X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 19 maja 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.

    Ooo Posok się pojawiła :) Popieram Gadi, wrzuć fotkę i zdaj krótką relację z pierwszych dni :)

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 19 maja 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    Jezusie posok kupę lat! Opowiadaj i dawaj fote małego!
    Cos wygrzebię i pokaże naszego malego marude ale taraz mykam pod prysznic bo Przemuś zasnal i chwilka dla mnie

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 19 maja 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak wyglądał tuż po porodzie w szpitalnym ubranku:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cabd19460b06.jpg

    a tak po dwóch miesiącach ćwiczy rączki i podnoszenie główki:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a9a0e3db9d59.jpg

    a tutaj śpi na klacie tatusia:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b304337dbfb4.jpg

    Caro, zapachmalin, calanthe, Marteczka93, Karolina2787, magdzia26, veritaserum lubią tę wiadomość

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 19 maja 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to dzisiaj dzień powrotów chyba :D

    Posok - śliczny Synek! To już 2 miesiące?????

    Samara - jak się czujemy??

    Gadi, Caro, Calanthe, Ladybag, Ona29 i te, które pominęłam <3 <3 <3

    Posok82, Caro, zapachmalin, calanthe lubią tę wiadomość

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 19 maja 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    tak wyglądał tuż po porodzie w szpitalnym ubranku:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cabd19460b06.jpg

    a tak po dwóch miesiącach ćwiczy rączki i podnoszenie główki:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a9a0e3db9d59.jpg

    a tutaj śpi na klacie tatusia:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b304337dbfb4.jpg
    I jaaaaa <3

    Posok82 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 19 maja 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacie posok, to już dwa miesiące minęły? Kiedy? Mi się wydawało, że Ty dopiero co...

    Śliczny mały :)

    Posok82 lubi tę wiadomość

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 19 maja 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samara wrote:
    Dzień dobry.

    Ooo Posok się pojawiła :) Popieram Gadi, wrzuć fotkę i zdaj krótką relację z pierwszych dni :)
    Samara patrząc na Twój suwaczek to zaraz się przekonasz jak to jest po porodzie :)
    pierwsze dni były trudne bo trzeba samemu dojść do siebie a jednocześnie trzeba też rozpocząć rolę mamy :) teraz w sumie też nie jest łatwo, pewnie zależy od dziecka a nasz szkrab jest marudny i bardzo towarzyski, ciągle się siebie uczymy. Nie potrafię się jakoś zorganizować aby zająć się małym i jeszcze posprzątać i obiad zrobić mam nadzieję że to z czasem przyjdzie.
    Gadi podziwiam Cię zaraz będziesz miej trzeciego synka i Ty to wszystko ogarniasz:)

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 19 maja 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gadi to specjalistka, powinna nam tu wykład przeprowadzić: "jak urodzić trójkę i nie zwariować"...

    Ja się właśnie tego boję, że nie do końca będę w stanie zapanować nad sytuacją, a liczyć mogę tylko na siebie.
    Mąż z pracy nie może zrezygnować, rodziców mam daleko.

    zapachmalin lubi tę wiadomość

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 19 maja 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samara wrote:
    Gadi to specjalistka, powinna nam tu wykład przeprowadzić: "jak urodzić trójkę i nie zwariować"...

    Ja się właśnie tego boję, że nie do końca będę w stanie zapanować nad sytuacją, a liczyć mogę tylko na siebie.
    Mąż z pracy nie może zrezygnować, rodziców mam daleko.
    no to tak samo mamy ale wierzę damy radę po prostu nie które rzeczy trzeba odpuścić bo przy maleństwie się nie da być perfekcyjnym :)

    zapachmalin lubi tę wiadomość

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 19 maja 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok <3 przepiękny synek ;) <3

    Posok82 lubi tę wiadomość

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 19 maja 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samara a porod bedzie SN czy CC i planujecie razem rodzic?

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 19 maja 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina a jak Ty sie czujesz?

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 19 maja 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    Malina a jak Ty sie czujesz?

    Posok dziękuję nie narzekam. Lekkie mdłości, ale z reguły co jakiś czas przechodzą. Dzisiaj zaczęłam 9 tydzień. Byle do środy, wtedy mam wizytę ;) A potem do 9 czerwca bo wybieramy się na szybki weekend do pl. Jedziemy na mecz do Wawy w sobotę a w niedziele mamy chrzciny siostrzeńca na Śląsku. I w pon znów do de. Mam nadzieje, że groszek będzie się dobrze czuł, jak mama ^_^

    Posok82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok śliczny synuś <3 buźka tylko do całowania:-)

    Nie pamiętam ale ktoś pytał skąd domki 2 rok z rzędu Ci ż którymi jedziemy rezerwują z booking nie ma żadnych problemów
    Co do miejsc na miejscu- słyszałam/ czytałam że może być problem kiedyś Chorwacja aż tak popularna nie była a teraz ż racji tych tych krajów arabskich miejsca na Wakacje się zmniejszyły- to też zależy jak kogo stać oczywiście

    Caro wpisz mi proszę na 11.06 ;-)

    Karola ja nie doczytałam o tym że chcesz konto zamknąć i posłuchaj mnie zagroże Ci teraz- ANI MI SIĘ WAŻ
    Ja też jestem z tych co mi ciężko może po tylu latach już inaczej ale mimo wszystko gdzieś to tam w głowie siedzi musimy być twarde i tylko TYLKO myśleć pozytywnie tulam !!

    No u mnie nic się nie zmienia więcej pracy więc i nie mam czasu na rozmyślanie co będzie i jak będzie czy co się stanie ale jak już sobie o tym przypomnę to koniec ... zresztą myślę że kiedyś z czasem mi przejdzie ...

    Karolina2787, Posok82 lubią tę wiadomość

  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 19 maja 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    Samara a porod bedzie SN czy CC i planujecie razem rodzic?

    Poród SN, jak się uda, bo wiadomo, może być wszystko. W planach też miało być że wspólnie, ale mój mąż od 5:30 do ok. 18 jest niedostępny, bo pracuje na terenach gdzie nie ma zasięgu. Może więc się okazać, że jako ostatni dowie się o porodzie :P

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 19 maja 2017, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samara wrote:
    Poród SN, jak się uda, bo wiadomo, może być wszystko. W planach też miało być że wspólnie, ale mój mąż od 5:30 do ok. 18 jest niedostępny, bo pracuje na terenach gdzie nie ma zasięgu. Może więc się okazać, że jako ostatni dowie się o porodzie :P
    To życzę wspólnego porodu SN jednak fajnie jak ma się kogoś bliskiego na wyciągnięcie ręki

    Samara lubi tę wiadomość

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 19 maja 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Posok dziękuję nie narzekam. Lekkie mdłości, ale z reguły co jakiś czas przechodzą. Dzisiaj zaczęłam 9 tydzień. Byle do środy, wtedy mam wizytę ;) A potem do 9 czerwca bo wybieramy się na szybki weekend do pl. Jedziemy na mecz do Wawy w sobotę a w niedziele mamy chrzciny siostrzeńca na Śląsku. I w pon znów do de. Mam nadzieje, że groszek będzie się dobrze czuł, jak mama ^_^
    Do 9 czerwca jeszcze trochę to groszek dobrze sie u ciebie zadomowi, ale swoja drogą będziecie miec męczący weekend

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 19 maja 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlaśnie doczytałam że Karola chciala zlikwidowac konto-NIE WOLNO JA ZABRANIAM, ja wiem że Tobie też się uda <3

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 19 maja 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samara wrote:
    Gadi to specjalistka, powinna nam tu wykład przeprowadzić: "jak urodzić trójkę i nie zwariować"...

    Ja się właśnie tego boję, że nie do końca będę w stanie zapanować nad sytuacją, a liczyć mogę tylko na siebie.
    Mąż z pracy nie może zrezygnować, rodziców mam daleko.
    poczekaj, poczekaj.. jeszcze nie urodziłam.. kto wie czy nie zwariuje :D hahaha

    Posok82, Samara, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 19 maja 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    Do 9 czerwca jeszcze trochę to groszek dobrze sie u ciebie zadomowi, ale swoja drogą będziecie miec męczący weekend


    No tak wyszło ale ogólnie strasznie chciałam iść na ten mecz bo jeszcze nigdy nie byłam a potem z dwójką dzieci może nam się trochę organizacyjnie posypać wiec póki mogę. A chrzciny bo będzie małż chrzestnym więc nie wypada nie przyjechać. Ale spoko damy radę. A jakby coś to wiadomo odpuszczam i nie będę wariować. ;)

‹‹ 1066 1067 1068 1069 1070 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ