie tak się zachowuje to lepiej rozważyć lekarza który będzie prowadził ciążę bo w ciąży to dużo się ma wątpliwości więc lepiej mieć takiego który jest na każde zawołanie i odpowie wyczerpująco - w ciąży ma się tyle stresów, że wystarczy, nie tzreba się jeszcze stresowac małomównym ginem :P

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    Wizyta 9 maja (wtedy będzie skończony 10tc) ale umówiłam się na przyszły tydzień do innego gina na samo usg... jeszcze zaniepokoilo mnie to na co zwrócił uwagę że szyjka macicy jest miękka a w ciąży powinna być długa twarda i zamknięta :/ dużo niedomówień...


    Kochana, nic się nie martw, bardzo dobrze, że idziesz do innego na usg, i mam nadzieję, że rozwieje swoje wątpliwości, zapisz sobie nawet swoje pytania na kartce żeby nie zapomnieć i lekarze od tego są żeby nam odpowiadali na nasze pytania... Trzymam mocno kciuki a doktorkiem się nie przejmuj, ja swoją ginkę mam mega dziwną i jak coś dowali to tylko mnie dołuje, ale staram się nie przejmować. Walić dziada i uszy do góry :)

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    U nas święta szykują się nie wesołe..
    Dzisiaj dowiedzieliśmy sie, że babcia mojego męża zmarła i w piątek jest pogrzeb. Nie zdążyliśmy się z nią pożegnać.. :(

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
‹‹ 1036 1037 1038 1039 1040 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ