X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 13 maja 2016, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats a Ty który dzien cyklu jestes? Pisalas cos ze jak Of wyznaczy owu to udostępnisz tak? Serduszek sie znow wstydzisz ujawnić? :P

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 13 maja 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety z mojej strony nie ma dobrej nowiny :( temp spadła mi do 36,20 i na dodatek @ przyszla :(
    Wczoraj już sobie popłakałam, wiec dzisiaj z nowym nastawieniem zaczynam nowy cykl :)

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 13 maja 2016, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    Malina ma 7:00 a Marteczek 6:00 więc tymbardziej nie wiem co im jest
    Moze testy pozytywne przezywaja :D no i próbują juz Nam tu fotki zapodac.


    Dziewczyny pobudka!!! My tu czekamy

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 13 maja 2016, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka93 wrote:
    Niestety z mojej strony nie ma dobrej nowiny :( temp spadła mi do 36,20 i na dodatek @ przyszla :(
    Wczoraj już sobie popłakałam, wiec dzisiaj z nowym nastawieniem zaczynam nowy cykl :)
    o rajuuu :( :( :(

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 13 maja 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Nats a Ty który dzien cyklu jestes? Pisalas cos ze jak Of wyznaczy owu to udostępnisz tak? Serduszek sie znow wstydzisz ujawnić? :P
    25 i owulki brak :( dołuje mnie to, bo nawet testować nie mogę jak Wy. W czwartek mam Gina to wypytam co i jak. Mam nieregularne cykle, ale 2 razy pod rząd cykl powyżej 40 dniu mi się nie zdarzył, a teraz znowu się to zapowiada.
    Dlatego nie pokazuje Wam mojego kijowego wykresu :P
    A serduszek się nie wtydze :D żeby nie było :D

    3500 g 54 cm <3
  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 13 maja 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh...:(

    Ale trza zebrac doophe w troki, cycki do przodu i dalej isc przed siebie :)

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 13 maja 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka - trzymam kciuki za nowy cykl! :*

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 13 maja 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    25 i owulki brak :( dołuje mnie to, bo nawet testować nie mogę jak Wy. W czwartek mam Gina to wypytam co i jak. Mam nieregularne cykle, ale 2 razy pod rząd cykl powyżej 40 dniu mi się nie zdarzył, a teraz znowu się to zapowiada.
    Dlatego nie pokazuje Wam mojego kijowego wykresu :P
    A serduszek się nie wtydze :D żeby nie było :D
    Dawaj ten wykres. Kijowy nie kijowy ale ja chetnie popatrzę. Moze co innego zaburzylo sie, ze Of owu nie wyznaczyl

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 13 maja 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka tak to nie moze byc dawaj malpe do mnie a ty ciesz sie wykresem .
    A tak serio to.mysle ze razem zaciazymy :*

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 13 maja 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak widać maj nie byl moim miesiącem. Ale nie wpadłam w depresję, tylko dlatego że równo za miesiąc (i tak będzie wypadało moje kolejne testowanie) mam 1 rocznicę ślubu! <3 więc wtedy musi się już udać! :D

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 13 maja 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Dawaj ten wykres. Kijowy nie kijowy ale ja chetnie popatrzę. Moze co innego zaburzylo sie, ze Of owu nie wyznaczyl
    Proszę bardzo :D
    Ja już sobie ten cykl odpusiclam. W nowym cyklu mam zamiar zrobić hormony wszystkie no i wysepic od Gina coś na prolaktyne.

    3500 g 54 cm <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 13 maja 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Proszę bardzo :D
    Ja już sobie ten cykl odpusiclam. W nowym cyklu mam zamiar zrobić hormony wszystkie no i wysepic od Gina coś na prolaktyne.
    no kurcze rzeczywiście owulacji tu nie ma widac... hmmm ale może jeszcze przyjdzie? ja ostatnio miałam w 28dc... i mój cykl trwał 41dni !

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 13 maja 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczek nie lubię! :-(
    Ale jak w czerwcu masz rocznicę ślubu to musi być ten miesiąc ;-)

    Marteczka93, Nats lubią tę wiadomość

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 13 maja 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale paczajcie ze u Nats temp od tygodnia jakby sie normuje. Juz nie ma gór i dolin :) i te pozytywne testy owu, śluz. Moze jeszcze wyznaczy za pare dni

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 13 maja 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    no kurcze rzeczywiście owulacji tu nie ma widac... hmmm ale może jeszcze przyjdzie? ja ostatnio miałam w 28dc... i mój cykl trwał 41dni !
    No wiem, ze nie widać. Ale dziwne, bo przed staraniami wydawało mi się, ze moje cykle a bardziej normalne. Cykl ok 40 dni zdarzył się raz w roku, a teraz jak na złość wszystko się miesza. Ale plus jest taki, ze w sobotę na luzie mogę wypić dowolną ilość wina :P

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    25 i owulki brak :( dołuje mnie to, bo nawet testować nie mogę jak Wy. W czwartek mam Gina to wypytam co i jak. Mam nieregularne cykle, ale 2 razy pod rząd cykl powyżej 40 dniu mi się nie zdarzył, a teraz znowu się to zapowiada.
    Dlatego nie pokazuje Wam mojego kijowego wykresu :P
    A serduszek się nie wtydze :D żeby nie było :D
    Nie łam się kochana u mnie jest taka sama sytuacja w tym miesiącu ;) a @@@ mam tylko dlatego, że Dupek jest.
    Głowa do góry :)

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 13 maja 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Nats powiem Ci, że naprawdę twój wykres zaczyna się robić owulacyjny :D Bo jeszcze nie dawno nie wyglądało to dobrze, a tu proszę :P

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 13 maja 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    Nie łam się kochana u mnie jest taka sama sytuacja w tym miesiącu ;) a @@@ mam tylko dlatego, że Dupek jest.
    Głowa do góry :)
    Nie łamie się :)
    Już dałam sobie spokój, nie nakrecam się, bo w tej chwili i tak już nic nie zrobię :)
    Może w następnym cyklu, a za 3 cykle się uda. Zobaczymy. A póki co za Was trzymam mocno kciuki :*

    3500 g 54 cm <3
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 13 maja 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za ciepłe słowa. Jesteście kochane :*

    3500 g 54 cm <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 13 maja 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Ale paczajcie ze u Nats temp od tygodnia jakby sie normuje. Juz nie ma gór i dolin :) i te pozytywne testy owu, śluz. Moze jeszcze wyznaczy za pare dni
    no tak własnie myślę że szansa jeszcze jest... mi też nie wiem czy pamiętasz tak fisiował cykl .. i w 28dniu dopiero owu była...

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
‹‹ 158 159 160 161 162 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ