X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4110 1745

    Wysłany: 17 listopada 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calanthe wrote:
    Podejrzewam, że raczej nie powinno być problemu z zamianą, oba działają bodajże jednakowo. Jedna różnica jest taka, że w symfolicu jest ciut większa dawka kwasu foliowego. Jeśli chodzi o cenę to i to i to jest porównywalne, niezależnie od opakowania, bo u jednego i drugiego cena waha się w granicach 20-60zł :) w razie wątpliwości możesz poradzić się pani w aptece :)


    Dziękuje za odpowiedź no własnie inofolic musze pić dwie saszetki, a chyba mam 30 w opakowaniu czyli za 50 zł mam na 15 dni a symfolic jedna saszetka w opakowaniu 20 saszetek -czyli 20 dni, wydaje mi sie ze jest różnica bo w inofolicu bym zaplacila za caly miesiac ok 100 zł a z symfoliciem ok 50 zł. i chyba tak zrobię :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 17 listopada 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:57

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4110 1745

    Wysłany: 17 listopada 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny miała ktoras tak. Że po braniu leki na tarczyce po 2 mc wzrosło? Miałam 3.52 teraz 4.998. W poniedziałek mam wizytę. Jestem załamana wszystko przy tych staraniach idzie pod górę

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 17 listopada 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Dziewczyny miała ktoras tak. Że po braniu leki na tarczyce po 2 mc wzrosło? Miałam 3.52 teraz 4.998. W poniedziałek mam wizytę. Jestem załamana wszystko przy tych staraniach idzie pod górę

    Tak - widocznie dawka jest zbyt mała i trzeba zwiększyć.
    Jaki euthyrox bierzesz?

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4110 1745

    Wysłany: 18 listopada 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ladybag wrote:
    Tak - widocznie dawka jest zbyt mała i trzeba zwiększyć.
    Jaki euthyrox bierzesz?


    25

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 18 listopada 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    25

    O to początek drogi. Ja też zaczynałam z taką dawką ;) No stresss :)
    Dostaniesz większą dawke i tyle.
    Głowa do góry :)

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4110 1745

    Wysłany: 18 listopada 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby. ;)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybag napisz co u Ciebie?
    Madzia?
    Myszaka ? Ty już ruchy czujesz <3 Ale to leci ....
    Gadu już nie wspomnę ile razy trzeba Cię wywolywac?
    Posok jak Przemus ?
    Malinko czy Ty tu jeszcze jesteś?
    Calanthe ?

  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 19 listopada 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się, synuś ostatnio w nocy daje popalić więc w ciągu dnia chodzę jak zombi :) oprócz tego wszystko ok, młody cały czas się turla i pełza, odkrywając co rusz nowe tereny :) wiem że to pewnie nienormalne ale wróciłabym do pracy :)

    Karolina2787, calanthe, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 19 listopada 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Podczytuje podczytuje i jestem. ;) gratuluję Ona. Piekne wieści i trzymam kciuki za nudne 9 miesięcy. U nas powolutku do przodu,leci nam 35tc. 4.12 mam następną wizytę a 7.12 konsultacje z anastezjologiem w szpitalu bo będę mieć cc. Prawdopodobnie 15.albo 18.12. Liczę na to, że na święta uda nam się wrócić do domu. ;) poza tym wszystko ok u nas. A co u was słychać dziewczyny? Karolina jesteś tu? ;)

    Posok82, Karolina2787, calanthe lubią tę wiadomość

  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 19 listopada 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Oby. ;)

    Zobaczysz, ja już to przerabiałam.. a w ciąży to już w ogóle szaleństwo bo brałam 88 na zmiane ze 100, także ten :P

    Ona29 wrote:
    Ladybag napisz co u Ciebie?

    Cudnie ^_^
    U nas też jest maruda jak u Posok, przez te cholerne zęby, ale u nas w ciągu dnia jest mamoza, a w nocy na szczęście śpi, co prawda znów ze mną bo znów jestem smoczkiem ;) ale lepiej tak niż się budzić co trochę..
    Młody dokazuje, odkrył, że jego ręce są jego i jest WOW :D
    Przekręca się z plecków na brzuszek i z brzuszka na plecki, i robi to w strasznie uroczy sposób :D
    No i odkryliśmy gilgotki, a młody zaczął się śmiać :D śmieje się do rozpuku tak jak bobasy w reklamie :D O matko no rozpływam się nad nim ^_^
    I do pracy mi sie nie pali - ale to może jeszcze nie ten etap :D

    Właśnie Gadi jak u Ciebie?
    Caro?
    Lilith?
    Zafasolkowane gdzie? :D

    Karolajn ściskam i całuje :>

    Posok82, Karolina2787, MałaMi90, calanthe lubią tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 19 listopada 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Cześć Dziewczyny! Podczytuje podczytuje i jestem. ;) gratuluję Ona. Piekne wieści i trzymam kciuki za nudne 9 miesięcy. U nas powolutku do przodu,leci nam 35tc. 4.12 mam następną wizytę a 7.12 konsultacje z anastezjologiem w szpitalu bo będę mieć cc. Prawdopodobnie 15.albo 18.12. Liczę na to, że na święta uda nam się wrócić do domu. ;) poza tym wszystko ok u nas. A co u was słychać dziewczyny? Karolina jesteś tu? ;)

    Patrz jak zleciało :>
    Jak możesz wybierać to bierz ten 15, zawsze to 3 dni więcej na dojście do siebie przed świętami :>

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 20 listopada 2017, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 ja jak na tzw szpilkach już :P za tydz do szpitala a 28.11 planowana cc o ile dzidzi nie zrobi niespodzianki i wcześniej nie postanowi wylezc :P

    Posok82, calanthe, zapachmalin, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2017, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki :)

    Miło że o mnie pamiętacie <3

    Posok i ladybag super że dzieciaczki robią postępy i zdrowo rosną :) sama radość patrzeć jak pełzają i odkrywają nowe możliwości. Zdrówka dla Was kochani <3

    Malinko na swięta będzie przepiękny prezent :) bardzo się cieszę że macie się dobrze i już niedługo będziecie razem <3

    Magdzia czekam razem z Tobą :) <3

    Ja czasem zaglądam tu na wątek z ciekawości co u Was :) i cieszy mnie że wszystko dobrze i zdrowo się dzieje. Ja niestety nadal czekam na swój cud który nie bardzo się spieszy z tym by nadejść ale wierzę że z nowym rokiem nadejdzie ten lepszy czas i do mnie też los się uśmiechnie. Nie poddaje się walczę i zrobię wszystko co w mojej mocy by ten cel osiągnąć. Tymczasem przede mną dwa zabiegi histeroskopia i hsg, nie wiem co lekarz postanowi zrobić pierwsze ale czekam z niecierpliwością i nadzieją że po nich będzie lepiej i w końcu się coś wyjaśni. Ta myśl mnie buduje i pomaga przetrwać. Nowy rok nowe możliwości :)

    Kochane dla Was wszystkich gorące uściski i buziaki dla brzuszków i bąbelków tych już na świecie całusy i przytulasy najserdeczniejsze :) i pamiętam również o reszcie Caro, Gadua, Lilith, kozamonia, Marteczka, Natsik, Waldi, Sylwia i Gizmuś <3 Wiem że niektóre może nawet tu nie zaglądają a to z braku czasu a to no bo tak po prostu ale wiedzcie że pamiętam o Was wszystkich i śle pozdrowienia. 3majcie się laski gorąco :) Pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2017, 06:57

    calanthe, ladybag, Posok82, magdzia26, Marteczka93 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calanthe wybacz słoneczko <3 co u Ciebie? Nie chciałam Ciebie pominąć dla Ciebie gorące uściski osobne za to ;) :*

    calanthe lubi tę wiadomość

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 20 listopada 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:57

    Karolina2787, Posok82 lubią tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 20 listopada 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:57

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 20 listopada 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calanthe wrote:
    U nas dobrze. W środę ostatnia dawka luteiny i zobaczymy jak się sprawa potoczy. Jak dotrwam do 1 grudnia to lekarz ściągnie krążek, a jak nie to wyleci sam albo wyciągną na porodówce. Dotarło do mnie, że to już teraz w każdej chwili może się zacząć i przyznam iż się boję, skłamałabym gdybym napisała, że tak nie jest. Nie tyle bólu, co samego porodu, co mnie czeka. Na pocieszenie powtarzam sobie, że nie ja pierwsza i nie ostatnia, tyle kobiet ma porody za sobą i ja dam radę. Zniosę wszystko byle wszystko dobrze się skończyło. Tak więc czekam, aż się bomba odbezpieczy hehe :)

    Trzymam mocno kciuki :*

    Nie streś sie. :D Ja pamietam długo sie nie bałam, dopiero na chwilę pzred pójściem do szpitala i już w samym szpitalu, balam sie porodu. Ale jak przyszło co do czego i już miałam skurcze to dostałam takiego powera, taka byłam zmotywowana i gotowa do działania, że wszyscy w koło byli w szoku, że ja mimo męczenia sie cały dzień z rodzeniem jeszcze chce poczekać i katować sie dalej :P
    Czego to matka dla dziecka nie zrobi. Będzie dobrze zobaczysz :)

    Ściskam :)

    Karolina2787, calanthe, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 20 listopada 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybag może mi się udzieli trochę od Ciebie tego powera jak już przyjdzie czas :D

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 20 listopada 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calanthe oj ja się bałam właśnie porodu bo niby chodziłam do szkoły rodzenia i czytałam w necie ale to i tak była wielka niewiadoma bo każda z nas przechodzi to inaczej ale tak jak Ladybag napisała jak już się zaczęło to tylko myślał aby wszystko prawidłowo poszło i aby mały był zdrowy, trochę sił mi zabrakło na sam koniec ale położna była super wszystko zależyna na kogo się trafi no chyba że masz kogoś wybranego i opłaconego :) Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie :)

    calanthe, ladybag lubią tę wiadomość

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
‹‹ 1125 1126 1127 1128 1129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ