X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 24 listopada 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:58

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 24 listopada 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona32 wrote:
    Hej dziewczyny wczoraj wizyta u ginekologa potwierdziła ciążę. 6 tydzień już mamy, serduszko już mrugało, termin porodu na 19 lipca:). Jestem już spokojna i bardzo się cieszę. Dziewczyny trzymam teraz za was wszystkie kciuki i pozdrawiam was cieplutko.


    Bardzo Ci gratuluje :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 25 listopada 2017, 00:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona32 duże Gratulacje :) życzę zdrówka i nudnej ciży :)

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 26 listopada 2017, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda i jak u Ciebie? Jeszcze w dwupaku czy moze maleństwo nie chciało czekać do 28?

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 27 listopada 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok czekam na wielki dzień...stresa mam mega...jestem już od rana w szpitalu a jutro mają cc robić. Mam nadzieję że będzie wszystko ok

    Posok82 lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 27 listopada 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    Posok czekam na wielki dzień...stresa mam mega...jestem już od rana w szpitalu a jutro mają cc robić. Mam nadzieję że będzie wszystko ok
    Trzymam kciuki, ale i tak wiem że będzie ok :)

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 30 listopada 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo przegapiłam :P
    MAdzia jak się macie? :)

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona 32 wielkie oficjalne gratulacje;-)

    Magdzie czekamy na zdjatko maleństwa <3

    Carooo co u Ciebie? Jak Tosinka?

    Posok jak mały?

    Ladybag - Adaś? ( mam nadzieję że dobrze pamiętam) :-P

    U mnie dziwny cykl stymulowany - nie monitorowany a szkoda bo nawet nie wiem czy owu była, śluz był test dodatni bez cienia wątpliwości ale brak tego bolu co zwykle przy owulacjach , wykres też jeszcze nie zaznaczył:-/
    Brzuch już raczej boli miesiaczkowo jakby 2 faza cycki swedza niemiłosiernie z prawym wytrzymać nie mogę:-/

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam na wizycie :D

    Jak nigdy jestem zadowolona :) Pani doktor mi powiedziala ze ładnie popękałam :D (3 pęcherzyki były) od dzisiaj mam brać duphaston przez 12 dni. Całe szczęście mam zapas tabletek :) i mam się zgłosić w styczniu wypisze skierowanie na drożność jajowodów :) oby nie musiała ;) więc grudzień okres świąteczny jest na luzie ;) bez lekarzy tabletek ;)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Ona 32 wielkie oficjalne gratulacje;-)

    Magdzie czekamy na zdjatko maleństwa <3

    Carooo co u Ciebie? Jak Tosinka?

    Posok jak mały?

    Ladybag - Adaś? ( mam nadzieję że dobrze pamiętam) :-P

    U mnie dziwny cykl stymulowany - nie monitorowany a szkoda bo nawet nie wiem czy owu była, śluz był test dodatni bez cienia wątpliwości ale brak tego bolu co zwykle przy owulacjach , wykres też jeszcze nie zaznaczył:-/
    Brzuch już raczej boli miesiaczkowo jakby 2 faza cycki swedza niemiłosiernie z prawym wytrzymać nie mogę:-/
    Wykres wygląda obiecująco owulka była, seksy były :),a OF wyznaczy pewnie jutro albo pojutrze, ja trzymam kciuki za zielonego kropka :)

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Dziewczyny byłam na wizycie :D

    Jak nigdy jestem zadowolona :) Pani doktor mi powiedziala ze ładnie popękałam :D (3 pęcherzyki były) od dzisiaj mam brać duphaston przez 12 dni. Całe szczęście mam zapas tabletek :) i mam się zgłosić w styczniu wypisze skierowanie na drożność jajowodów :) oby nie musiała ;) więc grudzień okres świąteczny jest na luzie ;) bez lekarzy tabletek ;)
    To może bedzie zieloność :) pokaż swój wykres :)

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok
    Ja od wtorku zaczynam nową pracę ...
    Raczej teraz nie było by mi to na rękę tymbardziej że próbna umowa narazie na 2 miesiące
    Z drugiej strony hmm no wiadomo cieszylabym się, ale tak zostać bez świadczeń...nie zbyt

  • klaudia1991 Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Kochane, walczymy o dzidziusia od ponad pół roku, raz testy wychodziły pozytywny, lecz niestety zarodek sie nie zagnieździł ;( miesiaczkę miałam 23-25.09, 19-21.10, 18-21.11, tak jak widać moj cykl nie do końca jest dokładny co do dnia, staramy sie o dzidziusia, lecz mamy z partnerem taki tryb pracy, ze czasami nie mozemy sie kochać nawet 3 dni, ostatnie stosunki były 25,26,28.11, czy według Was jest szansa na ciąże? wedlug kalkulatorów ciazy owulacja była wczoraj lub jest dzisiaj.

    Z góry bardzo dziekuje za informacje

    Klaudia
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    To może bedzie zieloność :) pokaż swój wykres :)


    Niestety nie prowadzę, :) ponieważ każda obserwacja mnie stresuje :) do owu też się wycofałam z forum :) za bardzo mnie to stresuje ;) po owu wróciłam no i już sie doszukuję jakiś objawów :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Posok
    Ja od wtorku zaczynam nową pracę ...
    Raczej teraz nie było by mi to na rękę tymbardziej że próbna umowa narazie na 2 miesiące
    Z drugiej strony hmm no wiadomo cieszylabym się, ale tak zostać bez świadczeń...nie zbyt
    No to pierwszy raz tutaj nie życzę ciąży ale wiesz jak jest czasem los jest przewrotny i w najmniej odpowiednim momencie pojawi się zieloność ;)

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Niestety nie prowadzę, :) ponieważ każda obserwacja mnie stresuje :) do owu też się wycofałam z forum :) za bardzo mnie to stresuje ;) po owu wróciłam no i już sie doszukuję jakiś objawów :)
    Oj nieładnie, to ja będę wróżyć z fusów ale to dopiero jutro jak kawę i herbatę wypiję ;)

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia1991 wrote:
    Witam Kochane, walczymy o dzidziusia od ponad pół roku, raz testy wychodziły pozytywny, lecz niestety zarodek sie nie zagnieździł ;( miesiaczkę miałam 23-25.09, 19-21.10, 18-21.11, tak jak widać moj cykl nie do końca jest dokładny co do dnia, staramy sie o dzidziusia, lecz mamy z partnerem taki tryb pracy, ze czasami nie mozemy sie kochać nawet 3 dni, ostatnie stosunki były 25,26,28.11, czy według Was jest szansa na ciąże? wedlug kalkulatorów ciazy owulacja była wczoraj lub jest dzisiaj.

    Z góry bardzo dziekuje za informacje
    Witaj, szansa zawsze jest :D może udostępnij wykres abyśmy miały obraz twojego cyklu :)

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia melduj się ze zdjęciem :)

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    No to pierwszy raz tutaj nie życzę ciąży ale wiesz jak jest czasem los jest przewrotny i w najmniej odpowiednim momencie pojawi się zieloność ;)

    Jeszcze zostanie mi kosiniakowe jak cos :-D
    Raczej sie nie nakrecam i przyznaje mysle o tym ze lepiej byloby gdybym jednak nie byls w ciąży bo jak bede to niestety bede musiała chodzic do pracy

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 powodzenia w nowej pracy bo to chyba juz jutro pierwszy dzień :)

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
‹‹ 1127 1128 1129 1130 1131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ