X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy plyn w macicy to to samo co plyn w zatocie douglasa?

    licze na to ze nie bede miala go w piatek na wizycie..albo mam nadzieje ze po @ nie bedzie go juz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2017, 21:50

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Zatoka Douglasa u kobiet znajduje się między tylną ścianą macicy, częścią nadpochwową szyjki macicy, sklepieniem tylnym pochwy a przednią ścianą odbytnicy."

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn my tu gadu gadu a Ty mów jak się wyjazd udał :)?

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    Yoselyn my tu gadu gadu a Ty mów jak się wyjazd udał :)?

    Bylo wspaniale..! piekne miasto na wodzie, goraco, mnostwo ludzi. Ale widoki super :) mialam caly czas piekna pogode, plywalismy tramwajami wodnymi :P i duzo chodzenia bylo

    magdzia26, Posok82, Karolina2787, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nadziejanacud Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://nadziejanacud.blog.pl/

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Bylo wspaniale..! piekne miasto na wodzie, goraco, mnostwo ludzi. Ale widoki super :) mialam caly czas piekna pogode, plywalismy tramwajami wodnymi :P i duzo chodzenia bylo
    Ale super :) hmmmmmm aż się rozmarzylam....

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:50

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :**

    Yoselyn wydaje mi się, że jak gin jakoś nic wielce nie powiedział to ten płyn to nic groźnego. Może ewakuuje się wraz z Małpiszonem. Ba! Ty po pięknych wakacjach jesteś!! :-) Ale Ci zazdroszczę takiego wyjazdu hihi. Widziałam Twój suwaczek dotyczący adopcji. To znaczy że już czekacie na ostateczne decyzje?

    magdzia ojj taak.. Kopniaczki. Chociaż Mała to wczoraj tak mi skopała pęcherz, że w pewnym momencie aż się zaczęłam zastanawiać czy napewno jest wszystko w porządku, bo miałam wrażenie że jakaś taka niespokojna jest. Także schizy na każdym etapie hehehehe :-P

    calanthe co Ty gadasz?? Taka nie miła ta lekarka?? Ojaaa współczuję.. No i co ona gada że przez brzuch nic nie widać.. Może jej się wzroku wytężać nie chciało. Najważniejsze, że z Maluszkiem wszystko dobrze :* I badania też napewno wyjdą w porządku. A kiedy teraz kolejna wizyta?

    Karola jak tam? :*

    Ona właśnie! Ty Cholerko! Zrobiłaś badania? :-D :-D

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:51

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calanthe dlatego ja właśnie nie chodzę na żadne badania na nfz :/
    Z takim podejściem lekarza całą ciążę chyba bym w stresie chodziła :/
    Tak samo jak ten magik co to raz (1 i ostatni) się wybrałam - nagadał bzdur, a potem jak zobaczył usg od mojego prowadzącego to jedyne na co było go stać to "no rzeczywiście" - ręce opadają ..

    Yoselyn z tym płynem to jak dziewczyny pisały - ja jak chodziłam na monitoring i był płyn na dnie macicy (w zatoce douglasa właśnie) to znaczyło, że właśnie dopiero co była owu. Także nie stresuj się na zapas :)

    Caro No właśnie jak Ty się czujesz?

    Lilith, Samara Cudne maluszki <3



    W ogóle ostatnio się dowiedziałam (Wy może jak samochodowe jesteście to dla Was to może oczywiste), że jak się wychodzi ze szpitala to trzeba mieć fotelik samochodowy :P
    No padłam po prostu.. nie ważne że ktoś nie ma auta - trzeba mieć i koniec :D
    I jak mam być szczera to nawet nie wiem czy bardziej mnie to drażni czy bawi ;)

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:51

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coś nie mogę się wbić w wasze rozmowy chyba zostanę cichym osobnikiem do czytania waszych historii:)

    Tosia80 lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybag tak sie mowi wsrod ciezarnych o tym foteliku ale np u mnie nawet nie wiedzieli jak malego zabralam przeciez jakbym mieszkala na przrciwko szpitala to po co mi fotelik juz predzej wozek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2017, 13:50

    ladybag lubi tę wiadomość

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    Ale super :) hmmmmmm aż się rozmarzylam....

    pojechalabym sobie jeszcze gdzies.. :) moze sie uda juz nie dlugo :)

    ladybag, Caro lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calanthe wrote:
    Ladybag cały czas chodzę prywatnie, ale mój gin na prenatalne dał mi skierowanie na NFZ. Myślę sobie dał, to biorę i skorzystam. Jak widać nieźle się przejechałam. Normalnie co do prowadzenia ciąży, nie zdecydowałabym się nigdy na NFZ, raz że prywatna opieka wydaje mi się dużo lepsza i przede wszystkim podejście lekarza jest zupełnie inne, a poza tym zdrowie dziecka jest najważniejsze. Choć wiadomo nie każdy prywatny jest aniołem i trzeba trafić na tego odpowiedniego co można mu zaufać :)

    Co do fotelika podejrzewam, że jeśli nie masz auta to powiedzą Ci że do taksówki potrzeba albo jak ktoś z rodzinki podjedzie :) bo przecież na plecy sobie go nie założysz :P


    No wiadomo Ci co prywatnie przyjmują też zdarzają się nie od parady ;)
    To samo w druga stronę, ale tak jak mówisz dziecko najważniejsze i nie odważyłabym się..

    Co do odebrania dziecka ze szpitala - no na plecy sobie nie założę :D ale równie dobrze mogłabym go włożyć w gondole i usiąść z nim na tylnym siedzeniu - w końcu kiedyś nie było fotelików i jakoś wszyscy żyją...
    Ba - ludzie jeżdżą wózkami w tramwajach i autobusach - zgroza ! jacy nieodpowiedzialni :D
    Posok82 wrote:
    Ladybag tak sie mowi wsrod ciezarnych o tym foteliku ale np u mnie nawet nie wiedzieli jak malego zabralam przeciez jakbym mieszkala na przrciwko szpitala to po co mi fotelik juz predzej wozek

    No dlatego dla mnie bzdura.. tyle, że jak w szpitalu o to spytałam to położna patrzyła na mnie jak na kosmitę bo przecież każdy ma samochód, a jak nie teraz to w końcu pewnie kupię więc fotelik i tak muszę mieć :D
    Że tez mi nikt nie powiedział jak starałam się o dziecko, że by je mieć trzeba mieć tez auto :P

    Posok82 lubi tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calanthe wrote:
    A u Ciebie jak? Jak się czujemy? Możesz już coś więcej wychodzić czy nadal w większości w domu?

    Ogólnie czuję się dobrze :-) Maluszek się wierci i nic więcej mi do szczęścia nie brakuje <3 Niestety jesteśmy uziemieni. Raczej tak pozostanie do końca. Wyjazdy do gina i może się skuszę kiedyś jechać do sklepu obejrzeć wózki. A tak to robię zakupy przez internet.. Potem sobie odbije to królewskie lenistwo heh.

    Klaudys oj tam, tu jest mnóstwo tematów, więc gdzieś możesz wskoczyć :-P

    ladybag no właściwie nawet nie myślałam jak to jest jak ktoś nie ma samochodu, noo ale dzizass Twoje dziecko? Twoje, to nawet se możesz bryczką albo konno je zawieźć do domu i nic nikomu do tego :-D ;-)

    Posok jakbym mieszkała na przeciwko szpitala, bo bym sobie prysła przez ulicę z Maluchem w ramionach heheheh ;-)

    ladybag, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ciocie :)
    Mam już 3.75 cm <3

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/72773c7663c0.jpg

    Karolina2787, Caro, Posok82, zapachmalin, magdzia26, ladybag, Gaduaaa lubią tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka93 wrote:
    Dzień dobry ciocie :)
    Mam już 3.75 cm <3

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/72773c7663c0.jpg


    Ale Ci zazdroszczę tej wizyty Kochana. Ja muszę się męczyć do 13 czerwca jeszcze. Mam nadzieję, że czekają na mnie dobre wiadomości. Za to ostatni czas mega pracowity bo moje największe szczęście (dotychczas :D) skończyło wczoraj 3 lata! Jak ten czas zaiwania. :D A poza tym wielkie pranie i prasowanie jak to przed wyjazdem bo w piątek do pl pooglądać naszych przystojniaków z reprezentacji na żywo :D *_*' <3


    Pozdrawiam Was Dziewczyny serdecznie, odpoczywajcie i cieszcie się słońcem! <3 ;)


    Ah i KOZAMONIA Kochana! Czekamy na info, kiedy testujesz? <3 Ściskam kciuki z całych sił!!! <3 ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2017, 21:13

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Ale Ci zazdroszczę tej wizyty Kochana. Ja muszę się męczyć do 13 czerwca jeszcze. Mam nadzieję, że czekają na mnie dobre wiadomości. Za to ostatni czas mega pracowity bo moje największe szczęście (dotychczas :D) skończyło wczoraj 3 lata! Jak ten czas zaiwania. :D A poza tym wielkie pranie i prasowanie jak to przed wyjazdem bo w piątek do pl pooglądać naszych przystojniaków z reprezentacji na żywo :D *_*' <3

    Na pewno będą same dobre wieści :)
    No ja dopiero następną wizytę mam 29 czerwca :D

    I widziałam zdj na fb. Synek Wam rośnie jak na drożdżach <3

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka93 wrote:
    Na pewno będą same dobre wieści :)
    No ja dopiero następną wizytę mam 29 czerwca :D

    I widziałam zdj na fb. Synek Wam rośnie jak na drożdżach <3


    To prawda, rośnie strasznie szybko! :P A miałam pytać jeszcze, czy Ty robisz prenatalne? ;) Ciekawe jaki ja będę miała następny termin po 13 :D

‹‹ 1076 1077 1078 1079 1080 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ