X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia wiem, że "nie denerwuj się" łatwo powiedzieć, a pewnie sama bym była maksymalnie spanikowana, ale spróbuj :) daj koniecznie znać po wizycie u gina

    Karolina życzę Ci, żeby to jednak nie były objawy na @ tylko fasolkowe :) po tak udanej produkcji jajeczek musi się udać :)

    ladybag też zawsze mi się podobają najdroższe rzeczy :D złośliwość

    A ja chyba serio się podświadomie stresuję, bo się kolejną noc budzę bez sensu :/ Sen taki czujny, patrzę na godzinę 4 rano, później 5:40 :/ a budzik na 6:20, no porażka :/ Nie wiem, czy to przez to mierzenie temperatury, czy o co chodzi :/ No i dziś aż 37 stopni, a to dopiero 9dc

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calanthe wiem ;-) ale po tylu nieudanych cyklach i kolejny @ nie będzie dla mnie zdziwieniem. Wiesz że pragnę z całych sił by było inaczej...

    Myszkaka byłoby wspaniale ech... nie nakręcam się na nic

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:46

    Karolina2787, Caro lubią tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calanthe a jak Ty się czujesz? Kiedy na betę lecisz?

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:46

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calanthe w takim razie bd czekać na pierwsze dobre wieści a na pewno wszystko dobrze i dzidzia rośnie zdrówka Wam życzę z całego serduszka ❤ :-)

    calanthe, magdzia26 lubią tę wiadomość

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:46

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczynki za wsparcie wg usg dzidzia rośnie, serduszko bije więc jest ok gin nie znalazł przyczyny plamienia

    Yoselyn82, calanthe, Caro, Marteczka93, ladybag, Posok82, Samara, myszkaka lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz Magdzia dzidzia silna i zdrowa :-) może jakieś naczynko się naruszyło i stąd plamienie. Najważniejsze że z dzidzią wszystko dobrze ❤

    magdzia26 lubi tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam dzis wizyte w klinice i pecherzyk ciazowy ma 8mm i jest juz ciałko żółte. Serduszka jeszcze nie bylo. Wszystko dobrze rosnie :)

    Karolina2787, calanthe, magdzia26, Caro, Marteczka93, Posok82, Samara, myszkaka lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    Dziękuję dziewczynki za wsparcie wg usg dzidzia rośnie, serduszko bije więc jest ok gin nie znalazł przyczyny plamienia

    super ze wszystko jest dobrze :)

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Hej dziewczyny

    Magdzia nie nerwuj na pewno będzie wszystko dobrze bo tak jak dziewczyny piszą, plamienia się zdarzają. Mocno kciukam za to że będzie ok i jak wrócisz to tak właśnie nam powiesz ❤

    Caro i Calanthe ogólnie czuję się typowo przed małpowo więc nie wiem czy coś z tego będzie jakoś w to wątpię :-\ chciałam zatestować jutro będzie to 13dc więc gdyby coś miało wyjść to chyba wyjdzie. Jednak nie liczę na to...

    kciukasy za 2 kreseczki :)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:47

    magdzia26, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry...m
    a więc no mamy syna.. na dowód wklejam Jego wielką , nie pozostawiającą wątpliwości antenkę ;) waży 580g, wszystkie wymiary zgadzają się z tygodniem ciąży ;) wszystko jest okey :) nawet pokazałem kawałek buźki także witam e-ciotki ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9df4775dbbe6.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3f7319bafa63.jpg

    Karolina2787, calanthe, Anusias, Caro, Marteczka93, magdzia26, Posok82, Samara lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gadi GRATULUJĘ piękny synek i cudowny widok :-D dużo, dużo zdrówka Wam życzę kochani ❤❤❤

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:47

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Madzia, moja mama miała do 4 go miesiąca krwawienia a nie plamienia i oto ja na świecie bez komplikacji od 34 lat :) nie martw się na zapas, chociaż wiem, że łatwo się mówi, myśl pozytywnie :)

    Gadua, piękny synuś, serdeczne gratulacje :) antenka, ze ho ho nie pozostawia wątpliwości, że CHŁOPIEC :D

    Gaduaaa, magdzia26 lubią tę wiadomość

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ladybag noo tak to jest z tymi dziecięcymi artykułami. I mam tu na myśli wszystko począwszy od lampki nocnej a skończywszy na półce ;-) Ceny zabójcze hehe. Mam nadzieję że zakupy będą udane :-)

    Karola jak Cię kopne w doopke to zobaczysz! Nie czarnowróżymy! Proszę jutro o zatestowanie, bo będę czekała na wieści od samego rana i proszę mi tu wysikać dwie kreseczki. Obojętnie jakie, mają być dwie :-P

    Ale w ogóle dzisiaj wizyt i dobrych wieści!

    Gaduua noo to chłopak! A jakie ładne ujecie buzi! Slicznosci <3 Ahh trzeba to przyjąć :-P Pamiętaj! Kolejna będzie dziewczyna! Cieszę się że wszystko ok, antenka na swoim miejscu a Mamina napewno spokojniejsza :*

    magdzia mam nadzieję, że i Ty spokojniejsza po wizycie u gina. Niech Maluszek sobie rośnie a Mamcia odpoczywa i już się nie denerwuje :*

    Yoselyn no pięknie u Was, pięknie! Niech Fasolinka dalej rośnie w siłę! Jak się w ogóle czujesz?

    calanthe bije od Ciebie spokój. To najważniejsze. I zostaniesz Moja Droga Matką Polką, zobaczysz :*

    Anusias co tam? Małpiszon trochę łaskawy czy daje popalić?

    Dzwoniłam dzisiaj do mojego Mastera Gina. Jutro idę do niego na 14:00 bo dzisiaj go nie ma :-)

    Gaduaaa, magdzia26, Karolina2787, calanthe lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem spokojniejsza, o stokroć spokojniejsza! Doktorek kazał przystopować z pracą .. mówi że nie powinna się macica tak stawiać no i łożysko na przedniej ścianie i mam uważać na nie.. poza tym okey.. szyjka długa, zamknięta :)

    Caro to kibicuje jutro :)

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Caro, dała popalić, ale już odchodzi dalekooo mam nadzieję :) Byłam na kontroli i nie mam żadnych torbieli, bedą mnie diagnozować pod względem endometriozy. Ten miesiąc bez dopalaczy spróbuję wykorzystać w celu zgubienia tych kilogramów, które nabrałam przez kuracje dupkiem itp.

    Daj znać co Master Gin powiedział na wizycie. P.S zazdraszczam Ci go :D

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
‹‹ 1038 1039 1040 1041 1042 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ