X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 12 maja 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    Hej ho baby:)
    Gaduaaa, a ponoc to my zachowujemy sie jak z gimnazjum i nie mamy luzu, hehe. Mysle, ze przezyjesz "usuniecie". Pierdziu PRL ponad 100!!!! Grunt, ze teraz masz uregulowane

    Nats moze miec to jakis zwiazek, moze jajniki trochr powiekszone sa i pobolewaja, moze ktrys sie przesuna. Moj raz sie schowal za macica i tez wpadlam w panike, ale okazalo sie ze one potrafia zmieniac poloznie. Znaczy wiesz np do gardla Ci sie nie przesunie, ale gdzies tam moze powedrowac i zmienic pozycje....hahahah

    Mam glupiego psa dziewczyny. On generalnie lezy rano i czeka az sie obudzimy, wlepiajac w nas galy. Ja dzis otwieram powoli jedno oko, i slysze ogon wali w lozko pach pach....otwieram powoli drugie oko, a ogon przyspiesza pachpachpachpachpach. On codziennie rano cieszy sie jakbysmy wrocili z dalekiej podrozy. Jak tu nie kochac takiego glupka:)
    hahaha ciesz się że siedzi sobie i tylko patrzy. Ja mam dwie suki :) wariatki na maksa.. młodsza 2 letnia labradorka.. mamy z nią czyste szaleństwo ! Ze względu na to że mój młodszy ma lekką alergie na psy mamy bramkę na schodach żeby psy nie wchodziły do naszych sypialni do góry... no i Nasza labka potrafi piszczeć od 5 rano czasami :D a wcześniej jak bramki nie było to budziła Nas liźnięciem po twarzy hahahaha

    Lago lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 12 maja 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    hahaha ciesz się że siedzi sobie i tylko patrzy. Ja mam dwie suki :) wariatki na maksa.. młodsza 2 letnia labradorka.. mamy z nią czyste szaleństwo ! Ze względu na to że mój młodszy ma lekką alergie na psy mamy bramkę na schodach żeby psy nie wchodziły do naszych sypialni do góry... no i Nasza labka potrafi piszczeć od 5 rano czasami :D a wcześniej jak bramki nie było to budziła Nas liźnięciem po twarzy hahahaha


    My mamy kompletnego swira na punkcie psow i nasz tez to labek. W sumie to fajnie masz z bramka,bo ja tez nie chcialam zeby wlazil nam na lozko i na poczatku nie pozwalalam, ale pozniej peklam. Wzielismy go ze schroniska i tak mi strasznie go bylo szkoda na poczatku, taka bida zabiedzona, chuda, wszystkiego sie bal no i po miesiacu stalo sie.....pozwolilam wlazic na lozko. A Ty swoje piesy z Polszy wiozlas?

    To gapienie sie naszego jest jak budzik. Moja mama jak do nas przyjedzie to zawsze sie smieje, ze on przychodzi do niej siada przy lozku i sie wlepia, a ona spac nie potrafi. Pies doslownie jest bezszelestny, tylko ten przeszywajacy wzrok...hahhaha

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 12 maja 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    My mamy kompletnego swira na punkcie psow i nasz tez to labek. W sumie to fajnie masz z bramka,bo ja tez nie chcialam zeby wlazil nam na lozko i na poczatku nie pozwalalam, ale pozniej peklam. Wzielismy go ze schroniska i tak mi strasznie go bylo szkoda na poczatku, taka bida zabiedzona, chuda, wszystkiego sie bal no i po miesiacu stalo sie.....pozwolilam wlazic na lozko. A Ty swoje piesy z Polszy wiozlas?

    To gapienie sie naszego jest jak budzik. Moja mama jak do nas przyjedzie to zawsze sie smieje, ze on przychodzi do niej siada przy lozku i sie wlepia, a ona spac nie potrafi. Pies doslownie jest bezszelestny, tylko ten przeszywajacy wzrok...hahhaha
    taaa ja moje psy z Polski przewoziłam :) hehe

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 12 maja 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago, az sobie podświadomie wyobrazilam jak mi te jajniki się przesuwają :P brrrrrr
    Fajnie macie z tymi psami :)
    Tez zawsze chcialam miec, ale duzo czasu spedzamy poza domem wiec bez sensu żeby pies sam siedział w mieszkaniu. Dlatego mamy tylko wrednego czarnego kota :)

    3500 g 54 cm <3
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 12 maja 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    taaa ja moje psy z Polski przewoziłam :) hehe

    Kochana maja Pancie:)
    Bosz dzis mam jeden z tych dni, kiedy zaluje ze w totka nie wygralam i musze isc do pracy...a moje rosliny mnie tak potrzebuja!!! hehehe

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 12 maja 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też mam 2 wspaniałe psiaki w domu (suczkę 7 letnia tez ze schroniska i pieska 9 miesięcy). <3
    I nasze śpią razem w swoim łóżeczku, specjalnie dla nich przeznaczonym :P

    Lago, Nats, Gaduaaa, Kasia1987 lubią tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 12 maja 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka93 wrote:
    My też mam 2 wspaniałe psiaki w domu (suczkę 7 letnia tez ze schroniska i pieska 9 miesięcy). <3
    I nasze śpią razem w swoim łóżeczku, specjalnie dla nich przeznaczonym :P
    super :) ja jestem straszna psiara !

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 12 maja 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Ja dzisiaj wyglądam jakbym co najmniej całą noc biegała maratony :/ czuję się z lekka umęczona i temperatura 37,4 o.O
    Chyba jakiś wirus się przypałętał :(

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 12 maja 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA też :D:D
    Nasza princesssa oczywiście w łóżku śpi. Najbardziej lubi na podusi od swojego tatusia, czyli mojego meża :D
    Wariatkowo

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 12 maja 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozamonia wrote:
    Dzień dobry!
    Ja dzisiaj wyglądam jakbym co najmniej całą noc biegała maratony :/ czuję się z lekka umęczona i temperatura 37,4 o.O
    Chyba jakiś wirus się przypałętał :(

    Albo groszek :)

    kozamonia lubi tę wiadomość

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 12 maja 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozamonia wrote:
    Dzień dobry!
    Ja dzisiaj wyglądam jakbym co najmniej całą noc biegała maratony :/ czuję się z lekka umęczona i temperatura 37,4 o.O
    Chyba jakiś wirus się przypałętał :(
    a temp pod pachą? normalna?

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 12 maja 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozamonia - tym przypałętanym wiruskiem jest maleństwo w brzuszku! <3

    kozamonia lubi tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 12 maja 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    a temp pod pachą? normalna?
    Pod pachą nie mierzyłam, a teraz już nie sprawdzę bo w pracy jestem

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 12 maja 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozamonia wrote:
    Pod pachą nie mierzyłam, a teraz już nie sprawdzę bo w pracy jestem
    a szkoda, bo byś wiedziała czy to podziębienie czy groszulec ;)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 12 maja 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnośnie zwierząt to nasze koty śpią z reguły z nami albo przynajmniej jeden :) a ok 4-5 rano zaczynają się gonić i jakoś nie za bardzo się tym przejmują, że to my jesteśmy ich torem wyścigowym ;)

    Kasia1987 lubi tę wiadomość

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 12 maja 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    a szkoda, bo byś wiedziała czy to podziębienie czy groszulec ;)
    Raczej obstawiam przeziębienie, bo czuję się fatalnie :/

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 12 maja 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozamonia udało się, mówię Ci to :D Przynajmniej Tobie <3 :D Nie będę Cię sucho przekonywać, ale sama dobrze wiesz, że złe samopoczucie to też może być objaw. Nie mówiąc o temp. Więc jutro sikanie będzie formalnością :D A jeśli będą dwie krechy to uprzedzamy stawiasz nam staraczkowe wino za "nie-wiarę" :D hahaha.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2016, 09:21

    Gaduaaa, Marteczka93, Nats, Caro lubią tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 12 maja 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozamonia wrote:
    Raczej obstawiam przeziębienie, bo czuję się fatalnie :/
    hihi zobaczymy jutro ;)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 12 maja 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heloł, jeszcze w łożu leżę i kawę spijam rozpuszczke.

    Monia ja juz nic nie mowie ale ale.... <3 oj bedzie się jutro dzialo.

    zapachmalin lubi tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 12 maja 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też mam przeczucie że zawieje jutro pięknymi krechami ;)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ